تور پاریس | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور پاریس | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور پاریس، یکی از جذاب‌ترین تور‌ها محسوب می‌گردد. رفتن به پاریس از لحاظ بهترین زمان بستگی به شرایطی که شما مورد نظر دارید متغیر است. برای مثال اگر شما به …

اطلاعات تور پاریس

پاریس یک شهر رویایی است شهری که همگان برای مثال زیبایی شهر خود از اسم پاریس مایه می‌گذارند شهری که شهر عشق است و سفر به پاریس می‌توان بهترین سفر باشد. زمانی که تور پاریس برای مسافرانی که قصد دارند به یک جای زیبا و دل انگیز پای بگذارند به گوش می‌خورد کمترین کسی پیدا می‌شود که تور پاریس را یکی از گزینه‌های خود قرار ندهد. در ادامه به زوایای تور پاریس مفصلاً صحبت خواهد شد. شهر پاریس یکی از بهترین غذاها و رستوران‌های دنیا را در اختیار دارید سعی کنید در تور پاریس حتماً به این رستوران‌ها سر بزنید و مطمئن باشید شگفت زده خواهید شد.

تور پاریس | شرایط - قیمت - ویزا - هزینه | یوروپ تورز

بهترین زمان برای استفاده از تور پاریس

تور پاریس یکی از جذاب‌ترین تور‌ها محسوب می‌گردد. رفتن به پاریس از لحاظ بهترین زمان بستگی به شرایطی که شما مورد نظر دارید متغیر است. برای مثال اگر شما به دنبال رفتن به پاریس از لحاظ بهترین آب و هوا می‌باشید سپتامبر تا نوامبر و آوریل تا ژوئن بهترین آب هوای ممکن تور پاریس می‌باشد. و اگر از لحاظ هزینه‌ای به دنبال سفر کم خرج‌تر به پاریس هستید نوامبر تا ژانویه به دلیل سرمای هوا هتل‌ها ارزان‌تر بوده و هزینه‌های شما پایین‌تر خواهد آمد.

هزینه تور پاریس از ایران و مدت اقامت در پاریس

شاید بشود گفت تور پاریس به واسطه‌ی زیبایی‌ها و مناطق دیدنی که در جای جای این شهر گسترده شده است یکی از پر هزینه‌ترین تورها باشد که البته این هزینه با توجه به نوع پرواز نوع هتل و خدماتی که شما دریافت می‌کنید متغیر است. اما این هزینه ارزش دیدن زیبایی‌هایی این شهر به یاد ماندنی را دارد. تور پاریس به صورت تخمینی از قیمت پنج میلیون تا پانزده میلیون می‌باشد. مدت اقامت در این شهر با توجه به نوع تور می‌تواند متغیر باشد که این روز‌ها از 5 روز تا 12 روز متغیر است و شما می‌توانید برای گشت و گذار در این شهر با توجه به نوع مدت اقامت خود یک زمان بندی منظم انجام دهید.

نکاتی که باید در تور پاریس قبل و بعد از رفتن به آن رعایت کنید

  • درابتدا برای سفر به این شهر وسایل مناسبی را برای بردن با خود انتخاب کنید. با توجه به فصلی که قرار است به آن شهر بروید لباس‌های مناسب را با خو به همراه ببرید.
  • در این شهر با پیش خدمت‌های رستوران‌ها با احترام کامل رفتار کنید البته نه تنها با پیش خدمت‌ها بلکه با تمام افراد این شهر لذا فرانسوی‌ها به ادب و احترام اهمیت ویژه‌ای می‌دهند.
  • در این شهر هیچ گاه برای پایین آوردن مبلغ چیزی با فروشنده چانه نزنید زیرا اعتقاد آن‌ها بر این است که پول آن‌قدر مسئله‌ی  مهمی نمی‌باشد که نیاز به چانه زدن بیهوده داشته باشد. پس اگر فکر می‌کنید که چیزی که مدنظرتان است بیشتر از توان مالی شما می‌ارزد از خریدن آن بیخیال شوید.

مراکز خرید پاریس برای توریست‌ های تور پاریس

پاریس یکی از بهترین شهرها برای خرید می‌باشد این شهر با داشتن بازار‌های بزرگ در سطح شهر می‌تواند خاطره خوشی برای کسانی که با تور پاریس به این شهر سفره کرد‌ه‌اند به جای بگذارد از نمونه‌های این بازارها محله مون پارناس می‌باشد که در آن مبلمان‌های شیک و لباس‌های نسبتاً ارزان می‌باشند و دارای بوتیک‌های کوچک و بزرگی است که می‌توان نظر شما را به خود جلب کند.

از دیگر بازار‌های این شهر که می‌تواند نظر توریست‌ها را به خود جلب کند خیابان نام آشنای شانزه لیزه است که شما می‌توانید برترین برند‌ها را در این خیابان پیدا کرده و یک خرید شیک و البته کمی گران داشته باشید البته در این خیابان اجناسی با قیمت مناسب نیز پیدا خواهید کرد. در شهر پاریس مراکز تجاری و پاساژ‌های بزرگی وجود دارند که برای خرید می‌توانید به راحتی در این شهر خرید نمایید.

مراکز خرید پاریس برای توریست‌ های تور پاریس | یوروپ تورز

بازدید از آثار دیدنی شهر پاریس در تور پاریس

شهر پاریس یکی از غنی‌ترین شهرهای دنیا در داشتن آثار دیدنی و جذاب می‌باشند که سالیانه توریست‌های زیادی برای دیدن این آثار به این شهر سفر می‌کنند. تور پاریس برای افرادی را که مشتاق دیدن آثار عجیب و قریب است می‌تواند جذاب باشد که در ادامه به هر کدام از این آثار اشاره خواهد شد تا افرادی که قصد سفر به این شهر را دارند بتوانند دیدن این آثار در برنامه سفر خود جای دهند.

رفتن به برج ایفل در تور پاریس

برج ایفل یک برج نام آشنا در کل دنیا می‌باشد که از مهم‌ترین آثار شهر پاریس است. این برج علاوه بر اینکه یک بنای تاریخی می‌باشد اثر بسیار زیباست که تصور شهر پاریس بدون آن برج بسیار سخت است. برج ایفل برای گردشگرانی که به این شهر آمده‌اند بسیاری زیبا حیرت انگیز است و سالانه افراد زیادی برای دیدن این برج از اکثر نقاط جهان به پاریس سفر می‌کنند. اگر شما نیز یا تور پاریس به این شهر سفر می‌کنید حتماً به دیدن این برج زیبا بروید.

تماشای موزه لوور فرانسه در تور پاریس

موزه لوور یکی از مشهور‌ترین موزه‌های حال حاضر دنیا می‌باشد این موزه با داشتن 35000 هزار قطعه با ارزش از دیدنی‌ترین مکان‌ها در تور پاریس و پاریس گردی می‌باشد. بنای موزه لوور خود یکی از بناهای زیبا می‌باشد که به غیر از آنکه اشیاء درون آن زیباست جلوه و شکوهش نگاه هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کند.

از مهم‌ترین آثار دیدنی در این موزه می‌توان به نقاشی لبخند ژکوند مونالیزا، لوح حمورابی و از همه مهم‌تر برای گردشگرانی که از ایران به شهر پاریس می‌روند دیدن تکه‌های از بنا تخت جمشید و کتیبه داریوش بزرگ خالی از لطف نیست.

کلیسای نوتردام در تور پاریس

کلیسای نوتردام یک کلیسای بزرگ در وسط شهر پاریس می‌باشد که یکی از بزرگ‌ترین کلیسا‌های اروپا نیز به شمار می‌آید. این کلیسا یکی از بناهای تاریخی شهر پاریس است که در 1163 تا 1345 میلادی ساخته شده است. این کلیسا دارای یک ناقوس بزرگ است که هر از چن گاهی این ناقوس برای مناسب‌های مختلف به صدا در می‌آید در تور پاریس و تور فرانسه دیدن این اثر زیبا می‌تواند در برنامه گردشگران پاریس گنجانده شود.

 پیاده روی در خیابان شانزه‌ لیزه در تور پاریس

همانطور که گفته شد خیابان شانزه لیزه یکی از مهمترین خیابان‌های شهر پاریس می‌باشد که دارای رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها، سینماهاو مغازه‌های بزرگ و شیکی می‌باشد که برای خرید بسیار مناسب می‌باشد. طول این خیابان یک کیلومتر و نهصد متر است که می‌توان گردشگرانی که به این شهر سفر کرده‌اند از این خیابان لذت ببرند.

نتیجه‌ گیری از سفر به شهر دیدنی پاریس

همانطور که در مطلب فوق خواندید شهر پاریس یکی از دیدنی‌ترین شهرها برای سفر گردشگران می‌باشد و فقط گوشه‌ای از زوایای سفر به این شهر گفته شد پاریس شهری بزرگ و زیباست که دیدنی‌های آن در چند سطر گنجانده نخواهد شد و اگر روزی قصد انتخاب یک تور مسافرتی را داشتید تور پاریس را در اولیت قرار دهید.


سوالات متداول تور پاریس

بهترین زمان برای رفتن به تور پاریس برای کسانی که خواهان هزینه کمتری هستند، چه زمانی است؟

اگر از لحاظ هزینه‌ای به دنبال سفر کم خرج‌تر به پاریس هستید نوامبر تا ژانویه به دلیل سرمای هوا هتل‌ها ارزان‌تر بوده و هزینه‌های شما پایین‌تر خواهد آمد.

بهترین زمان رفتن به تور پاریس از لحاظ آب و هوا چه زمانی است؟

اگر شما به دنبال رفتن به پاریس از لحاظ بهترین آب و هوا می‌باشید سپتامبر تا نوامبر و آوریل تا ژوئن بهترین آب هوای ممکن تور پاریس می‌باشد.

در تور پاریس کدام آثار دیدنی این شهر را برای بازدید پیشنهاد می دهید؟

رفتن به برج ایفل، تماشای موزه لوور فرانسه، رفتن به کلیسای نوتردام، پیاده روی در خیابان شانزه‌ لیزه در تور پاریس

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!