صومعه کامبر | نگینی تاریخی در قلب بروکسل

صومعه کامبر | نگینی تاریخی در قلب بروکسل

صومعه کامبر، صومعه کامبر یکی از بهترین و زیباترین مکان‌های دیدنی در بروکسل است. این صومعه تاریخی و پر رمز و راز، بنایی جذاب داشته و در میان یک باغ زیبا قرار …

صومعه کامبر یکی از بهترین و زیباترین مکان‌های دیدنی در بروکسل است. این صومعه تاریخی و پر رمز و راز، بنایی جذاب داشته و در میان یک باغ زیبا قرار دارد. هم مردم محلی و هم گردشگرانی که به بروکسل سفر می‌کنند، به این صومعه علاقه زیادی دارند و یکی از محبوبترین مراکز تاریخی در این شهر به شمار می‌رود. در ادامه اطلاعات بیشتری در خصوص این جاذبه به شما ارائه خواهیم داد.

صومعه کامبر | نگینی تاریخی در قلب بروکسل | یوروپ تورز

تاریخچه صومعه کامبر بروکسل

صومعه‌کامبر بروکسل به عنوان یک نگین تاریخی و معماری در قلب شهر شناخته می‌شود. این صومعه در سال 1200 میلادی توسط یک بانوی نجیب از بروکسل به نام Gisèle تاسیس شد. ساختمان‌های این صومعه در طول جنگ‌های مذهبی به شدت آسیب دیدند و بخش‌هایی از آن‌ها تخریب شد. اما این ساختمان‌ها در قرن هفدهم مورد بازسازی قرار گرفتند و در قرن هجدهم هم مجددا طراحی شدند.

در نتیجه این تاریخ پرحادثه، قدمت بیشتر ساختمان‌ها و باغ‌هایی که امروزه قابل مشاهده هستند به قرن هجدهم باز می‌گردند، اما قسمت‌های خاصی از آن‌ها، برای مثال کلیسای ابی گوتیک و صومعه، هنوز هم از قرن چهاردهم و حتی سیزدهم به جا مانده‌اند.

تاریخچه صومعه کامبر بروکسل | یوروپ تورز

آشنایی کلی با صومعه کامبر

صومعه کامبر (Abbaye de la Cambre) از یک عمارت با شکوه برخوردار است که دارای تزیینات با شکوه و طاق‌های باروک بوده و جلوه‌ای خیره‌کننده دارد. علاوه بر نمای بیرونی، فضای داخلی عمارت هم از جذابیت زیادی برخوردار است و داخل آن را با نقاشی‌های معروفی از هنرمندان مشهور، مزین کرده‌اند.

شما می‌توانید از تمام زیبایی‌های این عمارت لذت ببرید و در اطراف آن به قدم زدن بپردازید. باغ بزرگی که این عمارت در میان آن قرار گرفته، آرامش خاصی برای شما فراهم می‌کند و می‌توانید به تنهایی یا همراه دوستان خود از گوشه به گوشه این باغ دیدن کنید.

چطور از صومعه کامبر بروکسل دیدن کنیم؟

برای بازدید از این صومعه باید به آدرس Abbaye de la Cambre، 1050 Ixelles، Belgium بروید. مدت زمان بازدید از این مکان هم بین 1 الی 2 ساعت است.

چطور از صومعه کامبر بروکسل دیدن کنیم؟ | یوروپ تورز

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم شما را با یکی از بهترین و زیباترین مکان‌های دیدنی بروکسل، یعنی صومعه کامبر آشنا کنیم. این صومعه از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار بوده و به خوبی توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. پیشنهاد می‌کنیم در سفر خود به بروکسل، به هیچ عنوان بازدید از این مکان را از دست ندهید.


سوالات متداول صومعه کامبر

صومعه کامبر چه سالی تاسیس شد؟

این صومعه در سال 1200 میلادی توسط یک بانوی نجیب از بروکسل به نام Gisèle تاسیس شد.

آدرس صومعه کامبر کجاست و چه مدت زمان برای بازدید از این صومعه نیاز داریم؟

برای بازدید از این صومعه باید به آدرس Abbaye de la Cambre، 1050 Ixelles، Belgium بروید. مدت زمان بازدید از این مکان هم بین 1 الی 2 ساعت است.

عمارت صومعه کامبر چه ویژگی هایی دارد؟

صومعه کامبر از یک عمارت با شکوه برخوردار است که دارای تزیینات با شکوه و طاق‌های باروک بوده و جلوه‌ای خیره‌کننده دارد. علاوه بر نمای بیرونی، فضای داخلی عمارت هم از جذابیت زیادی برخوردار است و داخل آن را با نقاشی‌های معروفی از هنرمندان مشهور، مزین کرده‌اند.

تاریخچه مختصر صومعه کامبر چیست؟

ساختمان‌های این صومعه در طول جنگ‌های مذهبی به شدت آسیب دیدند و بخش‌هایی از آن‌ها تخریب شد. اما این ساختمان‌ها در قرن هفدهم مورد بازسازی قرار گرفتند و در قرن هجدهم هم مجددا طراحی شدند. قدمت بیشتر ساختمان‌ها و باغ‌هایی که امروزه قابل مشاهده هستند به قرن هجدهم باز می‌گردند، اما قسمت‌های خاصی از آن‌ها، برای مثال کلیسای ابی گوتیک و صومعه، هنوز هم از قرن چهاردهم و حتی سیزدهم به جا مانده‌اند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!