راهنمای وقت سفارت دانمارک | انواع + هزینه + شرایط

راهنمای وقت سفارت دانمارک | انواع + هزینه + شرایط

وقت سفارت دانمارک، برای سفر به دانمارک باید قبل از هر کاری ویزا تهیه کنید. برای گرفتن ویزا مراحل قانونی ویژه‌ای را باید طی نمایید. اولین مرحله، گرفتن وقت …

کشور دانمارک عضو اتحادیه اروپا (European Union)است و از جمله کشور‌هایی می‌باشد که برای سفر به آنجا باید ویزای شینگن درخواست کنید. برای گرفتن ویزای دانمارک باید قبل از هر کاری برای گرفتن وقت سفارت دانمارک اقدام نمایید.

کشور دانمارک از نظر اقتصادی بسیار پیشرفته می‌باشد و رونق اقتصادی این کشور در سطح بسیار بالایی قرار دارد. بنابراین بازار کار خوبی برای جویندگان کار است. ساکنین دانمارک مسیحی هستند و زبان اصلی آنها دانمارکی می‌باشد ولی به علت داشتن اقتصاد خوب و فعالیت‌های تجاری زیاد به زبان انگلیسی هم تسلط فراوان دارند.

کشور دانمارک دارای جاذبه‌های گردشگری و تفریحی فراوانی است که به همین دلیل پذیرای حجم بالایی از مسافران و گردشگران می‌باشد هر دلیلی که برای سفر به کشور زیبای دانمارک داشته باشید باید ویزای متناسب با آن را درخواست نمایید.

مثلا برای تفریح و گردش به کشور دانمارک باید ویزای توریستی درخواست کنید و برای ادامه تحصیل در این کشور ویزای تحصیل نیاز می‌باشد.

راهنمای وقت سفارت دانمارک | یوروپ تورز

آشنایی با وقت سفارت دانمارک

برای سفر به دانمارک باید قبل از هر کاری ویزا تهیه کنید. برای گرفتن ویزا مراحل قانونی ویژه‌ای را باید طی نمایید. اولین مرحله، گرفتن وقت سفارت دانمارک می‌باشد.

شما می‌توانید به سه روش وقت سفارت بگیرید.

یکی از این روش‌ها گرفتن وقت سفارت به صورت حضوری است.

روش دیگر گرفتن وقت سفارت دانمارک به صورت آنلاین می‌باشد و اما روش سوم گرفتن وقت سفارت، تماس تلفنی است.

خوب است بدانید در تمام این روش‌ها شما به هدف خود می‌رسید ولی زمان آنها با هم متفاوت است. همچنین در تمام این روش‌ها برای انجام عمل انگشت نگاری و مصاحبه باید به صورت حضوری به سفارت دانمارک مراجعه نمایید و تمام افراد همراه باید در روز مصاحبه حضور داشته باشند.

گرفتن وقت سفارت دانمارک به روش آنلاین

گرفتن وقت سفارت دانمارک به روش آنلاین بسیار راحت و ساده می‌باشد. شما فقط با داشتن رایانه و اینترنت می‌توانید برای این کار اقدام کنید. ابتدا وارد سایت خدمات ویزا شوید. سپس روی نوشته وقت سفارت کلیک نمایید بعد از این مرحله فرم مخصوص وقت سفارت برای شما روی صفحه نمایان می‌شود. فرم را به درستی و صحت کامل پر کنید بعد از پر کردن فرم درخواست وقت سفارت آن را ثبت نمایید.

سپس مدارک خواسته شده را اسکن کنید و آنها را در محل مناسب و خواسته شده ثبت نمایید. سعی کنید مدارک کامل باشند و هیچ نقصی در مدارک وجود نداشته باشد. بعد از اسکن مدارک نوبت به پرداخت هزینه وقت سفارت می‌رسد.

هزینه را می‌توانید با کارت شتاب پرداخت کنید و شماره مرجع آن را نزد خود نگه دارید در آخر به شما وقت سفارت داده می‌شود که برای مصاحبه حضوری و انگشت نگاری حتما باید با مراجعه حضوری به کارگزار سفارت دانمارک (VFS) بروید. لازم به ذکر است همه افراد همراه باید حضور داشته باشند چون از تک تک افراد مصاحبه به عمل می‌آید و همچنین انگشت نگاری هم برای همه افراد همراه باید انجام شود.

گرفتن وقت سفارت کشور دانمارک به روش حضوری

چنانچه تمایل ندارید وقت سفارت دانمارک به روش آنلاین انجام گیرد شما می‌توانید این کار را به روش حضوری انجام دهید. شما نزد شرکت ما بروید و از ما راهنمایی بخواهید. کارشناسان ما فرم مخصوص درخواست وقت سفارت دانمارک را به شما می‌دهد. همچنین لیست مدارک مورد نیاز را به شما تحویل داده و باید آنها را کامل و بدون هیچ نقصی تحویل مامور سفارت دهید.

در ابتدا فرم درخواست وقت سفارت را به صورت کامل و جامع پر کنید. سعی نمایید تمام اطلاعات خواسته شده را به طور صحیح و درست پر کنید. سپس آن را به همراه مدارک خواسته شده تحویل کارگزار سفارت دانمارک دهید تا مورد بررسی قرار گیرند. بعد از بررسی مدارک و فرم درخواست، به شما وقت مصاحبه و انگشت نگاری داده می‌شود که باید در زمان مقرر انجام گیرد.

وقت فوری سفارت دانمارک

گاهی اوقات زمان گرفتن وقت سفارت بسیار طول می‌کشد و شما به علت شتاب در انجام کارها باید زودتر وقت سفارت بگیرید در این صورت باید انجام این کار را به آژانس‌های مسافرتی بسپارید زیرا به علت تجربه بالایی که این آژانس‌ها دارند وقت سفارت دانمارک را بدون هیچ اتلاف وقتی انجام می‌دهند چون این آژانس‌ها از راه‌های میانبر وارد عمل می‌شوند و با کمک کارگزار سفارت شما زودتر به هدف خود می‌رسید.

خوب است بدانید در این روش، هزینه وقت سفارت بیشتر از روش‌های دیگری می‌باشد زیرا دیگر نیازی به رفت و آمد شما به سفارت دانمارک نیست و همه کارها بر عهده آژانس می‌باشد و در اسرع وقت ویزای درخواستی شما اقدام خواهد شد. البته برای مصاحبه و انگشت نگاری باید به سفارت دانمارک بروید و تمام این کارها به صورت حضوری انجام گیرند.

نکات مهم در تعیین وقت سفارت دانمارک

خوب است بدانید برای گرفتن وقت سفارت دانمارک باید نکات قابل توجهی را رعایت نمایید. اول این که حتما در ارائه مدارک خواسته شده نهایت دقت را به کار برید زیرا نقص در مدارک می‌تواند سبب ریجکت شدن ویزای شما شود. همچنین در روز مصاحبه بسیار آراسته و مرتب به سفارت دانمارک بروید. نکته مهم دیگر این است که در زمان مصاحبه اضطراب نداشته باشید و با اعتماد به نفس کامل و آرامش زیاد به سوالات کارگزار سفارت پاسخ دهید.

همچنین در زمان مقرر در سفارت حضور داشته باشید زیرا کارگزار سفارت می‌تواند به علت غیبت شما درخواست شما را لغو کند و شما تا مدت‌ها معطل شوید و تمام برنامه‌های سفرتان به کشور دانمارک به هم بریزد. بعضی افراد فکر می‌کنند در زمان مصاحبه فقط حضور سرپرست کافی می‌باشد ولی اینگونه نیست در زمان مصاحبه باید تمام افراد همراه حضور داشته باشند و از تک تک افراد مصاحبه صورت می‌گیرد. همچنین برای انگشت نگاری نیز حضور همه افراد همراه ضروری است.

وقت سفارت دانمارک برای اخذ ویزای شینگن

کشور دانمارک عضو کشور‌های اتحادیه اروپا می‌باشد. بنابراین برای سفر به این کشور باید درخواست ویزای شینگن دهید. گرفتن ویزای شینگن کار راحتی نیست و مراحل اداری و قانونی خاصی دارد. قبل از درخواست ویزای شینگن باید برای گرفتن وقت سفارت دانمارک اقدام کنید. ویزای شینگن به همه افراد متقاضی داده نمی‌شود و متقاضیان ویزای شینگن باید شرایط ویژه دریافت این ویزا را داشته باشند ولی اگر شخصی سابقه سفر به کشور دانمارک را داشته باشد راحت‌تر می‌تواند ویزای شینگن دریافت کند.

هزینه ویزای شینگن نسبت به بقیه ویزاها بیشتر می‌باشد زیرا کشور دانمارک برای ورود افراد خارجی به کشور خود، بسیار حساس است و هر فردی را با هر شرایطی قبول نمی‌کند اگر فرد متقاضی سابقه کیفری و سیاسی داشته باشد به هیچ عنوان با درخواست ویزای او موافقت نمی‌شود. همچنین در ارائه مدارک خواسته شده از طرف سفارت دانمارک حساسیت خاصی وجود دارد.

شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت یوروپ تورز از شرایط اخذ ویزای شینگن آگاهی یابید.

صدور بیمه سفر قبل از وقت سفارت کشور دانمارک

یکی از خدمات ما قبل از دادن وقت سفارت، صدور بیمه مسافرتی می‌باشد. کارگزار سفارت دانمارک بعد از تحویل گرفتن فرم درخواست وقت سفارت دانمارک و بررسی مدارک خواسته شده، بیمه سفر شما به کشور دانمارک را دریافت می‌کند و کنار مدارک شما قرار می‌دهد.

ممکن است به هر دلیلی بعد از سفر شما دچار بیماری شوید در این مورد تمام هزینه درمان شما را بیمه سفر پرداخت خواهد کرد. همچنین ممکن است در حین سفر چمدان شما گم شود که در این مورد نیز وسایل شما بیمه می‌باشند و خسارت وارده برای شما جبران می‌گردد. بنابراین شما با خیال راحت‌تری به کشور دانمارک سفر می‌کنید.

وبسایت یوروپ تورز و گرفتن وقت سفارت دانمارک

برای گرفتن وقت سفارت دانمارک بهتر است به وبسایت یوروپ تورز مراجعه کنید زیرا این سایت به علت داشتن تجربه بالایی که دارد می‌تواند برای گرفتن وقت سفارت به شما  کمک شایانی دهد.

این وبسایت تمام اطلاعات مهم گرفتن وقت سفارت را به شما می‌دهد و شما را با قوانین سفارت دانمارک آشنا می‌کند اگر از این سایت بخواهید تمام مراحل اداری وقت سفارت دانمارک را برای شما انجام می‌دهد و دیگر نیازی نیست که شما چندین مرحله به سفارت دانمارک مراجعه نمایید.

مدارک خواسته شده را به صورت کامل و بدون نقص ارائه دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ویزای درخواستی خود را تحویل بگیرید. البته هزینه پرداختی از این روش بیشتر از روش حضوری می‌باشد. لازم به ذکر است قبل از صدور ویزا باید برای مصاحبه و انگشت نگاری به صورت حضوری به سفارت دانمارک مراجعه نمایید و از تمام انگشت‌های شما اثر انگشت می‌گیرند.

صدور بیمه سفر قبل از وقت سفارت کشور دانمارک | یوروپ تورز

ساعت کاری سفارت دانمارک

سفارت دانمارک در تمام روزهای هفته به جز روزهای جمعه و یکشنبه باز می‌باشد و در خدمت مراجعین و متقاضیان ویزا است. سفارت دانمارک از ساعت 8 صبح کار خود را شروع می‌کند و تا ساعت 4 عصر فعالیت دارد. اگر به هر دلیلی درخواست ویزای شما ریجکت شود و شما موفق به اخذ ویزا نشوید می‌توانید اعتراض کنید در این صورت نامه اعتراض خود را به زبان انگلیسی بنویسید و به سفارت دانمارک تحویل دهید.

سفارت دانمارک در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته روزی یک ساعت به نامه‌های اعتراضی متقاضیان ویزا می‌پردازد و به بررسی مدارک ارائه شده ادامه می‌دهد. خوب است بدانید کارگزار سفارت دانمارک در زمان مراجعه شما به سفارت برای گرفتن وقت سفارت دانمارک، شما را به خوبی راهنمایی می‌کند و زمان دقیق مراجعه شما به سفارت را اعلام خواهد کرد.

آدرس کارگزاری سفارت دانمارک( وی اف اس): میدان هروی، مرکز خرید هروی سنتر

مدارک لازم وقت سفارت دانمارک

برای گرفتن وقت سفارت دانمارک و پس از آن ویزای دانمارک شما باید مدارک خواسته شده را کامل و دقیق ارائه دهید در غیر این صورت با درخواست شما موافقت نمی‌شود.

از جمله مدارک خواسته شده دو قطعه عکس رنگی 6 در 4 با زمینه سفید می‌باشد. مدرک دیگر اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن به همراه ترجمه انگلیسی است. همچنین سند ازدواج فرد متقاضی و کپی از تمام صفحات آن می‌باشد که باید به زبان انگلیسی ترجمه شود و به کارگزار سفارت ارائه دهید.

برای سفر به کشور دانمارک داشتن دعوتنامه بسیار ضروری است که باید به همراه مدارک به کارگزار سفارت دانمارک تحویل دهید. گردش حساب مالی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و باید این گردش مالی در مبالغ بالایی صورت گرفته باشد. داشتن حساب بانکی با مبالغ بسیار بالا از اهمیت بالایی برخوردار است و تمکن مالی شما را تایید می‌کند. بلیط پرواز و رزرو هتل محل اقامت را باید به همراه مدارک، تحویل کارگزار سفارت دهید..

هزینه وقت سفارت دانمارک

برای گرفتن وقت سفارت دانمارک باید هزینه درخواستی از طرف سفارت را پرداخت نمایید. چند روش برای پرداخت این هزینه وجود دارد که بستگی به روش گرفتن وقت سفارت شما دارد. چنانچه وقت سفارت حضوری بگیرید آژانس فیش بانکی به شما می‌دهد که باید با حضور در بانک مورد نظر آن را پرداخت کنید و رسید بانکی مربوطه را همراه مدارک به کارشناس تحویل دهید ولی اگر وقت سفارت را به روش آنلاین انجام دهید می‌توانید هزینه خواسته شده سفارت دانمارک را با کارت شتاب و به صورت اینترنتی پرداخت کنید و شماره مرجع را نزد خود نگه دارید.

هزینه درخواست وقت سفارت به روش حضوری و آنلاین تفاوتی ندارد و 250.000 تومان می‌باشد.

بهترین زمان برای گرفتن وقت سفارت کشور دانمارک

برای گرفتن ویزای کشور دانمارک، بهترین زمان وقت سفارت دانمارک 4 ماه قبل از سفر به این کشور می باشد زیرا مراحل اداری و قانونی خاصی را باید طی کنید گاهی اوقات مدارک خواسته شده از شما ناقص می‌باشند و باید زمان کافی برای تکمیل مدارک داشته باشید در غیر این صورت و نداشتن زمان کافی برنامه‌های سفرتان به هم می‌ریزد و شما به موقع نمی‌توانید ویزای درخواستی خود را تحویل بگیرید.

بنابراین به موقع اقدام کنید و چند ماه قبل از سفر درخواست وقت سفارت دهید بعد از ارائه مدارک به کارگزار سفارت دانمارک، کارگزار سفارت مدت زمانی را به بررسی مدارک اختصاص می‌دهد و سپس وقت مصاحبه حضوری به شما می‌دهد اگر تعداد متقاضیان ویزای دانمارک زیاد باشند مدت زمان بیشتری باید منتظر بمانید تا ویزای شما صادر شود. بعد از انجام مصاحبه و انگشت نگاری از تمام افراد همراه بعد از مدت 21 روز کاری ویزای شما صادر خواهد شد

درخواست وقت سفارت خانوادگی دانمارک

وقت سفارت دانمارک می‌تواند به صورت خانوادگی انجام گیرد. مثلا زن و شوهر یا زن و شوهر و فرزند می‌توانند با هم درخواست ویزای خانوادگی دهند. خوب است بدانید اگر فرزند بالای 18 سال دارید ویزای توریستی برای او درخواست دهید زیرا درخواست ویزای توریستی بهترین ویزا می‌باشد و نیاز به دعوتنامه ندارد و جزو ویزا‌های کوتاه مدت می باشد بنابراین با این نوع درخواست ویزا راحت‌تر موافقت می‌شود. همچنین برای مصاحبه حضوری هم می‌توانید درخواست مصاحبه خانوادگی دهید و همگی در یک روز و یک زمان مقرر برای مصاحبه به سفارت دانمارک مراجعه نمایید و همچنین انجام انگشت نگاری هم در یک زمان برای خانواده انجام می‌گیرد. لازم به ذکر است برای کودکان خردسال مصاحبه انجام نمی‌شود.

ضرورت دعوتنامه برای گرفتن وقت سفارت دانمارک

سفارت کشور دانمارک به راحتی ویزا صادر نمی‌کند و شرایط بسیار سختی را برای متقاضیان ویزا دارد. اگر برای ادامه تحصیل می‌خواهید به دانمارک سفر کنید باید از دانشگاه و آموزشگاه کشور دانمارک نامه پذیرش به همراه داشته باشید و همچنین برای افراد بالای 18 سال ویزای تحصیل صادر می‌شود. چنانچه برای کار و اشتغال به دانمارک می‌روید باید از کارفرما و شرکت مربوطه دعوتنامه بگیرید و به کارگزار سفارت  ؛تحویل دهید اگر دعوتنامه را به همراه مدارک خواسته شده در زمان وقت سفارت دانمارک تحویل کارگزار سفارت ندهید با درخواست شما موافقت نمی‌شود و ویزای کار برای شما صادر نخواهد شد.

همچنین برای دیدار اقوام نزدیک خود باید از طرف آنها دعوتنامه بگیرید و به سفارت دانمارک تحویل دهید زیرا بدون ارائه دعوتنامه با درخواست ویزای شما موافقت نمی‌شود. جالب است بدانید فقط با وجود دعوتنامه و نامه پذیرش از کشور آلمان می‌توانید ویزاهای ذکر شده را اخذ نمایید و به کشور زیبا و ثروتمند دانمارک سفر کنید.

انگشت نگاری در سفارت دانمارک

بعد از گرفتن وقت سفارت دانمارک زمانی را برای مصاحبه حضوری و انگشت نگاری به شما اختصاص می‌دهند. بعضی افراد فکر می‌کنند برای انگشت نگاری حضور سرپرست کافی می‌باشد ولی باید بدانید این فکر کاملا اشتباه است و در روز مقرر باید تمام افراد همراه در سفارت دانمارک حضور داشته باشند.

مراحل انگشت نگاری به این صورت می‌باشد که در زمان مقرر که به شما اطلاع داده شده است باید در اتاق مخصوص این کار حضور یابید و مدرک شناسایی خود را تحویل کارگزار سفارت دهید بعد از تایید شما انگشت نگاری آغاز می‌گردد و از تمام انگشتان شما نمونه برداری می‌شود.

تمام افراد همراه باید در آن روز حضور داشته باشند و تک تک افراد انگشت نگاری می‌شوند. خوب است بدانید هزینه انگشت نگاری به صورت جدا باید پرداخت شود و این هزینه هیچ ربطی به هزینه پرداخت وقت سفارت ندارد.

وقت سفارت دانمارک برای اخذ ویزای درمانی

گاهی اوقات افرادی هستند که برای ادامه درمان به کشور دانمارک سفر می‌کنند. گرفتن وقت سفارت دانمارک در این مورد نیز نیاز به مراحل اداری و قانونی سفارت دارد. سفارت کشور دانمارک برای صادر کردن ویزای درمان به همراه مدارک دیگر پرونده پزشکی فرد متقاضی را هم نیاز دارد و هیچگونه همکاری در این زمینه با فرد متقاضی نمی‌کند.

بنابراین فرد بیمار که برای ادامه درمان نیاز ؛ دارد به کشور دانمارک سفر کند باید پرونده پزشکی کامل و جامع خود را به کارگزار سفارت تحویل دهد. چنانچه برای درمان فرد متقاضی، پزشکان متخصص کمیسیون تشکیل داده باشند باید نتیجه کمیسیون پزشکی هم به همراه مدارک تحویل کارگزار سفارت کشور دانمارک گردد. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به وبسایت یوروپ تورز مراجعه نمایید و با مراحل قانونی این نوع ویزا آشنا شوید.

وقت سفارت برای اخذ ویزای کار

گرفتن وقت سفارت دانمارک برای اخذ ویزای کار دارای شرایط بسیار پیچیده‌ای است. کشور دانمارک دارای شرایط اقتصادی بسیار خوبی می‌باشد و از رونق اقتصادی بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین دارای بازار کار خوبی برای متقاضیان کار در این کشور می‌باشد. اولین شرط درخواست ویزای کار، داشتن تبحر و مهارت فنی می‌باشد که باید با ارائه گواهی فنی و حرفه‌ای این مهارت را به سفارت دانمارک ثابت کنید.

همچنین فرد متقاضی ویزای کار باید از کارفرمای کشور دانمارک نامه پذیرش دریافت کند و آن را به سفارت دانمارک تحویل دهد چنانچه قرار است برای شرکت خاصی کار کنید باید از آن شرکت دعوتنامه تحویل بگیرید و آن را به کارگزار سفارت دانمارک تحویل دهید. اگر این دعوتنامه به همراه مدارک خواسته شده از طرف سفارت دانمارک نباشد با درخواست ویزای شما موافقت نمی‌شود زیرا کشور دانمارک برای نیرو‌های فنی خود شرایط بسیار سختی را در نظر گرفته است و بازار اقتصادی خود را به هر چیزی ترجیح می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت یوروپ تورز از شرایط خاص این نوع ویزا آگاه شوید و از این سایت درخواست کمک و همکاری نمایید.

وقت سفارت برای اخذ ویزای کار | یوروپ تورز

سوالات متداول راهنمای وقت سفارت دانمارک

وقت سفارت دانمارک چیست؟

برای سفر به دانمارک باید قبل از هر کاری ویزا تهیه کنید. برای گرفتن ویزا مراحل قانونی ویژه ای را باید طی نمایید. اولین مرحله، گرفتن وقت سفارت دانمارک می باشد.

چگونه میشود زمان سریع تری را برای وقت سفارت دانمارک انتخاب کرد؟

گاهی اوقات زمان گرفتن وقت سفارت بسیار طول می کشد و شما به علت شتاب در انجام کارها باید زودتر وقت سفارت بگیرید در این صورت باید انجام این کار را به آژانس های مسافرتی بسپارید زیرا به علت تجربه بالایی که این آژانس ها دارند وقت سفارت دانمارک را بدون هیچ اتلاف وقتی انجام می دهند چون این آژانس ها از راه های میانبر وارد عمل می شوند و با کمک کارگزار سفارت شما زودتر به هدف خود می رسید.

ساعت کاری سفارت دانمارک در روز چقدر است؟

سفارت دانمارک در تمام روزهای هفته به جز روزهای جمعه و یکشنبه باز می باشد و در خدمت مراجعین و متقاضیان ویزا است. سفارت دانمارک از ساعت 8 صبح کار خود را شروع می کند و تا ساعت 4 عصر فعالیت دارد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

3 نظر

علی فرهودفر 31 شهریور 1397 پاسخ

با سلام
باسلام من می خواستم برای ویزای دانمارک اقدام کنم لطفا راخنمایی فرمایید.

زهرا 16 خرداد 1397 پاسخ

با سلام!
آیا میتوانم وقت مصاحبه رو از طریق اینترنت بگیریم؟

احمد حمزه لوی 16 اردیبهشت 1397 پاسخ

با سلام
خوشحال میشم اطلاعات جامع تری در باره تورها وچگونگی دریافت ویزای شنگن داشته باشم.