--- 021-87700067

ویزای دانمارک

ویزای دانمارک از نظر هدف از سفر به انواع مختلف دسته بندی می شود که باید متناسب با هدف خود نسبت به اخذ آن اقدام کنید و برای اخذ این ویزا باید حتما مدارک مورد نیاز آن را ارائه کرده و شرایط مد نظر را داشته باشید.

سپردن اخذ ویزا به شرکت های معتبر رزرواسیون را می توان بهترین روش برای اخذ ویزای این کشور دانست چرا که در این صورت در مدت زمان کوتاه تری می توانید ویزا دانمارک را دریافت کنید.

ویزای دانمارک

آشنایی با ویزای دانمارک

دانمارک یکی از بهترین کشور های جهان از نظر زندگی می باشد و به همین دلیل بسیاری تمایل دارند که به این کشور مهاجرت نمایند اما باید بدانید که برای مهاجرت به این کشور راه دشواری پیش دارید و مهاجرت به آن ساده نیست.

یکی از مهمترین مواردی که باید قبل از سفر در نظر داشته باشید اخذ ویزای دانمارک می باشد و با داشتن ویزا می توانید از کشور خارج شده و به خاک دانمارک وارد شوید. اما چه نوع ویزایی؟

اینکه هدف شما از سفر به دانمارک چیست تعیین کننده نوع ویزا خواهد بود و باید متناسب با خواسته خود شرایط ویزای مد نظر را داشته باشید و ارائه کلیه مدارک برای دریافت ویزای دانمارک الزامی خواهد بود.

آشنایی داشتن با راه های اخذ ویزای دانمارک سبب خواهد شد تا بتوانید در مدت کوتاه تری نسبت به اخذ آن اقدام نمایید اما برای انجام دادن امور مربوط به ویزا حتما باید مدت زمانی سپری شود و پرونده مورد بازبینی کارشناسان قرار گیرد و بدون ارزیابی پرونده امکان ارائه ویزا وجود نخواهد داشت.

در این مقاله سعی کرده ایم کلیه مواردی که باید برای ویزای دانمارک با آنها آشنایی داشته باشید را مورد بررسی قرار دهیم تا هیچ گونه شک و شبهه ای از این نظر برایتان وجود نداشته باشد.

ویزای دانمارک

شرایط ویزای دانمارک

فرد متقاضی ویزای دانمارک باید حتما شرایط مورد قبول واقع شدن ویزا را داشته باشد و این شرایط را می توان به انواع مختلف دسته بندی کرد. یکی از مهمترین شرایط اخذ این ویزا، داشتن دعوتنامه ای از طرف شخص مقیم این کشور می باشد و بدون داشتن دعوتنامه امکان اخذ ویزا برایتان وجود نخواهد داشت.

دعوتنامه ای که برای شما فرستاده می شود باید بیانگر رابطه شما با فرد دعوت کننده، مدت زمان و محل اقامت، آدرس دعوت کننده و دیگر مشخصات مورد نیاز باشد.

داشتن تمکن مالی فرد متقاضی یکی دیگر از اصلی ترین موارد حائز اهمیت می باشد به گونه ای که فرد باید حتما سرمایه ای مناسب در حساب خود داشته باشد و در صورت داشتن سند ملک این امر محرز تر خواهد شد.

داشتن گردش حساب نیز یکی دیگر از شرایط اخذ ویزای دانمارک می باشد و فرد باید طی ۳ ماه گذشته لیست تراکنش های حساب خود را ارائه نماید و توجه داشته باشید که میزان مبلغ در این تراکنش ها مهم نبوده و تنها تعداد تراکنش هاست که مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

ویزای دانمارک

مدارک ویزای دانمارک

برای اخذ ویزای دانمارک باید حتما مدارک کامل خود را به سفارت ارائه نمایید و این مدارک را در حالت کلی می توان به ۳ نوع دسته بندی نمود و در ادامه به بررسی دقیق مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا اشاره کرده ایم:

  • مدارک احراز هویت: یکی از انواع مدارکی که حتما باید ارائه نمایید را می توان مدارک احراز هویت دانست که این مدارک نشان دهنده هویت شخصی شما خواهد بود و از جمله آنها می توان به کارت ملی، شناسنامه، عکس و… اشاره کرد.
  • مدارک مالی: یکی از مهمترین ویژگی هایی که فرد متقاضی ویزا باید داشته باشد را می توان تمکن مالی دانست که در این رابطه باید مدارک اثبات آن را به صورت مستند ارائه کنید و از جمله این مدارک می توان به موجودی حساب بانکی، سند ملک یا خودرو، مدرک شغلی و… اشاره کرد.
  • مدارک مسافرتی: ارائه کلیه مدارکی که نشان دهنده قصد شما برای سفر باشد نیز الزامی می باشد و می تواند به روند دریافت ویزای شما سرعت بخشد. از جمله این مدارک می توان به واچر هتل، بلیط هواپیما و… اشاره کرد.
ویزای دانمارک

ویزای دانمارک و سفارت

مراجعه به سفارت دانمارک جهت انجام امور ویزا ضروری نخواهد بود و چرا که کلیه اعمال مربوط به ویزای دانمارک به شرکت کارگزاری سپرده شده و کارشناسان این شرکت انجام دادن کلیه امور مربوط به ویزا را بر عهده دارند.

این کارشناسان می توانند به عنوان بهترین راهنما برای شما باشند و می توانید تمامی سوالات خود را از آنها جویا شوید. سفارت دانمارک به منظور رفع ریجکتی ویزا هدف قرار خواهد گرفت و در صورتی که ویزای شما ریجکت خورده باشد باید به سفارت مراجعه کنید و آدرس سفارت در تهران، شریعتی، بالاتر از پل صدر، کوچه هدایت، کوچه دشتی، پلاک ۱۰ می باشد.

وی اف اس به دلیل اینکه یک بخش خصوصی برای انجام امور ویزا می باشد کلیه امورات مربوط به ویزا را در کمترین زمان به انجام رسانده و به همین دلیل می توانید در مدت زمان کمتری ویزای درخواستی خود را دریافت نمایید.

ویزای دانمارک

ویزای دانمارک و وقت سفارت

اخذ وقت سفارت دانمارک برای رسیدگی به پرونده شما ضروری خواهد بود و شرکت کارگزاری ارائه دهنده وقت سفارت دانمارک می باشد.

ابتدا باید درخواست خود برای اخذ ویزای دانمارک را ثبت کرده و تمامی مدارک خود را به صورت اسکن شده به این شرکت ارسال نمایید.

پس از ارسال مدارک و ثبت درخواست باید حدود ۲ هفته کاری بعد به این شرکت مراجعه نمایید.

این کارگزار در تهران، میدان هروی، خیابان شهید موسوی( گلستان ۵)، مجتمع تجاری هروی سنتر، طبقه ۴ واقع شده است اما باید بدانید که دفتر شرکت در تمامی اوقات باز نخواهد بود و تنها در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۷ می توانید آن را باز ببینید.

با مراجعه به این مرکز ابتدا مدارک احراز هویت از شما درخواست خواهد شد و سپس نتیجه اخذ وقت سفارت به شما ارائه می شود و باید مبلغ ۲۵۰ هزار تومان به منظور اخذ وقت سفارت به ما پرداخت نمایید.

این هزینه از آن شرکت بوده و به منظور نگارش پرونده و تهیه آن از متقاضی دریافت می شود به همین دلیل امکان بازگشت دادن آن در صورت انصراف و عدم تمایل به اخذ ویزای دانمارک وجود نخواهد داشت.

ویزای دانمارک

هزینه ویزای دانمارک

برای اخذ ویزای کشور دانمارک باید حتما هزینه آن را به صورت کامل پرداخت نمایید و البته برای این ویزا نمی توان یک قیمت دقیق در نظر گرفت و موارد مختلفی می توانند بر میزان هزینه های ویزا تاثیر داشته باشند و بی شک نوع مختلف ویزا ها قیمت متفاوتی با یکدیگر خواهند داشت و برای هر یک از این ویزا ها قیمت متفاوتی ارائه خواهد شد.

برای بررسی پرونده ویزا ابتدا مبلغی از شما دریافت خواهد شد که این مبلغ تنها برای بررسی پرونده بوده و به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد. در صورتی که یک شرکت خدمات ویزا را برای انجام امور اخذ ویزای دانمارک انتخاب کنید باید هزینه دیگری نیز به این شرکت پرداخت نمایید و میزان این هزینه ها بستگی به مسئولین شرکت مورد نظر خواهد داشت.

یوروپ تورز یکی از وب سایت های معتبر در این زمینه می باشد که با مراجعه به وب سایت اختصاصی این شرکت می توانید به سهولت نسبت به درخواست ویزای دانمارک اقدام نمایید و مسئولین این شرکت به منظور جلب رضایت گردشگران اقدام به ارائه کلیه خدمات ویزا با نازلترین میزان هزینه ها نموده اند و به همین دلیل امکان سپردن و انجام دادن مراحل اخذ ویزا به این شرکت برای همگان وجود خواهد داشت.

ویزای دانمارک

انواع ویزای دانمارک

ویزای دانمارک در انواع مختلفی ارائه شده و به همین دلیل می توانید متناسب با هدف خود از سفر نسبت به اخذ ویزای کشور دانمارک اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که برای هر یک از انواع ویزا ها باید شرایط خاصی داشته و مدارک منحصر به فرد هر ویزا را ارائه نمایید. در سفارت دانمارک بخش های ویژه ای برای هر یک از انواع ویزا ها در نظر گرفته شده است که اعمال هر یک از انواع ویزا ها در بخش مخصوص آن انجام خواهد شد و به همین دلیل در زمان سریع تری اعمال ویزا به انجام خواهد رسید.

هر یک از انواع ویزا ها اجازه اقامت به همان منظور را به شما خواهند داد و به همین دلیل حتما باید در انتخاب نوع ویزا نهایت دقت را داشته باشید.

دانمارک از نظر توریستی اهمیت ویژه ای در جهان دارد و به همین دلیل میزان تقاضا برای ویزای توریستی دانمارک از تمامی انواع ویزا های آن بیشتر می باشد.

مدارکی که در بخش های قبل برای ویزای این کشور ذکر شدند به صورت پیش فرض بودند و برای اخذ تمامی ویزا ها باید ارائه شوند اما هر یک از ویزا ها مدارک خاصی نیاز خواهند داشت که باید ارائه شوند.

ویزای دانمارک

ویزای دانمارک از نوع گردشگری

یکی از مهمترین جنبه های سفر به کشور دانمارک را می توان توریستی دانست چرا که تمامی شهر های این کشور از نظر تاریخی و یا طبیعی مورد توجه گردشگران جهان قرار گرفته اند و به دلیل فرهنگ غنی مردمی که دارد می توانید سفری لذت بخش به این کشور برای خود رقم بزنید.

باید بدانید که ویزای توریستی دانمارک دقیقا به منظور گشت و گذار در این کشور ارائه می شود و با در دست داشتن آن کاری به جز گشت و گذار در این کشور نمی توانید انجام دهید.

مهمترین مدرک حائز اهمیت برای اخذ این ویزا، تمکن مالی می باشد و البته برای اخذ آن باید حتما دعوتنامه ای از طرف یکی از ساکنین این کشور که آشنایی نزدیکی با آنها دارید داشته باشید.

میزان درخواست ویزای توریستی دانمارک بسیار بالا بوده و به همین دلیل مدت زمان اخذ این ویزا ممکن است بیشتر باشد.

ویزای دانمارک

ویزای دانمارک از نوع تحصیلی

تحصیل در یکی از دانشگاه های دانمارک آرزوی بسیاری از دانشجویان می باشد چرا که دانشگاه های موجود در این کشور از جمله بهترین های جهان بوده و بهترین استادان در آنها به تدریس می پردازند اما برای اخذ ویزای تحصیلی دانمارک فرد متقاضی باید شرایط ویژه ای داشته باشد و همانطور که ذکر شد یکی از اصلی ترین مدارک مورد نیاز برای اخذ آن ارائه دعوتنامه می باشد که برای ویزای تحصیلی باید از طرف یکی از دانشگاه ها و یا مدارس این کشور باشد.

رتبه تحصیلی دانمارک از جمله بهترین ها می باشد و به همین دلیل دانشجویان نخبه ایرانی را در دانشگاه های این کشور شاهد هستیم.

با اخذ ویزای تحصیلی دانمارک می توانید تنها به تحصیل کردن در این کشور بپردازید و شرایط کار کردن در حین تحصیل برای شهر های این کشور با یکدیگر متفاوت خواهد بود و اغلب اجازه کار کردن به فرد داده نخواهد شد. ویزای تحصیلی دانمارک را می توان به عنوان یک ویزای موقت در نظر گرفت که با اخذ آن می توانید تنها تا زمان اتمام زمان تحصیل خود در دانمارک اقامت داشته باشید و پس از اتمام تحصیل در این کشور باید به مبدا خود بازگردید.

ویزای دانمارک

ویزای دانمارک از نوع سرمایه گذاری

شرایط شغلی و شرکت های سرمایه گذاری متعددی در دانمارک وجود دارند که سرمایه گذاری در این کشور را پر سود کرده اند و به همین دلیل بسیاری از سرمایه گذاران تمایل به تجارت در این کشور دارند.

برای سرمایه گذاری در دانمارک راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت و می توانید اقدام به احداث یک شرکت در یکی از شهر های دانمارک نمایید و باید کارمندانی برای خود داشته باشید و این روش از جمله گرانترین روش ها برای سرمایه گذاری در دانمارک می باشد و می توانید با خرید یک سهام از بانک و یا یک شرکت در دانمارک اقدام به سرمایه گذاری در آن نمایید و این راه را می توان به عنوان ساده ترین راه برای مهاجرت به دانمارک برای افراد پولدار دانست و درصد مورد قبول واقع شدن آن نیز بالاتر خواهد بود.

اما باید بدانید که برای اخذ ویزای سرمایه گذاری دانمارک باید حتما سرمایه کلانی داشته باشید.

ویزای دانمارک

ویزای دانمارک از نوع کاری

مردم دانمارک را می توان از جمله مرفه ترین مردمان جهان در نظر گرفت و به همین دلیل در برخی نقاط این کشور کمبود نیروی کار مشاهده می شود و این امر سبب شده که خارجیان متخصص بتوانند از این طریق اقدام به اخذ اقامت این کشور نمایند.

البته اقامت دائم دانمارک به کمتر کسی ارائه می شود اما در صورتی که صاحب کار از کار شما راضی باشد می توانید پس از مدت مشخصی در شغل تخصصی خود در این کشور اقدام به اخذ اقامت دائم دانمارک نمایید.

برای اینکه بتوانید در دانمارک مشغول به کار کردن شوید باید یک اسپانسر برای خود داشته باشید و این فرد باید طی یک دعوتنامه ای شما را برای کار کردن در شغل تخصصی شما فراخواند و کلیه تعهدات بر عهده اسپانسر خواهد بود و به همین دلیل است که کمتر کارفرمایی اقدام به جذب نیرو از کشور های خارج از دانمارک می نماید اما در صورتی که مورد قبول یکی از کارفرمایان این کشور قرار گرفته باشید بی شک می توانید یک زندگی مناسب داشته باشید.

برای اخذ این ویزا باید حتما مدارک شغلی خود را که نشان دهنده تخصص کاریتان باشد را نیز ارائه کنید.

ویزای دانمارک

ویزای دانمارک از نوع ازدواج

یکی از محبوب ترین ویزا های دانمارک را می توان ویزای ازدواج این کشور دانست که با در دست داشتن ویزای ازدواج می توانید به مدت دائمی در این کشور به زندگی کردن بپردازید. ویزای ازدواج به افرادی تعلق می گیرد که با یک فرد بومی از کشور هدف ازدواج نموده و به اثبات برسانید که طی ۲ سال گذشته حداقل ۱ سال را به همراه یکدیگر گذرانده اید.

ارائه مدارک ازدواج نیز از جمله ضروریات خواهد بود و به دلیل تقلبات بسیاری که در سالهای اخیر برای اخذ ویزای ازدواج انجام می شده است شرایط برای آن تغییر کرده و به همین دلیل دشوار تر می توانید این ویزا را دریافت کنید.

در صورت مورد قبول واقع شدن ویزای ازدواج دانمارک می توانید اقدام به انجام دادن کلیه اعمال مورد نظر خود در این کشور نمایید و هیچ گونه محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت.

ویزای دانمارک

راه های اخذ ویزای دانمارک

برای دریافت ویزای دانمارک می توانید از راه های مختلفی اقدام کنید که در حالت کلی این راه ها به دو نوع حضوری و غیر حضوری دسته بندی می شوند و منظور از روش خرید حضوری مراجعه به مراکزی است که در سطح شهر فعالیت می کنند و این مراکز بی شک معایبی نیز خواهند داشت و از جمله مهمترین آنها می توان به وقت گیر بودن اشاره کرد و به همین دلیل نیز کم کم جای خود را به مراکز اینترنتی رزرواسیون داده است.

در انتخاب شرکت نیز باید نهایت دقت را داشته باشید چرا که این تجربه کاری مناسب است که می تواند سبب شود بهترین تور و یک سفر عالی را تجربه کنید. یورپ تورز یکی از وب سایت های معتبر در زمینه اخذ ویزا می باشد که با مراجعه به این شرکت می توانید نسبت به اخذ ویزای دانمارک به صورت تضمینی اقدام کنید.

در هر زمان از سال امکان ثبت درخواست برای شما وجود خواهد داشت و کارشناسان این شرکت بهترین پاسخگو به سوالات شما خواهند بود. این راه را می توان مناسب ترین انتخاب برای شما دانست و تنها در وقت سفارت تعیین شده کافی است در سفارت حضور داشته باشید و بقیه کارهای ویزا توسط مسئولین شرکت یوروپ تورز به انجام خواهد رسید.

ویزای دانمارک

مدت زمان جواب دادن به ویزا دانمارک

برای اخذ ویزای دانمارک باید وقت آن را نیز در نظر داشته باشید چرا که امکان طولانی شدن تاریخ اخذ ویزا وجود دارد.

مدت زمان پاسخگویی به درخواست ویزا ارتباط مستقیم با میزان تقاضا ها خواهد داشت و به همین دلیل در برخی اوقات سریعتر انجام می شود و در برخی مواقع شاهد طول کشیدن پاسخ به پرونده هستیم.

در حالت کلی مدت زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای دانمارک بین ۱۴ الی ۲۱ روز کاری می باشد و البته امکان به طول انجامیدن آن تا ۳۰ روز نیز وجود خواهد داشت.

برای اینکه جواب درخواست ویزای خود را دریافت نمایید باید با در دست داشتن مدارک احراز هویت خود به دفتر کارگزاری ویزا مراجعه نمایید.

ویزای دانمارک

ریجکت شدن ویزای دانمارک

امکان بازگشت و عدم پذیرش پرونده توسط مسئولین سفارت دانمارک وجود خواهد داشت و به همین دلیل در برخی مواقع شاهد برگشت خوردن پرونده اخذ ویزای این کشور هستیم و دلایل مختلفی می توانند دلیلی بر ریجکت شدن ویزای دانمارک باشند و باید حتما دلیل ریجکت شدن را بدانید تا در درخواست بعدی خود نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمایید.

از جمله رایج ترین دلایل ریجکت شدن پرونده ویزای دانمارک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم ارائه دعوتنامه معتبر
  • عدم متقاعد کردن افسران پرونده برای هدف از سفر به دانمارک
  • ارائه مدارک غیر اصل
  • ارائه بیمه مسافرتی نامعتبر
  • اثبات عدم توانایی شما برای زندگی کردن در دانمارک از نظر هزینه ها
ویزای دانمارک

رفع ریجکتی ویزای دانمارک

در صورتی که پرونده شما یک بار ریجکت شده باشد امکان رفع کردن آن وجود نخواهد داشت و باید پس از برطرف کردن مشکل پرونده، پس از ۶ ماه دوباره نسبت به اخذ ویزای این کشور اقدام نمایید و در بخش پایانی پرونده ریجکت خورده نحوه اعتراض به ریجکتی پرونده ذکر شده و به همین دلیل می توانید دقیقا فیلد های مربوط را تکمیل کرده و دوباره به سفارت این کشور ارائه نمایید.

این اعتراض باید در قالب نامه به سفارت و یا ایمیل باشد.

بهترین شرکت خدمات ویزای دانمارک

شرکت انتخابی شما می تواند سبب تضمین دریافت ویزای دانمارک باشد و در صورتی که بهترین شرکت را انتخاب کرده باشید خیالتان از بابت اخذ ویزا راحت تر خواهد بود. شرکت یورپ تورز یکی از مراکز معتبر در این زمینه می باشد که می توانید هر نوع ویزای دانمارک را از طریق وب سایت این شرکت اخذ کنید و به دلیل تجربه کارکنان این شرکت، هیچگونه خبط و خطایی در اعمال سفر وجود نخواهد داشت.

نظر دهید

2 نظر

حسن میرشکاری

هزینه مشاوره و تهیه ویزای توریستی دانمارک برای هر نفر چقدر درمیاد؟ونیز اینکه بعد از رسیدن به دانمارک میشه واسه اقامت هم اقدام کرد؟
قبلا از پاسختون صمیمانه متشکرم

پاسخ به این دیدگاه
16 نوامبر 2018
حسن حسامی

سلام با عرض تشکر از مطالب بسیار عالی شما من کارشناس گفتار درمانی با بیش از بیست سال سابقه کار هستم و برای رشته من در دانمارک مرتبا درخواست کار به ایمیلم ارسال میشه لطفا برای اخذ اقامت و یا مهاجرت به دانمارک راهنمایی لازم رو بفرمائید.

پاسخ به این دیدگاه
26 آگوست 2018

مطالب مرتبط