ویزای دانمارک | انواع + هزینه + مراحل + مدارک + شرایط

ویزای دانمارک | انواع + هزینه + مراحل + مدارک + شرایط

ویزای دانمارک، از نظر هدف از سفر به انواع مختلف دسته بندی می‌شود که باید متناسب با هدف خود نسبت به اخذ آن اقدام کنید و برای اخذ این ویزا باید حتما مدارک مورد …

ویزای دانمارک، از نظر هدف از سفر به انواع مختلف دسته بندی می‌شود که باید متناسب با هدف خود نسبت به اخذ آن اقدام کنید و برای اخذ این ویزا باید حتما مدارک مورد نیاز آن را ارائه کرده و شرایط مد نظر را داشته باشید.
سپردن اخذ ویزا به شرکت‌های معتبر رزرواسیون را می‌توان بهترین روش برای اخذ ویزای این کشور دانست چرا که در این صورت در مدت زمان کوتاه‌تری می‌توانید ویزا دانمارک را دریافت کنید.

ویزای دانمارک | انواع + هزینه + مراحل + مدارک + شرایط | یوروپ تورز

آشنایی با ویزای دانمارک

کشور دانمارک یکی از بهترین کشور‌های جهان از نظر زندگی می‌باشد و به همین دلیل بسیاری تمایل دارند که به این کشور مهاجرت نمایند اما باید بدانید که برای مهاجرت به این کشور راه دشواری پیش دارید و مهاجرت به آن ساده نیست.
یکی از مهمترین مواردی که باید قبل از سفر در نظر داشته باشید اخذ ویزای دانمارک می‌باشد و با داشتن ویزا می‌توانید از کشور خارج شده و به خاک دانمارک وارد شوید. اما چه نوع ویزایی؟

اینکه هدف شما از سفر به دانمارک چیست تعیین‌کننده نوع ویزا خواهد بود و باید متناسب با خواسته خود شرایط ویزای مد نظر را داشته باشید و ارائه کلیه مدارک برای دریافت ویزای دانمارک الزامی خواهد بود.

آشنایی داشتن با راه‌های اخذ ویزای دانمارک سبب خواهد شد تا بتوانید در مدت کوتاه‌تری نسبت به اخذ آن اقدام نمایید اما برای انجام دادن امور مربوط به ویزا حتما باید مدت زمانی سپری شود و پرونده مورد بازبینی کارشناسان قرار گیرد و بدون ارزیابی پرونده امکان ارائه ویزا وجود نخواهد داشت.

در این مقاله سعی کرده‌ایم کلیه مواردی که باید برای ویزای دانمارک با آنها آشنایی داشته باشید را مورد بررسی قرار دهیم تا هیچ گونه شک و شبهه‌ای از این نظر برایتان وجود نداشته باشد.

شرایط ویزای دانمارک

فرد متقاضی ویزای دانمارک باید حتما شرایط مورد قبول واقع شدن ویزا را داشته باشد و این شرایط را می‌توان به انواع مختلف دسته بندی کرد. یکی از مهمترین شرایط اخذ این ویزا، داشتن دعوتنامه‌ای از طرف شخص مقیم این کشور می‌باشد و بدون داشتن دعوتنامه امکان اخذ ویزا برایتان وجود نخواهد داشت.

دعوتنامه‌ای که برای شما فرستاده می‌شود باید بیانگر رابطه شما با فرد دعوت‌کننده، مدت زمان و محل اقامت، آدرس دعوت‌کننده و دیگر مشخصات مورد نیاز باشد.

داشتن تمکن مالی فرد متقاضی یکی دیگر از اصلی‌ترین موارد حائز اهمیت می‌باشد به گونه‌ای که فرد باید حتما سرمایه‌ای مناسب در حساب خود داشته باشد و در صورت داشتن سند ملک این امر محرز‌تر خواهد شد.

داشتن گردش حساب نیز یکی دیگر از شرایط اخذ ویزای دانمارک می‌باشد و فرد باید طی 3 ماه گذشته لیست تراکنش‌های حساب خود را ارائه نماید و توجه داشته باشید که میزان مبلغ در این تراکنش‌ها مهم نبوده و تنها تعداد تراکنش هاست که مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مدارک ویزای دانمارک

برای اخذ ویزای دانمارک باید حتما مدارک کامل خود را به سفارت ارائه نمایید و این مدارک را در حالت کلی می‌توان به 3 نوع دسته بندی نمود و در ادامه به بررسی دقیق مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا اشاره کرده‌ایم:

  • مدارک احراز هویت: یکی از انواع مدارکی که حتما باید ارائه نمایید را می‌توان مدارک احراز هویت دانست که این مدارک نشان دهنده هویت شخصی شما خواهد بود و از جمله آنها می‌توان به کارت ملی، شناسنامه، عکس و… اشاره کرد.
  • مدارک مالی: یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که فرد متقاضی ویزا باید داشته باشد را می‌توان تمکن مالی دانست که در این رابطه باید مدارک اثبات آن را به صورت مستند ارائه کنید و از جمله این مدارک می‌توان به موجودی حساب بانکی، سند ملک یا خودرو، مدرک شغلی و… اشاره کرد.
  • مدارک مسافرتی: ارائه کلیه مدارکی که نشان دهنده قصد شما برای سفر باشد نیز الزامی می‌باشد و می‌تواند به روند دریافت ویزای شما سرعت بخشد. از جمله این مدارک می‌توان به واچر هتل، بلیط هواپیما و… اشاره کرد.
مدارک ویزای دانمارک | یوروپ تورز

ویزای دانمارک و سفارت

مراجعه به سفارت دانمارک (Embassy of The Kingdom of Denmark) جهت انجام امور ویزا ضروری نخواهد بود و چرا که کلیه اعمال مربوط به ویزای دانمارک به شرکت کارگزاری سپرده شده و کارشناسان این شرکت انجام دادن کلیه امور مربوط به ویزا را بر عهده دارند.
این کارشناسان می‌توانند به عنوان بهترین راهنما برای شما باشند و می‌توانید تمامی سوالات خود را از آنها جویا شوید. سفارت دانمارک به منظور رفع ریجکتی ویزا هدف قرار خواهد گرفت و در صورتی که ویزای شما ریجکت خورده باشد باید به سفارت مراجعه کنید و آدرس سفارت در تهران، شریعتی، بالاتر از پل صدر، کوچه هدایت، کوچه دشتی، پلاک 10 می‌باشد.

وی اف اس به دلیل اینکه یک بخش خصوصی برای انجام امور ویزا می‌باشد کلیه امورات مربوط به ویزا را در کمترین زمان به انجام رسانده و به همین دلیل می‌توانید در مدت زمان کمتری ویزای درخواستی خود را دریافت نمایید.

ویزای دانمارک و وقت سفارت

اخذ وقت سفارت دانمارک برای رسیدگی به پرونده شما ضروری خواهد بود و شرکت کارگزاری ارائه دهنده وقت سفارت دانمارک می‌باشد.
ابتدا باید درخواست خود برای اخذ ویزای دانمارک را ثبت کرده و تمامی مدارک خود را به صورت اسکن شده به این شرکت ارسال نمایید.
پس از ارسال مدارک و ثبت درخواست باید حدود 2 هفته کاری بعد به این شرکت مراجعه نمایید.

این کارگزار در تهران، میدان هروی، خیابان شهید موسوی( گلستان 5)، مجتمع تجاری هروی سنتر، طبقه 4 واقع شده است اما باید بدانید که دفتر شرکت در تمامی اوقات باز نخواهد بود و تنها در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 17 می‌توانید آن را باز ببینید.

با مراجعه به این مرکز ابتدا مدارک احراز هویت از شما درخواست خواهد شد و سپس نتیجه اخذ وقت سفارت به شما ارائه می‌شود و باید مبلغ 250 هزار تومان به منظور اخذ وقت سفارت به ما پرداخت نمایید.
این هزینه از آن شرکت بوده و به منظور نگارش پرونده و تهیه آن از متقاضی دریافت می‌شود به همین دلیل امکان بازگشت دادن آن در صورت انصراف و عدم تمایل به اخذ ویزای دانمارک وجود نخواهد داشت.

هزینه ویزای دانمارک

برای اخذ ویزای کشور دانمارک باید حتما هزینه آن را به صورت کامل پرداخت نمایید و البته برای این ویزا نمی‌توان یک قیمت دقیق در نظر گرفت و موارد مختلفی می‌توانند بر میزان هزینه‌های ویزا تاثیر داشته باشند و بی‌شک نوع مختلف ویزا‌ها قیمت متفاوتی با یکدیگر خواهند داشت و برای هر یک از این ویزا‌ها قیمت متفاوتی ارائه خواهد شد.

برای بررسی پرونده ویزا ابتدا مبلغی از شما دریافت خواهد شد که این مبلغ تنها برای بررسی پرونده بوده و به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد. در صورتی که یک شرکت خدمات ویزا را برای انجام امور اخذ ویزای دانمارک انتخاب کنید باید هزینه دیگری نیز به این شرکت پرداخت نمایید و میزان این هزینه‌ها بستگی به مسئولین شرکت مورد نظر خواهد داشت.

یوروپ تورز یکی از وب سایت‌های معتبر در این زمینه می‌باشد که با مراجعه به وب سایت اختصاصی این شرکت می‌توانید به سهولت نسبت به درخواست ویزای دانمارک اقدام نمایید و مسئولین این شرکت به منظور جلب رضایت گردشگران اقدام به ارائه کلیه خدمات ویزا با نازلترین میزان هزینه‌ها نموده‌اند و به همین دلیل امکان سپردن و انجام دادن مراحل اخذ ویزا به این شرکت برای همگان وجود خواهد داشت.

انواع ویزای دانمارک

ویزای دانمارک در انواع مختلفی ارائه شده و به همین دلیل می‌توانید متناسب با هدف خود از سفر نسبت به اخذ ویزای کشور دانمارک اقدام نمایید.
توجه داشته باشید که برای هر یک از انواع ویزا‌ها باید شرایط خاصی داشته و مدارک منحصر به فرد هر ویزا را ارائه نمایید. در سفارت دانمارک بخش‌های ویژه‌ای برای هر یک از انواع ویزا‌ها در نظر گرفته شده است که اعمال هر یک از انواع ویزا‌ها در بخش مخصوص آن انجام خواهد شد و به همین دلیل در زمان سریع‌تری اعمال ویزا به انجام خواهد رسید.

هر یک از انواع ویزا‌ها اجازه اقامت به همان منظور را به شما خواهند داد و به همین دلیل حتما باید در انتخاب نوع ویزا نهایت دقت را داشته باشید.

دانمارک از نظر توریستی اهمیت ویژه‌ای در جهان دارد و به همین دلیل میزان تقاضا برای ویزای توریستی دانمارک از تمامی انواع ویزا‌های آن بیشتر می‌باشد.

مدارکی که در بخش‌های قبل برای ویزای این کشور ذکر شدند به صورت پیش فرض بودند و برای اخذ تمامی ویزا‌ها باید ارائه شوند اما هر یک از ویزا‌ها مدارک خاصی نیاز خواهند داشت که باید ارائه شوند.

انواع ویزای دانمارک | یوروپ تورز

ویزای دانمارک از نوع گردشگری

یکی از مهمترین جنبه‌های سفر به کشور دانمارک را می‌توان توریستی دانست چرا که تمامی شهر‌های این کشور از نظر تاریخی و یا طبیعی مورد توجه گردشگران جهان قرار گرفته‌اند و به دلیل فرهنگ غنی مردمی که دارد می‌توانید سفری لذت بخش به این کشور برای خود رقم بزنید.

باید بدانید که ویزای توریستی دانمارک دقیقا به منظور گشت و گذار در این کشور ارائه می‌شود و با در دست داشتن آن کاری به جز گشت و گذار در این کشور نمی‌توانید انجام دهید.

مهمترین مدرک حائز اهمیت برای اخذ این ویزا، تمکن مالی می‌باشد و البته برای اخذ آن باید حتما دعوتنامه‌ای از طرف یکی از ساکنین این کشور که آشنایی نزدیکی با آنها دارید داشته باشید.
میزان درخواست ویزای توریستی دانمارک بسیار بالا بوده و به همین دلیل مدت زمان اخذ این ویزا ممکن است بیشتر باشد.

ویزای دانمارک از نوع تحصیلی

تحصیل در یکی از دانشگاه‌های دانمارک آرزوی بسیاری از دانشجویان می‌باشد چرا که دانشگاه‌های موجود در این کشور از جمله بهترین‌های جهان بوده و بهترین استادان در آنها به تدریس می‌پردازند اما برای اخذ ویزای تحصیلی دانمارک فرد متقاضی باید شرایط ویژه‌ای داشته باشد و همانطور که ذکر شد یکی از اصلی‌ترین مدارک مورد نیاز برای اخذ آن ارائه دعوتنامه می‌باشد که برای ویزای تحصیلی باید از طرف یکی از دانشگاه‌ها و یا مدارس این کشور باشد.

رتبه تحصیلی دانمارک از جمله بهترین‌ها می‌باشد و به همین دلیل دانشجویان نخبه ایرانی را در دانشگاه‌های این کشور شاهد هستیم.

با اخذ ویزای تحصیلی دانمارک می‌توانید تنها به تحصیل کردن در این کشور بپردازید و شرایط کار کردن در حین تحصیل برای شهر‌های این کشور با یکدیگر متفاوت خواهد بود و اغلب اجازه کار کردن به فرد داده نخواهد شد. ویزای تحصیلی دانمارک را می‌توان به عنوان یک ویزای موقت در نظر گرفت که با اخذ آن می‌توانید تنها تا زمان اتمام زمان تحصیل خود در دانمارک اقامت داشته باشید و پس از اتمام تحصیل در این کشور باید به مبدا خود بازگردید.

ویزای دانمارک از نوع سرمایه گذاری

شرایط شغلی و شرکت‌های سرمایه گذاری متعددی در دانمارک وجود دارند که سرمایه گذاری در این کشور را پر سود کرده‌اند و به همین دلیل بسیاری از سرمایه گذاران تمایل به تجارت در این کشور دارند.

برای سرمایه گذاری در دانمارک راه‌های مختلفی پیش رو خواهید داشت و می‌توانید اقدام به احداث یک شرکت در یکی از شهر‌های دانمارک نمایید و باید کارمندانی برای خود داشته باشید و این روش از جمله گرانترین روش‌ها برای سرمایه گذاری در دانمارک می‌باشد و می‌توانید با خرید یک سهام از بانک و یا یک شرکت در دانمارک اقدام به سرمایه گذاری در آن نمایید و این راه را می‌توان به عنوان ساده‌ترین راه برای مهاجرت به دانمارک برای افراد پولدار دانست و درصد مورد قبول واقع شدن آن نیز بالاتر خواهد بود.

اما باید بدانید که برای اخذ ویزای سرمایه گذاری دانمارک باید حتما سرمایه کلانی داشته باشید.

ویزای دانمارک از نوع کاری

مردم دانمارک را می‌توان از جمله مرفه‌ترین مردمان جهان در نظر گرفت و به همین دلیل در برخی نقاط این کشور کمبود نیروی کار مشاهده می‌شود و این امر سبب شده که خارجیان متخصص بتوانند از این طریق اقدام به اخذ اقامت این کشور نمایند.

البته اقامت دائم دانمارک به کمتر کسی ارائه می‌شود اما در صورتی که صاحب کار از کار شما راضی باشد می‌توانید پس از مدت مشخصی در شغل تخصصی خود در این کشور اقدام به اخذ اقامت دائم دانمارک نمایید.

برای اینکه بتوانید در دانمارک مشغول به کار کردن شوید باید یک اسپانسر برای خود داشته باشید و این فرد باید طی یک دعوتنامه‌ای شما را برای کار کردن در شغل تخصصی شما فراخواند و کلیه تعهدات بر عهده اسپانسر خواهد بود و به همین دلیل است که کمتر کارفرمایی اقدام به جذب نیرو از کشور‌های خارج از دانمارک می‌نماید اما در صورتی که مورد قبول یکی از کارفرمایان این کشور قرار گرفته باشید بی‌شک می‌توانید یک زندگی مناسب داشته باشید.
برای اخذ این ویزا باید حتما مدارک شغلی خود را که نشان دهنده تخصص کاریتان باشد را نیز ارائه کنید.

ویزای دانمارک از نوع ازدواج

یکی از محبوب‌ترین ویزا‌های دانمارک را می‌توان ویزای ازدواج این کشور دانست که با در دست داشتن ویزای ازدواج می‌توانید به مدت دائمی در این کشور به زندگی کردن بپردازید. ویزای ازدواج به افرادی تعلق می‌گیرد که با یک فرد بومی از کشور هدف ازدواج نموده و به اثبات برسانید که طی 2 سال گذشته حداقل 1 سال را به همراه یکدیگر گذرانده‌اید.


ارائه مدارک ازدواج نیز از جمله ضروریات خواهد بود و به دلیل تقلبات بسیاری که در سالهای اخیر برای اخذ ویزای ازدواج انجام می‌شده است شرایط برای آن تغییر کرده و به همین دلیل دشوار‌تر می‌توانید این ویزا را دریافت کنید.
در صورت مورد قبول واقع شدن ویزای ازدواج دانمارک می‌توانید اقدام به انجام دادن کلیه اعمال مورد نظر خود در این کشور نمایید و هیچ گونه محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت.

راه‌های اخذ ویزای دانمارک

برای دریافت ویزای دانمارک می‌توانید از راه‌های مختلفی اقدام کنید که در حالت کلی این راه‌ها به دو نوع حضوری و غیر حضوری دسته بندی می‌شوند و منظور از روش خرید حضوری مراجعه به مراکزی است که در سطح شهر فعالیت می‌کنند و این مراکز بی‌شک معایبی نیز خواهند داشت و از جمله مهمترین آنها می‌توان به وقت گیر بودن اشاره کرد و به همین دلیل نیز کم کم جای خود را به مراکز اینترنتی رزرواسیون داده است.

در انتخاب شرکت نیز باید نهایت دقت را داشته باشید چرا که این تجربه کاری مناسب است که می‌تواند سبب شود بهترین تور و یک سفر عالی را تجربه کنید. یورپ تورز یکی از وب سایت‌های معتبر در زمینه اخذ ویزا می‌باشد که با مراجعه به این شرکت می‌توانید نسبت به اخذ ویزای دانمارک به صورت تضمینی اقدام کنید.

در هر زمان از سال امکان ثبت درخواست برای شما وجود خواهد داشت و کارشناسان این شرکت بهترین پاسخگو به سوالات شما خواهند بود. این راه را می‌توان مناسب‌ترین انتخاب برای شما دانست و تنها در وقت سفارت تعیین شده کافی است در سفارت حضور داشته باشید و بقیه کارهای ویزا توسط مسئولین شرکت یوروپ تورز به انجام خواهد رسید.

مدت زمان جواب دادن به ویزا دانمارک

برای اخذ ویزای دانمارک باید وقت آن را نیز در نظر داشته باشید چرا که امکان طولانی شدن تاریخ اخذ ویزا وجود دارد.
مدت زمان پاسخگویی به درخواست ویزا ارتباط مستقیم با میزان تقاضا‌ها خواهد داشت و به همین دلیل در برخی اوقات سریعتر انجام می‌شود و در برخی مواقع شاهد طول کشیدن پاسخ به پرونده هستیم.
در حالت کلی مدت زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای دانمارک بین 14 الی 21 روز کاری می‌باشد و البته امکان به طول انجامیدن آن تا 30 روز نیز وجود خواهد داشت.

برای اینکه جواب درخواست ویزای خود را دریافت نمایید باید با در دست داشتن مدارک احراز هویت خود به دفتر کارگزاری ویزا مراجعه نمایید.

ریجکت شدن ویزای دانمارک

امکان بازگشت و عدم پذیرش پرونده توسط مسئولین سفارت دانمارک وجود خواهد داشت و به همین دلیل در برخی مواقع شاهد برگشت خوردن پرونده اخذ ویزای این کشور هستیم و دلایل مختلفی می‌توانند دلیلی بر ریجکت شدن ویزای دانمارک باشند و باید حتما دلیل ریجکت شدن را بدانید تا در درخواست بعدی خود نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمایید.

از جمله رایج‌ترین دلایل ریجکت شدن پرونده ویزای دانمارک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• عدم ارائه دعوتنامه معتبر
• عدم متقاعد کردن افسران پرونده برای هدف از سفر به دانمارک
• ارائه مدارک غیر اصل
• ارائه بیمه مسافرتی نامعتبر
• اثبات عدم توانایی شما برای زندگی کردن در دانمارک از نظر هزینه ها

رفع ریجکتی ویزای دانمارک

در صورتی که پرونده شما یک بار ریجکت شده باشد امکان رفع کردن آن وجود نخواهد داشت و باید پس از برطرف کردن مشکل پرونده، پس از 6 ماه دوباره نسبت به اخذ ویزای این کشور اقدام نمایید و در بخش پایانی پرونده ریجکت خورده نحوه اعتراض به ریجکتی پرونده ذکر شده و به همین دلیل می‌توانید دقیقا فیلد‌های مربوط را تکمیل کرده و دوباره به سفارت این کشور ارائه نمایید.
این اعتراض باید در قالب نامه به سفارت و یا ایمیل باشد.

رفع ریجکتی ویزای دانمارک | یوروپ تورز

بهترین شرکت خدمات ویزای دانمارک

شرکت انتخابی شما می‌تواند سبب تضمین دریافت ویزای دانمارک باشد و در صورتی که بهترین شرکت را انتخاب کرده باشید خیالتان از بابت اخذ ویزا راحت‌تر خواهد بود. شرکت یوروپ تورز یکی از مراکز معتبر در این زمینه می‌باشد که می‌توانید هر نوع ویزای دانمارک را از طریق وب سایت این شرکت اخذ کنید و به دلیل تجربه کارکنان این شرکت، هیچگونه خبط و خطایی در اعمال سفر وجود نخواهد داشت.

آخرین قوانین ورود به کشور دانمارک از نظر تزریق واکسن و تست کرونا

با گسترش بیماری کرونا در تمام کشورها، هر کشوری برای مقابله با این بیماری محدودیت‌های خاصی در نظر گرفت. با انجام واکسیناسیون جهانی و کاهش یافتن آمار ابتلا به کرونا کشورها محدودیت‌های خود را کاهش دادند و امروزه افراد برای سفر به کشورها با محدودیت‌های سخت و شدید رو به رو نیستند. کشور دانمارک هم از این قاعده مستثنی نبوده و قوانینی برای تزریق واکسن کرونا پیش از ورود افراد به خاک دانمارک در نظر گرفته است.

در خصوص آخرین قوانین ورود به کشور دانمارک از نظر تزریق واکسن و تست کرونا باید گفت که تمامی افرادی که ساکن این کشور نبوده و اتباع خارجی هستند برای سفر به دانمارک حتما باید تست پی سی آر منفی خود را ارائه دهند. در این خصوص حتی اگر افراد واکسن‌های لازم را نیز تزریق کرده باشند باز هم باید تست خود را ارائه دهند. کشور دانمارک جز آن دسته از کشورهایی بوده که از برنامه گواهی دیجیتال کووید در اتحادیه اروپا بهره می‌برد و افراد با استفاده از این برنامه افراد می‌توانند پس از این که کارت واکسناسیون و تست پی سی آر منفی خود را ارائه دادند در کشورهای اتحادیه اروپا سفر کنند.

توضیحات در خصوص منابع مالی گردش و تمکن بانکی در درخواست ویزای دانمارک

گردش و تمکن بانکی ویزای دانمارک از جمله مدارکی است که متقاضیان درخواست ویزای شینگن دانمارک در روز مصاحبه باید به افسر سفارت تحویل دهند. افسر سفارت باید مطمئن شود که متقاضی اخذ ویزای دانمارک می‌تواند هزینه‌های مربوط به زندگی خود را در طول مدت اقامت در این کشور پرداخت کند. سه روش برای اثبات تمکن مالی جهت اخذ ویزای دانمارک وجود دارد.

دارا بودن صورت حساب بانکی که گردش حساب سه ماه آخر آن مشخص باشد و 200 میلیون تومان موجودی داشته باشد. میزان تراکنش‌‌های این حساب توسط افسر سفارت مورد بررسی قرار می‌‌گیرد. دارا بودن یک ضمانت نامه نیز می‌تواند تمکن مالی را اثبات کند. به عنوان مثال اگر یک دانشجو برای ادامه تحصیل در کشور دانمارک اقدام به اخذ ویزای این کشور را نموده اما توانایی مالی کافی ندارد، می‌تواند یکی از اعضای خانواده خود را به عنوان ضامن معرفی کند تا حساب‌های او به عنوان تامین‌کننده هزینه‌های زندگی و اقامت مورد بررسی قرار بگیرد. روش سوم نیز ارائه ترکیبی از حساب بانکی و ضمانت نامه مالی است که موجب دریافت ویزای دانمارک می‌شود.

توضیحات در خصوص منابع مالی گردش و تمکن بانکی در درخواست ویزای دانمارک | یوروپ تورز

سوالات متداول ویزای دانمارک

یکی از مهم ترین شرایط اخذ ویزای کشور دانمارک چیست؟

یکی از مهمترین شرایط اخذ این ویزا، داشتن دعوتنامه‌ای از طرف شخص مقیم این کشور می‌باشد و بدون داشتن دعوتنامه امکان اخذ ویزا برایتان وجود نخواهد داشت.

متقاضیان درخواست ویزای شنگن دانمارک چه مدارکی را باید دارا باشند؟

گردش و تمکن بانکی ویزای دانمارک از جمله مدارکی است که متقاضیان درخواست ویزای شینگن دانمارک در روز مصاحبه باید به افسر سفارت تحویل دهند.

مدت زمان به جواب دادن اخذ ویزای دانمارک چقدر طول می کشد؟

در حالت کلی مدت زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای دانمارک بین 14 الی 21 روز کاری می‌باشد و البته امکان به طول انجامیدن آن تا 30 روز نیز وجود خواهد داشت.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

2 نظر

حسن میرشکاری 25 آبان 1397 پاسخ

هزینه مشاوره و تهیه ویزای توریستی دانمارک برای هر نفر چقدر درمیاد؟ونیز اینکه بعد از رسیدن به دانمارک میشه واسه اقامت هم اقدام کرد؟
قبلا از پاسختون صمیمانه متشکرم

حسن حسامی 4 شهریور 1397 پاسخ

سلام با عرض تشکر از مطالب بسیار عالی شما من کارشناس گفتار درمانی با بیش از بیست سال سابقه کار هستم و برای رشته من در دانمارک مرتبا درخواست کار به ایمیلم ارسال میشه لطفا برای اخذ اقامت و یا مهاجرت به دانمارک راهنمایی لازم رو بفرمائید.