تور بروکسل | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور بروکسل | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور بروکسل، با سفر به بروکسل شما با تاریخ و فرهنگ یکی از دیدنی‌ترین شهرهای جهان روبرو خواهید شد. در این شهر شما با همه‌چیز روبرو خواهید شد و این‌ یکی از …

راهنمای کامل تور بروکسل

کشور بلژیک  یکی از کشورهایی است که در غرب اروپا قرارگرفته است. یکی از قدیمی‌ترین کشورهای جهان است و پایتخت آن بروکسل هم یکی از زیباترین  و دیدنی‌ترین شهرهای این کشور است.  با سفر به بروکسل شما با تاریخ و فرهنگ یکی از دیدنی‌ترین شهرهای جهان روبرو خواهید شد. در این شهر شما با همه‌چیز روبرو خواهید شد و این‌ یکی از دلایل شهرت آن است. مجسمه‌های بی‌نظیر، پارک‌های سرسبز، دیدنی‌های فرهنگی هنری، هنر نو و غیره همگی باهم در بروکسل و در کشور بلژیک در کنار هم قرارگرفته‌اند.

تور بروکسل | شرایط - قیمت - ویزا - هزینه | یوروپ تورز

کاخ بزرگ Grand place

این کاخ از قرن 15 هجری در کنار تالار شهر قرار دارد که شما می‌توانید در سفر به بروکسل با تور بروکسل پس از عبور از کوچه‌ پس‌ کوچه‌های اروپایی و مدرن به آن برسید. همچنین این کاخ در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسیده است و همین هم یکی از  دلایلی است که با سفر به بروکسل باید ازاینجا هم دیدن کنید.

کاخ بزرگ Grand place | یوروپ تورز

اتومیوم Atomium

یکی دیگر از جاذبه‌هایی که در سفر  با تور بروکسل با آن روبرو خواهید شد، 9 توپ استیل و بزرگی  است که توسط  مهندس آندره واترکین در 1958 و به طول 120 متر طراحی و ساخته‌شده است و اکنون یکی از جاذبه‌های  شهر بروکسل است. اتمیوم یک سازه غول‌آسا است که یکی از اصیل‌ترین سازه‌های کشور بلژیک محسوب می‌شود.

اتومیوم Atomium | یوروپ تورز

خانه‌ های ویکتور هورتا Major town houses of the architect Victor Horta

با سفر با تور بروکسل به این کشور و دیدن خانه‌های ویکتور هورتا می‌توانید هنر نو و معماری را در کنار هم ببینید. این خانه‌ها نمونه‌های آشکار از جنبش انقلابی قبل از جنگ است. یکی از ویژگی‌های این خانه‌ها منحنی‌های استفاده‌شده در دکوراسیون آن است که با استفاده از آهن طراحی شده‌اند و حتی هتل‌هایی که در این منطقه قرار گفته‌اند هم از معماری خانه‌های ویکتور هورتا در دکوراسیون خود استفاده کرده‌اند؛ که  به یکی از جاذبه‌های گردشگری بروکسل  تبدیل شده‌اند.

خانه‌ های ویکتور هورتا Major town houses of the architect Victor Horta | یوروپ تورز

ویلای امپاین و گالری‌ های سلطنتی سنت هوبرت

با آغاز قرن 20 میلادی و پیدایش هنر نو باعث تحولات عظیمی در کشور بلژیک شد و این کشور معماری جدیدی را جایگزین هنر دکور یا هنر تزیینی کرد و از آن در طراحی دکوراسیون خود استفاده کرد. ویلای امپاین که توسط مهندسی از کشور سویس بنام میشل پولاک ساخته شده است. استفاده درست از مواد عالی و هنر باعث شده این بنا را به یکی از  جاذبه‌های گردشگری بروکسل تبدیل کند. بروکسل  به‌عنوان یکی از مراکز خرید در اروپا شناخته شده است.

گالری‌های سلطنتی سنت هوبرت یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری بروکسل به‌حساب می‌آید. این مجموعه به سه تالار عظیم وبی نظیر تقسیم می‌شود که شامل گالری شاه، گالری پرنس و گالری ملکه می‌شود و اگر می‌خواهید خرید در یک مکان متفاوت را تجربه کنید حتماً به اینجا هم سری بزنید. شما در سفر به بروکسل با تور بروکسل شاهد مجموعه‌ای از دیدنی‌ها خواهید بود.

ویلای امپاین و گالری‌ های سلطنتی سنت هوبرت | یوروپ تورز

میما و موند دِ آرت

در سفر به بروکسل با تور بروکسل می‌توانید از یکی از جدیدترین موزه‌های هنر  این شهر بنام موزه میلنیوم ایکون کلست (Millennium Iconoclast Museum of Art)دیدن کنید؛ که در منطقه قدیمی بولویو قرار گرفته است. در این موزه آثار هنری از گرفیتی (نقاشی‌های خیابانی) تا هنرهای فرهنگی و دیجیتالی را در معرض نمایش گذاشته‌اند.

یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری بروکسل موزه Mont des Arts و  معنای آن کوه هنر می‌باشد که در تپه‌ای نزدیک به ایستگاه مرکزی بروکسل است. یکی از مشهورترین میراث لئوپولد دوم پادشاه سازنده بلژیک رؤیای یک هسته فرهنگی پیشرفته در خارج از پنجره‌های کاخ سلطنتی خود را داشت که این آرزو به یک باغ زیبا منجر شد و پس از آن موزه‌های باشکوه و بناهای فرهنگی زیادی در آنجا ساخته شد.

موزه آلات موسیقی

یکی از بهترین جاذبه‌های گردشگری بروکسل، موزه آلات موسیقی این کشور است که  در مونت دِ آرت قرار دارد. شما با سفر به بروکسل شاهد مجموعه‌ای بیش از 7000 آلات موسیقی از سراسر جهان خواهید بود.

اروپای کوچک و موزه و خانه مگریته

با سفر به بروکسل می‌توانید اروپا را ببینید! اروپای کوچک یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری بروکسل است؛ که مجموعه‌ای از دیدنی‌ها در مقیاس کوچک ساخته‌شده است. این مکان برای همه افراد و همه سنین جذابیت دارد. این مجموعه به شکل مینیاتوری ساخته‌ شده است که می‌توانید با دیدن آن دید کلی‌ای نسبت به اروپا به دست آورید.

یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری که هنگام  سفر به بروکسل موزه و خانه مگریته است که شامل مجموعه از نقاشی‌های نقاش بنام سورئالیست بلژیک است و قسمت‌های شخصی زندگی این هنرمند معروف را در معرض دید عموم قرار می‌دهد؛ و خانه‌ای که در آن این هنرمند رشد کرده را هم به نمایش می‌گذارد. با سفر به بروکسل می‌توانید از هنر تاریخ و فرهنگ  دیدن کنید.

اروپای کوچک و موزه و خانه مگریته | یوروپ تورز

بویس د لا کامبر و کلیسای جامع سنت مایکل و سنت گودولا

در سفر با تور بروکسل بویس د لا کامبر Bois de la Cambre   یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری کشور بلژیک به بروکسل می‌تواند یکی از به ‌یاد ماندنی‌ترین سفرهای زندگیتان را تجربه کنید. حتماً دیدن دریاچه‌ای قلب شکل شما را مجذوب خواهد کرد. در سفر به بروکسل اگر عاشق طبیعت و طبیعت‌گردی هستید حتماً سری هم به دریاچه بویس د لا کامبر بزنید.

از دیگر جاذبه‌های گردشگری بروکسل می‌توان به کلیسای جامع سنت مایکل و سنت گودولا اشاره کرد. این کلیسا بسیار با اهمیت است چراکه محل تاج‌گذاری ازدواج و ترحیم و دیگر مراسمات خانواده سلطنتی محسوب می‌شود.

ویکی از بهترین سبک‌های معماری گوتیک را به نمایش می‌گذارد. این محل که برای ساخت آن 300  سال زمان صرف شده است یکی دیگر از جاذبه‌های بروکسل که در هنگام سفر به بروکسل بازدید از آن حتماً شما شگفت‌زده خواهد کرد. در سفر به بروکسل سعی کنید حتماً از جاذبه‌های این کشور دیدن کنید. سفر به بروکسل می‌تواند خاطره‌ای خوب برایتان شود. چون سرشار از جاذبه‌های دیدنی است.

 بروکسل را شهر اتحادیه‌های اروپا هم می‌دانند. چون بیشتر اجلاس‌های اتحادیه اروپا در این شهر برگزار می‌شود. شما در سفر به بروکسل می‌توانید از یکی زیباترین میدان‌های جهان دیدن کنید.  یکی از بزرگ‌ترین  فرش گل جهان را ببینید. از کلیسای آن که بیش از هشت‌صد سال قدمت دارد دیدن کنید. بروکسل  شهری کوچک و گران است.

می‌توانید بهترین بیسکویت‌های جهان را سوغاتی بیاورید. در سفر با تور بروکسل به این شهر در بازارهای محلی آن غذاهای بلژیکی و مکزیکی میل کنید. آب‌وهوای کشور بلژیک اقیانوسی است و بیشتر روزهای سال هوا بارانی و مرطوب است. دمای هوا در بروکسل در سردترین روزها به 3 درجه و در گرم‌ترین روزها به 18 درجه می‌رسد. سفر به بروکسل می‌تواند برایتان فوق‌العاده باشد. تور بروکسل خیلی گران نیست. در سفر به بروکسل حتی  می‌توانید در جلسات پارلمان اروپا هم شرکت کنید. سفر به بروکسل خیلی برای شما پرهزینه نخواهد بود.

بویس د لا کامبر و کلیسای جامع سنت مایکل و سنت گودولا | یوروپ تورز

سوالات متداول تور بروکسل

چند مورد از جاذبه های گردشگری بروکسل چیست؟

حتماً دیدن دریاچه‌ای قلب شکل شما را مجذوب خواهد کرد. در سفر به بروکسل اگر عاشق طبیعت و طبیعت‌گردی هستید حتماً سری هم به دریاچه بویس د لا کامبر بزنید. از دیگر جاذبه‌های گردشگری بروکسل می‌توان به کلیسای جامع سنت مایکل و سنت گودولا اشاره کرد.

در سفر با تور بروکسل چه غذا هایی را پیشنهاد می‌کنید؟

در سفر با تور بروکسل به این شهر در بازارهای محلی آن غذاهای مکزیکی و بلژیکی میل کنید.

اروپای کوچک بروکسل چگونه مکانی است؟

با سفر به بروکسل می‌توانید اروپا را ببینید! اروپای کوچک یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری بروکسل است؛ که مجموعه‌ای از دیدنی‌ها در مقیاس کوچک ساخته‌شده است. این مکان برای همه افراد و همه سنین جذابیت دارد. این مجموعه به شکل مینیاتوری ساخته‌ شده است که می‌توانید با دیدن آن دید کلی‌ای نسبت به اروپا به دست آورید.

یکی از جدید ترین موزه‌ه‍ای هنر شهر بروکسل کجاست؟

در سفر به بروکسل با تور بروکسل می‌توانید از یکی از جدیدترین موزه‌های هنر  این شهر بنام موزه میلنیوم ایکون کلست (Millennium Iconoclast Museum of Art)دیدن کنید؛ که در منطقه قدیمی بولویو قرار گرفته است. در این موزه آثار هنری از گرفیتی (نقاشی‌های خیابانی) تا هنرهای فرهنگی و دیجیتالی را در معرض نمایش گذاشته‌اند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!