گشت و گذار در پارک موضوعی اروپای کوچک بروکسل

گشت و گذار در پارک موضوعی اروپای کوچک بروکسل

پارک موضوعی اروپای کوچک بروکسل، می توان گفت که این مجموعه اروپای کوچک که در سال ۱۹۸۹ ساخته شده است در کنار بنای اتومیوم واقع شده است و تمام بناهای …

بازدید از پارک موضوعی اروپای کوچک بروکسل

در این مطلب قصد داریم به پارک موضوعی اروپای کوچک بروکسل بپردازیم اما قبل از آن باید با بروکسل آشنایی داشته باشید بروکسل پایتخت بلژیک می‌باشد که می‌توان گفت این پایتخت مقر اصلی اتحادیه‌های اروپا است و مقر ناتو نیز نامیده می‌شود این واژه هلندی به معنای کلبه مرداب است. این شهر قطعا یکی از شهر‌های زیبا و تاثیر گذار اروپا به حساب می‌آید. در ادامه با یوروپ تورز همراه باشید.

پارک موضوعی اروپای کوچک بروکسل | یوروپ تورز

بروکسل کلبه مرداب

این شهر نزدیک به ۱۴۰ هزار نفر جمعیت دارد. در سال ۹۷۷ بعد از میلاد امپراتوری آلمانی به نام اتوی دوم قلمرو دوک‌ نشین در مرزهای غربی خود را به پسر تبعیدی شاهلوی چهارم فرانسه بخشید که از همان موقع بروکسل مورد توجه شاهان و اکثر افراد قرار گرفت.

بروکسل کلبه مرداب | یوروپ تورز

پارک موضوعی اروپای کوچک بروکسل

می توان گفت که این مجموعه اروپای کوچک که در سال ۱۹۸۹ ساخته شده است در کنار بنای اتومیوم واقع شده است و تمام بناهای مختلف تاریخی و مشهور مربوط به اتحادیه اروپا در این پارک هستند و به نمایش عموم گذاشته می‌شوند. این پارک مساحت حدود ۲۴ هزار متر مربع دارد و ماکت‌های کوچکی از بناها و آثار باستانی مختلف موجود در سراسر اروپا را دارد که این آثار باستانی شهرت جهانی دارد.

در قالب کلیدر پارک موضوعی اروپای کوچک بروکسل ۳۵۰۰ ساختمان وجود دارد که نسبت یک بیست و پنجم اندازه واقعی‌شان کوچک شده‌اند. این ماکت‌ها از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردارند و شما با گشت و گذار در این ماکت‌ها درباره هر یک از این مدل‌ها می‌توانید اطلاعات لازم را کسب کنید و همینطور توضیحات لازم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پارک موضوعی اروپای کوچک بروکسل | یوروپ تورز

اروپای کوچک

این پارک زیبا تقریبا هر ساله ۳۰۰ هزار بازدید‌کننده دارد و از پربیننده‌ترین جاذبه‌های کشور بلژیک و شهر بروکسل به حساب می‌آید و بدون شک می‌توان گفت که این جاذبه برای هر قشری اعم از تاریخ دوست و تاریخ‌شناس و یا افرادی که به تاریخ علاقه ندارند نیز جذاب است.

لازم به ذکر است که مدل‌های مختلفی که فعالیت واقعی دارند مثل قطار‌ها و کارخانه‌ها و صدای قایق‌های ونیزی و همینطور ترانه‌های کابلی در این پارک وجود دارند که این پارک را بسیار جذاب‌تر از قسمت‌های دیگر این شهر می‌کند.

شاید جالب باشد که بدانید که در طراحی و کیفیت این مدل‌ها که در پارک موضوعی اروپای کوچک بروکسل واقع شده‌اند استقامت بسیار بالایی وجود دارد که از قبل توسط طراحان برای قرار‌گیری آنها در شرایط مختلف آب و هوایی در نظر گرفته شده بود. هزینه‌های مربوط به ساخت این پارک بسیار بالا است و بدیهی است که کشور بلژیک به تنهایی از پس آن بر نمی‌آید بنابراین بعضی از بناهای مختلف با کمک مالی بعضی از کشورهای اروپایی ساخته شده که کار نگهداری را برای مسئولان بلژیکی سخت می‌کند.

اروپای کوچک | یوروپ تورز

پارک مینیاتوری بروکسل

این پارک از جذابیت‌های مختلفی برخوردار است یکی از این جذابیت‌ها که در پارک مینیاتوری بروکسل وجود دارد حضور آدمک‌های کوچکی است که بسیار منحصر به فرد می‌باشند زیرا افراد مهم و معروف تاریخ اروپا هستند و می‌توان این آدمک‌ها را در جاهای مختلف این پارک یافت که در بزنگاه‌های مختلف تاریخی حضور دارند. این پارک بسیار جذاب و منحصر به فرد می‌باشد و لحظات هیجان انگیزی را برای شما به ارمغان می‌آورد جالب است بدانید که بازدیدکنندگان هنگامی که چهره‌های تاثیرگذار اروپا را می‌دیدند به سمت جلو خم می‌شدند و موشکافانه آنها را بررسی می‌کردند.

سفر به بروکسل

قطعا تجربه سفر به بروکسل از قشنگترین تجربه‌های که در زندگی می‌توانید داشته باشید زیرا سفر به این شهر برابر با صفر به چند این شهر می‌باشد و شما با مراجعه به این شهر می‌توانید یک تور کوچک اروپا داشته باشید زیرا تمام قسمت‌های مربوط به آن را می‌توانید در یک پارک مینیاتوری بسیار زیبا تماشا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفر به بلژیک و همینطور بروکسل می‌توانید مطالب دیگر موجود در وب سایت یوروپ تورز را مطالعه فرمایید. یوروپ تورز سفر خوبی را برای شما آرزو می‌کند. امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید و مطالب آن برای شما مفید واقع شده باشد.


سوالات متداول پارک موضوعی اروپای کوچک بروکسل

این پارک در چه سالی ساخته شده است؟

می توان گفت که این مجموعه اروپای کوچک که در سال ۱۹۸۹ ساخته شده است.

این پارک چقدر مساحت دارد و دارای چه چیزهایی میباشد؟

این پارک مساحت حدود ۲۴ هزار متر مربع دارد و ماکت‌های کوچکی از بناها و آثار باستانی مختلف موجود در سراسر اروپا را دارد که این آثار باستانی شهرت جهانی دارد.

پارک مینیاتوری بروکسل چگونه است؟

این پارک از جذابیت‌های مختلفی برخوردار است یکی از این جذابیت‌ها که در پارک مینیاتوری بروکسل وجود دارد حضور آدمک‌های کوچکی است که بسیار منحصر به فرد می‌باشند زیرا افراد مهم و معروف تاریخ اروپا هستند و می‌توان این آدمک‌ها را در جاهای مختلف این پارک یافت که در بزنگاه‌های مختلف تاریخی حضور دارند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!