راهنمای بلیط اسلو | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط اسلو | خرید – رزرو – معرفی

اسلو وسیع‌ترین شهر نروژ و مرکز اقتصاد و فرهنگ آن کشور می‌باشد. با تهیه بلیط اسلو می‌توانید به شهری سفر کنید که طبق آمار ثبت شده در سال 2010 در رده گران‌ترین شهرهای دنیا بوده و طبیعت بی نظیر و زیبای آن توریست‌های زیادی را به سمت خود جذب می‌کند. در این مقاله قصد داریم راجع به سفر به اسلو و نکات لازم برای خرید بلیط هواپیما اسلو و آغاز یک سفر هیجان انگیز صحبت کنیم.

بلیط اسلو
بلیط اسلو

تهیه بلیط اسلو برای بازدید از جاذبه‌های نروژ

اغلب گردشگرانی که به اسلو سفر می‌کنند هرگز این کشور را بدون بازدید از موزه‌های قدیمی و مشهور آن ترک نمی‌کنند. یکی از جذابیت‌های شهر اسلو امکانات تفریحی جامع آن می‌باشد بطوریکه امکان دوچرخه سواری، پیاده روی، اسکی و قایق رانی به‌صورت یکجا در این شهر برای توریست‌ها فراهم شده است، طبیعت دستکاری نشده آن نیز موجب افزایش حس آرامش در افراد می‌شود. شما با تهیه بلیط اسلو می‌توانید به آنجا سفر کرده و از نزدیک شاهد جاذبه‌های شگفت انگیز آن باشید.

بلیط اسلو
بلیط اسلو

بلیط هواپیما اسلو و استفاده از تخفیف‌ها

برای رزرو بلیط اسلو می‌توانید با کارشناسان شرکت ما در ارتباط باشید، شماره تماس‌های روابط عمومی روی سایت درج گردیده و شما می‌توانید طی یک تماس تلفنی سؤالات خود را مطرح کنید و سپس اقدام به رزرو بلیط اسلو برای خود و خانواده‌تان نمایید. هنگام رزرو بلیط اسلو به نکات ذکر شده در سایت دقت کافی داشته باشید به‌عنوان مثال درج سن دقیق کودک شما الزامی می‌باشد و دادن اطلاعات غلط موجب بروز مشکل هنگام ورود به هواپیما می‌شود.

بلیط اسلو
بلیط اسلو

خرید بلیط اسلو

هنگام تهیه بلیط اسلو می‌توانید با مشخص کردن تاریخ برگشت خود اقدام به رزرو بلیط برگشت نمایید. آگاهی از فرودگاه مقصد نیز ضروری می‌باشد پس هنگام تهیه بلیط اسلو از نزدیک بودن فرودگاه مقصد به مکان مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید. در صورت خرید آنلاین بلیط اسلو نیز می‌توانید با استفاده از گزینه فیلترینگ فرودگاه، نام فرودگاه مقصد مورد نظر خود را ثبت نمایید. از جمله فرودگاه‌های شهر اسلو که تردد بالایی نیز دارند عبارتند از فرودگاه موس ریگ و فرودگاه گاردرموئن اسلو.

بلیط اسلو
بلیط اسلو

تهیه بلیط اسلو با تخفیف ویژه

لیست پروازها به ترتیب از ارزان قیمت به گران قیمت تعیین شده است که با توجه به نوع پرواز انتخاب شده، کلاس پرواز، تعداد توقف و همچنین خدمات درخواستی ایرلاین قیمت‌ها متغیر می‌باشند. در تاریخ‌های مشخصی از سال تخفیفات ویژه‌ای برای بلیط اسلو در نظر گرفته می‌شود که شما نیز می‌توانید با آگاهی از آنها اقدام به تهیه بلیط ارزان قیمت نمایید و از هزینه‌های سفر خود بکاهید.

بلیط اسلو
بلیط اسلو

خدمات موجود برای بلیط اسلو

هنگام خرید یا رزرو بیط اسلو می‌توانید هزینه خدمات دیگر ایرلاین را نیز پرداخت نمایید تا بتوانید در کشور مقصد از آنها بهره مند شوید. این خدمات عبارتند از ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا و دیگر خدمات تشریفات فرودگاهی. البته ناگفته نماند که درخواست هر کدام از این خدمات دارای هزینه مازاد بر قیمت بلیط می‌باشد.

بلیط اسلو
بلیط اسلو

انتخاب مسیر هنگام خرید بلیط اسلو و فاصله فرودگاه‌ها از مرکز شهر

هنگام خرید بلیط اسلو می‌توانید نوع پرواز خود را انتخاب نمایید که بسته به نوع انتخاب شما مسیر حرکت هواپیمای ایرلاین نیز تعیین شده است، در مواردی توقف بین راه خواهید داشت و در مواقعی دیگر مستقیماً در فرودگاه مرکزی شهر پیاده خواهید شد. آگاهی از فاصله هر فرودگاه تا مقصد اصلی شما و همچنین مرکز شهر ضروری می‌باشد به‌عنوان مثال فرودگاه‌های نزدیک به شهر اسلو عبارتند از گاردرموئن، سندفیورد-تورپ و اسلو-ریگ که فاصله هر کدام از مرکز شهر اسلو به ترتیب 37.418، 85.286 و 59.461 کیلومتر می‌باشد.

بلیط اسلو
بلیط اسلو

رزرو بلیط اسلو و آگاهی از اطلاعات ضروری لازم

اسلو پایتخت کشور نروژ می‌باشد که اختلاف ساعت آن با ایران حدود 2 ساعت و نیم است (نروژ 2 ساعت و نیم از ایران عقب‌تر است). زبان‌های رسمی آن نروژی و سامی است که با تسلط بر یکی از آن‌ها می‌توانید به‌راحتی با مردن آنجا ارتباط برقرار کنید. واحد پول آن کرون نروژ است. جهت رانندگی نیز سمت راست می‌باشد.

آب و هوای کشور نروژ و لباس‌های لازم برای سفر به اسلو

آب و هوای اسلو نسبتاً معتدل است و این به دلیل وجود جریان گلف استریم در آن منطقه است. از ماه می تا آگوست هوای شهر سرد خواهد بود به همین دلیل هنگام سفر حتماً لباس‌های گرم و مناسب را به همراه داشته باشید. البته ناگفته نماند که این شهر یک مقصد تابستانی بی نظیر است چرا که امکان استفاده از همه امکانات تفریحی بخصوص قایق رانی در این فصل سال مهیا خواهد بود.

خرید بلیط اسلو و مناسب‌ترین زمان سفر به این شهر

بالا رفتن دمای هوا سبب ارزان شده مکان‌های اقامتی و هتل‌های شهر اسلو می‌شود، پدیده‌ای که در ماه ژوئن یا جولای قابل مشاهده است و مشاهده آن پیشنهاد می‌شود پدیده خورشید نیمه شب می‌باشد. روزهای زمستانی این شهر نیز مملو از تاریکی ست. سفر کردن در این بازه زمانی موجب صرفه جویی در هزینه‌های مصرفی خواهد شد اما انتخاب فصل مناسب سفر به عهده شما می‌باشد چرا که کاملاً بستگی به علایق و نظرات شخصی شما و خانواده‌تان دارد. با مشخص کردن تاریخ بلیط اسلو می‌توانید از همین امروز اقدام به رزرو بلیط اسلو نمایید تا با احتمال نبود پرواز مستقیم به اسلو روبرو نشوید.

بلیط اسلو
بلیط اسلو

بلیط هواپیما تهران اسلو

مناسب‌ترین مقصد برای سفر به کشور نروژ پروازهای تهران اسلو می‌باشد که برای آرامش خاطر خود می‌توانید از امکانات خدماتی ایرلاین ها بهره بگیرید و برترین ایرلاین را برای تهیه بلیط انتخاب نمایید، مشاوران ما راهنمای خوبی برای شما خواهند بود، از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در سایت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. نکته قابل توجه این است که هم اکنون ایرلاین ها پرواز مستقیم تهران نروژ را از لیست‌های خود حذف کرده‌اند و تنها مسیرهای موجود برای سفر به اسلو حداقل 1 الی 2 توقف در کشورهای بین راه خواهد داشت.

زمان لازم برای رسیدن به مقصد

فاصله هوایی میان دو کشور ایران و اسلو 3959 کیلومتر می‌باشد که برای طی شدن این مسیر از طریق خطوط هوایی برنامه ریزی شده 5 ساعت و 25 دقیقه زمان صرف می‌شود. البته شرایط جوی هوا و نوع مسیر نیز در افزایش یا کاهش زمان لازم برای رسیدن به مقصد مؤثر خواهد بود.

پرواز از ایران به نروژ با تهیه بلیط اسلو

ایرلاین های فعال در ایران به مبدأ شهرهایی خاص پرواز خواهند داشت، این شهرهای عبارتند از شیراز، اصفهان، مشهد، تهران، تبریز و اهواز که برای اطلاع از بروزترین مبداهای پرواز نیز می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. توقف‌های بین راهی خطوط هوایی نیز در شهرهایی از جمله استانبول، یونان، دبی، امارات، قطر، فرانکفورت آلمان، وین، مسکو و اسکاندیناوی صورت خواهد گرفت.

شهرهای پرتردد اسلو

در ادامه جزئی از مسیرهای پرواز خطوط هوایی به شهرهای پر رفت و آمد نروژ به مبدأ ایران ذکر خواهد شد:

  1. نروژ به مقصد اسلو با یک توقف: برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
  2. نروژ به مقصد استاوانگر: برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

جهت اطلاع از جزییات مسیرهای پرواز به فرودگاه‌ها و شهرهای دیگر نروژ می‌توانید با مشاورین مجموعه ما در ارتباط باشید. توجه داشته باشید که تهیه و رزرو بلیط اسلو از دو ماه قبل موجب استفاده از بهترین مسیر هواپیمایی و همچنین قیمت ارزان‌تر خواهد شد. ناگفته نماند که کنسل بلیط تهیه شده اغلب هزینه‌های سنگینی به دنبال دارد پس همیشه بعد از دریافت ویزا اقدام به تعیین تاریخ سفر و همچنین خرید بلیط اسلو نمایید.

سفری لذت بخش ب خرید بلیط اسلو

برای تعطیلات تابستانی از امروز برنامه ریزی کنید، رزرو بلیط در دوره‌های تخفیف موجب کاهش چشمگیر هزینه‌های پیش بینی شده برای سفر خواهد شد. نرخ‌های ارائه شده توسط ما از بهترین و ارزان‌ترین فرصت‌های موجود می‌باشد که می‌توانید از آن بهره بگیرید و اقدام به رزرو بلیط اسلو برای کل اعضای خانواده خود نمایید. هنگام سفر به نروژ حتماً سری به پیست اسکی این شهر بزنید و ایام هیجان انگیز و غافلگیر کننده‌ای را برای خانواده خود رقم بزنید.

خرید بلیط اسلو و توجه به نکات لازم

هنگام تهیه بلیط اسلو به نکات زیر توجه کنید:

  1. فرودگاه‌های بزرگ هزینه بیمه سفر را به بلیط شما اضافه می‌کنند بنابراین سعی کنید برای صرفه جویی در هزینه‌ها فرودگاه‌های کوچک را مبدأ سفر خود قرار دهید.
  2. به‌صورت اینترنتی اقدام به خرید بلیط اسلو نمایید تا در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!