بلندترین تندیس پاپ در لهستان | معرفی – نحوه بازدید

بلندترین تندیس پاپ در لهستان | معرفی – نحوه بازدید

بلندترین تندیس پاپ در لهستان، یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این کشور در شهر چستوهووا قرار گرفته است. این شهر در استان سیلسیا واقع شده است که …

شاید افراد کمی متوجه این موضوع باشند که کشور لهستان هم دارای جاذبه‌های توریستی بسیار زیاد بوده و برای مقاصد گردشگری مناسب است. این کشور دارای آثار تاریخی و هنری بسیار زیادی است که بازدید از آن‏ها خالی از لطف نیست. از این رو در این مطلب به بلندترین تندیس پاپ در لهستان می‌پردازیم و اطلاعات لازم درباره بازدید از آن را به دست خواهیم آورد.

بلندترین تندیس پاپ در لهستان | یوروپ تورز

درباره بلندترین تندیس پاپ در لهستان بیشتر بدانیم

بلندترین تندیس پاپ در لهستان یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این کشور در شهر چستوهووا قرار گرفته است. این شهر در استان سیلسیا واقع شده است که یکی از بزرگترین پایگاه‌های اقتصادی و فرهنگی لهستان است و توجه زیادی به آن می‌شود. شهر در ساحل یک رودخانه قرار گرفته است که جمعیت کمی نیز دارد. با این حال تاریخ بسیار غنی دارد که از زمان قرون وسطی و قبل از آن شروع شده و این شهر را در برابر اتفاقات بسیار زیادی قرار داده است.

 از این رو شما می‌توانید ساختمان‌های تاریخی و مجسمه یا تندیس‌های بسیار زیادی را تماشا کنید که زیبا و شگفت انگیز هستند. بلندترین تندیس پاپ هم یکی از این انواع است. این مجسمه از چارچوب فولادی ساخته شده است که روی آن را فایبرگلاس گرفته است. این مجسمه مربوط به کارول ووتیلا در وادوویس است که اولین پاپ غیر ایتالیایی بعد از 450 سال است که در سال 1978 به عنوانن اسقف اعظم در کراکوف انتخاب شد.

 وی به یکی از آشناترین چهره‌‌های جهان تبدیل شد و در یک دوره 27 ساله از بیش از 120 کشور بازدید کرد که باعث شد به عنوان یک مبارز بین‌ المللی برای آزادی شهرت داشته باشد. وی پس از یک بیماری طولانی در سال 2005 در سن 84 سالگی درگذشت. همین باعث شد تا مجسمه او برای قدردانی ساخته شود که ارتقاع 13 متری و وزن بالای تندیس آن را در جهان زبانزد کرده است.

درباره بلندترین تندیس پاپ در لهستان بیشتر بدانیم | یوروپ تورز

نحوه بازدید از تندیس پاپ در لهستان به چه صورت است؟

شاید بعضی از افراد بر این تصور باشند که برای بازدید از بلندترین تندیس پاپ نیاز به بلیط و ماندن در صف را داشته باشید. با این حال بدین صورت نیست. این تندیس در یک پارک قرار گرفته است که شما فقط کافی است به پارک بروید و ضمن گشت و گذار در پارک تندیس را نیز تماشا کنید. هم چنین مجسمه‌های مینیاتوری زیادی هم در پارم قرار گرفته‌اند که آن‌ها هم برای بازدید مناسب هستند. جهت اقامت در این شهر نیز می‌توان از کسانی که کارشناسان تورهای لهستان هستند سوال کنید.

نحوه بازدید از تندیس پاپ در لهستان به چه صورت است؟ | یوروپ تورز

سخن پایانی

بلندترین تندیس پاپ در لهستان یکی از دیدنی‌های لهستان است که سالانه افراد زیادی را به خود جذب می‌کند. ما در این مقاله درباره این تندیس و شهری که در آن قرار گرفته است اطلاعات لازم را برای شما بیان کردیم. سپس بررسی کردیم که چگونه می‌توان از این تندیس بازدید کرد و یا اینکه در این شهر اقامت داشت.


سوالات متداول بلندترین تندیس پاپ در لهستان

نحوه بازدید از این تندیس چگونه است؟

این تندیس در یک پارک قرار گرفته است که شما فقط کافی است به پارک بروید و ضمن گشت و گذار در پارک تندیس را نیز تماشا کنید.

این تندیس در کجا قرار دارد؟

بلندترین تندیس پاپ در لهستان یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این کشور در شهر چستوهووا قرار گرفته است.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!