قصر سلطنتی ورشو | آشنایی – تصاویر – شرایط بازدید

قصر سلطنتی ورشو | آشنایی – تصاویر – شرایط بازدید

قصر سلطنتی ورشو، یک اقامتگاه است که در سال‌های بسیار دور به عنوان اقامت گاه رسمی پادشاهان لهستانی شناخته می‌شد. این ساختمان بزرگ در ابتدا …

ورشو پایتخت کشور لهستان به دلیل وجود آثار تاریخی و ساختمان‌های زیبایی که در آن وجود دارد، سالانه افراد زیادی را به عنوان توریست می‌پذیرد. یکی از مکان‌های دیدنی در این شهر قصر سلطنتی ورشو است. اگر قرار است به لهستان سفر کنید یا علاقمند به آثار تاریخی این کشور هستید این مقاله را از دست ندهید.

قصر سلطنتی ورشو | یوروپ تورز

آشنایی با قصر سلطنتی ورشو

قصر یا قلعه سلطنتی ورشو یک اقامتگاه است که در سال‌های بسیار دور به عنوان اقامت گاه رسمی پادشاهان لهستانی شناخته می‌شد. این ساختمان بزرگ در ابتدا محل سکونت دوک‌های قرن شانزدهم و مقر کشورهای مشترک المنافع مانند لیتوانی بود.

در طول سال‌های بسیار این قصد بارها مورد تهاجم سوئدی‌ها و تزار قرار گرفته ‌و غارت شده است. در سال ۱۹۳۹ قصر سلطنتی لهستان به علت حمله آلمان نازی در آتش سوخت و در سال ۱۹۴۴‌ بخاطر قیام نافرجام ورشو به صورت کامل ویران شد. اما در سال ۱۹۷۱ تا ۱۹۸۴ دوباره این قصر بازسازی و ساخته شد.
این ساختمان‌ نیز مانند دیگر ساختمان‌های قدیمی لهستان ثبت میراث جهانی یونسکو شده است. شما می‌توانید در این بنای تاریخی اتاق و وسایل زندگی سطلنتی را تماشا کنید. هم‌چنین نقاشی‌های زیادی در این قصر وجود دارند که بسیار زیبا هستند.

پس این قصر به گونه‌ای یک موزه نیز هست. هم‌ چنین سالن سناتور نیز در این قصر بسیار خودنمایی می‌کند که دیدن آن خالی از لطف نیست. در این قصر یک باغ زیبا نیز وجود دارد که اگر زمستان به لهستان سفر کرده باشید، یک درخت ۳۰ متری کریسمس را دز آن مشاهده خواهید کرد.

آشنایی با قصر سلطنتی ورشو | یوروپ تورز

شرایط بازدید از قصر یا قلعه سلطنتی ورشو

قصر سلطنتی ورشو در یکی از خیابان‌های اصلی این شهر قرار گرفته است که رسیدن به آن آسان است. در اطراف این قصر رستوران‌ها و اماکن دیدنی دیگر نیز وجود دارد. شما می‌توانید از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر از این قصر بازدید کنید. هم چنین نیاز به خرید بلیط برای بازدید از این قصر است که به صورت اینترنتی می‌توان آن را خریداری یا رزرو کرد. شما می‌توانید همراه با تور نیز از این قصر و ساختمان بزرگ و دیدنی بازدید کنید.

معمولا بیشتر هتل‌ها در ورشو تور بازدید این قصر را دارند. هم‌ چنین اگر خود شما با تور به لهستان آمده باشید حتما برنامه بازدید از قصر سلطنتی ورشو را دارید. زیرا این قصر یک ساختمان بسیار مهم است‌.

شرایط بازدید از قصر یا قلعه سلطنتی ورشو | یوروپ تورز

سخن پایانی

قصر سلطنتی ورشو یکی از بزرگترین و مهم‌ترین ساختمان‌های شهر ورشو پایتخت لهستان است. از این رو در این مقاله این قصر و ویژگی‌های آن را به صورت کامل شرح دادیم و بررسی کردیم. ابتدا تاریخ این قصر توضیح داده شد و سپس برررسی کردیم که اگر وارد قصر شوید چه چیزهایی برای شما قابل مشاهده و بازدید است. زمان بازدید و نحوه آن نیز برای شما توضیح داده شد تا در صورت سفر به این شهر اطلاعات کامل از قصر را داشته باشید.


سوالات متداول قصر سلطنتی ورشو

در قدیم از این قصر چه استفاده میشد؟

قصر یا قلعه سلطنتی ورشو یک اقامتگاه است که در سال‌های بسیار دور به عنوان اقامت گاه رسمی پادشاهان لهستانی شناخته می‌شد.

قصر سلطنتی ورشو در کجای شهر ورشو قرار دارد؟

قصر سلطنتی ورشو در یکی از خیابان‌های اصلی این شهر قرار گرفته است که رسیدن به آن آسان است.

شرایط بازدید از این قصر چگونه است؟

شما می‌توانید از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر از این قصر بازدید کنید. هم چنین نیاز به خرید بلیط برای بازدید از این قصر است که به صورت اینترنتی می‌توان آن را خریداری یا رزرو کرد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!