دریاچه مورسکی اکو لهستان | معرفی – تصاویر – آدرس

دریاچه مورسکی اکو لهستان | معرفی – تصاویر – آدرس

دریاچه مورسکی اکو لهستان، که به آن دریاچه Fish Lake نیز می‌ گویند، بزرگ‌‌ترین و معروف ‌ترین دریاچه در کوه‌‌های تاترا است که در پای قله ‌های …

دریاچه مورسکی اکو لهستان: تصاویر بی‌نظیری که از دریاچه‌ها در اکثر وبسایت‌ها مشاهده می‌کنید، مربوط به دریاچه مورسکی اکو لهستان است که به عنوان عمیق‌ترین دریاچه حال حاضر در جهان معرفی می‌شود. این دریاچه که به عنوان طبیعت بکر کوه‌های تاترای لهستان معرفی می‌شود، امروز موضوع اصلی مطلب ما خواهد بود. در این مطلب همراه ما باشید تا در کنار یک دیگر به معرفی این جاذبه گردشگری بکر طبیعی بپردازیم.

دریاچه مورسکی اکو لهستان | یوروپ تورز

معرفی دریاچه مورسکی اکو در کشور لهستان

دریاچه مورسکی اوکو که به آن دریاچه Fish Lake نیز می‌ گویند، بزرگ‌‌ترین و معروف ‌ترین دریاچه در کوه‌‌های تاترا است که در پای قله ‌های Mięguszowieckie واقع شده و به عنوان یکی از پنج دریاچه زیبای جهان به حساب می‌ آید.
این مکان بکر و بی‌نظیر در نقشه کوه‌های تاترا قرار دارد که در هر زمانی از سال مسحور‌کننده است. دریاچه مورسکی اکو لهستان یک مکان عالی برای آزمایش قدرت و پیاده روی در کوهستان برای ساکنین کشور لهستان محسوب می‌شود. همچنین از این دریاچه نیز بسیاری از مسیرهای گردشگری و کوهنوردی آغاز می‌شوند.

دریاچه‌ای که زمانی قایق‌ها روی آن حرکت می‌کردند، جایگاه مهمی در افسانه‌ها دارد و به عنوان یک دریاچه جادویی معرفی می‌شود. این مکان مورد پرستش و تحسین نقاشان، گرافیست‌ها و عکاسان است که آثارشان زیبایی ماندگار کوه‌های تاترا را جاودانه کرده است.

معرفی دریاچه مورسکی اکو در کشور لهستان‌ | یوروپ تورز

چگونه به دریاچه مورسکی لهستان برویم؟

به دلیل موقعیت مکانی مناسب، دسترسی به دریاچه مورسکی اوکو نسبتا آسان است. نقطه شروع Palenica Białczańska می‌باشد که می‌توانید با ماشین یا اتوبوس از Zakopane به آنجا برسید. اگر قصد دارید با خودرو به این دریاچه بروید، لازم است که حتما از طریق وبسایت https://tpn.pl/zwiedzaj/e-bilety. یک فضا برای پارک کردن خودرو خود رزرو کنید. افرادی که اقدام به رزرو این فضا نمی‌کنند به هنگام رسیدن به این دریاچه با مشکلات بسیاری رو به رو می‌شوند. به تجربه برخی از گردشگران که اقدام به رزرو جای پارک نکرده بودند، گفته می‌شود که جای خوبی برای قرار دادن خودرو پیدا نکرده و مجبور به بازگشت شدند.

از Palenica Białczańskiego تا دریاچه Morskie Oko، یک مسیر مشخص وجود دارد. کل مسیر حدود 9 کیلومتر است و در حدود 3 ساعت می‌توان آن را طی کرد. جاده عمدتا آسفالت است (شایان ذکر است که در زمستان، این مسیر پوشیده از برف غلیظ است که حرکت را تا حد زیادی سخت می‌کند). در بعضی جاها، میانبرها از جنگل عبور می‌کنند که مسیر را کوتاه می‌کنند. یک جایگزین در Palenica Białczańska موجود است. می‌توانید از کالسکه‌ها استفاده که گردشگران را به Włosienica (حدود 1700 متر قبل از دریاچه Morskie Oko) می‌برد و باقی راه را نیاز می‌بایست پیاده طی کنید.

چگونه به دریاچه مورسکی لهستان برویم؟ | یوروپ تورز

سخن پایانی

دریاچه مورسکی کشور لهستان به عنوان یک جاذبه بکر طبیعی بی‌نظیر معرفی می‌شود که می‌توانید به راحتی پس از رسیدن به کوه‌های تاترا به این دریاچه مراجعه کرده و از زیبایی بی‌نظیر آن بهرمند شوید.


سوالات متداول دریاچه مورسکی اکو لهستان

دریاچه مورسکی در کجا قرار دارد؟

دریاچه مورسکی اوکو که به آن دریاچه Fish Lake نیز می‌ گویند، بزرگ‌‌ترین و معروف ‌ترین دریاچه در کوه‌‌های تاترا است که در پای قله ‌های Mięguszowieckie واقع شده.

این دریاچه چندمین دریاچه زیبای جهان به حساب می آید؟

دریاچه مورسکی اکو لهستان جزء پنج دریاچه زیبای جهان به حساب می‌ آید.

چگونه به این دریاچه برویم؟

به دلیل موقعیت مکانی مناسب، دسترسی به دریاچه مورسکی اوکو نسبتا آسان است. نقطه شروع Palenica Białczańska می‌باشد که می‌توانید با ماشین یا اتوبوس از Zakopane به آنجا برسید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!