کلیسای سنت آنه ورشو | آشنایی – هزینه ورود -آدرس

کلیسای سنت آنه ورشو | آشنایی – هزینه ورود -آدرس

کلیسای سنت آنه ورشو، این کلیسا در سال 1454 میلادی ساخته شده است و ساختمانی به سبک نئوکلاسیک، باروک و روکوکو دارد.

ورشو پایتخت لهستان یکی از کشور‌های اروپایی است که عده زیادی هر ساله برای سفر و گردشگری این شهر را انتخاب می‌کنند. کلیسای سنت آنه ورشو یکی از دیدنی‌های معروف این شهر است که از مقاصد توریستی به حساب می‏ آید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم درباره این کلیسا را به شما بدهیم تا اگر قصد سفر به ورشو را دارید اطلاعات کامل توریستی درباره این مکان را داشته باشیم.

کلیسای سنت آنه ورشو | یوروپ تورز

با کلیسای سنت آنه ورشو بیشتر آشنا شویم

شهر ورشو پایتخت لهستان همان طور که در بالا بیان کردیم سالانه میزبان افراد زیادی از گردشگران هستند که وارد این شهر شده و از دیدنی‌های آن بازدید می‌کنند. این شهر تاریخی است و به همین دلیل مکان‌ها و ساختمان‌های قدیمی بسیاری دارد که یکی از آن‌ها کلیسای سنت آنه ورشو است. این کلیسا در سال 1454 میلادی ساخته شده است و ساختمانی به سبک نئوکلاسیک، باروک و روکوکو دارد. این کلیسا وقایع تاریخی بسیاری را به خود دیده است و در جنگ جهانی دوم نیز یکی از مکان‌های مهم ورشو به حساب می‌آمد.

آخرین بازسازی که برای کلیسای سنت آنه ورشو انجام شده است به سال 1788 میلادی باز می‌گردد. در نزدیکی این کلیسا قصر سلطنتی ورشو نیز قرار دارد. شما می‌توانید از 7 صبح تا 6 نیم بعد از ظهر از این کلیسا بازدید کنید، پس زمان برای بازدید از این کلیسا و قصر را نیز می‌توانید با هم داشته باشید. نقاشی‌های دیواری زیبا و سبک معماری باروک در این کلیسا شما را به وجد آورده و تجربه یک سفر عالی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. راه‌های رسیدن به کلیسای سنت آنه نیز بسیار راحت است و می‏توان با وسایل حمل نقل عمومی به آن رسید.

با کلیسای سنت آنه ورشو بیشتر آشنا شویم | یوروپ تورز

آیا برای بازدید از کلیسای سنت آنه نیاز به پرداخت ورودی داریم؟

یکی از سوالاتی که ذهن هر توریستی را به خود مشغول می‌کند پرداخت ورودی برای بازدید از هر مکانی است. کلسیای سنت آنه ورشو در تازه‌ترین اطلاعات به دست آمده نیاز به ورودی ندارد. اما ممکن است در بعضی از روزهای سال نیاز به پرداخت و گرفتن بلیط برای این کلیسا داشته باشیم.

با این حال باید این موضوع را از هتل اقامت خود یا توری که با آن سفر کرده‏‌ایم بپرسیم. در کل بهتر است برای بازدید از این مکان‌ها یا سفر توریستی از تورهای مسافرتی معتبر استفاده کنیم. این تور‌ها از قبل ورودی‌های مکان‌های مختلف را برای ما پرداخت می‌کنند. هم چنین این نکته را بدانید که برای بازدید از اماکن دینی مانند کلیسا‌ها باید لباس پوشیده بر تن داشته باشید.

آیا برای بازدید از کلیسای سنت آنه نیاز به پرداخت ورودی داریم؟ | یوروپ تورز

سخن پایانی

کلیسای سنت آنه ورشو یکی از مکان‌های تاریخی بسیار دیدنی شهر ورشو پایتخت کشور لهستان است که سالانه میزبان افراد بسیاری از سراسر دنیا است. در این مطلب این کلیسای تاریخی را به صورت جامع برای شما شرح دادیم تا اطلاعات لازم برای بازدید از آن را داشته باشید.


سوالات متداول کلیسای سنت آنه ورشو

کلیسای سنت آنه ورشو در چه سالی ساخته شد؟

این کلیسا در سال 1454 میلادی ساخته شده است.

آخرین بازسازی این کلیسا به چه سالی بر میگردد؟

آخرین بازسازی که برای کلیسای سنت آنه ورشو انجام شده است به سال 1788 میلادی باز می‌گردد.

در چه ساعاتی از روز میتوان از این کلیسا دیدن کرد؟

شما می‌توانید از 7 صبح تا 6 نیم بعد از ظهر از این کلیسا بازدید کنید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!