موزه ملی شچچین لهستان | معرفی – تصاویر – نحوه بازدید

موزه ملی شچچین لهستان | معرفی – تصاویر – نحوه بازدید

موزه ملی شچچین لهستان، در حال حاضر بزرگترین مؤسسه فرهنگی در وود پومرانای غربی است. این یک موزه کلاسیک چند بخشی است که بیش از …

در کشور لهستان به علت وجود تاریخ غنی موزه‌های بسیاری وجود دارد. یکی از آن‌ها موزه ملی شچچین لهستان است که در اروپا و دنیا بسیار زبانزد شده است. به دلیل اهمیت این موزه و بازدید زیاد توریست‌ها از آن، در این مقاله قصد داریم درباره موزه شچچین لهستان صحبت کنیم و بیشتر در این باره بدانیم.

موزه ملی شچچین لهستان | یوروپ تورز

درباره موزه ملی شچچین بیشتر بدانیم

موزه ملی در شچچین در حال حاضر بزرگترین مؤسسه فرهنگی در وود پومرانای غربی است. این یک موزه کلاسیک چند بخشی است که بیش از 150 هزار شی از جمله آثار هنری قدیمی و معاصر و آثار باستان‌شناسی، طبیعت شناسی، قوم نگاری و سکه شناسی در آن نگهداری می‌شود. موزه ملی شچچین هم چنین دارای بزرگترین مجموعه لهستانی از نمایشگاه‌های مربوط به فرهنگ مادی کشورهای غیر اروپایی (آفریقا، آمریکا و اقیانوسیه) است.

موضوعات موزه عمدتا برپومرانیا و دریای بالتیک متمرکز است. این موزه در منطقه‌ای از شهر قرار گرفنه است که شما بتوانید راحت به آن و ساختمان‌های مختلفی از آن دسترسی داشته باشید. با بازدید از این موزه می‌توانید با تاریخ لهستان و جهان دست پیدا کنید و با آثار بسیار گران بهایی روبه رو شوید. پس بهتر است در سفر به کشور لهستان این موزه را هم بگنجانید. کسانی که کودک به همراه خود دارند می‌توانند او را نیز به همراه خود ببرند و آن‌ها را با شگفتی‌های دنیا آشنا کنند.

درباره موزه ملی شچچین بیشتر بدانیم | یوروپ تورز

چطور از موزه ملی شچچن بازدید کنیم؟

برای بازدید از این موزه نیاز به بلیط داریم. برای تهیه بلیط می‌توانید به سایت موزه مراجعه کنید که آن را از قبل رزرو کنید و یا اینکه از طریق مراکز مختلف در شهر آن را خریداری کنید. بعد از خرید بلیط از هتل محل اقامت می‌توانید به صورت مستقیم به موزه بروید. زمان بازدید از این موزه بین 1 تا 3 ساعت متغیر است و از 10 صبح تا 18 می‌توانید از آن بازدید را انجام دهید.

کودکان نیز می‌توانند شما را همراهی کنند. از این رو می‌توانید با خیالی آسوده آن‌ها را نیز با خود ببرید. معمولا بلیط برای کودکان نیز نیم بها است. اگر قصد یک بازدید عالی از موزه را دارید سعی کنید این کار را با یک تور انجام دهید یا از تورهای موزه استفاده کنید. این تورها لیدر‌هایی دارند که برای شما قسمت‌های مختلف را شرح می‌دهند و شما را با تاریخ بیشتر آشنا می‌کنند. در این صورت وقت خود را به صورت مفید در این موزه می‌گذرانید.

چطور از موزه ملی شچچن بازدید کنیم؟ | یوروپ تورز

سخن پایانی

موزه ملی شچچین لهستان یکی از بهترین مراکز توریستی- گردشگری این شهر است که سالانه افراد زیادی از آن بازدید می‌کنند. از این رو در این موزه را معرفی کردیم و با آن و موضوعات موجود در موزه بیشتر آشنا شدیم. هم چنین شرایط بازدید از موزه نیز گفته شد تا بتوانید به درستی از موزه بازدید کنید و با تاریخ لهستان و بیشتر قسمت‌های دنیا بیشتر از قبل آشنا شوید.


سوالات متداول موزه ملی شچچین لهستان

موزه ملی شچچین لهستان چیست؟

این یک موزه کلاسیک چند بخشی است که بیش از 150 هزار شی از جمله آثار هنری قدیمی و معاصر و آثار باستان‌شناسی، طبیعت شناسی، قوم نگاری و سکه شناسی در آن نگهداری می‌شود.

چگونه میتوان بلیط این موزه را تهیه نمود؟

برای بازدید از این موزه نیاز به بلیط داریم. برای تهیه بلیط می‌توانید به سایت موزه مراجعه کنید که آن را از قبل رزرو کنید و یا اینکه از طریق مراکز مختلف در شهر آن را خریداری کنید.

در چه زمان هایی میتوان از این موزه دیدن کرد؟

زمان بازدید از این موزه بین 1 تا 3 ساعت متغیر است و از 10 صبح تا 18 می‌توانید از آن بازدید را انجام دهید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!