کونستهاوس زوریخ | موزه ای هنری در این شهر

کونستهاوس زوریخ | موزه ای هنری در این شهر

کونستهاوس زوریخ، وجود گالری هنرهای زیبای کونستهاوس زوریخ که از قرون وسطی تا قرن 20 فعال بوده گواهی بر سطح بالای فرهنگ در این شهر می‌باشد.

شهر زوریخ از ثروتمندترین شهرهای سوئیس است که دارای فرهنگی غنی است؛ وجود گالری هنرهای زیبای کونستهاوس زوریخ که از قرون وسطی تا قرن 20 فعال بوده گواهی بر سطح بالای فرهنگ در این شهر می‌باشد.

این شهر تنها مرکز مالی جهان و از مهم‌ترین نقاط اروپا در زمینه سفر و حمل و نقل به شمار می‌رود. بافت تاریخی زوریخ به طور کامل حفظ شده و سطح تفکر پیشرو در آن مطابق با دنیای مدرن است؛ به همین دلیل زوریخ را می‌توان یکی از جذاب‌ترین و مرفه‌ترین شهرهای جهان برای زندگی معرفی کرد.

در شهر زوریخ بخش بزرگ باستانی با کلیساهای بلند وجود دارد که هنوز دست نخورده مانده‌اند. یکی از مهم‌ترین آثار باستانی این شهر موزه ملی کونستهاوس زوریخ است که در آن مجموعه منتخبی از مصنوعات مذهبی گرفته تا سورتمه‌های تزئینی مربوط به تاریخ سوئیس نگهداری می‌شود.

کونستهاوس زوریخ | موزه ای هنری در این شهر | یوروپ تورز

بهترین زمان سفر به کونستهاوس زوریخ

شهر زوریخ دارای شرایط آب و هوایی معتدل بوده و در طول سال چهار فصل متمایز را تجربه می‌کند. گرم‌ترین ماه سال در زوریخ ماه جولای با میانگین دمای 19 درجه سانتیگراد است، سردترین ماه این شهر با میانگین دمای صفر درجه سانتیگراد ماه ژانویه می‌باشد و آگوست با میانگین بارش 120 میلی متر مرطوب‌ترین ماه سال در زوریخ محسوب می‌شود.

با توجه به شرایط آب و هوایی این شهر در فصل‌های مختلف سال می‌توان ماه‌های ژوئن و آگوست بهترین زمان را برای سفر به این شهر و بازدید از جاذبه‌های گردشگری این شهر به ویژه دیدن کونستهاوس زوریخ انتخاب کرد. گران‌ترین زمان سفر به زوریخ تابستان است که آب و هوایی خوب و معتدل حاکم می‌باشد؛ ولی در ماه‌های دسامبر، ژانویه و فوریه به دلیل وجود پیست‌های اسکی کوه‌های لپ به‌شدت نرخ هتل‌ها افزایش می‌یابد. البته در ماه‌های مارس تا ماه می‌و یا بین ماه‌های سپتامبر و نوامبر هزینه اقامت در هتل به دلیل کاهش مسافران ارزان‌تر است؛ ولی در این ماه‌ها هوا سرد است و زمان مناسبی برای سفر به زوریخ نخواهد بود.

بهترین زمان سفر به کونستهاوس زوریخ | یوروپ تورز

جاذبه‌ های توریستی شهر زوریخ

شهر زوریخ سوئیس پیشینه تاریخی و فرهنگ غنی داشته و دارای تعداد زیادی آثار باستانی و جاذبه‌های توریستی است. یکی از معروف‌ترین اماکن دیدنی این شهر کونستهاوس زوریخ است؛ سایر دیدنی‌های شهر زوریخ به شهر زیر می‌باشد.

کونستهاوس زوریخ ((Kunsthaus Zurich)) یک موزه هنری در شهر زوریخ سوئیس است. ساختمان این موزه در سال 1910 میلادی توسط کارل موزر و رابرت کروجل طراحی شد. در موزهٔ کونستهاوس آثار نقاشی اروپایی از رنسانس تا دورهٔ مدرن دیده می‌شود. اهمیت موزه هنری کونستهاوس به دلیل وجود کارهای نقاشان سوئیسی و پیکره‌های چوبی و سنگی می‌باشد. همچنین در این موزه تندیس ‌هایی از پیکره ‌سازانی چون آلبرتو جاکومتی، هنری مور و آگوست رودن نگهداری می‌‌شود.

در موزه کونستهاوس زوریخ مجموعه‌‌های هنری وجود دارد که در طی سال‌‌ها توسط انجمن هنری محلی جمع آوری شده‌اند. تمرکز مجموعه آثاری که از قرون وسطی تا هنر مدرن در این موزه نگهداری می‌شوند روی هنر سوئیس است. در این موزه می‌توان آثار هنرمندانی مثل کلود مونه (Claude Monet)، ادوارد مونک (Edvard Munch)، پابلو پیکاسو (Pablo Picasso) و آلبرتو جاکومتی (Swiss Alberto Giacometti) مشاهده کرد.

سیستم حمل و نقل شهر زوریخ

سیستم حمل و نقل زوریخ دارای بالاترین سطح استاندارد جهانی است و در این شهر برای حمل و نقل امکان استفاده از اتوبوس یا تراموای ZVV وجود دارد. برنامه زمانبندی و نقشه مسیر‌های تردد در ایستگاه‌های مختلف قابل مشاهده است و می‌توان از بلیط‌های یک ساعته و یا کارت‌های روزانه برای تردد استفاده کرد.

سیستم حمل و نقل شهر زوریخ | یوروپ تورز

جمع بندی

موزه کونستهاوس زوریخ یکی از جاذبه‌های تاریخی شهر زوریخ سوئیس است که در سفر به این شهر می‌توان از سایر دیدنی‌های آن بازدید کرد و سفر لذت بخشی را برای خود رقم بزنید.


سوالات متداول کونستهاوس زوریخ

بهترین زمان برای سفر به کونستهاوس زوریخ چه زمانی است؟

با توجه به شرایط آب و هوایی این شهر در فصل‌های مختلف سال می‌توان ماه‌های ژوئن و آگوست بهترین زمان را برای سفر به این شهر و بازدید از جاذبه‌های گردشگری این شهر به ویژه دیدن کونستهاوس زوریخ انتخاب کرد.

آثاری که در موزه کونستهاوس زوریخ دیده می‌شوند، مربوط به چه دوره‌ای است؟

در موزهٔ کونستهاوس آثار نقاشی اروپایی از رنسانس تا دورهٔ مدرن دیده می‌شود.

در موزه کونستهاوس زوریخ آثار چه هنرمندانی یافت می‌شود؟

در این موزه می‌توان آثار هنرمندانی مثل کلود مونه (Claude Monet)، ادوارد مونک (Edvard Munch)، پابلو پیکاسو (Pablo Picasso) و آلبرتو جاکومتی (Swiss Alberto Giacometti) مشاهده کرد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!