ساحل هاوکلند نروژ | معرفی – آدرس – تصاویر

ساحل هاوکلند نروژ | معرفی – آدرس – تصاویر

ساحل هاوکلند نروژ، این ساحل در جزایر لوفوتن قرار گرفته است. کمتر کسی را می‌توان یافت که به نروژ سفر کرده باشد ولی از جزایر لوفوتن دیدن نکند. اگر تصاویر مربوط …

ساحل هاوکلند نروژ: تفاوتی نمی‌کند که شما با هدف کار به کشور نروژ می‌روید یا می‌خواهید سفری با خانواده و دوستان داشته باشید و یا اینکه به طور کلی تصمیم گرفته‌اید دوران تحصیل خود را در کشور نروژ سپری کنید. به هر حال آشنایی با مکان‌های تفریحی و جاذبه‌های گردشگری نروژ، یک سفر خاطره‌انگیز و یا گردشی بسیار جذاب را برای شما به همراه ارمغان خواهد آورد.

قطعاً در کشور‌هایی که در نزدیکی دریا هستند، تفریحات ساحلی جذابیت بسیار زیادی برای مردم دارد. برای مثال شما می‌توانید ساعت‌ها در سواحل پیاده‌روی کنید، ورزش‌های گروهی همانند والیبال را انجام دهید و یا اینکه در ساحل حمام آفتاب‌ بگیرید. به خصوص اینکه اگر ساحلی که انتخاب می‌کنید دارای امکاناتی همانند کافی شاپ و رستوران باشد، قطعاً ساعت‌های خوشی را برای شما به یادگار خواهد گذاشت. در راستای معرفی سواحل زیبای نروژ، شما را با ساحل هاوکلند آشنا می‌کنیم.

ساحل هاوکلند نروژ | معرفی - آدرس - تصاویر | یوروپ تورز

با ساحل هاوکلند نروژ آشنا شوید

اگر بخواهیم یکی از معروف‌ترین سواحل نروژ را به شما معرفی کنیم، باید به ساحل هاوکلند (Haukland Beach) اشاره نماییم. این ساحل در جزایر لوفوتن قرار گرفته است. کمتر کسی را می‌توان یافت که به نروژ سفر کرده باشد ولی از جزایر لوفوتن دیدن نکند. اگر تصاویر مربوط به جزایر لوفوتن را مشاهده کنید، متوجه می‌شوید که در واقع این منطقه مجموعه‌ای از جزیره‌های کوچک است که به وسیله کوه‌ها و تپه‌ها محاصره شده‌اند. چیدمان این جزایر در کنار هم یک منطقه تماشایی را ایجاد می‌کند. ساحل هاوکلند یکی از همین مناطق را به خود اختصاص می‌دهد.

اما اجازه بدهید برای شما توضیح دهیم که دلیل جذابیت ساحل هاوکلند نروژ چیست. تصوری که همه ما در مورد ساحل داریم این است که باید پوشیده از ماسه‌های قهوه‌ای باشد. اما در مورد ساحل هاوکلند این موضوع کاملاً برعکس است. ماسه‌هایی که در این قسمت وجود دارند به رنگ سفید هستند و همین موضوع باعث می‌شود که توجه مسافران و مردم را به خود جلب کند. از طرف دیگر ساحل هاوکلند نروژ دقیقاً حالت در‌ه‌ای دارد. یعنی در بین کوه‌ها حبس شده و شما از یک طرف منظره دریایی و از طرف دیگر کوه‌های پوشیده از گیاهان را خواهید دید.

با ساحل هاوکلند نروژ آشنا شوید | یوروپ تورز

چگونه به ساحل هاوکلند برویم

اگر شما به مرکز شهر لکنس بروید، تنها ۱۵ دقیقه رانندگی کافی است تا بتوانید به ساحل هاوکلند برسید. رفتن به ساحل هاوکلند شما را به جزایر دیگر لوفوتن همانند ساحل اوتاکلایو نزدیک می‌کند. یعنی اگر مسیر ساحل هاوکلند را با پیاده‌روی ادامه دهید، به ساحل دیدنی اوتاکلایو نزدیک خواهید شد. باید بدانید که ساحل اوتاکلایو یک ساحل رمانتیک در جهان شناخته شده است. اگر می‌خواهید این ساحل را ببینید، حتماً پیشنهاد می‌کنیم در فصل زمستان برای این منظور اقدام کنید چرا که شما می‌توانید شفق قطبی را در این ساحل به خوبی مشاهده کنید.

خوشبختانه ساحل هاوکلند دارای امکانات زیادی من جمله سرویس بهداشتی و پارکینگ است در نتیجه می‌توانید در ساحل چادر بزنید و شب را بدون دغدغه و نگرانی در زیر مهتاب دریا، سپری کنید.

چگونه به ساحل هاوکلند برویم | یوروپ تورز

کلام پایانی

تماشا کردن مناطق دیدنی در سراسر دنیا یکی از زیباترین لذت‌هایی است که می‌توانیم در طول سفر تجربه کنیم. انسان باید همواره سفر کند تا با نقاط دیدنی در سراسر دنیا آشنا شود. برای مثال اگر شما به ساحل هاوکلند بروید متوجه خواهید شد که همیشه ساحل قهوه‌ای نیست و بنا به دلایلی می‌تواند سفید رنگ باشد. جالب است بدانید همین سفید رنگ بودن ساحل باعث می‌شود انعکاس نور در ساحل بیشتر شده و اگر از دور این منظره را تماشا کنید ساحل همانند بلور‌های الماس می‌درخشد. امیدواریم اگر به این منطقه سفر کنید یک سفر خاطره‌انگیز برای شما رقم بخورد.


سوالات متداول ساحل هاوکلند نروژ

ساحل هاوکلند نروژ در کجا قرار گرفته است؟

این ساحل در جزایر لوفوتن قرار گرفته است.

دلیل جذابیت ساحل هاوکلند نروژ چیست؟

ماسه‌هایی که در این قسمت وجود دارند به رنگ سفید هستند و همین موضوع باعث می‌شود که توجه مسافران و مردم را به خود جلب کند.

آیا در ساحل هاوکلند نروژ امکان کمپینگ وجود دارد؟

خوشبختانه ساحل هاوکلند دارای امکانات زیادی من جمله سرویس بهداشتی و پارکینگ است در نتیجه می‌توانید در ساحل چادر بزنید و شب را بدون دغدغه و نگرانی در زیر مهتاب دریا، سپری کنید.

یکی از دلایلی که ساحل هاوکلند نروژ توجه مسافران و مردم را نسبت به خود جلب کرده، چیست؟

ساحل هاوکلند نروژ دقیقاً حالت در‌ه‌ای دارد. یعنی در بین کوه‌ها حبس شده و شما از یک طرف منظره دریایی و از طرف دیگر کوه‌های پوشیده از گیاهان را خواهید دید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!