اطلاعات کامل ساحل اوتاکلایو نروژ

اطلاعات کامل ساحل اوتاکلایو نروژ

ساحل اوتاکلایو نروژ، در یکی از جزایر لوفوتن واقع شده است و از آن به عنوان فتوژنیک‌ترین ساحل نروژ یاد می‌شود. در این ساحل (معمولا در هنگام غروب زمستان) مردم …

ساحل اوتاکلایو نروژ یکی از سواحل بسیار زیبا در جزایر لوفوتن (Lofoten Islands) نروژ است که به عنوان یکی از رمانتیک‌ترین سواحل جهان معرفی می‌شود. گردشگران در ماه‌های فصل زمستان برای مشاهده شفق قطبی در این ساحل جمع می‌شوند. شایان ذکر است که به هیچ عنوان آب و هوا در این ساحل، مناسب برای شنا کردن، حتی شناگران حرفه‌ای نیست.

اطلاعات کامل ساحل اوتاکلایو نروژ | یوروپ تورز

معرفی اختصاصی ساحل اوتاکلایو نروژ

ساحل Uttakleiv در یکی از جزایر لوفوتن واقع شده است و از آن به عنوان فتوژنیک‌ترین ساحل نروژ یاد می‌شود. در این ساحل (معمولا در هنگام غروب زمستان) مردم می‌توانند به تماشای بورئالیس بنشینند. بهترین مناظر ساحل اوتاکلایو نروژ را می‌توان از کوه Mannen مشاهده کرد. از میان تمام سواحل جزیره لوفوتن، ساحل Uttakleiv عجیب‌ترین آن است. شن‌‌های سفید خامه ‌ای، چمن سبز، آب زمردی و سنگ ‌های نقره جلا داده شده جزر و مد در ساحل صخره‌‌ای، عکاسان را از سراسر جهان به خود جذب می‌‌کند.

جواهر چشم‌انداز لوفوتن به راحتی برای بازدیدکنندگان قابل دسترسی است. 20 دقیقه با ماشین طول می‌کشد تا از Leknes به ساحل برسید تا زمان را برای پیاده روی تلف نکنید. پارکینگ مناسب در نزدیکی ساحل نیز وجود دارد. تابستان نیز زمان مناسبی برای کمپینگ در این ساحل است. از چند تخته سنگ بزرگ می‌توان به عنوان میز برای پیک نیک استفاده کرد. مزیت بازدید از ساحل اوتاکلایو نروژ این است که معمولا این منطقه همواره خلوت بوده و خبری از ازدحام جمعیت نیست.

بهترین زمان بازدید از ساحل اوتاکلایو نروژ

مناسب‌ترین زمان برای تفریحات ساحلی در نروژ، آغاز تابستان است. در کشور آبدره‌ها از ژوئن تا ژوئیه خورشید تقریبا در تمام ساعات شبانه روز می‌جوشند. در استراحتگاه‌های جنوبی، دمای هوا تا + 17-23 درجه سانتی گراد می‌رسد.

ماه‌های می‌و سپتامبر جایگزین بسیار خوبی برای ماه‌های تابستان خواهند بود، زمانی که هوا هنوز گرم است، اما گردشگران کمتری در کشور نروژ حضور دارند. با ورود نروژ به فصل زمستان، می‌توانید به میزان قابل توجهی در هزینه‌های بلیط پرواز و اقامت خود در هتل‌ها صرفه جویی کنید و در عین حال شفق شمالی را نیز از نزدیک ببینیم.

بهترین زمان بازدید از ساحل اوتاکلایو نروژ | یوروپ تورز

چه چیزی این ساحل را تا این اندازه جذاب کرده است؟

ساحل اوتاکلایو نروژ به عنوان مقصد محبوب برای مشاهده خورشید نیمه شب و شفق شمالی معرفی می‌شود. از سویی دیگر، ساحل Uttakleiv شاید یکی از خارق العاده‌ترین سواحل جهان باشد. بسته به فصل، Uttakleiv کاوشگرانی را که به دنبال نورهای شمالی و خورشید نیمه شب هستند، جذب می‌کند.

مخلوطی از سنگ و ماسه در ساحل، منظره‌ای به سمت کوه‌های بر فراز Steinsfjorden، و اقیانوس باز، Uttakleiv را به مقصدی محبوب برای عکاسان مشتاق و حرفه‌ای تبدیل کرده است.

Uttakleiv با یک منطقه چمنزار بزرگ در کنار ساحل و برخی از امکانات اولیه، یک مکان محبوب برای کمپ است. توجه داشته باشید که البته برای کمپ زدن می‌بایست هزینه‌ای قابل مقایسه با یک اردوگاه را پرداخت کنید و این کار به هیچ عنوان رایگان نیست.

در نزدیکی آن ساحل هاوکلند و مسیرهای مانن و هیملتیندن قرار دارد. می‌توان در امتداد یک جاده ساحلی قدیمی به هاوکلند قدم زد. این سفر 4 کیلومتر است و حدود یک ساعت طول می‌کشد و جاده آن یک طرفه است.

امکانات رفاهی موجود در این ساحل

با مراجعه به این ساحل، می‌توانید از امکانات رفاهی زیر بهره ببرید:

  • سرویس بهداشتی
  • پارکینگ (50 کرون به مدت سه ساعت)
  • کمپینگ (160 کرون برای ماشین/موتور سیکلت و چادر، 200 کرون کرون برای مسافران کمپینگ)
  • محل دفع مدفوع حیوانات خانگی

به هنگام ورود به این ساحل در کجا مستقر شویم؟

ساحل اوتاکلایو نروژ یک مکان محبوب برای کمپ است، با یک منطقه چمنی خوب برای چادر زدن. آب و سرویس بهداشتی برای راحتی بیشتر در دسترس شما قرار گرفته است. محل کمپ سلف سرویس است، یعنی شما نیز مکانی مشخص را برای کمپ زدن رزرو کنید. تنها می‌بایست بلیط خریداری شده را برای ارائه به مسئول این منطقه نزد خود نگهدارید.

به هنگام ورود به این ساحل در کجا مستقر شویم؟ | یوروپ تورز

سخن پایانی

در این مطلب سعی بر این داشتیم تا هر آنچه که شما عزیزان می‌بایست در رابطه با ساحل اوتاکلایو نروژ بدانید، بپردازیم. از این که ما را همراهی کردید، سپاس گزاریم.


سوالات متداول ساحل اوتاکلایو نروژ

چه زمانی برای کمپینگ در این ساحل مناسب است؟

تابستان نیز زمان مناسبی برای کمپینگ در این ساحل است.

ساحل اوتاکلایو نروژ با چه عنوانی معرفی می شود؟

ساحل اوتاکلایو نروژ به عنوان مقصد محبوب برای مشاهده خورشید نیمه شب و شفق شمالی معرفی می‌شود.

آیا کمپ زدن در این ساحل رایگان است؟

برای کمپ زدن می‌بایست هزینه‌ای قابل مقایسه با یک اردوگاه را پرداخت کنید و این کار به هیچ عنوان رایگان نیست.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!