1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ویزای ایتالیا

برای این‌که بتوانید با در دست داشتن ویزای ایتالیا به این کشور تاریخی جذاب سفر کنید، این نکته را فراموش نکنید که ایتالیا به‌عنوان یکی از زیباترین و متمدن‌ترین کشورهای اروپایی شناخته شده است که سالیانه توریست‌های زیادی را به‌سوی خود جذب می‌کند. ازاین‌رو با دریافت ویزای ایتالیا شما می‌توانید یک سفر خاطره‌انگیز و به‌یادماندنی را به همراه خانواده خود به کشور ایتالیا در طول سال داشته باشید.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

چگونگی دریافت ویزای ایتالیا از سفارت این کشور

 برای این‌که بتوانید ویزای ایتالیا را دریافت کنید، ابتدا باید به سفارت کشور ایتالیا که در خیابان آفریقا- بالاتر از تقاطع میرداماد-نبش پارک صبا- خیابان فرزان شرقی- شماره ۱۵ می‌باشد مراجعه کنید و پس از طی کردن مراحل قانونی دریافت ویزای ایتالیا، اقدام به دریافت ویزای مد نظر خود به‌صورت ویزای کاری، ویزای توریستی و یا ویزای تحصیلی کنید. هم‌چنین این نکته را نیز فراموش نکنید که برای دریافت ویزا شما نیاز به دریافت وقت سفارت از کنسولگری کشور ایتالیا دارید، ازاین‌رو ابتدا با مراجعه به سایت سفارت کشور ایتالیا اقدام به دریافت وقت  از سفارت ایتالیا  برای بررسی پرونده مورد نظر خود نمایید.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

نحوه تشکیل پرونده برای دریافت ویزای ایتالیا

بعد از این‌که شما وقت موردنظر را از سفارت ایتالیا دریافت کردید، می‌توانید با همراه داشتن مدارک ذکرشده در زمان تعیین شده برای دریافت ویزای خود به سفارت این کشور مراجعه کنید و ویزای کاری، تحصیلی یا ویزای توریستی خود را دریافت کنید.

این نکته را فراموش نکنید که بررسی مدارک ارائه‌شده توسط شما، نیازمند حضور شخص شما در زمان بررسی پرونده توسط سفارت ایتالیا برای انجام انگشت‌نگاری خواهد بود و در صورت عدم حضور شما در زمان تعیین‌شده مدارک ارائه‌شده جهت صدور ویزای ایتالیا موردبررسی قرار نخواهد گرفت.با ما در یوروپ تورز همراه باشید.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

مدارک لازم جهت دریافت ویزای ایتالیا

برای این‌که شما بتوانید ویزای کشور ایتالیا را به‌صورت ویزای توریستی دریافت کنید ،نیازمند ارائه مدارکی جهت بررسی پرونده و صدور ویزای مد نظرخود توسط سفارت ایتالیا می‌باشید. در ادامه برخی از مدارکی که جهت صدور ویزای ایتالیا توسط کنسولگری این کشور موردنیاز می‌باشد،ذکرشده است:

۱-فرم تکمیل‌شده درخواست ویزای ایتالیا موجود در سایت سفارت این کشور به همراه امضا و اثرانگشت

۲-دو قطعه عکس پرسنلی ۴*۳ رنگی با پشت زمینه سفید و تصویر کاملاً واضح

۳-پاسپورت صادرشده با حداقل دو ورق سفید و مدت اعتبار سه‌ماهه جهت صدور ویزای مدنظر

۴-اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه به‌صورت کامل و ارائه ترجمه مدارک به زبان ایتالیایی

۵-گردش سه ماه جاری حساب‌های بانکی موجود

۶-ارائه سند ملک مسکونی به همراه ترجمه، در صورت استیجاری بودن ملک ارائه اجاره‌نامه به همراه ترجمه به زبان ایتالیایی یا انگلیسی

۷-ارائه بیمه‌نامه مسافرتی تا سقف پوشش ۳۰٫۰۰۰ یورو در مدت‌زمان سفر به کشور ایتالیا

۸-ارائه مدارک رزرو هتل و تصویر بلیت‌های رفت‌وبرگشت رزرو شده در صورت انجام سفر توریستی به کشور ایتالیا

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

مدارک لازم دریافت ویزای کاری کشور ایتالیا

اگر قصد دارید که ویزای ایتالیا را برای ادامه انجام فعالیت‌های کاری خود در این کشور اخذ کنید، علاوه بر ارائه مدارک ذکرشده می‌بایست، دعوت‌نامه شرکت مربوطه و مدارک مربوط به نوع پست مورد تصدی شما در این شرکت را در هنگام بررسی پرونده خود، جهت اخذ ویزای کاری کشور ایتالیا ارائه کنید. همچنین در زمان اخذ ویزای ایتالیا به‌صورت ویزای کاری، ملزم به ارائه آخرین مدارک شغلی خود در ایران به همراه آخرین حقوق دریافتی خود در سه ماه گذشته خواهید بود.

فراموش نکنید که در زمان ارائه مدارک دریافت شده از شرکت مدنظر خود در ایتالیا، مدارک لازم در رابطه با میزان حقوق در نظر گرفته‌شده برای شما در شرکت مربوطه نیز باید در پرونده جهت بررسی سفارت ایتالیا ضمیمه شود.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

مدارک لازم دریافت ویزای تحصیلی کشور ایتالیا

برای این‌که بتوانید در کشور ایتالیا با دریافت ویزای ایتالیا به‌صورت ویزای تحصیلی به ادامه تحصیل بپردازید، علاوه بر ارائه مدارک ضروری نیازمند ارائه مدارکی برای ادامه تحصیل مربوط به خود در دانشگاه مربوطه خواهید بود. در ادامه مدارک موردنیاز جهت اخذ ویزای دانشجویی ایتالیا به‌طور مختصر شرح داده‌شده است:

۱-مبلغ ۴۰۰ یورو به‌عنوان اعتبار که در هنگام دریافت ویزای تحصیلی اصل پول و کپی اسکناس‌ها از شما دریافت خواهد شد.

۲- کپی و اصل بلیت هواپیمایی رزرو شده شما برای سفر به ایتالیا

۳-اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی به همراه ترجمه مدارک به زبان ایتالیایی با انگلیسی

۴-ریزنمرات ترجمه‌شده به زبان انگلیسی یا ایتالیایی به همراه اصل آن

۵-تعداد ۴ عدد عکس ۴*۳ تمام‌رخ رنگی با پشت زمینه سفید

۶- اصل و کپی گذرنامه با اعتبار حداقل ۱۵ ماهه از زمان صدور تا زمان دریافت ویزای ایتالیا

۷- ارائه مدرک زبان آیلتس یا تافل موردپذیرش در دانشگاه مربوطه

۸- ارائه مدرک پذیرش از دانشگاه مربوطه برای ادامه تحصیل شما در کشور ایتالیا

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

مدارک لازم جهت دریافت ویزای تجاری ایتالیا

اگر شما قصد دارید تا به‌عنوان تاجر وارد کشور ایتالیا شوید، باید به این نکته توجه داشته باشید که در زمان صدور ویزا می‌توانید از ویزای ایتالیا که برای حضور تجار در نظر گرفته شده است استفاده کنید. این نوع از ویزا این امکان را برای شما فراهم می‌کند که در طول زمان اعتبار ویزا، بتوانید به تعداد دفعات متعدد برای تجارت به کشور ایتالیا مراجعه کنید.

هم‌چنین این نکته را مدنظر داشته باشید که جهت اخذ ویزای تجاری از سفارت کشور ایتالیا، ملزم به ارائه مدارک شرکت خود که دارای اجازه انجام دادوستد کالا به‌صورت بین‌المللی با کشور ایتالیا می‌باشد هستید. علاوه بر این گردش حساب‌جاری شما یکی از مهم‌ترین عوامل در اخذ ویزای ایتالیا برای تجارت‌های بین‌المللی شرکت شما خواهد بود.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

شرایط صدور ویزای ایتالیا به‌صورت توریستی

برای این‌که بتوانید ویزای ایتالیا را برای سفرهای کاری، سفرهای تحصیلی، سفرهای تجاری و… کسب کنید، باید این نکته را مدنظر داشته باشید که نوع صدور ویزا برای شما بنا بر مدارک و درخواستی که هنگام تشکیل پرونده به سفارت ایتالیا ارائه می‌کنید متفاوت خواهد بود. به‌عنوان‌مثال صدور ویزای ایتالیا به‌صورت ویزای توریستی در هرماه یک‌بار صادر می‌شود و دارای مدت اعتبار ۹۰ روزه می‌باشد، شما بعد از اتمام ۹۰ روز می‌بایست از کشور ایتالیا خارج‌شده و مجدداً نسبت به دریافت ویزا برای ورود به این کشور اقدام نمایید.

هم‌چنین درصورتی‌که هنگام ارائه مدارک در وقت تعین شده توسط کنسولگری کشور ایتالیا برای بررسی پرونده، مدارک ارائه‌شده دارای ابهام باشد و یا از اعتبار قانونی برخوردار نباشد. کنسولگری کشور ایتالیا صدور ویزای ایتالیا را برای شما به حالت تعلیق درمی‌آورد تا شما با دریافت مجدد وقت اقدام به ارائه صحیح مدارک خود جهت دریافت ویزای شینگن برای کشور ایتالیا کنید.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

انواع ویزای شینگن برای کشور ایتالیا

درصورتی‌که بخواهید به کشور ایتالیا بنا بر شرایط متفاوتی سفر کنید، نیاز به دریافت ویزای ایتالیا طبق شرایط مد نظرخود دارید. بنابراین‌ با توجه به این‌که شما قصد دارید تا از کشور ایتالیا به کشور دیگری سفر کنید یا این‌که به‌عنوان توریست به کشور ایتالیا بروید و از دیدنی‌های این کشور زیبا بازدید به عمل آوردید، نوع ویزای درخواستی شما متفاوت خواهد بود.

ویزای ایتالیا از نوع A:

اگر قصد دارید تا در هنگام سفر به کشور دیگری از طریق سفر هوایی ایتالیا را به‌عنوان یک کشور واسط در نظر داشته باشید، می‌توانید از ویزای ایتالیا نوع A استفاده کنید. شما باوجود دارا بودن این ویزا نمی‌توانید از محدوده فرودگاه خارج شوید و برای مدت‌زمان طولانی در کشور ایتالیا بمانید و تنها قادر به ادامه سفر به کشور مقصد خواهید بود.

ویزای ایتالیا از نوع B:

برای این‌که بتوانید از طریق کشور ایتالیا به‌عنوان یک کشور واسط به کشور دیگری سفر کنید، اما ادامه سفر شما از کشور ایتالیا به کشور مجاور به‌صورت زمینی به‌عنوان‌مثال به‌وسیله قطار یا خودرو شخصی باشد. می‌توانید از ویزای ایتالیا نوع B برای سفر خود استفاده کنید و در مدت‌زمان مشخصی از کشور ایتالیا به‌عنوان کشور واسط عبور کرده و به کشور مقصد بروید.

ویزای ایتالیا از نوع C:

اگر قصد دارید که برای گشت‌وگذار و بازدید از مناظر دیدنی به کشور جذاب ایتالیا سفر کنید، اخذ ویزای ایتالیا نوع C برای شما به‌عنوان ویزای توریستی مناسب می‌باشد. با دارا بودن این ویزا می‌توانید تا مدت‌زمان ۹۰ روز در هر ۶ ماه از سال در این کشور به‌عنوان توریست حضور داشته باشید.

ویزای ایتالیا از نوع D:

این نوع از ویزای ایتالیا صرفاً برای تجار صادر خواهد شد و با استفاده از این ویزا مالکان شرکت‌های تجاری می‌توانند بارها در کشور ایتالیا در طول زمان اعتبار ویزای خود حضور پیدا کنند و به انجام امور تجاری مرتبط با شرکت مد نظرخود بپردازند.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

زمان لازم جهت صدور ویزای ایتالیا

پس از این‌که شما در وقت تعیین شده برای درخواست ویزای ایتالیا، بنا بر نوع ویزای درخواستی مدارک خود را ارائه کردید. باید در نظر داشته باشید که صدور ویزای ایتالیا به مدت یک تا سه ماه زمان نیاز خواهد داشت. هم‌چنین ممکن است بررسی پرونده شما چند هفته هم بیشتر از زمان ذکرشده، برای صدور ویزای درخواستی توسط کنسولگری ایتالیا نیاز به زمان داشته باشد.

ازاین‌رو به شما توصیه می‌شود که در هنگام دریافت ویزای ایتالیا این نکته را مدنظر قرار دهید و ۳ یا ۴ ماه زودتر، نسبت به دریافت ویزا جهت سفرهای تفریحی یا کاری خود به کشور ایتالیا اقدام نمایید تا بتوانید سفر خود را در زمان مدنظر و به نحو احسن به انجام برسانید.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

نکات مهم ارائه مدارک جهت اخذ ویزا

 برای این‌که بتوانید ویزای ایتالیا را رأس تاریخ مقرر و در زمان تعیین‌شده دریافت کنید، این نکته را مدنظر داشته باشید که سفارت کشور ایتالیا، تنها مدارکی را که به‌صورت کاغذی به همراه ترجمه انگلیسی و یا ایتالیایی ارائه‌شده باشند موردبررسی قرار خواهد داد. ازاین‌رو به شما توصیه می‌شود که از ارائه مدارک در نوع الکترونیکی، فکس و … جدا اجتناب کنید. همچنین در زمان اقدام به دریافت وقت از طریق ایمیل از طریق کنسولگری ایتالیا، تنها می‌توانید درخواست خود را برای دریافت نوبت ارسال کنید و به مدارک ضمیمه‌شده در ایمیل شما جهت صدور ویزای ایتالیا تحت هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

ساعات کاری سفارت ایتالیا جهت اخذ ویزا

بعد از این‌که مدارک مورد نظرخود را جهت دریافت ویزای ایتالیا برای سفرهای تفریحی و یا کاری خود به‌صورت کامل تکمیل کردید، می‌توانید از روزهای دوشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۰:۳۰ صبح برای دریافت وقت سفارت ایتالیا با کنسولگری کشور ایتالیا به شماره ۲۲۰۴۹۶۲۸ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید و نسبت به دریافت وقت برای اخذ ویزای ایتالیا اقدام کنید. هم‌چنین جهت ارتباط با سفارت کشور ایتالیا می‌توانید از روزهای  دوشنبه تا پنج‌شنبه در ساعت ۸ تا ۱۴ و روزهای یکشنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ به سفارت مذکور جهت پیگیری  امور دریافت ویزای خود مراجعه کنید.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

تعیین مدت‌زمان سفر به کشور ایتالیا

برای این‌که بتوانید مدت‌زمان سفر خود را به کشور ایتالیا موردبررسی قرار دهید، باید این نکته را مد نظر داشته باشید که دریافت ویزا در فصل‌های بهار و تابستان برای کشور ایتالیا نسبت به دیگر فصول سال به‌شدت افزایش پیدا می‌کند. ازاین‌رو اگر قصد دارید که در این فصل‌ها­ی سال به کشور ایتالیا سفر کنید، مدت‌زمان بیشتری را جهت صدور ویزای ایتالیا توسط کنسولگری این کشور در انتظار خواهید بود.

همچنین مدت‌زمان سفر شما هنگام درخواست ویزای ایتالیا بنا بر مدارک ارائه‌شده جهت بررسی پرونده در کنسولگری کشور ایتالیا، می‌تواند از ۴۵ روز تا ۳ ماه برای سفرهای توریستی متغیر باشد؛ زیرا در هنگام سفر با تور ایتالیا تفریحی معمولاً سفر شما کمتر از یک ماه به طول خواهد انجامید.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

هزینه موردنیاز صدور ویزای ایتالیا

درصورتی‌که قصد داشته باشید به کشور ایتالیا سفر کنید و نسبت به دریافت ویزای ایتالیا از کنسولگری این کشور در وقت تعیین‌شده و با مدارک ارائه‌شده اقدام کرده باشید. باید این نکته را مدنظر قرار دهید که سفارت این کشور جهت صدور ویزای ایتالیا برای افراد بزرگ‌سال هزینه ۶۰ یورو و برای افراد زیر ۱۲ سال هزینه ۳۵ یورو را دریافت خواهد کرد. این هزینه پرداختی جهت صدور ویزای ایتالیا، باید به‌صورت وجه نقد و در زمان بررسی پرونده شما در سفارت ایتالیا با اسکناس‌های ۱۰۰ یورویی و کمتر پرداخت شود.

هم‌چنین درصورتی‌که پرونده شما دارای مشکلی باشد و موفق به دریافت ویزای کشور ایتالیا نشوید، این وجه به‌هیچ‌عنوان به شما پس داده نخواهد شد. ازاین‌رو به شما توصیه می‌شود که تا حد امکان دقت لازم در ارائه مدارک موردنظر برای صدور ویزای ایتالیای خود و خانواده‌تان را داشته باشید.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

نکات ضروری جهت صدور ویزای ایتالیا

درصورتی‌که قصد سفر به کشور ایتالیا را داشته باشید، حتماً با مسائلی از قبیل چگونگی دریافت ویزای ایتالیا، برای سفر به این کشور رأس زمان مد نظرخود مواجه خواهید بود. این نکته را مدنظر داشته باشید که با ارائه مدارک ذکرشده و گذراندن مراحل قانونی، شما می‌توانید ویزای ایتالیای درخواستی خود را از سفارت کشور ایتالیا در زمان مشخص‌شده دریافت کنید.

هم‌چنین این نکته را فراموش نکنید که حضور افراد بالای ۱۲ سال در زمان صدور ویزای ایتالیا، جهت انگشت‌نگاری الزامی خواهد بود و در صورت عدم حضور شما در زمان تعیین‌شده، مدارک ارائه‌شده شما توسط سفارت کشور ایتالیا موردبررسی قرار نخواهد گرفت. توجه به این نکته نیز ضروری می‌باشد که در صورت دریافت ویزای خانوادگی از سفارت ایتالیا، شما می‌بایست برای هرکدام از اعضای خانواده حتی کودکان و نوزادان به‌صورت جداگانه وقت سفارت را دریافت کرده و مدارک لازم را ارائه کنید. توجه داشته باشید که در زمان تکمیل مدارک فرزندان برای دریافت ویزای خانوادگی، کپی شناسنامه والدین نیز می‌بایست در پرونده ضمیمه شود.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

نکات امنیتی ورد به سفارت ایتالیا

درصورتی‌که شما توانسته باشید وقت سفارت را جهت صدور ویزای ایتالیا از کنسولگری این کشور دریافت کنید، توصیه می‌کنیم از حمل وسایل الکترونیکی مانند گوشی موبایل، تبلت لپ‌تاپ و وسایلی نظیر دوربین عکاسی و فیلم‌برداری در زمان مراجعه به سفارت جهت دریافت ویزای ایتالیا جدا خودداری فرما‌یید.

هم‌چنین به همراه داشتن وسایل نوک‌تیز مانند چاقو و سوهان ناخن و انواع وسایل خطرزا مانند انواع اسپری، برای شما در هنگام ورود به سفارت ایتالیا جهت اخذ ویزای ایتالیا ممنوع می‌باشد. ازاین‌رو به شما توصیه می‌شود که در هنگام دریافت وقت برای حضور در سفارت ایتالیا، تنها مدارک ضروری خواسته‌شده برای تشکیل پرونده را به همراه داشته باشید.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

دریافت ویزای ایتالیا جهت سفر خانوادگی

برای این‌که بتوانید ویزای خانوادگی کشور ایتالیا را دریافت کنید، باید جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا برای تک‌تک اعضای خانواده به‌صورت جداگانه اقدام به دریافت وقت کرده و در زمان تعیین شده نیز مدارک اعضای خانواده را به‌صورت جداگانه ارائه کنید.

همچنین در نظر داشته باشید که دریافت ویزای کشور ایتالیا به‌صورت خانوادگی تا حدودی مشکل‌تر از دریافت ویزای ایتالیا به‌صورت شخصی خواهد بود، زیرا هنگام دریافت ویزای ایتالیا به‌صورت خانوادگی نیاز به ارائه مدارک شغلی، مالی و…به‌صورت جداگانه برای هریک از اعضای خانواده خواهید داشت.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

ریجکت شدن ویزای سفر به کشور ایتالیا

اگر قصد دارید تا به همراه خانواده خود به کشور ایتالیا سفر کنید، این امر را در نظر داشته باشید که اگر نوع ویزای درخواستی شما از سوی سفارت کشور ایتالیا ریجکت شود. نه‌تنها برای دریافت مجدد ویزا یک امتیاز منفی را کسب خواهید کرد و صدور ویزای ایتالیا برای شما سخت‌تر خواهد شد، بلکه سفر کاری و یا تفریحی شما نیز به حالت تعلیق موجه در خواهد آمد. ازاین‌رو به شما توصیه می‌شود که حتماً در تکمیل مدارک ارائه‌شده موردنیاز برای دریافت ویزای ایتالیا دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید سفر خود را به‌صورتی مطمئن و در زمان مدنظر خود به انجام برسانید.

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

دلایل گوناگون ریجکت شدن ویزای ایتالیا

از بین دلایل گوناگونی که جهت ریجکت ویزای ایتالیا برای شما وجود دارد، برخی از دلایل در ادامه مطلب ذکرشده است تا هنگام دریافت ویزا، دقت لازم را برای عدم مواجه با این مشکلات داشته باشید. برخی از دلایل ریجکت شدن ویزای ایتالیا عبارت‌اند از:

  1. فعالیت تبهکارانه و غیرقانونی گذشته یا کنونی که سبب منع قانونی خروج شما از کشور مبدأ شده باشد.
  2. مدارک جعلی ارائه‌شده برای فریب کارکنان سفارت جهت دریافت ویزای ایتالیا
  3. توضیح ناکافی برای اقامت یا علت سفر خود به کشور ایتالیا
  4. گذرنامه آسیب‌دیده و مخدوش شده برای دریافت ویزا
  5. گذرنامه نامعتبر که تاریخ اعتبار آن تمام‌شده باشد یا روبه اتمام باشد.
  6. عدم اثبات توانایی امرارمعاش در مدت اقامت در ایتالیا و عدم داشتن دارایی کافی برای تأمین هزینه‌های کلی خود و خانواده‌تان در طول سفر
  7. ارائه بیمه‌نامه نامعتبر برای سفر به کشور ایتالیا
  8. وضعیت نامطلوب ویزای شینگن برای دریافت ویزای کاری، تجاری و یا تحصیلی کشور ایتالیا و ریجکت های متعدد در هنگام دریافت ویزا از کشورهای اتحادیه اروپا

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

نکات مهم امنیتی درباره دریافت ویزای ایتالیا

باوجود این‌که شما در صورت عدم ممنوعیت خروج قانونی از کشور و داشتن شرایط لازم می‌توانید موفق به دریافت ویزای ایتالیا، جهت سفرهای کاری و یا تفریحی خود شوید. این نکته را فراموش نکنید که تعیین وقت سفارت ایتالیا و صدور ویزا تنها توسط کنسولگری کشور ایتالیا برای شما میسر خواهد بود.

بنابراین به کلیه افرادی که قصد کلاه‌برداری با عنوان‌های اخذ ویزای فوری ایتالیا و… دارند، اعتماد نکنید و صرفاً ویزای ایتالیا را از سفارت مربوط به این کشور دریافت کنید؛ زیرا در صورت عدم دریافت ویزای ایتالیا از سفارت این کشور، از ورود شما به کشور ایتالیا ممانعت به عمل خواهد آمد و حتی شما از دریافت ویزای قانونی ایتالیا نیز برای مدت‌زمان مشخصی محروم خواهید شد.

ویزای ایتالیا

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!