رزرو هتل استونی | چگونه در استونی هتل رزرو کنیم؟

رزرو هتل استونی | چگونه در استونی هتل رزرو کنیم؟

رزرو هتل استونی، کشور استونی یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر و گردش می‌باشد. شما برای سفر و تفریح در این شهر نیاز به اخذ ویزا این کشور را دارید.

راهنمای رزرو هتل استونی

کشور استونی یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر و گردش می‌باشد. شما برای سفر و تفریح در این شهر نیاز به اخذ ویزا این کشور را دارید. رزرو هتل استونی یکی از مواردی است که باید قبل از اخذ ویزا به آن توجه کرد. مدارک مربوط به رزرو هتل در استونی باید در هنگام اخذ ویزا به سفارت این کشور ارائه شود. در اینجا به نکاتی راجع به رزرو هتل استونی و نکات مربوط به اخذ ویزا اشاره می‌کنیم.

کشور استونی دارای هتل‌های متنوعی می‌باشد. این هتل‌ها هر یک دارای کیفیت‌های مختلفی است. بازه قیمتی هتل‌ها نیز با توجه به کیفیت و امکانات ارائه شده متفاوت می‌باشد. بازه قیمتی هتل‌های دو ستاره در پایتخت کشور استونی یعنی تالین بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان می‌باشد.

این میزان هزینه برای هتل‌های سه ستاره بین ۲۴۰ تا ۳۷۰ هزار تومان است. هتل‌های چهار ستاره هزینه‌ای بین ۳۸۰ تا ۵۰۰ هزار تومان را دریافت می‌کنند. هتل‌های پنج ستاره نیز که بیشترین امکانات و بهترین شرایط اقامتی را دارند بین ۵۵۰ تا ۷۵۰ هزار تومان هزینه دریافت می‌کنند. این هزینه‌ها برای هر شب اقامت یک بزرگسال می‌باشد. رزرو هتل استونی هزینه‌های کمتری نسبت به سایر کشور‌ها دارد.

رزرو هتل استونی | چگونه در استونی هتل رزرو کنیم؟ | یوروپ تورز

کشور استونی

استونی یکی از کشور‌های منطقه بالتیک است که در بین دو دریای وسیع قرار گرفته است. این کشور از شمال و غرب به دو دریای خلیج فنلاند و دریای بالتیک متصل می‌باشد. این کشور عضو منطقه شینگن بوده و واحد پولی آن نیز همانند سایر کشور‌های این منطقه یورو می‌باشد. این کشور با داشتن ۱. ۳ میلیون نفر جمعیت دارد و جزء کم جمعیت‌ترین کشور‌های قاره اروپا می‌باشد.

کشور استونی با کشور‌هایی همچون روسیه و لتونی هم مرز بوده و جزء کشور‌های قاره اروپا می‌باشد. کشور استونی با داشتن ۴۵ هزار کیلومتر مربع وسعت ۱۳۲‌امین کشور در دنیا از لحاظ مساحت می‌باشد. اکثریت مردم کشور استونی به زبان استونیایی صحبت می‌کنند.

مردم کشور استونی یکی از بی‌دین‌ترین مردم دنیا می‌باشند. بیش از ۷۵% مردم این کشور بی‌دین می‌باشند. کشور استونی دارای آب و هوایی ملایم و معتدل می‌باشد. این کشور دارای تابستان‌هایی گرم و زمستان‌هایی سرد می‌باشند. گردشگران بسیاری با استفاده از تور استونی و تور اروپا به این کشور سفر می‌کنند.

بهترین زمان برای رزرو هتل استونی

کشور استونی دارای آب و هوایی سرد می‌باشد. پیشنهاد ما برای بهترین زمان رزرو هتل استونی و سفر به این کشور برای گردشگران تور استونی و تور اروپا در فصل بهار و تابستان می‌باشد. فوریه سردترین ماه سال در کشور استونی می‌باشد که دمای هوا در این ماه تا چندیدن درجه زیر صفر هم می‌رسد. گرم‌ترین ماه سال کشور استونی نیز ماه جولای است که دمای هوا بین ۱۶ تا ۱۸ درجه سانتی گراد است. فصل زمستان یکی از بهترین موقعیت‌ها برای رزرو هتل استونی و لذت از ورزش‌های زمستانی می‌باشد.

رزرو هتل استونی و شرایط اقامتی آن

شرایط اقامتی در هتل‌های کشور استونی بسیار خوب و مطلوب می‌باشد. رزرو هتل استونی با توجه به داشتن ظرفیت‌های مختلف امکان‌پذیر می‌باشد. سوییت‌های هتل‌ها دارای تخت‌های دونفره و تک نفره برای استفاده گردشگران و مسافران با تعداد مختلف می‌باشد. برای اقامت در هتل‌های استونی در بازه‌های شلوغ زمانی سعی کنید به صورت اینترنتی یا تلفنی اتاق یا سوییت مدنظر خود را رزرو کنید. اقامت در این هتل‌ها بسیار راحت و آسوده می‌باشد.

رزرو هتل استونی و شرایط اقامتی آن | یوروپ تورز

رزرو هتل استونی امکانات هتل ها

اکثر هتل‌های کشور استونی دارای امکانات قابل ملاحظه‌ای می‌باشند. رزرو هتل استونی امکان دسترسی به امکانات رفاهی متنوع هتل‌ها را برای شما فراهم می‌کند. امکانات این هتل‌ها معمولاً شامل اینترنت در لابی و اتاق‌ها، رستوران، تلویزیون و خشکشویی می‌باشد. از جمله مهمترین امکانات این هتل می‌توان به اینترنت پر سرعت در اتاق‌ها و سوییت‌های این هتل اشاره کرد.

همچنین انواع وسایل و لوازم راحتی از جمله تخت و تلویزیون در سوییت‌های این هتل فراهم می‌باشد. وجود استخر، زمین‌های ورزشی متنوع و کافی شاپ یکی از بهترین امکانات این هتل‌ها بوده که در اکثر هتل‌های کشور استونی وجود دارد. با توجه به متمرکز بودن هتل‌ها در مرکز شهر اکثریت دارای موقعیت مکانی مناسبی نسبت به مراکز خرید معروف و اماکن گردشگری شهر می‌باشند.

رزرو هتل استونی و اخذ ویزا این کشور

شما برای رزرو هتل استونی باید ابتدا ویزا این کشور را دریافت کنید. ویزا کشور استونی به دو صورت می‌باشد. ویزا ملی استونی و ویزا شینگن از انواع ویزا‌های این کشور می‌باشد. شما می‌توانید با اخذ ویزای ملی استونی فقط در داخل این کشور تردد کنید اما با استفاده از ویزای شینگن می‌توانید به سایر کشور‌های عضو این پیمان سفر کنید. فعالیت‌های سفارت استونی در تهران از طرف سفارت فنلاند در ایران انجام می‌شود.

شما می‌توانید با استفاده از سایت اینترنتی سفارت فنلاند نسبت به ارائه مدارک و اخذ ویزا اقدام کنید. با دریافت فرم مربوط به اخذ ویزا و تکمیل اطلاعات برای اخذ ویزا و تحویل آن به سفارت می‌توانید به راحتی ویزای استونی را دریافت کنید. کشور استونی عضو پیمان شینگن می‌باشد به همین دلیل شما با اخذ ویزای استونی می‌توانید به کشور‌های دیگر در منطقه یورو سفر کنید. فرم مربوط به اخذ ویزا را با دقت پر کنید.

در صورت مشکل داشتن فرم تکمیلی، شما در ادامه روند فرآیند اخذ ویزا به مشکل بر می‌خورید. امضا و اثر انگشت خود را در انتهای فرم قرار دهید و مدارک مورد نظر را به سفارت ارائه دهید. انواع موارد اخذ ویزای استونی شامل ویزا‌های مختلف مانند ویزا کار، ویزا تجاری، ویزا تحصیلی و ویزای خویشاوندی می‌باشد. برای اخذ این ویزا‌ها شما باید دعوت نامه مرتبط از شخص یا شرکت مورد نظر را به سفارت ارائه دهید. ارائه مدارک مربوط به رزرو هتل استونی از جمله مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا این کشور است.

نکات مهم درباره رزرو هتل استونی

در فرآیند اخذ ویزای استونی نکات و مواردی است که با رعایت آن‌ها فرآیند اخذ ویزا تسریع می‌شود. پایتخت کشور استونی شهر تالین می‌باشد که بسیاری از جاذبه‌های گردشگری و تفریحی این کشور در این شهر قرار دارد. رزرو هتل استونی به صورت اینترنتی و تلفنی امکان‌پذیر می‌باشد. توجه کنید در هنگام مراجعه حضوری برای اخذ ویزا مدارک مربوط به رزرو هتل استونی را همراه خود داشته باشید.

نکات مهم در رزرو هتل استونی | یوروپ تورز

سوالات متداول رزرو هتل استونی

قیمت هتل های 3 ستاره تا 5 ستاره در استونی چقدر است؟

میزان هزینه برای هتل‌های سه ستاره بین ۲۴۰ تا ۳۷۰ هزار تومان است. هتل‌های چهار ستاره هزینه‌ای بین ۳۸۰ تا ۵۰۰ هزار تومان را دریافت می‌کنند. هتل‌های پنج ستاره نیز که بیشترین امکانات و بهترین شرایط اقامتی را دارند بین ۵۵۰ تا ۷۵۰ هزار تومان هزینه دریافت می‌کنند.

بهترین زمان برای رزرو هتل های کشور استونی چه زمانی است؟

کشور استونی دارای آب و هوایی سرد می‌باشد. پیشنهاد ما برای بهترین زمان رزرو هتل استونی و سفر به این کشور برای گردشگران تور استونی و تور اروپا در فصل بهار و تابستان می‌باشد.

امکانات هتل های کشور استونی چیست؟

امکانات این هتل‌ها معمولاً شامل اینترنت در لابی و اتاق‌ها، رستوران، تلویزیون و خشکشویی می‌باشد. از جمله مهمترین امکانات این هتل می‌توان به اینترنت پر سرعت در اتاق‌ها و سوییت‌های این هتل اشاره کرد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!