09107636326 --- 021-88851080
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

درباره مجارستان

درباره مجارستان

اطلاعات عمومی در خصوص کشور مجارستان:

 • کشور: مجارستان
 • پایتخت: بوداپست
 • زبان رسمی: مجارستانی (مجاری)
 • دولت: جمهوری پارلمانی
 • عضویت در اتحادیه اروپا: ۱ مه ۲۰۰۴
 • مساحت: ۹۳،۰۳۰ کیلومتر مربع
 • جمعیت: ۹،۹۴۲،۰۰۰
 • مذهب: ۵۴٫۵٪ کاتولیک رومی – ۲۱٪ (کالوینیست) پروتستان – ۶٪ انجیلی (لوتری) – ۱۸٫۵٪ دیگر
 • منطقه زمانی: زمان اروپای مرکزی (GMT + 1)
 • کد کشور تلفن: +۳۶

درباره مجارستان
کشور مجارستان جزو کشورهای مرکزی اروپا به شما می رود. و علاقمندان میتوانند از طریق تور اروپا و ویزای شینگن وارد این کشور شوند. مجارستان دارای زمینهای حاصلخیز و رودخانه های بسیار است که در شرق رودخانه دانوب قرار دارد.
در ۱۴ قرن قبل از میلاد مسیح مجارستان غربی بخشی از استانهای امپراطوری روم به شمار می رفت. منطقه ای که در شرق دانوب قرار داشت هرگز بخشی از امپراتوری روم نبود و عمدتا توسط اشخاص مختلف آلمانی و آسیایی اشغال شده بود. در سال ۸۹۶ تمام مجارستان توسط آلمانی ها مورد حمله قرار گرفت، که یک پادشاهی را تاسیس کرد.

درباره مجارستان

دین مسیحیت در کشور مجارستان در زمان سلطنت استفان اول ۹۷۷-۱۰۳۸ پذیرفته شد. در سال ۱۲۴۱ مغول ها به شکور مجارستان تجاوز کردند که طی این تهاجم ویرانگر نیمی از جمعیت مجارستان کشته شدند.

اوج قدرت کشور مجارستان در قرون وسطی می باشد در زمان سلطنت لوئیس بزرگ که سلطنت خود را از دریای بالکان تا دریای سیاه و تا دریای مدیترانه گسترش داد. در سال ۱۳۸۹ جنگی با ترکان آغاز شد و بیش از ۱۰۰ سال این جنگ به درازا کشیده شد و نهیتا در سال ۱۵۲۶ ارتش مجارستان شکست بزرگی متحمل شد.
مجارستان یک کشور در قلب اروپا است، اما قطعا در بسیاری از موارد نیز متفاوت است!

درباره مجارستان

این کشور دارای فرهنگ و تاریخ بینظیری است که دارای یک زبان کاملا متفاوت از همسایگان است که تقریبا هیچ کلمه مشترک بین انها وجود ندارد که همین موجود شده است در بین همسایگان متفاوت باشد.
مجارستان با کشورهای اتریش، اسلواکی و صربستان هم مرز می باشد کشور مجارستان به خاطر وجود رودخانه های زیاد به سرزمین آب ها هم مشهور است.مجارستان با چشم اندازهای بسیار زیبا یکی از بزرگترین چمنزارهای اتحادیه اروپا می باشد. کشور مجارستان دارای جاذبه های طبیعی بسیاری است از جمله چشمه ها و غارهای آهکی و دهها مورد دیگر که مورد توجه گردشگرانی که با تور مجارستان وارد این کشور شده اند قرار گرفته است.


کشور مجارستان دارای فرهنگ با قدمتی می باشد و مردم مجارستان نشان می دهند که سنت های مختلف و آداب و رسوم منطقه ای در تمام جنبه های زندگی روزمره از غذا گرفته تا موسیقی و رقص همچنان وجود دارد.
البته دنیای مدرن و همه نوآوری ها و ارتباطات و راحتی ها در این کشور کم نیستند. شهرهای بزرگ و به خصوص پایتخت، قدرتمندانه ایده های جدید در تمام جنبه های کسب و کار و حتی اوقات فراغت را نشان می دهند و به کار میگیرد.

درباره مجارستان

با ما تماس بگیرید

 • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

مطالب مرتبط

۱۹ اسفند ۱۳۹۶

ویزای توریستی مجارستان دلایلی مثل گردشگری یا بازدید از اقوام سبب می شود که تصمیم بگیرید به ...

۲۷ مرداد ۱۳۹۷

بلیط بوداپست بلیط بوداپست را می توان به صورت آنلاین یا از طریق آژانس های هواپیمایی تهیه ...

۰۶ شهریور ۱۳۹۷

هتل های مجارستان ما در این مطلب شما را به معرفی کشور مجارستان، جاذبه های گردشگری کشور ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

طراحی و اجرا ایزی تم

همین الان تماس بگیرید

درخواست ویزا
درخواست رزور