09107636326 --- 021-88851080
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

درباره اتریش

مختصری درباره کشور اتریش

کشور اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی به شمار می رود و پایتخت آن شهر وین می باشد. کشور اتریش از شمال با کشور آلمان و کشور جمهوری چک و از شرق با کشور اسلوواکی و کشور مجارستان از جنوب با کشور ایتالیا و کشور اسلوونی و از غرب با کشور سوئیس و کشور لیختنشتاین هم ‌مرز می باشد. پیش از دوره ی  میانه رومیان که در این شکور ساکن بودند نام اتریش کنونی را نوریکوم می‌نامیدند. نام کشور اتریش از دوره شارلمانی باقی‌ماند است.کشور اتریش تا سالهای بسیاری هویت سیاسی مستقلی نداشت و در دوره های بخشی از کشور روم به شمار می رفت. در پایان قرن ۱۳ رودلف هابسبورگ بر اتریش کنونی مسلط شد و خاندان هابسبورگ از آن زمان تا قرن بیستم بر کشور اتریش فرمانروایی میکردند.بعد از فروپاشی امپراتوری کشور روم ، کشور اتریش به وجود امد. در جنگ جهانی اول کشور اتریش به چند بخش مختلف تقسیم شد و در نهایت در جنگ جهانی دوم هیلتر کشور اتریش را به آلمان متصل کرد و جزی از کشور المان محسوب می شد و بعد از پایان جنگ جهانی دوم  اتریش به اشغال جبهه متفقین در امد و در نهایت در سال ۱۹۵۵ این شکور به صورت جمهوری فعلی درآمد.

درباره اتریش

اطلاعات کلی درباره کشور اتریش

 • نام رسمی:  اتریش
 • نام به آلمانی:   Österreich
 • پایتخت :  وین
 • نوع حکومت:  جمهوری پارلمانی فدرال
 • رئیس حکومت:  صدراعظم
 • رئیس دولت:  رئیس جمهور
 • زبان رسمی : آلمانی

شهر های کشور اتریش

 • وین : پایتخت کشور اتریش
 • گراتس : قدیمی‌ترین سکونتگاه انسانی
 • اینسبروک : این شهر در دره این در کوه‌های آلپ جای دارد
 • زالتسبورگ : زالتسبورگ شهری دانشگاهی کشور اتریش
 • کلاگن‌ فورت : مرکز استان کرنتن است و ششمین شهر بزرگ اتریش است
 • لینتز : لینتز را رومی‌ها بنیاد کردند و آن را لنتیا می‌نامیدند
 • آیزن ‌اشتات : در دوران امپراتوری هابزبورگ این شهر محل اقامت نجیب‌زادگان مجار بوده است

نقشه شهرهای اتریش

نژاد مردم کشور اتریش

نژاد مردم اتريش سفيد پوست می باشد و اقليتى از آنها متشکل از اسلاوها، ايتاليايى، مجار و… می باشد. نتيجه اين وجود اقوام و نژاد در کشور اتریش اين است که اتريشى‌ها خالص نيستند و تعدادی بلند و تعدادی دیگر باريک با پوست روشن و چشم‌هاى آبى و موى بور و بعضى ديگر با پوست تيره و چشم‌ها و موهاى قهوه‌اي و عده معدودى متفاوت با دو گروه فوق به چشم مى‌خورند.

مذهب مردم کشور اتریش

۷۳/۶درصد ازمردم کشوراتریش پیرو کلیسای کاتولیک رم هستند
۷/۴درصد ازمردم کشوراتریش پیرو پروتستان هستند
۲/۴درصد ازمردم کشوراتریش پیرو اسلام هستند

 زبان و خط مردم کشور اتریش

زبان رسمی کشور اتریش آلمانی است. که ۹۸درصد مردم این کشور به زبان آلمانی صحبت می‌کنند. در کنار زبان آلمانی اقلیتی به زبان‌های کروات، اسلوونیای و مجارستانی صحبت می‌کنند.وقت سفارت اتریش

پرچم کشور اتریش

پرچم اتریش دارای سه رنگ به صورت افقی می باشد که شامل رنگهای قرمز، سفید و قرمز است پرچم کشور اتریش بهد از پرچم دانمارک دومین پرچم قدیمی دنیا محسوب می شود.

درباره اتریش

 فرهنگ و آداب و رسوم کشور اتریش

 • اگر با تور اتریش به این کشور مسافرت کرده اید پس بهتر است بدانید که قوانین مجود در کشور اتریش در رابطه با جرائمی نظیر حمل و یا استعمال داروهای ممنونه از جمله موادهای مخدر و روان گردان بسیار سخت گیرانه می باشد. مجازات های مجود در این خصوص می تواند به حبس های طولانی مدت به همراه پرداخت جرمیه سنگین باشد.
 • اگر قصد رانندگی در کشور اتریش را دارید باید گواهینامه ملی کشور اتریش را تهیه نمایید و یا اینکه گواهینامه بین المللی در اختیار داشته باشید (برای دریافت گواهینامه بین المللی در کشور ایران هم می توانید اقدام نمایید) .
 • به دلیل عدم وجود هر گونه قرارداد انتقال محکومین بین ایران و اتریش در صورتی که فرد یا افرادی به هر دلیلی توسط مراجع قانونی کشور اتریش به زندان محکوم شوند می بایست دوران محکومیت خود را در کشور اتریش سپری نمایند.
 • چنانچه به هر دلیلی توسط پلیس کشور اتریش دستگیر شدید شما با توجه به ماده ۳۶ کنوانسیون وین می توانید با کنسولگری جمهوری اسلامی ایران تماس بگیرید و درخواست همکاری نمایید و اگر به زبان المانی ملسط نیستید تا امدن کارکنان سفارت ایران از امضا هرگونه برگه ای کاملا خودداری نمایید.توجه نمایید که شما در این کشور تحت حاکمیت قوانین ومقررات کشور اتریش می باشید و وظایف نمایندگی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر ارائه خدمات کنسولی می باشد و به معنای نقض مقررات کشور متوقف نمی باشد.
 • دولت کشور اتریش دارای قوانین سختی برای مهاجرین می باشد و مسافرانی که از ایران قصد دارن با تور اتریش وارد این کشور شوند حتما به این قوانین پایند باشند .

درباره اتریش

جشن ها و تعطیلات

سال نو اول ژانويه
روز سه پادشاه مقدس (Heilige KOige) روز ۶ ژانويه
ايسترن (عيد پاک) ۲۴ و ۲۵ مارس
روز جهانى کارگر اول ماه مِى
پفينگستين (Pifingsten) روزهاى ۱۴ و ۱۵ ماه مِى
دفن جسد حضرت مسيح ۲۵ ماه مِى
روز ملى اتريش ۲۶ اکتبر
روز قدسيون ۱ نوامبر
پذيرش حضرت مريم ۸ دسامبر
کريسمس ۲۵ دسامبر
روز استفان‌ام (Stephan M) روز ۲۶ دسامبر

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

 

با ما تماس بگیرید

 • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

مطالب مرتبط

۰۴ تیر ۱۳۹۷

ویزای تجاری اتریش گرفتن ویزای تجاری اتریش از جمله اهداف بسیاری از مراجعه کنندگان به سفارت اتریش ...

۲۷ شهریور ۱۳۹۷

سفر به اتریش بلیط سفر به اتریش امروزه یکی از پر فروش ترین بلیط هایی است که ...

۲۳ آذر ۱۳۹۶

سفر به کشور‌های اروپایی یکی از تفریحات همگان در سراسر دنیا می‌باشد. یکی از این کشور ها ...

نظر دهید

1 نظر

ازیتا ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ پاسخ

باسلام میخواستم بپرسم برای کاراقامت درکشوراتریش چکارباید کرد لطفا رهنماییم کنید و هزینه یک نفربرای گرفتن اقامت و خانه چنددلارخلاصه میشود با تشکر فراوان

طراحی و اجرا یوروپ تورز

همین الان تماس بگیرید

درخواست ویزا
ثبت شماره از شما، تماس با ما