تور زوریخ | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور زوریخ | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

اطلاعات تور زوریخ

گردشگران زیادی هر ساله با خرید تور زوریخ به بسیاری از آرزوهای خود یعنی رفتن به تور گردشگری زوریخ جامع عمل می پوشانند، هنگام سفر به آنجا از آثار و جاذبه های زوریخ مانند آبشار راین فال، خیابان بانهوف زوریخ، دریاچه زوریخ و … دیدن می نمایند.

زوریخ

قبل از اینکه جاذبه ها ی گردشگری شهر زوریخ را برشماریم بهتر است با موقعیت این شهردر جهان آشنا شویم. زوریخ بزرگترین شهر سوئیس است و جمعیت آن حدوداً یک میلیون نفر می باشد که به زبان آلمانی سوئیسی سخن می گویند. این شهر دارای بالاترین استانداردهای شهری در کل جهان است و چون از نظر سیاسی بی طرف مانده و میزان مالیات در این شهر بسیار پایین است بسیاری از سرمایه گذاران جهان را به خود جلب کرده و برای گردشگران تور زورخ یکی از بی نظیرترین مراکز خرید در دنیا را به وجود آورده است، که این خود یک جاذبه منحصر به فرد گردشگری به شمار می آید.

زوریخ پایتخت بانکی جهان است و بزرگترین و مهم ترین بانک‌های جهان در این شهر واقع شده اند. بهترین مغازه های ساعت سوئیسی در این شهر واقع شده که این خود بسیار قابل توجه گردشگران تور زوریخ است. هوای بسیار تمیز و منظره های بسیار زیبای واقع در این شهر سالانه گردشگران زیادی را روانه‌ این مکان زیبا می کند.

مکان های دیدنی در تور زوریخ

در هنگام مسافرت با تور زوریخ گردشگران با طیف گسترده ای از مکان‌های مختلف برای بازدید روبرو می شوند که می تواند هر کس با هر سلیقه ای را راضی کند. تورزوریخ  با برج ساعت و مکان های تاریخی زیبایی که در معرض دید بازدید کنندگان قرار می دهد به‌راحتی می تواند علاقمندان به تاریخ را مجذوب خود کند. مسافران تور زوریخ علاقمند به فرهنگ و ادبیات نیز با بازدید از موزه های زیبا و دانشگاه های معروفی که در طول سالها توانسته اند 21 نفر از برندگان جایزه نوبل را در خود پرورش دهند هم بدون شک عاشق این شهر می شوند. اما این شهر تنها  برای علاقمندان به تاریخ و ادبیات جای بی نظیری نیست بلکه گردشگرانی که فقط برای گذران تعطیلات و تفریح با تور زوریخ نیز به این شهر رویایی سفر کرده اند هم می توانند با رفتن به مکان های تفریحی عالی و رستوران‌ها تعطیلات شایسته ای را برای خود رقم بزنند.

تور زوریخ | تور لحظه آخری زوریخ | تور ارزان زوریخ | تور سوئیس 88851080-021

موزه ملی سوئیس در تور زوریخ

موزه ملی سوئیس در نزدیکی دریاچه معروف و زیبای شهر زوریخ واقع شده که می تواند چشم هر گردشگری را خیره کند،  این موزه یکی از مهمترین موزه ها در اروپا به شمار می رود که در سال 1898 به سبک معماری عصر رنسانس ساخته شد.  این موزه تاکنون هشتصد و بیست هزار اثر گرانبها را در خود جای داده و آن را در معرض دید گردشگران تور زوریخ قرار می دهد که از مهمترین آنها می توان به  آثار ارزشمند هنری، حکاکی های بسیار قدیمی، آثار نظامی و مجموعه بی نظیری از سکه های بسیار قدیمی اشاره کرد.

تور زوریخ | تور لحظه آخری زوریخ | تور ارزان زوریخ | تور سوئیس 88851080-021

کوهستان اوتیلبرگ در تور زوریخ

کوهستان اوتیلبرگ یکی از مناطق بسیار دیدنی شهر زوریخ است که در آنجا گردشگران تور زوریخ با چشم انداز فوق‌العاده‌ای از شهر مواجه می شوند. رفتن به این مکان دیدنی هم برای کسانی که علاقمند به پیاده روی و کوه نوردی هستند امکان پذیر است و هم دیگر گردشگران تور زوریخ می توانند با استفاده از ترن هایی که برای این مکان دیدنی در نظرگرفته شده است برای بازدید به آنجارفته که هم از منظره زیبا لذت ببرند و هم در کافه کوچکی که در آنجا وجود دارد اوقات خوشی داشته باشند.

تور زوریخ | تور لحظه آخری زوریخ | تور ارزان زوریخ | تور سوئیس 88851080-021

 شهر تاریخی الدتاون در تور زوریخ

افرادی که به مکان های تاریخی علاقمند باشند بطور حتم از قدم زدن در این شهر تاریخی به شگفت می آیند. الدتاون قسمت تاریخی و قدیمی شهر زوریخ  با کوچه های باریک مارپیچی شکل و ساختمان هایی که نشان دهنده تاریخ و معماری قرون وسطاست، همراه با یکسری فروشگاه ها و رستوران هایی که عقل از سر گردشگران تور زوریخ می پراند نیز بدون شک جزء دیدنی های این شهر بی نظیر است.

تور زوریخ | تور لحظه آخری زوریخ | تور ارزان زوریخ | تور سوئیس 88851080-021

خانه‌ی  اپرای سوئیس در تور زوریخ

این ساختمان هر چند از نظر معماری زیاد قابل توجه نیست اما نمی توان نقش مهم و بارزش را در تاریخ اپرای جهان نادیده گرفت. این خانه مکان فعالیت ریچارد وگنر بود در زمانی که از آلمان به زوریخ تبعید شد. خانه اپرای زوریخ با 1200 صندلی همچنان یکی از بهترین مکانها برای اجرای اپراست و به گردشگران تور زوریخ توصیه می شود از آن دیدن کنند.

تور زوریخ | تور لحظه آخری زوریخ | تور ارزان زوریخ | تور سوئیس 88851080-021

خانه Kunsthaus زوریخ

این مکان یکی دیگر از جاذبه های گردشگری تور زوریخ است که سالانه گردشگران تور سوئیس از سراسر جهان برای بازدید از این مکان هنری به این شهر سفر می کنند . در این خانه تاریخی تعداد بی شماری از آثار تاریخی جمع و در معرض دید گردشگران قرار گرفته است، آثار بی نظیری از پیکاسو، کلود مونه و … که هر کدام به تنهایی می تواند یک جاذبه مهم گردشگری در تور زوریخ باشد. قدمت این آثار به دوره ی میانه عصر هنر می رسد و قطعاً گنجینه عظیمی است.

تور زوریخ | تور لحظه آخری زوریخ | تور ارزان زوریخ | تور سوئیس 88851080-021

در ادامه به معرفی چهار کلیسای مهم زوریخ میپردازیم.

1- کلیسای گراسمانستر در تور زوریخ

در شهر زوریخ چندین کلیسا وجود دارد که یکی از معروف‌ترین آنها کلیسای گراسمانستر می باشد که به اعتقاد مردم این شهر توسط پایه گزار امپراتوری روم کارلوس ماگنوس بنا شده، البته مجسمه ای نیز از او در کلیسا وجود دارد. این کلیسا دو برج بلند دارد که آنها جزء سمبل های زوریخ به شمار می روند. گردشگران تور زوریخ می توانند پس از ورود به کلیسا از 187 پله ای که در آن وجود دارد بالا بروند و منظره ای بی نظیر از شهر زوریخ را نظاره گر باشد.

2- کلیسای سن پتر در تور زوریخ

این کلیسا جزء قدیمی ترین کلیساهای زوریخ بوده و یکی از مکانهای مهم گردشگری تور زوریخ در این شهر به شمار می آید. کلیسای سن پتر قدمت بسیاری دارد بطوری که قدمت ساختمان اصلی آن به قرن نهم میلادی باز می گردد که این خود از نظر تاریخ شناسان بسیار قابل توجه است. در ساختمان کلیسا مکانهای زیبای زیادی وجود دارد، مانند قسمت حجاری شده ای که متعلق به گروه کر بوده و همچنین خط نوشته هایی به زبان عبری که بر بالای منبر نوشته شده است. در قسمتی از کلیسا برجی بنا شده که در گذشته به برج دیدبانی آتش معروف بوده و همچنین وجود بزرگترین نماد ساعت در این کلیسا که در قرن شانزدهم نصب شده است، خود یک جاذبه گردشگری تور زوریخ بوده و این کلیسا را منحصر به فرد می کند.

تور زوریخ | تور لحظه آخری زوریخ | تور ارزان زوریخ | تور سوئیس 88851080-021

3- کلیسای فرامنستر در تور زوریخ

این کلیسا نیز یکی دیگر قطب های گردشگری درتور زوریخ بشمار می آید و به کلیسای زنان معروف است، این اسم برگرفته از صومعه است که قرن نهم برای بانوان اشراف ساخته شد و بنیان گذار آن امپراتور لودویک می باشد. این کلیسا از نظر تاریخی و سبک معماری بسیار قابل توجه است اما وجود پنج پنجره بلند وزیبا در این کلیسا باشیشه های رنگی این بنا را تبدیل به یکی از پر بیننده ترین مکانهای شهر زوریخ ساخته است. بر روی این پنجره ها نقاشی های زیبایی وجود دارد، مانند عروج الیاس به بهشت، و یا صحنه هایی از زندگی حضرت مسیح که بسیار در خور توجه گردشگران تور زوریخ می باشد.

تور زوریخ | تور لحظه آخری زوریخ | تور ارزان زوریخ | تور سوئیس 88851080-021

4- کلیسای گروس مونیستر در تور زوریخ

این کلیسا، کلیسای اصلی زوریخ به حساب می آید که قدمتش به قرن یازدهم باز می گردد. دارای دوبرج بلند رو به رودخانه بوده و ساختمان آن در یک تراس بنا شده است. بر روی یکی از برج ها مجسمه شارمانی وجود دارد که این مجسمه اصلی نیست و بعد ها به دلیل فرسوده شدن مجسمه اصلی این مجسمه ساخته و جایگرین مجسمه اصلی شد. تندیس ها و نقاشی های بر جای مانده بر روی دیوار های کلیسا به سبک گوتیک و متعلق به قرن دوازدهم میلادی است. درهای برنزی و سه پنجره بزرگ با شیشه های رنگی نیز در قرن نوزدهم بر پیکره ی کلیسا اضافه شده است. این کلیسا نیز به نوبه خود سالانه گردشگران بسیاری را با تور زوریخ در خود جای می دهد و هر کدام از آنها را با گوشه ای از تاریخ این شهر آشنا می کند.

قبرستان فلونترن در تور زوریخ

این قبرستان یکی از جاذبه های گرشگری تور زوریخ است که در قرن نوزدهم و به سبک معماری باروک ساخته شده است و آرامگاه بسیاری از مشاهیر جهان چون الیاس کانتی رمان نویس مشهور بلغاری بریتانیایی، پل کارر شیمیدان سوئیسی، جیمز جویس نویسنده ایرلندی و… می باشد. بجز اینکه در این مکان آرامگاه تعدادی از بزرگان جهان وجود دارد، این منطقه به دلیل زیبایی بی نظیر و چشم نواز هم گردشگران بسیاری را با تور زوریخ به خود جذب می کند.

تور زوریخ | تور لحظه آخری زوریخ | تور ارزان زوریخ | تور سوئیس 88851080-021

خیابان بانهوف در تور زوریخ

قطعا گردشگرانی که زوریخ سفر می کنند در کنار بازدید از مکانهای تاریخی و هنری بی شمار این شهر، قصد خرید و یا تماشای بازار منحصر به فرد بانهوف را هم دارند. این بازار که جزء گرانترین بازارهای جهان به حساب می آید در برگیرنده بهترین برندهای جهان است. این خیابان نه تنها مغازه های خیره کننده ای برای خرید ساعت، عطر، جواهر و سوغاتی و غیره است، بلکه باوجود رستورانها، شیرینی فروشیها و کافه های زیاد به یکی از جذاب ترین خیابان های اروپا تبدیل شده است. درگذشته تعداد برندها ی بیشتری در این خیابان وجود داشت و رقابت شدیدی بین آنها در جریان بود که اکنون تعداد آنها کمتر شده است اما با همه این اوصاف باز هم خیابان بانهوف را می توان در جرگه جذابترین مکانهای گردشگری تور زوریخ به حساب آورد که سالانه گردشگران تور اروپا از سراسر دنیا برای خرید و تماشا به آنجا روانه می شوند.

تور زوریخ | تور لحظه آخری زوریخ | تور ارزان زوریخ | تور سوئیس 88851080-021

باغ چینی در تور زوریخ

این باغ واقع در خیابان بانوفشتراوس می باشدو برگرفته از هدیه ای از شهر کامینگ کشور چین می باشد. شهر کامینگ بدلیل کمکی که دانشمندان زوریخ به این شهر برای راه اندازی سیستم فاضلاب و آب آشامیدنی کرده بودند این باغ را به زوریخ هدیه داده است. این باغ شامل یک ساختمان بسیار زیبا و سه درخت بامبو، یاکورا و کاج است که هر کدام درکشور چین سمبل چیزی است و این سه درخت در کنار هم نشان گر دوستی میباشد و به مسافران تور زوریخ توصیه می شود از آن دیدن کنند.

فروشگاه فریتگ درتور زوریخ

فروشگاه فریتگ که توسط برادرفریتگ در سال 1993 راه اندازی شده و شامل برندی از کیف های ضد آب است که برادران فریتگ باتلاش بسیاری از برزنت و کمربند هواپیما تولید کرده اند و با محیط زیست نیز سازگار است. این فروشگاه که در یکی از برج های شهر زوریخ است برای گردشگران تور زوریخ بخصوص بانوان قابل توجه می باشد.

تور زوریخ | تور لحظه آخری زوریخ | تور ارزان زوریخ | تور سوئیس 88851080-021

باغ وحش در تور زوریخ

باغ حیوان شناسی یا همان باغ وحش زوریخ نیز یکی از جاذبه های گردشگری تور زونیخ به شمار می آید که در 1929 افتتاح شد. این باغ وحش وسعت زیادی دارد و محوطه باز حیوانات آن به گردشگران این امکان را می دهد که با حیوانات ارتباط نزدیکی داشته باشند و گردشگران می توانند از فعالیت های علمی که در این باغ وحش صورت می پذیرد دیدن کنند. یکی از جذاب ترین لحظات در باغ وحش زوریخ عصرها زمانی است که پنگوئن ها رژه می روند. مسئولین این باغ با در نظر گرفتن منطقه های زندگی حیوانات مختلف موقعیت های متعدد طبیعی را به وجود آورده اند که حیوانات گوناگون بنا بر ذات طبیعی خود بتوانند در آنها زندگی کنند، مانند مناطق سر و کوهستانی، گرم و بارانی، خشک یا مناطق مرتفع. یکی از جذاب ترین قسمت های طراحی شده جنگل ماسوالا است که بر پایه اکوسیستم و شکل جنگلی ماداگاسکار ساخته شده و حیوانات مختلفی از گونه های ماداگاسکاری را در خود جای داده است.

قسمت آکواریومی باغ وحش در زیر زمین در سال 1989 ساخته شد و یکی از جذابترین قسمت های آن محل شنای فیل های کوانگ کراچن است که نگاه گردشگران زیادی را به خود معطوف داشته است. این باغ وحش هوایی بسیار پاک دارد و حتی انرژی های خود را نیز به صورت طبیعی تولید می کند و توانسته توجه گردشگران بسیاری را به خود جلب کند.

تور زوریخ | تور لحظه آخری زوریخ | تور ارزان زوریخ | تور سوئیس 88851080-021

مجموعه بازار ها و رستورانها در تور زوریخ

گردشگرانی که به بازار علاقه‌مند هستند با طیف گسترده ای از بازارها و برندهای مختلف در این شهر روبرو می شوند که بسیار دیدنی و قابل توجه است. مجموعه های بی نظیری از اجناس متنوع کوچک و بزرگ، لباس، کیف و کفش، ساعت، انواع عطرو جواهرات کم نظیر و همه اینها در کنار هم بازاری دوست داشتنی را به وجود آورده است. راستی زمانی که گرسنه می شوید نیازی نیست از بازار خارج شوید تا بتوانید غذایی بخورید. درون بازارها پر است از کافه ها و رستوران‌های مختلف که توانایی این را دارند انواع گردشگران را با سلیقه های مختلف راضی کنند.

گردشگرانی که علاقمند به تفریحات شبانه هستند نیز در این شهر می توانند جاذبه های زیادی از این نوع پیدا کنند. محله هایی با کوچه های باریک پر از خانه های قدیمی و بسیار زیبا و فروشگاه‌های متنوع که به خودی خود جذاب و لذت بخش هستند.

تور زوریخ | تور لحظه آخری زوریخ | تور ارزان زوریخ | تور سوئیس 88851080-021

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!