تور زوریخ | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور زوریخ | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور زوریخ، گردشگران زیادی هر ساله با خرید تور زوریخ به بسیاری از آرزوهای خود یعنی رفتن به تور گردشگری زوریخ جامع عمل می‌پوشانند، هنگام سفر به آنجا از آثار و …

اطلاعات تور زوریخ

گردشگران زیادی هر ساله با خرید تور زوریخ به بسیاری از آرزوهای خود یعنی رفتن به تور گردشگری زوریخ جامع عمل می‌پوشانند، هنگام سفر به آنجا از آثار و جاذبه‌های زوریخ مانند آبشار راین فال، خیابان بانهوف زوریخ، دریاچه زوریخ و … دیدن می‌نمایند.

تور زوریخ | شرایط - قیمت - ویزا - هزینه | یوروپ تورز

زوریخ

قبل از اینکه جاذبه‌ها ی‌گردشگری شهر زوریخ را برشماریم بهتر است با موقعیت این شهردر جهان آشنا شویم. زوریخ بزرگترین شهر سوئیس است و جمعیت آن حدوداً یک میلیون نفر می‌باشد که به زبان آلمانی سوئیسی سخن می‌گویند. این شهر دارای بالاترین استانداردهای شهری در کل جهان است و چون از نظر سیاسی بی‌طرف مانده و میزان مالیات در این شهر بسیار پایین است بسیاری از سرمایه گذاران جهان را به خود جلب کرده و برای گردشگران تور زورخ یکی از بی‌نظیرترین مراکز خرید در دنیا را به وجود آورده است، که این خود یک جاذبه منحصر به فرد گردشگری به شمار می‌آید.

زوریخ پایتخت بانکی جهان است و بزرگترین و مهم‌ترین بانک‌های جهان در این شهر واقع شده‌اند. بهترین مغازه‌های ساعت سوئیسی در این شهر واقع شده که این خود بسیار قابل توجه گردشگران تور زوریخ است. هوای بسیار تمیز و منظره‌های بسیار زیبای واقع در این شهر سالانه گردشگران زیادی را روانه‌ این مکان زیبا می‌کند.

مکان‌ های دیدنی در تور زوریخ

در هنگام مسافرت با تور زوریخ گردشگران با طیف گسترده‌ای از مکان‌های مختلف برای بازدید روبرو می‌شوند که می‌تواند هر کس با هر سلیقه‌ای را راضی کند. تورزوریخ  با برج ساعت و مکان‌های تاریخی زیبایی که در معرض دید بازدید کنندگان قرار می‌دهد به‌راحتی می‌تواند علاقمندان به تاریخ را مجذوب خود کند. مسافران تور زوریخ علاقمند به فرهنگ و ادبیات نیز با بازدید از موزه‌های زیبا و دانشگاه‌های معروفی که در طول سالها توانسته‌اند 21 نفر از برندگان جایزه نوبل را در خود پرورش دهند هم بدون شک عاشق این شهر می‌شوند.

اما این شهر تنها  برای علاقمندان به تاریخ و ادبیات جای بی‌نظیری نیست بلکه گردشگرانی که فقط برای گذراندن تعطیلات و تفریح با تور زوریخ نیز به این شهر رویایی سفر کرده‌اند هم می‌توانند با رفتن به مکان‌های تفریحی عالی و رستوران‌ها تعطیلات شایسته‌ای را برای خود رقم بزنند.

موزه ملی سوئیس در تور زوریخ

موزه ملی سوئیس در نزدیکی دریاچه معروف و زیبای شهر زوریخ واقع شده که می‌تواند چشم هر گردشگری را خیره کند،  این موزه یکی از مهمترین موزه‌ها در اروپا به شمار می‌رود که در سال 1898 به سبک معماری عصر رنسانس ساخته شد.  این موزه تاکنون هشتصد و بیست هزار اثر گرانبها را در خود جای داده و آن را در معرض دید گردشگران تور زوریخ قرار می‌دهد که از مهمترین آنها می‌توان به  آثار ارزشمند هنری، حکاکی‌های بسیار قدیمی، آثار نظامی و مجموعه بی‌نظیری از سکه‌های بسیار قدیمی اشاره کرد.

موزه ملی سوئیس در تور زوریخ | یوروپ تورز

کوهستان اوتیلبرگ در تور زوریخ

کوهستان اوتیلبرگ یکی از مناطق بسیار دیدنی شهر زوریخ است که در آنجا گردشگران تور زوریخ با چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای از شهر مواجه می‌شوند. رفتن به این مکان دیدنی هم برای کسانی که علاقمند به پیاده روی و کوه نوردی هستند امکان‌پذیر است و هم دیگر گردشگران تور زوریخ می‌توانند با استفاده از ترن‌هایی که برای این مکان دیدنی در نظرگرفته شده است برای بازدید به آنجارفته که هم از منظره زیبا لذت ببرند و هم در کافه کوچکی که در آنجا وجود دارد اوقات خوشی داشته باشند.

کوهستان اوتیلبرگ در تور زوریخ | یوروپ تورز

 شهر تاریخی الدتاون در تور زوریخ

افرادی که به مکان‌های تاریخی علاقمند باشند بطور حتم از قدم زدن در این شهر تاریخی به شگفت می‌آیند. الدتاون قسمت تاریخی و قدیمی شهر زوریخ  با کوچه‌های باریک مارپیچی شکل و ساختمان‌هایی که نشان دهنده تاریخ و معماری قرون وسطاست، همراه با یکسری فروشگاه‌ها و رستوران‌هایی که عقل از سر گردشگران تور زوریخ می‌پراند نیز بدون شک جزء دیدنی‌های این شهر بی‌نظیر است.

شهر تاریخی الدتاون در تور زوریخ | یوروپ تورز

خانه‌ اپرای سوئیس در تور زوریخ

این ساختمان هر چند از نظر معماری زیاد قابل توجه نیست اما نمی‌توان نقش مهم و بارزش را در تاریخ اپرای جهان نادیده گرفت. این خانه مکان فعالیت ریچارد وگنر بود در زمانی که از آلمان به زوریخ تبعید شد. خانه اپرای زوریخ با 1200 صندلی همچنان یکی از بهترین مکان‌ها برای اجرای اپراست و به گردشگران تور زوریخ توصیه می‌شود از آن دیدن کنند.

خانه‌ ی اپرای سوئیس در تور زوریخ | یوروپ تورز

خانه Kunsthaus در تور زوریخ

این مکان یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری تور زوریخ است که سالانه گردشگران تور سوئیس از سراسر جهان برای بازدید از این مکان هنری به این شهر سفر می‌کنند. در این خانه تاریخی تعداد بی‌شماری از آثار تاریخی جمع و در معرض دید گردشگران قرار گرفته است، آثار بی‌نظیری از پیکاسو، کلود مونه و … که هر کدام به تنهایی می‌تواند یک جاذبه مهم گردشگری در تور زوریخ باشد. قدمت این آثار به دوره ی‌میانه عصر هنر می‌رسد و قطعاً گنجینه عظیمی است.

خانه Kunsthaus در تور زوریخ | یوروپ تورز

در ادامه به معرفی چهار کلیسای مهم زوریخ می‌پردازیم.

کلیسای گراسمانستر در تور زوریخ

در شهر زوریخ چندین کلیسا وجود دارد که یکی از معروف‌ترین آنها کلیسای گراسمانستر می‌باشد که به اعتقاد مردم این شهر توسط پایه گزار امپراتوری روم کارلوس ماگنوس بنا شده، البته مجسمه‌ای نیز از او در کلیسا وجود دارد. این کلیسا دو برج بلند دارد که آنها جزء سمبل‌های زوریخ به شمار می‌روند. گردشگران تور زوریخ می‌توانند پس از ورود به کلیسا از 187 پله‌ای که در آن وجود دارد بالا بروند و منظره‌ای بی‌نظیر از شهر زوریخ را نظاره‌گر باشد.

 کلیسای گراسمانستر در تور زوریخ | یوروپ تورز

کلیسای سن پتر در تور زوریخ

این کلیسا جزء قدیمی‌ترین کلیساهای زوریخ بوده و یکی از مکان‌های مهم گردشگری تور زوریخ در این شهر به شمار می‌آید. کلیسای سن پتر (St. Peter) قدمت بسیاری دارد بطوری که قدمت ساختمان اصلی آن به قرن نهم میلادی باز می‌گردد که این خود از نظر تاریخ شناسان بسیار قابل توجه است. در ساختمان کلیسا مکان‌های زیبای زیادی وجود دارد، مانند قسمت حجاری شده‌ای که متعلق به گروه کر بوده و همچنین خط نوشته‌هایی به زبان عبری که بر بالای منبر نوشته شده است.

در قسمتی از کلیسا برجی بنا شده که در گذشته به برج دیدبانی آتش معروف بوده و همچنین وجود بزرگترین نماد ساعت در این کلیسا که در قرن شانزدهم نصب شده است، خود یک جاذبه گردشگری تور زوریخ بوده و این کلیسا را منحصر به فرد می‌کند.

کلیسای سن پتر در تور زوریخ | یوروپ تورز

کلیسای فرامنستر در تور زوریخ

این کلیسا نیز یکی دیگر قطب‌های گردشگری درتور زوریخ بشمار می‌آید و به کلیسای زنان معروف است، این اسم برگرفته از صومعه است که قرن نهم برای بانوان اشراف ساخته شد و بنیان گذار آن امپراتور لودویک می‌باشد. این کلیسا از نظر تاریخی و سبک معماری بسیار قابل توجه است اما وجود پنج پنجره بلند وزیبا در این کلیسا باشیشه‌های رنگی این بنا را تبدیل به یکی از پر بیننده‌ترین مکان‌های شهر زوریخ ساخته است. بر روی این پنجره‌ها نقاشی‌های زیبایی وجود دارد، مانند عروج الیاس به بهشت، و یا صحنه‌هایی از زندگی حضرت مسیح که بسیار در خور توجه گردشگران تور زوریخ می‌باشد.

کلیسای فرامنستر در تور زوریخ | یوروپ تورز

کلیسای گروس مونیستر در تور زوریخ

این کلیسا، کلیسای اصلی زوریخ به حساب می‌آید که قدمتش به قرن یازدهم باز می‌گردد. دارای دوبرج بلند رو به رودخانه بوده و ساختمان آن در یک تراس بنا شده است. بر روی یکی از برج‌ها مجسمه شارمانی وجود دارد که این مجسمه اصلی نیست و بعد‌ها به دلیل فرسوده شدن مجسمه اصلی این مجسمه ساخته و جایگرین مجسمه اصلی شد.

تندیس‌ها و نقاشی‌های بر جای مانده بر روی دیوار‌های کلیسا به سبک گوتیک و متعلق به قرن دوازدهم میلادی است. درهای برنزی و سه پنجره بزرگ با شیشه‌های رنگی نیز در قرن نوزدهم بر پیکره ی‌کلیسا اضافه شده است. این کلیسا نیز به نوبه خود سالانه گردشگران بسیاری را با تور زوریخ در خود جای می‌دهد و هر کدام از آنها را با گوشه‌ای از تاریخ این شهر آشنا می‌کند.

 کلیسای گروس مونیستر در تور زوریخ | یوروپ تورز

قبرستان فلونترن در تور زوریخ

این قبرستان یکی از جاذبه‌های گرشگری تور زوریخ است که در قرن نوزدهم و به سبک معماری باروک ساخته شده است و آرامگاه بسیاری از مشاهیر جهان چون الیاس کانتی رمان‌نویس مشهور بلغاری بریتانیایی، پل کارر شیمیدان سوئیسی، جیمز جویس نویسنده ایرلندی و… می‌باشد. بجز اینکه در این مکان آرامگاه تعدادی از بزرگان جهان وجود دارد، این منطقه به دلیل زیبایی بی‌نظیر و چشم نواز هم گردشگران بسیاری را با تور زوریخ به خود جذب می‌کند.

قبرستان فلونترن در تور زوریخ | یوروپ تورز

خیابان بانهوف در تور زوریخ

قطعا گردشگرانی که به زوریخ سفر می‌کنند در کنار بازدید از مکان‌های تاریخی و هنری بی‌شمار این شهر، قصد خرید و یا تماشای بازار منحصر به فرد بانهوف را هم دارند. این بازار که جزء گرانترین بازارهای جهان به حساب می‌آید در برگیرنده بهترین برندهای جهان است.

این خیابان نه تنها مغازه‌های خیره کننده‌ای برای خرید ساعت، عطر، جواهر و سوغاتی و غیره است، بلکه باوجود رستورانها، شیرینی فروشیها و کافه‌های زیاد به یکی از جذاب‌ترین خیابان‌های اروپا تبدیل شده است. درگذشته تعداد برندها ی‌بیشتری در این خیابان وجود داشت و رقابت شدیدی بین آنها در جریان بود که اکنون تعداد آنها کمتر شده است اما با همه این اوصاف باز هم خیابان بانهوف را می‌توان در جرگه جذابترین مکان‌های گردشگری تور زوریخ به حساب آورد که سالانه گردشگران تور اروپا از سراسر دنیا برای خرید و تماشا به آنجا روانه می‌شوند.

خیابان بانهوف در تور زوریخ | یوروپ تورز

باغ چینی در تور زوریخ

این باغ واقع در خیابان بانوفشتراوس می‌باشدو برگرفته از هدیه‌ای از شهر کامینگ کشور چین می‌باشد. شهر کامینگ بدلیل کمکی که دانشمندان زوریخ به این شهر برای راه اندازی سیستم فاضلاب و آب آشامیدنی کرده بودند این باغ را به زوریخ هدیه داده است. این باغ شامل یک ساختمان بسیار زیبا و سه درخت بامبو، یاکورا و کاج است که هر کدام درکشور چین سمبل چیزی است و این سه درخت در کنار هم نشان‌گر دوستی می‌باشد و به مسافران تور زوریخ توصیه می‌شود از آن دیدن کنند.

باغ چینی در تور زوریخ | یوروپ تورز

فروشگاه فریتگ درتور زوریخ

فروشگاه فریتگ که توسط برادرفریتگ در سال 1993 راه اندازی شده و شامل برندی از کیف‌های ضد آب است که برادران فریتگ باتلاش بسیاری از برزنت و کمربند هواپیما تولید کرده‌اند و با محیط زیست نیز سازگار است. این فروشگاه که در یکی از برج‌های شهر زوریخ است برای گردشگران تور زوریخ بخصوص بانوان قابل توجه می‌باشد.

فروشگاه فریتگ درتور زوریخ | یوروپ تورز

باغ وحش در تور زوریخ

باغ حیوان شناسی یا همان باغ وحش زوریخ (Zoo Zürich) نیز یکی از جاذبه‌های گردشگری تور زونیخ به شمار می‌آید که در 1929 افتتاح شد. این باغ وحش وسعت زیادی دارد و محوطه باز حیوانات آن به گردشگران این امکان را می‌دهد که با حیوانات ارتباط نزدیکی داشته باشند و گردشگران می‌توانند از فعالیت‌های علمی که در این باغ وحش صورت می‌پذیرد دیدن کنند.

یکی از جذاب‌ترین لحظات در باغ وحش زوریخ عصرها زمانی است که پنگوئن‌ها رژه می‌روند. مسئولین این باغ با در نظر گرفتن منطقه‌های زندگی حیوانات مختلف موقعیت‌های متعدد طبیعی را به وجود آورده‌اند که حیوانات گوناگون بنا بر ذات طبیعی خود بتوانند در آنها زندگی کنند، مانند مناطق سر و کوهستانی، گرم و بارانی، خشک یا مناطق مرتفع. یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های طراحی شده جنگل ماسوالا است که بر پایه اکوسیستم و شکل جنگلی ماداگاسکار ساخته شده و حیوانات مختلفی از گونه‌های ماداگاسکاری را در خود جای داده است.

قسمت آکواریومی باغ وحش در زیر زمین در سال 1989 ساخته شد و یکی از جذابترین قسمت‌های آن محل شنای فیل‌های کوانگ کراچن است که نگاه گردشگران زیادی را به خود معطوف داشته است. این باغ وحش هوایی بسیار پاک دارد و حتی انرژی‌های خود را نیز به صورت طبیعی تولید می‌کند و توانسته توجه گردشگران بسیاری را به خود جلب کند.

باغ وحش در تور زوریخ | یوروپ تورز

مجموعه بازار‌ ها و رستوران ها در تور زوریخ

گردشگرانی که به بازار علاقه‌مند هستند با طیف گسترده‌ای از بازارها و برندهای مختلف در این شهر روبرو می‌شوند که بسیار دیدنی و قابل توجه است. مجموعه‌های بی‌نظیری از اجناس متنوع کوچک و بزرگ، لباس، کیف و کفش، ساعت، انواع عطرو جواهرات کم نظیر و همه اینها در کنار هم بازاری دوست داشتنی را به وجود آورده است. راستی زمانی که گرسنه می‌شوید نیازی نیست از بازار خارج شوید تا بتوانید غذایی بخورید. درون بازارها پر است از کافه‌ها و رستوران‌های مختلف که توانایی این را دارند انواع گردشگران را با سلیقه‌های مختلف راضی کنند.

گردشگرانی که علاقمند به تفریحات شبانه هستند نیز در این شهر می‌توانند جاذبه‌های زیادی از این نوع پیدا کنند. محله‌هایی با کوچه‌های باریک پر از خانه‌های قدیمی و بسیار زیبا و فروشگاه‌های متنوع که به خودی خود جذاب و لذت بخش هستند.

مجموعه بازار‌ ها و رستوران ها در تور زوریخ | یوروپ تورز

سوالات متداول تور زوریخ

نام چند کلیسای مهم زوریخ که در تور زوریخ توصیه میکنید چیست؟

1- کلیسای گراسمانستر در تور زوریخ 2- کلیسای سن پتر در تور زوریخ 3- کلیسای فرامنستر در تور زوریخ 4- کلیسای گروس مونیستر در تور زوریخ

نام چند مورد از مکان های دیدنی زوریخ چیست؟

موزه ملی سوئیس در تور زوریخ، کوهستان اوتیلبرگ در تور زوریخ، شهر تاریخی الدتاون در تور زوریخ، خانه‌ ی اپرای سوئیس در تور زوریخ

یکی از بازار های زوریخ که به گردشگران زوریخ پیشنهاد میکنید،کجاست؟

خیابان بانهوف در تور زوریخ، قطعا گردشگرانی که به زوریخ سفر می‌کنند در کنار بازدید از مکان‌های تاریخی و هنری بی‌شمار این شهر، قصد خرید و یا تماشای بازار منحصر به فرد بانهوف را هم دارند. این بازار که جزء گرانترین بازارهای جهان به حساب می‌آید در برگیرنده بهترین برندهای جهان است.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!