تور دوسلدورف 2022 | معرفی – تاریخ برگزاری – راهنمای بازدید

تور دوسلدورف 2022 | معرفی – تاریخ برگزاری – راهنمای بازدید

تور دوسلدورف، دوسلدروف و ایالت آن عنوان مهم‌ترین مراکز فرهنگی کره خاکی محسوب می‌شود و گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.

با رفتن به تور دوسلدروف که از شهرهای تاریخی و مهد هنر آلمان است، می‌توان خاطرات منحصر به فردی رقم زد. این شهر قدیمی با ساختمان‌های مدرنش به مقاصد گردشگری بین‌المللی تبدیل شده است. با فعالیت‌های مختلفی که در تور دوسلدروف می‌توان انجام داد هیچ گردشگری بی‌حوصله نخواهد شد.

تعریف تور

انسان‌ها برای گردش و دیدن نقاط تفریحی برنامه‌ریزی می‌کنند که به یک تور مسافرتی بروند که می‌تواند این تور مسافرتی، داخلی و یا خارجی باشد. تور که سفری از قبل تعیین شده از جانب آژانس برای گردشگر است خدماتی را به مسافر ارائه می‌دهد. تورها برای سلایق گوناگون و رده‌های سنی مختلف برنامه‌ریزی شده‌اند. تور برای انسان تجربه و اطلاعات مفیدی از محیط پیرامونش به دست خواهد داد. مزایای تور این است که در یک سفر دسته جمعی مشکلات کمتری برای شما پیش خواهد آمد. دیگر نگران این نخواهید بود که مکان‌های تاریخی و جذاب هر کشور را چگونه پیدا کنید یا از آن اطلاعات کسب کنید و این که استرس گم کردن راه را نخواهید داشت.

در تورها، لیدرهای فارسی زبان به شما اطلاعات مفیدی از جاذبه‌های هر شهر خواهند داد. تورها یا به صورت تکی و یا به صورت ترکیبی هستند که در صورت ترکیبی از چند کشور بازدید خواهید کرد.

شهر دوسلدروف

دوسلدروف یکی از شهرهای آلمان است. این شهر مرکز ایالت نوردراین-وستفالن است. تور دوسلدروف برای توریست‌های داخلی و خارجی، شهری برای گردش و تفریح می‌باشد. بندر این شهر که کنار شهر قدیمی در رودخانه راین قرار گرفته است از نظر تجارت و شهرسازی پیشرفت زیادی کرده است. دوسلدروف با شهرهای کمنیتس آلمان، ورشو لهستان، حیفا اسراییل، ردینگ انگلستان، مسکو روسیه، امان اردن و چونگ کینگ چین خواهر است.

دوسلدورف، از شهرهای زیبا و تمیز آلمان به شمار می‌آید. از نظر امکانات زندگی، این شهر در سال ۲۰۰۷، برترین شهر آلمان شناخته شد و پنجمین شهر در سرتاسر جهان از نظر جذب گردشگر بوده است. این شهر محل زندگی دو نفر از ادیبان بزرگ آلمان یعنی ولفگانگ گوته و هاینریش هاینه است. نام این شهر از رود کوچکی به نام دوسل که به رودخانه راین می‌ریزد گرفته شده است.

تاریخچه دوسلدروف

افرادی در قرن هفتم و هشتم پس از میلاد برای ماهیگیری از رود راین در منطقه دوسلدروف ساکن شدند و بدین ترتیب این رویداد، آغاز به وجود آمدن این شهر شد. علاقه جان ویلهم دوم به فرهنگ و هنر در قرن هفدهم باعث شد این شهر رشد فزاینده‌ای در این زمینه پیدا کند. مجسمه‌ها و تابلوهای نقاشی معروفی از آن دوره وجود دارد که در موزه نگه داری می‌شوند. جمعیت این شهر در قرن نوزدهم پس از انقلاب صنعتی افزایش یافت اما بعداً با شروع جنگ جهانی جمعیت آن دوباره کاهش یافت. اما پس از جنگ توانست جایگاه ویژه‌ای در فرهنگ و اقتصاد به دست آورد.

تور دوسلدروف

بر اساس برآورد یونسکو، دوسلدروف و ایالت آن نوردراین-وستفالن در کنار نیویورک و پاریس به عنوان مهم‌ترین مراکز فرهنگی کره خاکی محسوب می‌شود و گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. ساختمان‌های مشهوری نیز در دوسلدروف وجود دارند که در تور دوسلدروف می‌توانید از آن‌ها دیدن کنید. از جمله این ساختمان‌ها، ساختمان‌های‌گری است که توسط معمار مشهور آلمانی فرانک‌گری ساخته شده است و پله‌های 8 گانه که روی رود راین و نماد خاص این شهر هستند را در تور دوسلدروف خواهید دید.

تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

ویزای شنگن برای رفتن به تور دوسلدروف

از آنجا که کشور آلمان عضو اتحاد شینگن می‌باشد برای سفر به کشور آلمان و تور دوسلدروف ویزای شینگن مورد نیاز است. برای رفتن به تور دوسلدروف حضور شخص متقاضی در هنگام ارائه در خواست جهت مصاحبه الزامی می‌باشد. ویزای شنگن در 4 نوع صادر می‌شود که نوع توریستی آن توسط اکثر ایرانیان استفاده می‌شود. برای درخواست ویزا برای رفتن به تور دوسلدروف زمان را در نظر بگیرید و به موقع برای دریافت آن اقدام کنید، چون بررسی تقاضا و صدور ویزا زمان بر است. مدارک مورد نیاز جهت ویزا برای رفتن به تور دوسلدروف را بصورت کامل تهیه کنید و قبل از درخواست مدارک، آن‌ها را به سفارت نفرستید.

تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

هزینه ویزا برای رفتن به تور دوسلدروف

هزینه ویزا در تور دوسلدورف را به صورت نقدی و به یورو باید به سفارت پرداخت کنید. معمولاً سفارت اسکناس ریز ندارد برای همین مبلغ تور دوسلدروف را به طور دقیق به همان میزان گفته شده همراه داشته باشید. هم چنین سفارت پول خرد به صورت سکه را قبول نخواهد کرد و باید برای تور دوسلدروف اسکناس‌های پنج، ده، بیست، پنجاه، و صد یورویی بپردازید. پرداخت هزینه ویزای دوسلدروف به صورت نقدی است و با کارت امکان‌پذیر نخواهد بود. جهت اطلاع از قیمت هزینه‌های تور دوسلدروف نیز می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

خدمات تور دوسلدورف

در تور دوسلدروف مهد هنر آلمان، خدمات متوعی ارائه می‌شود از جمله ویزای توریستی، بیمه حوادث بین الملل، پرواز رفت و برگشت، پروازهای داخلی بین کشورها، انجام ترانسفرها با خودوری توریستی. خدمات آژانس تور دوسلدروف بسته به هزینه‌ای که می‌کنید ممکن است تغییر یابد و یا حتی کم و زیاد شود.

تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

رزرو تور دوسلدورف

برای رزرو تور دوسلدروف به صورت آنلاین فرم مربوطه را پر کنید. در فرم باید مبدأ که شهر محل اقامت شما است و یا شهری که می‌خواهید تور مسافرتی را از آنجا شروع کنید مشخص نمایید. سپس مقصد که همان شهر دوسلدروف است را تعیین کنید. زمان رفت و برگشت تور دوسلدروف را از میان زمان‌هایی که برای شما اعلام شده است انتخاب نمایید. شما حتی می‌توانید زمان و مدت اقامت در هتل، پرواز و سایر خدمات نظیر ترانسفر فرودگاهِ، خدمات CIP، بیمه مسافرتی و گشت شهری تور دوسلدروف را تعیین کنید.

پس از این که شما کلمه تور دوسلدروف را در سایت ما جستجو کردید، لیستی از تورهای دوسلدروف برای شما نمایش داده می‌شود. از طریق فیلترینگ سمت راست می‌توانید جستجوی دقیق‌تری داشته باشید. در این جستجو نوع و درجه هتل، قیمت تور و دیگر مسائل تور دوسلدروف را فیلتر کنید تا لیستی بر اساس خواسته شما نمایش داده شود. هم چنین می‌توانید زمان پرواز ایرلاین تور دوسلدروف را بر اساس سلیقه و نیازتان از طریق گزینه تغییر پرواز، انتخاب دهید.

تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

بهترین زمان برای رفتن به تور دوسلدروف

آب و هوا یکی از مسائل مهمی است که برای رفتن به تورها باید آن را در نظر بگیرید. دوسلدروف زمستان سرد و تابستان بارانی دارد. رطوبت هوا در تمام طول سال تقریباً بالا است. از نظر دما بهترین فصل برای رفتن به تور دوسلدروف، بهار و تابستان است چون هوای شهر مطبوع و خنک است.

تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

قیمت تور دوسلدورف

ما بهترین قیمت تور دوسلدروف را برای شما ارائه داده‌ایم. با جستجوی این تور می‌توانید لیستی از تور دوسلدروف که از تور ارزان قیمت شروع می‌شود را به صورت صعودی مشاهده کنید. هدف ما رضایت مسافران در تور دوسلدروف است و در این زمینه تمام تلاش خود را کرده‌ایم که قیمتی مناسب برای تور دوسلدروف را به مسافران اعلام کنیم.

تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

بازدید از موزه‌ های دوسلدورف در تور دوسلدروف

دوسلدروف از نظر مد و نمایشگاه تجاری شهرت یافته است. این شهر یکی از مراکز مهم بین‌المللی و تجاری اروپا می‌باشد. این شهر از نظر فرهنگی فستیوال‌های مختلفی کنار رودخانه راین برگزار می‌کند. هر سال در ماه ژوئن 4.5 میلیون بازدید‌کننده از این جشنواره‌ها دیدن می‌کنند. دوسلدروف هم چنین پرموزه‌ترین شهر اروپا است. در تور دوسلدروف می‌توانید از موزه‌های زیبای آن بازدید داشته باشید که چند مورد از آن‌ها را برایتان ذکر می‌کنیم:

  1. موزهٔ آکواز لوبک که موزهٔ جانورشناسی و آکواریوم است.
  2. موزه فرومان. آر. دبلیو که مجموعه‌های عکاسی و رسانه‌های جدید از ویژگی خاص این موزه است و در آن نمایشگاه‌های سیاسی، تاریخی که دارای موضوعات اجتماعی یا اقتصادی هستند برگزار می‌شود.
  3. موزهٔ گوته که مجموعه‌ای از آثار گوته است.
  4. کونسـت هاله دوسلدورف که محل برگزاری نمایشگاه‌های هنری موقت است.
  5. موزهٔ اشتاد که موزهٔ تاریخ شهر است.
  6. موزهای هتینس که موزه‌ای از سفال آلمان است.
  7. موسسهٔ هاینریش هاینه که مخصوص تحقیق در مورد آثار و زندگی این شاعر بزرگ است.
تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

بازدید از مکان‌ های دیدنی دوسلدورف

کونیگز آله در مرکز دوسلدروف به صورت بلواری است که یک کانال آب از آن عبور می‌کند و در اطرافش فضای سبز و مراکز خرید لوکس قرار دارد. آلت اشتاد که از محله‌های قدیمی شهر دوسلدورف است و دارای تعداد زیادی رستوران و فروشگاه است. دوسلدورف هافن به معنی بندر دوسلدورف و یک منطقه مسکونی جدید و شیک است. کایزرس ورث که اهمیت تاریخی آن به دلیل قلعه ویران امپراتور فردریک اول بارباروسا است. هاف گارتن که پارک قدیمی شهر است. بوت مسه که در ماه ژانویه، به عنوان نمایشگاه بین‌المللی قایق، ورزش‌های آبی جهان در آن برگزار می‌گردد.

تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

تفرجگاه ساحلی دوسلدورف

در تور دوسلدروف خواهید دید که یکی از زیباترین تفرجگاه‌های آلمان، تفرجگاه ساحلی رود راین در دوسلدروف است. خورشید در تمام طول روز درخشش و گرمای خود را به این تفرجگاه می‌دهد. این مکان ابتدا با طراحی و ساخت تونل در سال 1993 بنا نهاده شد که ماشین‌ها و خیابان‌ها به زیر زمین فرستاده می‌شدند و سپس بعدها مخصوص افراد پیاده گردید و به مکانی برای استراحت و تفریح تبدیل شد. وجود سنگ فرش‌ها و کافی شاپ‌ها و امکان قایق سواری و شنا، این ساحل را در تور دوسلدروف بسیار دل‌پذیر کرده است.

تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

بازدید از برج راین دوسلدروف

در تور دوسلدروف از برج راین بازدید کنید. این برج مخابراتی از جنس بتن است و ارتفاعی به طول 240.5 متر دارد. یک رستوران گردان و یک سکوی تماشای شهر از ارتفاع 170 متری در این رایتنورم واقع شده است. این برج که لقب بلندترین برج دوسلدروف را دارد بر بدنه‌اش یک ساعت عمودی و نوری قرار دارد که از آن به عنوان بزرگ‌ترین ساعت دیجیتال دنیا نام می‌برند. هر کدام از چراغ‌های این ساعت بیانگر یک عدد هستند.

تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

معرفی جاذبه‌ های شهر دوسلدروف

شهر دوسلدروف برای اهالی خود و گردشگران داخلی و خارجی جاذبه‌های زیبایی دارد. در تور دوسلدروف کنیزالی، کلیسای سنت لامبرتوس، منطقه ویبل خیاط، باغ‌های گیاه شناسی، برگ پلتز، کاخ و پارک بنرت، باغ وحش دریایی، ساختمان کی 20، شهر قدیمی، هاف گارتن، ارنهاف و تفرجگاه ساحلی که از جاذبه‌های این شهر تفریحی هستند را خواهید دید.

نمایشگاه گردشگری و طبیعت دوسلدروف

در نمایشگاه گردشگری و طبیعت دوسلدروف مکان‌ها و مقاصد گردشگری پنج قاره به نمایش در می‌آید. دوست داران طبیعت این نمایشگاه تجاری را بسیار ممتاز می‌دانند. کسانی که در حوزه طبیعت صاحب تجارت هستند در این برگزاری‌ها گرد هم می‌آیند.

تصاویر ثابت و متحرک از اماکن طبیعی زیبا در این نمایشگاه به نمایش در می‌آید و فرصتی است که علاقه مندان به تور آلمان هم جمع شوند. در این نمایشگاه هم چنین فیلم‌های مستند در مورد موضوعاتی چون گیاهان و معرفی طبیعت به کودکان پخش می‌شود. این نمایشگاه به عنوان مهم‌ترین نمایشگاه در صنعت گردشگری و طبیعت گردی و پیاده روی به شمار می‌آید.

بازدید از گالری هنری k21 در تور دوسلدورف

بازدید از گالری و موزه k21 می‌تواند بهترین تجربه شما در تور دوسلدورف باشد. کارهای هنر معاصر به بهترین و بامزه‌ترین شکل در این گالری دیده خواهد شد. این سازه هنرمندانه به نام توماس ساراسنو است که در ارتفاع 31 متری قرار دارد و باعث می‌شود احساس کنید مانند یک عنکبوت در حال حرکت هستید.

بازدید از کنیزالی در تور دوسلدروف

شیک‌ترین خیابان خرید در دوسلدروف کنیزالی وجود دارد که محلی‌ها به آن «کو» نیز می‌گویند. زیبایی این خیابان باعث شده است که آن را با خیابان «مونتاین» در پاریس مقایسه کنند. رستوران و کافه، مراکز خرید لوکس، بوتیک و گالری‌های هنری در این خیابان دیده می‌شود. زیبایی این خیابان با درختان ردیف شده و خط ممتد آب دوچندان شده است و یک پیاده روی لذت بخش را برای شما امکان‌پذیر می‌کند. این خیابان از «گرف-آدولف-پلتز» در جنوب تا «هاف گارتن» در شمال امتداد یافته است. این خیابان در محل فواره تریتون به اتمام می‌رسد.

تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

 بازدید از اشلاس بنرت

اشلاس بنرت یک کاخ باروکی در ده کیلومتری دوسلدروف است که در سال 1756 تا 1773 ساخت آن انجام شده است. این کاخ مجلل دارای پارک‌ها و باغ‌های بسیار بزرگ است که می‌توانید در تور دوسلدروف در آن‌ها قدم بزنید. این کاخ از سه موزه که بر جنبه‌های مختلف زندگی تمرکز کرده است ساخته شده است. در اصل این بنا برای «کارل تئودور» بنا نهاده شد.

بازدید از کایزس ورت

کایزس ورت را می‌توان از محله‌های قدیمی و البته مدرن دوسلدورف دانست. این مکان در سال 1929 با این شهر ترکیب شده است و انبوهی از ساختمان‌های قدیمی با انعکاس آن‌ها در راین، در آن مشاهده می‌شود. کلیسای سنت سوت برتوس بنایی است که ما را به دل تاریخ می‌برد و حتی قدیمی‌تر از آن «Kaiserpfalz» که دژ امپراطوری فردریک اول است و به عنوان «بارباروسا» نیز شناخته می‌شود. بخش عمده دژ خراب شده است اما با این حال عظمت باستانی‌اش را حفظ کرده است.

تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

بازدید از ساختمان‌ های گری

در تور دوسلدروف ساختمان‌های ساخته شده توسط معماران مشهور را خواهید دید. بخش توسعه یافته بندر قدیمی شهر را در این جا خواهید دید. فرانک‌گری ساختمان‌های اداری رسانه بندرگاه را به طور جالبی طراحی کرده است. سه ساختار کاملاً مجزا را خواهید دید که گویی جاذبه زمین را به مبارزه طلبی فرا می‌خواند. ساختار آن‌ها مانند ژله که در حالت نیمه لرزان منجمد شده است، و به صورت کج و خمیده هستند.

تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

بازدید از هوف گارتن

در مرکز شهر دوسلدرف از شمال، پارک بزرگی به نام هوف گارتن وجود دارد. این پراک از محله قدیمی و کونیگسلی شروع و تا سواحل رودخانه راین ادامه دارد. این پارک بر اساس مدل انگلیسی طراحی شده است و دارای چمن زارهای وسیع، دریاچه، درختان انبوه و نهرهای زیادی است. در بین ساختمان‌هایی که در آنجا قرار دارد، ساختمان «هوفگارتنرهاوس» باروکی را می‌بینید که خانه سابق ماکسیمیلیان ویحه معمار باغ است و در حال حاضر موزه تئاتر شهر در آنجا واقع شده است. در این پارک مجسمه‌های مدرن با یادواره‌های تاریخی دیده می‌شود. کلبه شکاری سابق به سبک هنری قرن 18 میلادی به نام «Schloss Jägerhof» قابل بازدید است.

بازدید از باغ ژاپنی نُردپارک

باغ ژاپنی نردپارک از محبوب‌ترین پارک‌ها برای گشت و گذار است. این پارک از بین علف زارهای وسیع و باغ‌هایش مثل باغ زیبای «لیلی»، توسط گذرگاه‌های پهن قطع می‌شود. در این پارک، وجود مجسمه «هورس تأمر» و باغ ژاپنی، از نکات برجسته این پارک هستند. پارک ژاپنی توسط انجمن ژاپنی دوسلدروف به این شهر ارائه شده است و لندسکیپ‌های متفاوت و حیرت برانگیزی را به رخ می‌کشد.

بازدید از کونست پلست

موزه کونست پلست دارای آثار هنری از قرن سوم قبل از میلاد تا به امروز است. مجسمه‌ها، نقاشی‌ها و 70 هزار مورد از عکس و هنر گرافیک و هنر کاربردی از نکات برجسته این موزه است. یک مجموعه هنری مدرن آن، دارای نمونه‌هایی از آثار «دالی»، «وارهول» و «کاراواجیو» که از اعضای مکتب نقاشی و اکسپرسیونیسم دوسلدورف هستند می‌باشد. مجموعه آبگینه «Helmut Hentrich» نیز دارای آثار نادر باروک ایتالیایی است.

تور دوسلدورف
تور دوسلدورف

سوالات متداول تور دوسلدورف

تور مسافرتی چیست؟

انسان‌ها برای گردش و دیدن نقاط تفریحی برنامه‌ریزی می‌کنند که به یک تور مسافرتی بروند که می‌تواند این تور مسافرتی، داخلی و یا خارجی باشد.

چرا تور دوسلدورف؟

بر اساس برآورد یونسکو، دوسلدروف و ایالت آن نوردراین-وستفالن در کنار نیویورک و پاریس به عنوان مهم‌ترین مراکز فرهنگی کره خاکی محسوب می‌شود و گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. ساختمان‌های مشهوری نیز در دوسلدروف وجود دارند که در تور دوسلدروف می‌توانید از آن‌ها دیدن کنید.

چگونه باید هزینه تور پرداخت شود؟

هزینه ویزا در تور دوسلدورف را به صورت نقدی و به یورو باید به سفارت پرداخت کنید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!