تور اسلو | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور اسلو | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

گزینه‌های بسیاری برای سفر به شهر اسلو پیش روی شماست که یکی از آن‌ها استفاده از تور اسلو در اغلب آژانس‌های مسافرتی می‌باشد. ویژگی‌ها و مزایای تور اسلو می‌تواند افراد را برای سفر به این کشور راغب‌تر نماید. برای سفر به کشور نروژ و شهر اسلو کافی است از توانایی پرداخت خدمات تور اسلو برخوردار باشید، در این صورت مطمئن باشید در این سفر دچار هیچ‌گونه مشکلی نخواهید بود. در ادامه با ما باشید تا بیشتر با این تور نروژ آشنا شوید.

تور اسلو برای سفر به این شهر اروپایی

تور اسلو در کشور نروژ از تورهای گردشگری قاره اروپا می‌باشد. تور اسلو یکی از جذاب‌ترین و خاطره‌انگیزترین تورها قلمداد می‌شود. تور اسلو یکی از تورهای گران در گردشگری به‌حساب می‌آید؛ اما قرار گرفتن در تور و سفر به شهر اسلو در کشور نروژ بسیار مهیج و خاطره‌انگیز می‌باشد، چراکه شهر اسلو یکی از بهترین شهرهای دنیا و زیباترین شهرهای قاره اروپا به‌حساب می‌آید.

 کافی است خود را به کشور نروژ و شهر اسلو برسانید و از این شهر تاریخی دیدن نمایید. درست است که تور اسلو گران می‌باشد، اما به‌محض اینکه شما به این شهر برسید صددرصد متوجه آن می‌شوید که سفر با تور اسلو ارزش این هزینه را داشته است. مسیرهای زیبای طبیعت‌گردی، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری و گردش در کوهستان از مزایای استفاده از  تور اسلو می‌باشد.

تور اسلو
تور اسلو

ویژگی‌های تور اسلو

 ازآنجایی‌که کشور نروژ یکی از زیباترین کشورهای اروپایی و شهر اسلو نیز یکی از زیباترین شهرهای نروژ می‌باشد، ویژگی تور اسلو که به‌گونه‌ای راهنمای مسافرتی در تورهای اسلو می‌باشد در این بخش موردبررسی و ارائه برای مخاطبان قرار می‌گیرد. در تورهای مسافرتی به کشورهای مختلف دنیا خدماتی ارائه می‌شود که یکی ازاین‌گونه خدمات همراهی مسافران برای دیدن اماکن و بازی‌های زمستانی است که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره‌کرده‌ایم.

در تور اسلو به طبیعت‌گردی در این شهر و حومه آن پرداخته می‌شود.

پیاده‌روی در اطراف محل استقرار در تور اسلو جزء برنامه مسافرتی می‌باشد.

دوچرخه‌سواری و کوهستان گردی نیز یکی از ویژگی‌های تور اسلو  می‌باشد.

دیدن بناهای تاریخی شهر اسلو در برنامه‌ریزی این تور قرار دارد.

استفاده از قایق‌ها در بازدید دریاچه‌های شهر اسلو در تور این شهر قرارگرفته است.

کوهستان‌های زیبا و مرتفع را می‌توانید با راه‌بلد تورهای اسلو مشاهده نمایید.

تور اسلو شمارا برای دیدن جاذبه‌های طبیعی در این شهر همراهی خواهد نمود.

تور اسلو
تور اسلو

بهترین زمان سفر با تورهای اسلو

اختلاف ساعت بین نروژ و شهر اسلو با شهر تهران در دو ساعت و نیم می‌باشد. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که استفاده از تورهای اسلو در تابستان باید حاصل شود، اما این تور تقریباً پاییزی و زمستانی می‌باشد، به علت آب‌وهوای متعادل سفر به کشور نروژ در ماه‌های پاییزی سال و حتی زمستان بسیار خوب و مناسب می‌باشد. البته برخی تورها برای سفرهای خود ماه‌هایی از سال را در نظر می‌گیرند که هوا بسیار سرد باشد و دلیل این کار نیز ارزانی تور می‌باشد.

سفر با تور اسلو بیشتر در ماه‌های آگوست انجام می‌شود. البته همان‌طور که اشاره شد کشور نروژ به دلیل آب‌وهوای معتدل در تمامی فصول سال قابل بازدید و مناسب برای سفر می‌باشد. در تور اسلو  زمان‌بندی‌های مشخص بر اساس میزان درجه حرارت و همچنین شرایط آب و هوایی در اختیار افراد قرار می‌گیرد. این برنامه‌ریزی از طریق تورها می‌تواند به افراد به انتخاب زمان حرکت به این شهر یاری رساند.

تور اسلو
تور اسلو

هزینه‌های تور اسلو

 هزینه‌های تور شهر اسلو در چند بخش دسته‌بندی می‌شود که به شرح ذیل می‌باشد.

 هزینه‌های هتل در تورهای اسلو: هزینه یک‌شب اقامت در هتل‌های اشتراکی حدود ۳۱۰ کرون و اگر اتاق خصوصی باشد حدود ۵۰۰ کرون می‌باشد. یک هتل خوب در تور تقریباً معادل 1000 کرون هزینه دارد. البته مکان‌هایی می‌توانند توسط تورهای مسافرتی برای استراحت شما رزرو شوند که در کنار شرایط مناسب از هزینه به‌مراتب کمتری برخوردار باشند.

 هزینه‌های غذا: به علت گرانی رستوران‌های شهر اسلو مبلغ بسیاری از هزینه‌های تور متعلق به غذا می‌باشد. تقریباً صرف یک غذا در تور هزینه معادل ۳۰۰ کرون را دارد. شاید هزینه غذا بالا باشد ولی کیفیت آن‌ها به دلیل دقت انتخاب منوی غذا توسط تورها بالا می‌باشد.

 هزینه‌های جابه‌جایی: سیستم حمل‌ونقل اسلو بسیار عالی می‌باشد. هزینه جابجایی در تور اسلو در این شهر نزدیک به 30 کرون می‌باشد. شما با استفاده از تور اسلو می‌توانید با امکانات حمل‌ونقل در این شهر آشنا شوید. درواقع یک‌راه بلد همراه شما مسافرین برای دسترسی به مکان‌های مختلف خواهد بود.

تور اسلو
تور اسلو

بازدید از اماکن دیدنی با تور اسلو

 یکی از خدمات تور اسلو همراهی افراد برای دیدن جاذبه‌های طبیعی در این شهر است. به دلیل اینکه ۸۰ درصد از زندگی شهر اسلو زندگی مدرن و روستایی تشکیل داده است، طبیعت زیبا و جذابی در این شهر قرار دارد که در تور اسلو  افراد با دیدن این اماکن فریفته و شیفته این طبیعت می‌شوند. دشت‌ها، کوه‌ها، دریاچه‌ها همگی در طبیعت اسلو قابل‌دیدن و بازدید می‌باشند.

در تور اسلو افراد قلعه آکرشوش را بازدید می‌کنند. این قلعه تاریخی مربوط به قرن ۱۳ می‌باشد کلیسای جامعه اسلامی یکی دیگر از محل‌های برنامه‌ریزی‌شده برای بازدید در تورهای اسلو می‌باشد. دیدن بندرگاه متروکه آکربریک نیز در تورهای اسلو قرارگرفته است. بازدید از پارک تندیس اسلو که به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های تندیس دنیا شناخته می‌شود، نیز در دستور کار تورها قرار دارد. جالب است بدانید در پارک تندیس اسلو حدود ۶۵۰ تندیس وجود دارد.

تور اسلو
تور اسلو

اطلاعات تور اسلو

 اسلو پایتخت کشور نروژ می‌باشد. رزرو تور اصلاً کار دشواری نیست. کافی است برای رزرو کردن تورهای اسلو از طریق جستجو فرم رزرو خود را دریافت و پیگیری کنید. ارائه تورهای اسلو به شکل‌های مختلفی می‌باشد. از اقامت دو شب تا پنج شب و حتی بیشتر در تورهای اسلو قرار دارد. برای سفر از طریق تور می‌توانید به‌صورت لحظه آخری اقدام نمایید. خاصیت تور اسلو در لحظه آخری این می‌باشد که بسیار ارزان‌تر می‌باشند.

تور اسلو
تور اسلو

تور اسلو و کارهای ابتدایی سفر

 در ابتدای تصمیم برای سفر به کشور نروژ به همراه تور باید تور خود را انتخاب کنید. در انتخاب تور باید پرواز، هتل و یا پکیج را انتخاب کرده و بعدازاین کار به رزرو تور خود اقدام نمایید که این کار با توجه به خدماتی که تمایل دارند به آن‌ها ارائه شود، انتخاب می‌گردد. پس‌ازآن می‌توانید به مشاهده اطلاعات هتل‌ها بپردازید. قیمت تور اسلو را برانداز کنید و پس‌ازآن خود را برای سفر با تور و آماده کنید.

تور اسلو
تور اسلو

تفریحات مناسب با تور اسلو

شاید اگر به‌صورت انفرادی برای سفر به کشور نروژ اقدام نمایید، نتوانید به‌خوبی اطلاعات گردشگری این کشور و مخصوصاً شهر اسلو را به دست آورید. ازاین‌رو توصیه می‌شود با سفر همراه با تور هم در زمان خود بهترین استفاده را ببرید و هم از مکان و تفریحات زیادی بهره‌مند شوید. در این بخش به چندی از تفریحات مناسب با تورهای اسلو می‌پردازیم امیدواریم بتواند مفید فایده واقع شود.

 اسکی: اسکی در کوهستان همراه با تورهای اسلو قابل‌دسترسی و اجرا می‌باشد. کافی است که خود را به سفر اسلو همراه با تور برسانید.

پیک‌نیک‌های نیمه روزه: به دلیل وجود کوه‌ها و دره‌ها در شهر اسلو وزندگی جمعیت غالب این شهر در این بخش‌ها، تورهای اسلو به تفریحات نیمه روزه می‌پردازند و افراد را به‌صورت نیم روزو استفاده از طبیعت شهر اسلو همراهی می‌کنند.

تور اسلو
تور اسلو

 بازدید از شهر اسلو همراه با تور اسلام سفر

سفر به شهر اسلو همراه با تور این شهر خصوصیات ویژه‌ای دارد که شما از طریق آن‌ها شهر اسلو را می‌توانید به‌خوبی بازدید نمایید. بازدید از تالار شهر اسلو، دیدن مرکز خرید شهر اسلو، موزه اسلو، اپیک، رستوران فیورد، رستوران فیس کریت، بازدید و استفاده از رستوران فردی فوگو و دیگر رستوران‌های برند این شهر که عاملان سفر با تور این اطلاعات را در اختیار مسافران قرار می‌دهند.

 قیمت تور اسلو

قیمت تورهای اسلو متفاوت می‌باشد. همان‌طور که در بخش قبلی به چگونگی اقامت، مدت اقامت و میزان خدمات در تعیین قیمت تور اشاره شد، در این بخش به قیمت تور اسلو به‌صورت میانگین پرداخته می‌شود. تور اسلو به‌صورت میانگین برای یک نفر برای مدت ۴ شب و استفاده از خدمات معمولی حدود سه و نیم میلیون تومان می‌باشد. البته قیمت تورهای اسلو در شهرهای کوچک و بزرگ متفاوت می‌باشد، ولی به‌طور میانگین برای هر نفر سه و نیم میلیون تومان هزینه در بردارد. نکته قابل‌توجه این‌که می‌توان برای سفر به کشور نروژ از تورهای دقایق آخر نیز استفاده نمود.

تور اسلو
تور اسلو

تور اسلو در مجموعه تورهای اسکاندیناوی

می‌توانید در یک تور مسافرتی در تورهای اسکاندیناوی در زمان چهار شب در ابتدا به هلسینگی بروید و از دیدن ساختمان‌های آن لذت ببرید. همچنین می‌توانید با برنامه‌ریزی تور اسلو به شهر استکهلم هم‌سفر کنید و از محله‌های قدیمی شهر، ساختمان شهرداری، قصر سلطنتی و ساختمان پارلمان دیدن کنید. بعدازآن نوبت به اسلو و بازدید از این شهر می‌رسد. بازدید کردن از شهرداری اسلو، خیابان یوهان، پارک فروگنر و ساختمان پارلمان نروژ نیز در روز بعدی از مجموعه استفاده از تورهای اسکاندیناوی می‌باشد. در انتهای این تور به کشور دانمارک و بازدید از شهر کپنهاگ می‌پردازید بازدید کردن از مجسمه پری دریایی کوچک، قصر سلطنتی و بازار قدیمی ماهی‌فروشان در روز آخر سفر با مجموعه تورهای اسکاندیناوی قرار دارد.

تور اسلو
تور اسلو

موارد تحت پوشش در تور اسلو

 تورهای اسلو یکسری از موارد را تحت پوشش قرار می‌دهند = که دانستن آن‌ها برای افرادی که تمایل دارند به این شهرها در کشور نروژ سفر کنند، بسیار مفید می‌باشد. این موارد تحت پوشش شامل موارد ذیل می‌باشد.

 بلیت رفت‌وبرگشت هواپیما: از ابتدایی‌ترین فعالیت‌های یک تور گرفتن بلیت رفت‌وبرگشت هواپیما می‌باشد.

ویزای شینگن: اخذ ویزای شینگن برای سفر یکی از سخت‌ترین کارهامیباشد که تور اسلو و افراد فعال در تورهای گردشگری آن را بر عهده‌دارند.

رزرو هتل: رزرو کردن هتل نیز از کارهای مربوط به فعالان در تورهای اسلو در مجموعه تورهای گردشگری می‌باشد

بیمه کردن افراد: بیمه‌های مسافرتی نیز از موارد تحت پوشش در تورهای اسلو باشد

 گشت‌های شهری: طبق برنامه اعلام‌شده از طریق تورها گشت‌های شهری صورت می‌پذیرد. گشت و بازدیدها از شهرهای مختلف در تورها بر اساس زمان‌بندی و طبق قانون صورت می‌پذیرد.

تور اسلو
تور اسلو

تور اسلو در نروژ

 نروژ کشور چهارفصل با آب‌وهوای معتدل می‌باشد. برای سفر به این کشور تورهای فراوانی اقدام به جذب مشتری می‌نمایند؛ و در تمامی فصول سال افرادی هستند که تمایل به سفر به کشور نروژ رادارند. تورهای اسلو در کشور نروژ یکی از بهترین تورها برای سفر می‌باشند. به دلیل اینکه اسلو شهری سبز و پر از آثار تاریخی می‌باشد، پیشنهاد می‌گردد برای سفر به نروژ از تور این کشور استفاده کنید.

 تورهای شهر اسلو چند ویژگی خاص دارند که در کشورهای دیگر اروپایی دیده نمی‌شود. قایقرانی و وجود دریاچه‌های طبیعی در شهر اسلو برای بازدیدکنندگان بسیار خاطره‌انگیز می‌باشد. دوچرخه‌سواری همراه با پیاده‌روی در نوار ساحلی نیز مخصوص شهر اسلو می‌باشد. دیدن کوهستان‌ها و پیک‌نیک‌های نیمه روزه نیز جزء ویژگی‌های تور اسلو در نروژ می‌باشد.

تور اسلو
تور اسلو

چگونگی عملکرد تور اسلو

عملکرد تورها هرکدام به طریقی صورت می‌گیرد. به‌طورکلی تورها به دو صورت مستقل یا از طریق آژانس اقدام می‌کنند. آن دسته از تورهایی که به‌صورت مستقل عمل می‌کنند، تمامی بخش‌های مختلف کارهای اجرایی مربوط به سفر را به‌صورت مستقل خود انجام می‌دهند، اما آن دسته از تورهایی که به‌صورت معرفی به آژانس عمل می‌کنند و تلاش آن‌ها در معرفی مشتری به آژانس‌های مسافربری می‌باشد. تور اسلو از این دو مدل عملکرد خارج نیست.

تور اسلو به‌صورت مستقل عمل می‌کند و یا به‌صورت معرفی به آژانس کار مشتریان را پیگیری می‌کند. نکته مهم در این رابطه میزان هزینه‌ای است که افراد برای دریافت خدمات تورهای مسافرتی باید پرداخت کنند. مسلماً تورهای مسافرتی که از خدمات بیشتر و بهتری برخوردار باشند هزینه بالاتری را باید افراد پرداخت نمایند. در صورتی که تورهای مسافرتی نیز وجود دارند که با ارائه خدماتی به نسبت کمتر هزینه کم‌تری دریافت می‌کنند. در این‌گونه از تورها نکته مهم ارائه خدمات در جهت آسایش و آرامش مسافرین می‌باشد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!