معرفی کامل منطقه تروکادرو پاریس

معرفی کامل منطقه تروکادرو پاریس

منطقه تروکادرو پاریس از مناطق بسیار جذاب در پاریس است. منطقه تروکادرو پاریس در نزدیکی برج ایفل قرار دارد و جاذبه ها و منظره های زیبایی برای عکس گرفتن دارد.

منطقه تروکادرو پاریس از مناطق بسیار دیدنی در پاریس است که به جاذبه ها و موزه های بسیاری نزدیک می باشد. این منطقه در کنار رود سن که پرآب ترین رود عبوری از فرانسه است قرار دارد که مسیر های دسترسی به این منطقه نیز بسیار مناسب می باشد. این منطقه با برج ایفل فاصله ی بسیار کمی دارد و مهمترین جاذبه آن را می توان منظره فوق العاده آن نسبت به این برج شگفت انگیز و ساختمان هایی با معماری منحصر بفرد دانست.

منطقه تروکادرو پاریس | Trocadéro area

منطقه دیدنی تروکادرو پاریس از مناطق پربازدید در این شهر است که فضاهای دیدنی در کنار رود سن در پاریس دارد. رود سن پرآب ترین رودخانه در کشور فرانسه است که با داشتن 777 کیلومتر طول، از جاذبه های دیدنی کشور فرانسه می باشد. این منطقه محلی زیبا با جاذبه های دیدنی خاص خود است که در ادامه می خواهیم به معرفی آنها به صورت جداگانه بپردازیم. 

منطقه Trocadéro در نزدیکی برج ایفل واقع شده است و با این جاذبه ی بسیار محبوب در جهان تنها به اندازه یک پل به نام Pont d’lena  فاصله دارد.

منطقه تروکادرو پاریس

تاریخچه منطقه تروکادرو پاریس

در رابطه با تاریخ منطقه تروکادرو پاریس می توان به چند نکته زیر اشاره نمود:

 • این منطقه به افتخار نبرد تروکادرو نامگذاری شده است که در آن، استحکام ایسلا دل تروکادرو  در جنوب اسپانیا، توسط نیروهای فرانسوی به رهبری دوک دانگلو، پسر پادشاه آینده فرانسه، چارلز ایکس، در ماه اوت روز 31 سال 1823 به اسارت درآمد.
 • این میدان و منطقه تروکادرو پاریس به طور رسمی به نام Place du Trocadéro et (یا) du 11 Novembre شناخته می شود ( 11 نوامبر به علت آتش بس جنگ جهانی دوم ).
 • این منطقه همانطور برای یک نمایشگاه بین المللی مورد تخریب و بازسازی قرار گرفت که بخشی از آن امروزه به نام Palais de Chaillot در تپه های بلندش شناخته می شود.
 • این منطقه به سبک به سبک معماری “مدرن” توسط معماران لوئیز-هیپولیت بویلو، ژاک کارلو و لیون آزما طراحی شده است.
 • بالها و جفت غرفه های مرکزی تنها بخش باقیمانده از ساختمان قبلی در این منطقه هستند.
 • همانطور که در عکس زیر می بینید، این منطقه زمانی نیز توسط ارتش نازی ها فتح شد که در زمان اشغال فرانسه، این عکس در منطقه تروکادرو پاریس در تاریخ 23 ژوئن سال 1940 در سفری کوتاه هیتلر به فرانسه گرفته شده بود که امروزه به نمادی از جنگ جهانی دوم تبدیل شده است.
تاریخچه منطقه تروکادرو پاریس

جاذبه های دیدنی در منطقه تروکارو پاریس

همانطور که در قسمت اول گفتیم، منطقه تروکادرو پاریس از مناطق مشرف به رود سن است که یک منطقه پردبازدید در شهر پاریس به حساب می آید. 

این منطقه با داشتن جاذبه های بسیاری از جمله برج ایفل، میدان شان دو مارس و موزه و آرامگاه لز انوالید یک منطقه خاص در پاریس به حساب می آید. همچنین از دیگر جاذبه های این منطقه باغ های تروکادرو پاریس است که در مساحتی بالغ بر 10 هزار مترمربع و در سال 1937 برای نمایشگاه Excel Universelle ایجاد شده بود.

این منطقه همچنین محلی برای یک بنا با سبک معماری Art Deco است که میزبانی برای موزه های باشکوه دیگری نیز می باشد. به عنوان مثال شما می توانید با ورود به موزه ی de l’Homme یا موزه ی مردم شناسی، به جستجو و کاوش در تاریخ بپردازید یا با رفتن به موزه نیروی دریایی یا Musée national de la Marine بر بال پرنده ها سوار شوید و همچنین در موزه Cité de l’Architecture et du Patrimoine یا موزه معماری، خود را در جنبه دیگری از تاریخ فرانسه غوطه ور کنید.

در ادامه به جاذبه های دیدنی منطقه تروکادرو پاریس در این منطقه خواهیم پرداخت.

جاذبه های دیدنی در منطقه تروکارو پاریس

جاذبه های منطقه Trocadéro | قسمت اول

از جمله جاهای دیدنی در تروکادرو پاریس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • برج ایفل: اگر به این منطقه آمدید، حتما به شما توصیه می کنم تا از ویویی که نسبت به برج ایفل وجود دارد لذت ببرید. این منظره زیبا از شگفت انگیز ترین مناظر در کل فرانسه است که به خصوص در هنگام غروب، زیبایی آن دوچندان می شود. شما می توانید با عبور از پل Pont d’lena به برج ایفل که فاصله چندانی با این منطقه ندارد نیز پیاده بروید و از نزدیکتر این بنای باشکوه تاریخی و مظهر کشور فرانسه را مشاهده کنید.
 • کاخ توکیو یا The Palais de Tokyo: موزه ی منحصربفردی است که به هنر مدرن و معاصر اختصاص داده شده است و در خیابان 13 Président-Wilson روبروی تروکادرو واقع شده است. قسمت باله شرقی این ساختمان ها متعلق به شهر پاریس است که میزبان موزه d’Art Moderne de la Ville de Paris یا موزه مدرن هنر و شهر پاریس می باشد و قسمت غربی ساختمان آن از سال 2002 Palais de Tokyo که یک نمایشگاه از هنر معاصر است اختصاص یافته است.
 • موزه هنر مدرن دولاوی: این موزه به عنوان یکی از بزرگترین موزه های هنرهای مدرن و معاصر در پاریس می باشد که در نزدیکی منطقه تروکادرو پاریس و کاخ توکیو قرار دارد. در این موزه شما فرصت می کنید تا اطلاعات بیشتری از هنرمندان قرن 20 تا هنرمندان قدیمی مانند پیکاسو، مودیلیانی، درین، چاگال، پاردنو، پیتر دئینگ و … بدست آورید.
جاذبه های منطقه Trocadéro

جاذبه های منطقه Trocadéro | قسمت دوم

همچنین از دیگر جاذبه های دیدنی در این منطقه می توان گفت:

 • موزه Musée des Égouts: این موزه یک موزه فاضلابی و زیرزمینی در پاریس است. این مکان که ممکن است عجیب و غریب باشد اما از اماکن جالبی است که در نزدیکی منطقه تروکادرو پاریس قرار دارد و شما می توانید اطلاعات جالبی از مدرن بودن فاضلاب ها بیاموزید. 
 • بازدید از Palais Galliera: این گالری نام Musée de la Mode de la Ville de Paris (موزه مد شهر پاریس) شناخته می شود و سابقاً با نام Musée Galliera شناخته می شد. در واقع این گالری را می توان موزه ای از تاریخ مد و فشن در نظر داشت که در خیابان 10، خیابان پیر 1er de Serbie واقع شده است. این موزه به دلیل مسائل امنیتی، هیچ نمایشگر دائمی ندارد. شما می توانید در این نمایشگاه که به صورت همه روزه به جز دوشنبه و تعطیلات عمومی به بازدید آن بپردازید. هزینه پذیرش هزینه ای دارد و بسته به نمایشگاه برنامه ریزی شده متفاوت است.
 • Palais de Chaillot: همانطور که در قسمت های اول گفتیم، این مکان قسمتی از میدان تروکادرو پاریس است که از یک کاخ دارای سه موزه متفاوت تشکیل شده است که این موزه ها عبارتند از: شهر معماری و میراث، موزه نیروی دریایی ملی و موزه انسان شناسی. شما می توانید در بازدید از Palais de Chaillot، به بازدید از ساختمان های سبک معماری منحصربفرد نئو کلاسیک آن پرداخته و از آنها لذت ببرید. 
جاذبه های منطقه Trocadéro

ویژگی های منطقه تروکادرو پاریس و آدرس

در ادامه معرفی تروکادرو پاریس باید گفت این منطقه شامل آپارتمان ها و ساختمان های بزرگ و چشمگیر بسیاری و شامل موزه های ملی که با برج ایفل مشرف هستند و خیابان های همیشه شلوغ و در حال رفت و آمد می باشد. مردم محلی این منطقه که به کارهای قصابی، گل فروشی و نانوایی فعالیت می کنند، همیشه از یک منظره لوکس و زیبا از پاریس و مشهورترین برج آن بازدید دارند. بین ساختمانهای بزرگ و باشکوه که از هم فاصله دارند، گالریهای هنری کوچک و خانه هایی با اهمیت تاریخی هستند که با میراث ثروتمندی از سیاست، هنر و معماری قرن نوزدهم می باشند. شما در این منطقه می توانید از یادبودهای زیبا، نمایشگاههای جهانی و اشرافاتی که این خیابان ها را تکرار کرده و شکل می دهد، بازدید داشته باشید.

آدرس دقیق این منطقه شامل محوطه برج ایفل و محوطه ای در آن سوی پل می باشد و به Place du Trocadéro در پاریس مشهور است.

ویژگی های منطقه تروکادرو پاریس و آدرس

چگونه به منطقه تروکادرو پاریس برویم؟

برای رفتن به این منطقه بهترین راه استفاده از مترو است. دقیقا برای منطقه تروکادرو پاریس یک ایستگاه مترو در نظر گرفته شده است که شما می توانید در آن پیاده شوید. این ایستگاه مترو با همان نام Trocardero شناخته می شود.

اما اگر بخواهید از فرودگاه پاریس ( شارل دوگل پاریس) به میدان تروکادرو که قبل منطقه تروکادرو پاریس است بیایید، از سه مسیر می توانید استفاده کنید:

 • مسیر اول: استفاده از اتوبوس که در حدود 13-40 دلار هزینه داشته و مسیر آن 46 دقیقه می باشد. برای این مسیر کافی است به ایستگاه Aéroport Roissy CDG T2 A/C/D در فرودگاه شارل دوگل پاریس رفته و در ایستگاه Etoile/Champs Elysées پیاده شوید و سپس اتوبوس های Trocadéro را سوار شوید تا در این میدان برسید.
 • مسیر دوم: استفاده از قطار شهری که در حدود 1 ساعت طول کشیده ولی هزینه ای در حدود 13 دلار دارد. برای این مسیر ابتدا در فرودگاه وارد ایستگاه Aeroport Charles De Gaulle 2 شده و سپس در ایستگاه Denfert Rochereau پیاده شوید. حال قطار خود را تغییر داده و وارد خطوط Trocadéro شوید.
 • مسیر سوم: استفاده از تاکسی که در حدود 30 دقیقه طول می کشد ولی هزینه ای در حدود 70-85 دلار در برخواهد داشت.
چگونه به منطقه تروکادرو پاریس برویم؟

نظرات گردشگران در مورد منطقه تروکادرو پاریس

از جمله نظراتی که گردشگران و بازدید کنندگان منطقه تروکادرو پاریس درباره آن گفته اند، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • این منطقه ی فوق العاده ای است با معماری و باغ های زیبا اما به نظر من نمای بالای برج Palais بهترین قسمت این منطقه می باشد.
 • این باید بهترین مکان برای حضور در پاریس برای گرفتن عکس از برج ایفل به ویژه در هنگام شب باشد. اگر زمان کمی در پاریس دارید، بالا رفتن از برج ایفل را فراموش کنید اما Arc De Triomphe را که تنها 3 ایستگاه از اینجا در Charles De Gaulle Etiole در خط 6 (و در قسمت موزه گنجانده شده است)  حتما بازدید کنید. در هنگام غروب صحنه ای بسیار هیجان انگیز دارد.
 • ما در واقع به دنبال موزه نرفتیم بلکه به خاطر نمای چشمگیر برج ایفل. فضای گسترده ای با آواز های محلی، موسیقی در اینجا آمدیم. صبح زود و بعد از ظهر هنگام رفتن و هنگامی که تاریک می شود مخصوصا زمانی که چراغ های برج ایفل شگفت انگیز روشن می شوند، بهترین زمان های سفر به این منطقه هستند. هر ساعت به مدت پنج دقیقه می درخشد. در آنجا باد زیادی می وزد، بنابراین یک کاپشن خوب با خود داشته باشید. غرفه ای وجود دارد که کرپس می فروشد. ما عاشق دکتر شکلات کرپ هستیم. باید امتحان کرد.
نظرات گردشگران در مورد منطقه تروکادرو پاریس

رستوران ها در منطقه تروکادرو پاریس

از جمله رستوران هایی که در نزدیکی منطقه تروکادرو پاریس وجود دارند می توان نام برد:

 • Mayfair Garden
  • شماره تماس: +33 6 64 67 93 31
 • Frog XVI
  • شماره تماس: +33 1 47 27 88 88
 • Girafe
 • شماره تماس: +33140627061
رستوران ها در منطقه تروکادرو پاریس

هتل ها و اماکن اقامتی در تروکادرو پاریس

از جمله هتل هایی که در منطقه تروکادرو پاریس وجود دارند می توان نام برد:

 • Eiffel Trocadero
  • آدرس: 35 rue Benjamin Franklin, 75116 Paris France
 • Best Western Au Trocadero
  • ​آدرس: 3 avenue Raymond Poincare, 75116 Paris France
 • La Reserve Paris Apartments
  • ​آدرس: 10 Place du Trocadero, 75116 Paris France
 • ​La Clef Tour Eiffel Paris
  • ​آدرس: 83 avenue Kleber 16 Arr., 75116 Paris France

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!