راهنمای بلیط پاریس | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط پاریس | خرید – رزرو – معرفی

بلیط پاریس، تهیه بلیط پاریس برای بازدید از بهترین شهر جهان حس خوبی را برای شما تداعی خواهد کرد، شما با خرید بلیط هواپیما به مقصد پاریس در فصل‌های …

تهیه بلیط پاریس برای بازدید از بهترین شهر جهان حس خوبی را برای شما تداعی خواهد کرد، شما با خرید بلیط هواپیما به مقصد پاریس در فصل‌های تابستان، بهار و پاییز می‌توانید اوقات لذت بخشی را برای خود و خانواده‌تان رقم بزنید. ما شما را برای تهیه بلیط سفر به پاریس همراهی خواهیم کرد.

راهنمای بلیط پاریس | خرید - رزرو - معرفی | یوروپ تورز

بهترین تور گردشگری با تهیه بلیط پاریس

شما جهانگردان عزیز می‌توانید با تهیه بلیط پاریس یا شرکت در تور پاریس سفری هیجان انگیز و به یاد ماندی را برای خانواده خود برنامه‌ریزی کنید. در تاریخ‌های مشخصی از سال تخفیف‌های ویژه‌ای برای خرید بلیط‌پاریس ارائه می‌گردد که می‌توانید با بهره‌گیری از این تخفیف‌ها در هزینه‌های سفر خود صرفه جویی کنید. رزرو بلیط برگشت نیز می‌تواند یک امتیاز برای شما محسوب شود که می‌توانید برای آگاهی بیشتر از آن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. تیم مجرب ما شما را در همه مراحل تهیه بلیط‌پاریس همراهی خواهند کرد.

رزرو بلیط پاریس

کسانی که قصد دارند در تاریخ‌های مشخصی اقدام به تهیه بلیط پاریس و سفر به این کشور زیبا نمایند می‌توانند برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و انجام یک برنامه‌ریزی دقیق اقدام به رزرو بلیط‌پاریس نمایند. به طور معمول نیز لیست قیمت‌ها، تاریخ و دیگر شرایط مد نظر برای شما نمایش داده خواهد شد. قیمت بلیط پاریس دارای درجه بندی‌های متفاوتی ست و شما می‌توانید هنگام رزرو کلاس پرواز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بلیط پاریس و قوانین سفر

هنگام خرید بلیط پاریس حتماً از قوانین موجود هنگام ورود یا خروج از کشور آگاهی داشته باشید، رعایت قوانین فرودگاهی از جمله میزان بار و موارد ممنوعه بار نیز بسیار ضروری می‌باشد که آگاهی از آن‌ها می‌تواند سفری آرام و راحت را برای شما به دنبال داشته باشد

بلیط پاریس و خدمات ایرلاین

هنگام تهیه بلیط پاریس خدمات دیگر ارائه شده توسط ایرلاین‌ها شامل مواردی چون ترانسفر فرودگاهی، بیمه سفر و دیگر خدمات تشریفاتی می‌باشد که می‌توانید هنگام رزرو بلیط‌پاریس درخواست افزودن هر کدام از آنها را نیز داشته باشید و با پرداخت هزینه لازم از خدمات در نظر گرفته شده توسط ایرلاین بهره‌مند شوید.

بلیط پاریس و فرودگاه مقصد

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی برای شما مهم است که هواپیما قرار است در کدام فرودگاه بر زمین بنشیند حتماً هنگام تهیه بلیط پاریس درخواست خود را با کارشناس مربوطه در میان بگذارید یا هنگام رزرو آنلاین از گزینه فیلتر فرودگاهی موجود در سایت بهره ببرید.

فرودگاه‌های شهر پاریس عبارتند از: فرودگاه باووایس-تیلی، پاریس-لوبورژ، کاکس فیلد، شارلدوگل پاریس، اورلی، فرودگاه مرکزی پاریس و …. که همانطور که پیشتر گفته شد امکان انتخاب فرودگاه مقصد هنگام تهیه بلیط برای شما مهیا شده است.

بلیط پاریس و تغییر قیمت‌ ها

قسمت خرید بلیط پاریس به‌صورت دوره‌ای و گاها روزانه در حال تغییر است پس حتماً هنگام سفارش به تخفیفات ارائه شده توجه نمایید تا بتوانید از خدمات تخفیفی ایرلاین نیز بهره‌مند شوید.

تهیه بلیط پاریس و اطلاعات لازم برای سفر به این شهر

پاریس حدود 4246 کیلومتر از شهر تهران فاصله دارد که بنا به راین فاصله مدت زمان لازم برای طی کردن فاصله میان دو شهر 6 ساعت می‌باشد که نکاتی چون آب و هوا و مسیرانتخاب شده می‌تواند در افزایش یا کاهش این زمان نقش مهمی را ایفا کند.

تهیه بلیط پاریس و اطلاعات لازم برای سفر به این شهر | یوروپ تورز

تهیه بلیط پاریس برای سفر به فرانسه

توصیه می‌شود که حتماً قبل از حرکت اقدام به رزرو محل اقامت خود نمایید تا هنگام رسیدن با مشکلاتی از قبیل نبود محل اقامت روبرو نشوید، انتخاب هتل نیز بسته به بودجه شما دارد که اگر قبل از حرکت هتل مورد نظر خود را انتخاب نمایید با آگاهی کامل از قیمت‌ها و خدمات موجود در آنجا اقامت خواهید کرد. ناگفته نماند که بهترین مقصد برای سفر به کشور فرانسه، شهر پاریس می‌باشد که به همین منظور می‌توانید اقدام به تهیه بلیط پاریس نمایید.

تهیه بلیط پاریس و آگاهی از نکات لازم

سن کودکان خود را به‌طور دقیق وارد نمایید یا اگر مراحل خرید بلیط پاریس به صورت آنلاین انجام نمی‌شود حتماً اطلاعات را به‌صورت دقیق در اختیار کارشناسان ایرلاین قرار دهید تا هنگام سفر و ارائه بلیط‌پاریس به مسئولین پرواز با مشکل خاصی روبرو نشوید.

هنگام خرید بلیط پاریس امکان انتخاب پرواز مستقیم یا غیر مستقیم به پاریس برای شما مهیا شده است که بنابر دلیل سفر خود می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

هنگام تهیه بلیط‌پاریس و انتخاب فرودگاه مقصد، به مسافت بین مقصد اصلی خود و فرودگاهی که قرار است هواپیما در آن به زمین بنشیند توجه کنید.

اگر به دلایلی قصد کنسل کردن بلیط پاریس یا عوض کردن تاریخ آن را داشتید می‌توانید از بخشنامه‌های ارائه شده هنگام رزرو بهره بگیرید، با مطالعه آن از همه قوانین خطوط هوایی آگاه خواهید شد.

بلیط پاریس و افزودن خدمات ترانسفر

هنگام تهیه بلیط پاریس می‌توانید برخی خدمات دیگر را نیز در کنار آن داشته باشید از جمله ترانسفر فرودگاهی که خیال شما را از هر نظر آسوده می‌کند، بخصوص برای افرادی که برای اولین بار اقدام به خرید بلیط‌پاریس و سفر به این شهر می‌کنند. قطارهای RER در برخی فرودگاههای پاریس مستقیماً در دسترس هستند و می‌توانید از طریق آنها در شهر تردد کنید اما در برخی دیگر این خدمات در دسترس مستقیم نیست و مجبور هستید به‌صورت مرحله‌ای از طریق وسایل نقلیه موجود مسیرها را طی کنید تا به مقصد مد نظر خود برسید.

بلیط پاریس به مقصد فرودگاه شارل دوگل

از پر رفت و آمد‌ترین فرودگاه‌های اروپا و در رتبه دوم لیست قرار گرفته است و یکی از 10 فرودگاه پرتردد دنیا نیز به شمار می‌آید، این فرودگاه یکی از مهمترین و پراهمیت‌ترین مرکزهای هوایی دنیا است و به‌عنوان وسیع‌ترین فرودگاه بین‌المللی کشور فرانسه شناخته شده است. این فرودگاه در بخش شمال شرقی شهر پاریس و در فاصله 25 کیلومتری از این شهر واقع شده است. نکاتی درباره فرودگاه شارل دوگل که باید بدانید:

  • در منطقه رسی پاریس واقع شده است.
  • دارای 3 ترمینال اصلی است.
  • ترمینال اول قدمتی بیشتری نسبت به دو ترمینال دیگر دارد.

ترمینال دوم مهمترین ترمینال این فرودگاه محسوب می‌شود و مساحت بالایی نیز دارد، حرکت بسیاری از شرکت‌های معتبر و مهم از طریق این ترمینال انجام می‌شود.

ترمینال دوم از 7 بخش فرعی تشکیل شده است (7 ترمینال)، 6 ترمینال از هفت ترمینال ذکر شده به‌طور مستقیم با هم در ارتباط هستند اما ترمینال هفتم در فاصله 800 کیلومتری با 6 ترمینال دیگر قرار دارد و رفتن به آنجا فقط با وسیله نقلیه یا اتوبوس‌های موجود امکانپذیر است.

ترمینال 3 محلی برای انجام پروازهای ارزان قیمت است و مسافران با اتوبوس تا محل سوار شدن به هواپیما همراهی می‌شوند

ترمینا 3 حدود سه کیلومتر از ترمینال 1 فاصله دارد.

در پایان توصیه می‌شود که هنگام سفر به شهر پاریس هرگز از جاذبه‌های گردشگری آن غافل نشوید و به مراکز خرید آن نیز سری بزنید حتی اگر قصد خرید ندارید.

بلیط پاریس به مقصد فرودگاه شارل دوگل | یوروپ تورز

سوالات متداول بلیط پاریس

چگونه میتوان بلیط پاریس را با قیمت مناسب تری تهیه کرد؟

در تاریخ‌های مشخصی از سال تخفیف‌های ویژه‌ای برای خرید بلیط پاریس ارائه می‌گردد که می‌توانید با بهره‌گیری از این تخفیف‌ها در هزینه‌های سفر خود صرفه جویی کنید.

برای رزرو و تهیه درست بلیط پاریس چه باید کرد؟

کسانی که قصد دارند در تاریخ‌های مشخصی اقدام به تهیه بلیط پاریس و سفر به این کشور زیبا نمایند می‌توانند برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و انجام یک برنامه‌ریزی دقیق اقدام به رزرو بلیط پاریس نمایند.

یکی از نکات مهم قبل از اقدام حرکت به سوی پاریس توسط بلیط این کشور چیست؟

توصیه می‌شود که حتماً قبل از حرکت اقدام به رزرو محل اقامت خود نمایید تا هنگام رسیدن با مشکلاتی از قبیل نبود محل اقامت روبرو نشوید، انتخاب هتل نیز بسته به بودجه شما دارد که اگر قبل از حرکت هتل مورد نظر خود را انتخاب نمایید با آگاهی کامل از قیمت‌ها و خدمات موجود در آنجا اقامت خواهید کرد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!