بلیط فرانكفورت

بلیط فرانكفورت

بلیط فرانكفورت شما را به شهرى با جاذبه هاى تاريخى بسيار در آلمان خواهد برد. در واقع بلیط هواپیما فرانكفورت و سفر به اين شهر، شما با جاذبه هاى کم نظیر و طبيعت خارق العاده كشور آلمان آشنا خواهد كرد. براى سفر به شهر فرانكفورت آلمان می توانيد از پرواز مستقيم استفاده كنيد؛ در ادامه همراه ما باشيد تا به معرفى شهر فرانكفورت و خريد بلیط هواپيمايى اين شهر بپردازيم:

بلیط فرانكفورت
بلیط فرانكفورت

معرفى شهر فرانكفورت آلمان

فرانكفورت يكى از شهرهاى پر اهمیت كشور آلمان است و در واقع پنجمين شهر بزرگ اين كشور و يكى از مهم‌ترین شهرهاى امپراطورى روم نيز بوده است و به عنوان يكى از مقاصد گردشگران تور آلمان و تور اروپا در اين كشور معروف است. اين شهر بافت سنتى و قديمى خود را حفظ كرده است و در عين حال داراى نقاطى خاص، محله هاى مدرن و رستوران هاى متنوع است. انواع غذاهای معروف، نوشيدنى هاى جديد را در اين شهر مي توانيد تست و امتحان كنيد. فرانكفورت دارای جاذبه هاى ديدنى و متنوع بسيارى است كه در سفر با بلیط اين شهر مي توانيد از اين امكان خارق العاده ديدن كنيد و با شهر  فرانكفورت و كشور آلمان بيشتر آشنا شويد.

از جاذبه هاي تاریخی و باستانی شهر فرانكفورت می توان به برنهایم، منزل شخصى گوته، رومربرگ، آسمان خراش هاى خارق العاده، کلیسای جامع سنت بارتولومیو، باغ گیاه‌شناسی پالمن ‌گارتن، موزه تاریخ طبیعی سنکن‌برگ و يا پل ایزنر اشتیگ بر روى رودخانه ماين اشاره كرد که در سفر خود با بلیط فرانكفورت می توانید از این جاذبه های بی شمار لذت ببرید و اين تنها بخشى از جاذبه هاى بى نظير اين شهر رويايى است و سفر با بليط فرانكفورت تعطيلاتى فراموش نشدني را براى شما رقم خواهد زد.

معرفى شهر فرانكفورت آلمان
معرفى شهر فرانكفورت آلمان

فرودگاه شهر فرانكفورت

شهر فرانكفورت داراي يك فرودگاه به نام فرودگاه بین‌المللی راین-ماین (به آلمانی: Flughafen Frankfurt am Main) مى باشد که سالانه پروازهای بسیاری برای جابجایی گردشگران تور آلمان و تور اروپا در این فرودگاه نشست و برخاست دارند و همچنین داراى امكانات و تجهيزات كامل می باشد و به همین سبب مكانى مناسب و امن برای فراز و فرود هواپيما مى باشد.

با بلیط فرانكفورت به راحتى در اين فرودگاه مجهز فرود خواهيد آمد و در فرودگاه سيستم حمل و نقل عمومى براى مسافران و گردشگران موجود مي باشد.

فرودگاه شهر فرانكفورت
فرودگاه شهر فرانكفورت

اقليم و جغرافيای شهر فرانكفورت

شهر فرانكفورت دارای آب و هوای معتدل و مطبوع نسبت به ديگر شهرهاى آلمان است و در واقع هوای اين شهر معمولاً ملايم است. البته بارش باران و زمستان هاى سرد نيز در اين شهر ديده مي شود. آب و هواى مطبوع و بهارى را در تابستان فرانكفورت می  توانيد مشاهده كنيد و در فصل بهار بارش گهگاه باران، اين شهر را به مكانى فوق العاده براى مسافرتى رؤيايى در كشور آلمان تبديل كرده است.

اقليم و جغرافيای شهر فرانكفورت
اقليم و جغرافيای شهر فرانكفورت

بهترين زمان سفر با بلیط فرانكفورت

شهر فرانكفورت داراى آب و هوايى قاره است و به طور کلی بهترین زمان برای سفر با بلیط فرانكفورت در ماه های ارديبهشت تا آبان است و همچنين شهر  فرانكفورت آلمان دارای تابستان های گرم و زمستان سرد و داراى يخبندان است.

قيمت بلیط فرانكفورت

اگر به دنبال سفری ارزان قیمت با بلیط فرانكفورت هستید، همراه ما باشيد؛ در ادامه به بررسی قیمت های بلیط فرانكفورت در فصول مختلف سال خواهیم پرداخت:

قيمت بلیط فرانكفورت
قيمت بلیط فرانكفورت

فصل بهار و پاییز 

در فصل بهار و اوايل پائیز بهترین زمان سفر با بلیط فرانكفورت به این شهر زیبا است. در واقع سفر با بلیط فرانكفورت در اين دوره، آب و هواى مطبوع و عارى از گرماى طاقت فرسا و سرمای زمستان را تجربه خواهيد كرد و در سفر با بلیط فرانكفورت در این دوره مشكلى نخواهيد داشت. براى سفر در اين دوره بهتر است كه كمى قبل از سفر خود بلیط فرانكفورت را رزرو كنيد و به راحتى با هواپيما به اين طبيعت زيبا و بكر سفر كنيد. قیمت بلیط فرانكفورت در این دوره بیشتر از فصول دیگر سال است. 

فصل تابستان و زمستان

در این دو فصل میزان گردشگران تور آلمان و تور اروپا این شهر کاهش چشم گیری دارد و تابستان هاى شلوغى را در این شهر مشاهده می شود که شرایط گشت و گذار را برای شما سخت خواهد کرد. همچنین در زمستان فرانكفورت، آب و هوای برفى و سردی حاکم است و شرایط ایده آلی در این دو فصل سال مشاهده نمی شود و در نتيجه با كاهش قيمت بلیط در فصول تابستان و زمستان رو به رو خواهيد شد. 

فصل تابستان و زمستان

نکات ضروری در رزرو خرید بلیط فرانكفورت

 اگر به دنبال سفرى ارزان قيمت و با هزينه هاى كمتر هستيد، مى توانيد از بليط ها و تورهاى لحظه آخرى شهر فرانكفورت آلمان استفاده كنيد و به راحتى با بلیط فرانكفورت به اين شهر زيبا سفر كنيد. سعی کنید برای سفر خود از قبل و کمی زودتر بلیط رزرو کنید تا در فصول شلوغ سال با مشکل مواجه نشوید.

شركت هاى هواپيمايي ارائه دهنده بلیط فرانكفورت

در حال حاضر، اگر قصد سفر به شهر فرانكفورت و خرید بلیط فرانكفورت را داشته باشيد، از شرکت هاي هواپیمایی ايران اير Iran Air Airlines، لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines، پگاسوس ترکیه Pegasus Airlines، اوکراین Ukraine Airlines و … قادر به تهيه بلیط فرانكفورت خواهيد بود.

شرکت ايران اير نیز دارای پرواز مستقيم تهران به آلمان و بالعكس می باشد و به سبب امكانات اين شركت هاي هواپيمايي خريد بليط فرانكفورت و سفر به اين شهر را براي شما راحت و سريع خواهد كرد.

شركت هاى هواپيمايي ارائه دهنده بلیط فرانكفورت
شركت هاى هواپيمايي ارائه دهنده بلیط فرانكفورت

مدارك لازم در سفر با بلیط فرانكفورت

براي رزرو و خريد بلیط فرانكفورت، مى توانيد به صورت تلفنی يا حضورى به دفاتر هواپيمايي مراجعه كنيد. در هنگام حضور در فرودگاه و جهت سوار شدن به هواپيما نيازمند ارائه بلیط به صورت نسخه چاپ شده یا تصویر آن بر روی گوشی تلفن همراه و همچنين کارت شناسایی معتبر شامل شناسنامه يا كارت ملی خواهيد بود. برای ورود به کشور آلمان و سفر با بلیط فرانكفورت نیاز به بلیط توریستی این کشور خواهید داشت. 

مدارك لازم در سفر با بلیط فرانكفورت
مدارك لازم در سفر با بلیط فرانكفورت

مدارک لازم برای ویزای گردشگری فرانكفورت

اگر قصد سفر به فرانكفورت را دارید، اولین کار دریافت ویزای آلمان می باشد؛ در ادامه به مدارک لازم برای دریافت ویزای آلمان خواهیم پرداخت:

  • اصل و کپی بلیط سفر به فرانكفورت آلمان
  • یک قطعه عکس ۳*۴ 
  • فرم پر شده ی درخواست ویزای گردشگری و توریستی آلمان
  • کپی گذرنامه با داشتن اعتبار کافی
  • کارت ملی و شناسنامه به همراه کپی
  • اصل گذرنامه متقاضی
مدارک لازم برای ویزای گردشگری فرانكفورت
مدارک لازم برای ویزای گردشگری فرانكفورت

نکات پرواز تهران به فرانكفورت

براى سفر با بليط فرانكفورت می توانيد به صورت پرواز مستقيم يا غير مستقيم اقدام كنيد. مدت زمان مستقيم پرواز از تهران به فرانکفورت در حدود 5 ساعت و 25 دقیقه مى باشد.

وقت سفارت آلمان در ایران

برای دریافت ویزای آلمان باید وقت سفارت آلمان بگیرید و  باید به سفارت کشور آلمان در شهر تهران مراجعه کنید:

آدرس سفارت كشور آلمان: تهران، خیابان فردوسی

ساعات کار سفارت كشور آلمان: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۳۰ تا ۱۰:۳۰

سفارت كشور آلمان در ایران
سفارت كشور آلمان در ایران

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط آلمان، وقت سفارت آلمان، ویزای آلمان، تور آلمان و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!