بلیط فرانكفورت | بلیط هواپیما تهران به فرانكفورت

بلیط فرانكفورت | بلیط هواپیما تهران به فرانكفورت

بلیط فرانكفورت، بلیط فرانکفورت شما را به شهرى با جاذبه هاى تاریخى بسیار در آلمان خواهد برد. در واقع بلیط هواپیما فرانکفورت و سفر به این شهر، شما با جاذبه هاى …

راهنمای بلیط فرانكفورت

بلیط فرانکفورت شما را به شهرى با جاذبه هاى تاریخى بسیار در آلمان خواهد برد. در واقع بلیط هواپیما فرانکفورت و سفر به این شهر، شما با جاذبه هاى کم نظیر و طبیعت خارق العاده کشور آلمان آشنا خواهد کرد. براى سفر به شهر فرانکفورت آلمان می‌توانید از پرواز مستقیم استفاده کنید؛ در ادامه همراه ما باشید تا به معرفى شهر فرانکفورت و خرید بلیط هواپیمایى این شهر بپردازیم:

راهنمای بلیط فرانكفورت | یوروپ تورز

معرفى شهر فرانکفورت آلمان

فرانکفورت یکى از شهرهاى پر اهمیت کشور آلمان است و در واقع پنجمین شهر بزرگ این کشور و یکى از مهم‌ترین شهرهاى امپراطورى روم نیز بوده است و به عنوان یکى از مقاصد گردشگران تور آلمان و تور اروپا در این کشور معروف است. این شهر بافت سنتى و قدیمى خود را حفظ کرده است و در عین حال داراى نقاطى خاص، محله هاى مدرن و رستوران هاى متنوع است. انواع غذاهای معروف، نوشیدنى هاى جدید را در این شهر می‌توانید تست و امتحان کنید. فرانکفورت دارای جاذبه هاى دیدنى و متنوع بسیارى است که در سفر با بلیط این شهر می‌توانید از این امکان خارق العاده دیدن کنید و با شهر  فرانکفورت و کشور آلمان بیشتر آشنا شوید.

از جاذبه‌های تاریخی و باستانی شهر فرانکفورت می‌توان به برنهایم، منزل شخصى گوته، رومربرگ، آسمان خراش هاى خارق العاده، کلیسای جامع سنت بارتولومیو، باغ گیاه‌شناسی پالمن ‌گارتن، موزه تاریخ طبیعی سنکن‌برگ و یا پل ایزنر اشتیگ بر روى رودخانه ماین اشاره کرد که در سفر خود با بلیط فرانکفورت می‌توانید از این جاذبه‌های بی‌شمار لذت ببرید و این تنها بخشى از جاذبه هاى بى نظیر این شهر رویایى است و سفر با بلیط فرانکفورت تعطیلاتى فراموش نشدنی را براى شما رقم خواهد زد.

فرودگاه شهر فرانکفورت

شهر فرانکفورت دارای یک فرودگاه به نام فرودگاه بین‌المللی راین-ماین (به آلمانی: Flughafen Frankfurt am Main) مى باشد که سالانه پروازهای بسیاری برای جابجایی گردشگران تور آلمان و تور اروپا در این فرودگاه نشست و برخاست دارند و همچنین داراى امکانات و تجهیزات کامل می‌باشد و به همین سبب مکانى مناسب و امن برای فراز و فرود هواپیما مى باشد.

با بلیط فرانکفورت به راحتى در این فرودگاه مجهز فرود خواهید آمد و در فرودگاه سیستم حمل و نقل عمومى براى مسافران و گردشگران موجود می‌باشد.

اقلیم و جغرافیای شهر فرانکفورت

شهر فرانکفورت دارای آب و هوای معتدل و مطبوع نسبت به دیگر شهرهاى آلمان است و در واقع هوای این شهر معمولاً ملایم است. البته بارش باران و زمستان هاى سرد نیز در این شهر دیده می‌شود. آب و هواى مطبوع و بهارى را در تابستان فرانکفورت میتوانید مشاهده کنید و در فصل بهار بارش گهگاه باران، این شهر را به مکانى فوق العاده براى مسافرتى رؤیایى در کشور آلمان تبدیل کرده است.

بهترین زمان سفر با بلیط فرانکفورت

شهر فرانکفورت داراى آب و هوایى قاره است و به طور کلی بهترین زمان برای سفر با بلیط فرانکفورت در ماه‌های اردیبهشت تا آبان است و همچنین شهر فرانکفورت آلمان دارای تابستان‌های گرم و زمستان سرد و داراى یخبندان است.

بهترین زمان سفر با بلیط فرانکفورت | یوروپ تورز

قیمت بلیط فرانکفورت

اگر به دنبال سفری ارزان قیمت با بلیط فرانکفورت هستید، همراه ما باشید در ادامه به بررسی قیمت‌های بلیط فرانکفورت در فصول مختلف سال خواهیم پرداخت:

قیمت بلیط فرانکفورت در فصل بهار و پاییز 

در فصل بهار و اوایل پائیز بهترین زمان سفر با بلیط فرانکفورت به این شهر زیبا است. در واقع سفر با بلیط فرانکفورت در این دوره، آب و هواى مطبوع و عارى از گرماى طاقت فرسا و سرمای زمستان را تجربه خواهید کرد و در سفر با بلیط فرانکفورت در این دوره مشکلى نخواهید داشت. براى سفر در این دوره بهتر است که کمى قبل از سفر خود بلیط فرانکفورت را رزرو کنید و به راحتى با هواپیما به این طبیعت زیبا و بکر سفر کنید. قیمت بلیط فرانکفورت در این دوره بیشتر از فصول دیگر سال است.

قیمت بلیط فرانکفورت در فصل تابستان و زمستان

در این دو فصل میزان گردشگران تور آلمان و تور اروپا این شهر کاهش چشم‌گیری دارد و تابستان هاى شلوغى را در این شهر مشاهده می‌شود که شرایط گشت و گذار را برای شما سخت خواهد کرد. همچنین در زمستان فرانکفورت، آب و هوای برفى و سردی حاکم است و شرایط ایده آلی در این دو فصل سال مشاهده نمی‌شود و در نتیجه با کاهش قیمت بلیط در فصول تابستان و زمستان رو به رو خواهید شد.

نکات ضروری در رزرو خرید بلیط فرانکفورت

 اگر به دنبال سفرى ارزان قیمت و با هزینه هاى کمتر هستید، مى توانید از بلیط‌ها و تورهاى لحظه آخرى شهر فرانکفورت آلمان استفاده کنید و به راحتى با بلیط فرانکفورت به این شهر زیبا سفر کنید. سعی کنید برای سفر خود از قبل و کمی زودتر بلیط رزرو کنید تا در فصول شلوغ سال با مشکل مواجه نشوید.

نکات ضروری در رزرو خرید بلیط فرانکفورت | یوروپ تورز

شرکت هاى هواپیمایی ارائه دهنده بلیط فرانکفورت

در حال حاضر، اگر قصد سفر به شهر فرانکفورت و خرید بلیط فرانکفورت را داشته باشید، از شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines، لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines، پگاسوس ترکیه Pegasus Airlines، اوکراین Ukraine Airlines و … قادر به تهیه بلیط فرانکفورت خواهید بود.

شرکت ایران ایر نیز دارای پرواز مستقیم تهران به آلمان و بالعکس می‌باشد و به سبب امکانات این شرکت‌های هواپیمایی خرید بلیط فرانکفورت و سفر به این شهر را برای شما راحت و سریع خواهد کرد.

مدارک لازم در سفر با بلیط فرانکفورت

برای رزرو و خرید بلیط فرانکفورت، مى توانید به صورت تلفنی یا حضورى به دفاتر هواپیمایی مراجعه کنید. در هنگام حضور در فرودگاه و جهت سوار شدن به هواپیما نیازمند ارائه بلیط به صورت نسخه چاپ شده یا تصویر آن بر روی گوشی تلفن همراه و همچنین کارت شناسایی معتبر شامل شناسنامه یا کارت ملی خواهید بود. برای ورود به کشور آلمان و سفر با بلیط فرانکفورت نیاز به بلیط توریستی این کشور خواهید داشت.

مدارک لازم برای ویزای گردشگری فرانکفورت

اگر قصد سفر به فرانکفورت را دارید، اولین کار دریافت ویزای آلمان می‌باشد؛ در ادامه به مدارک لازم برای دریافت ویزای آلمان خواهیم پرداخت:

  • اصل و کپی بلیط سفر به فرانکفورت آلمان
  • یک قطعه عکس ۳*۴
  • فرم پر شده ی‌درخواست ویزای گردشگری و توریستی آلمان
  • کپی گذرنامه با داشتن اعتبار کافی
  • کارت ملی و شناسنامه به همراه کپی
  • اصل گذرنامه متقاضی

نکات پرواز تهران به فرانکفورت

براى سفر با بلیط فرانکفورت می‌توانید به صورت پرواز مستقیم یا غیر مستقیم اقدام کنید. مدت زمان مستقیم پرواز از تهران به فرانکفورت در حدود 5 ساعت و 25 دقیقه مى باشد.

نکات پرواز تهران به فرانکفورت | یوروپ تورز

وقت سفارت آلمان در ایران

برای دریافت ویزای آلمان باید وقت سفارت آلمان بگیرید و  باید به سفارت کشور آلمان در شهر تهران مراجعه کنید:

آدرس سفارت کشور آلمان: تهران، خیابان فردوسی

ساعات کار سفارت کشور آلمان: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۳۰ تا ۱۰:۳۰


سوالات متداول بلیط فرانكفورت

بلیط فرانکفورت آلمان چیست؟

بلیط فرانکفورت شما را به شهرى با جاذبه هاى تاریخى بسیار در آلمان خواهد برد. در واقع بلیط هواپیما فرانکفورت و سفر به این شهر، شما با جاذبه هاى کم نظیر و طبیعت خارق العاده کشور آلمان آشنا خواهد کرد.

مدارک لازم هنگام سفر به شهر فرانکفورت چیست؟

در هنگام حضور در فرودگاه و جهت سوار شدن به هواپیما نیازمند ارائه بلیط به صورت نسخه چاپ شده یا تصویر آن بر روی گوشی تلفن همراه و همچنین کارت شناسایی معتبر شامل شناسنامه یا کارت ملی خواهید بود.

نکات قبل از تهیه بلیط فرانکفورت چه مواردی هستند؟

براى سفر با بلیط فرانکفورت می‌توانید به صورت پرواز مستقیم یا غیر مستقیم اقدام کنید. مدت زمان مستقیم پرواز از تهران به فرانکفورت در حدود 5 ساعت و 25 دقیقه مى باشد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!