راهنمای بلیط بوداپست | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط بوداپست | خرید – رزرو – معرفی

بلیط بوداپست را می توان به صورت آنلاین یا از طریق آژانس های هواپیمایی تهیه کرد. در هنگام تهیه بلیط بوداپست، باید به نکاتی چون شرکت هواپیمایی ارائه دهنده پرواز، زمان سفر و قیمت های بلیط بوداپست توجه کرد. بلیط بوداپست در ایام پر تردد سال به کشور مجارستان گران تر بوده و اگر می خواهید این بلیط را با قیمت مناسب تری تهیه کنید، حتماً زمان های دیگری به جز زمان های گردشگری مجارستان را انتخاب کنید.

پرواز هواپیما تهران به بوداپست

پرواز هواپیما از تهران، فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه بوداپست به صورت دو پروازِ و سه پروازِ انجام می شود. پرواز هواپیما از تهران به بوداپست به طور مستقیم نبوده و دارای توقف های نسبتاً طولانی در فرودگاه های شرکت های خارجی ارائه دهنده پرواز می باشد. این توقف های بین فرودگاهی گاهی تا 34 ساعت نیز می رسد و بستگی به پرواز شرکت خارجی که انتخاب می کنید، دارد. سریع ترین مدت زمان پرواز با احتساب کوتاه ترین زمان توقف بین فرودگاهی حدوداً 7 ساعت و سی دقیقه به طول می انجامد.

پرواز هواپیما تهران به بوداپست
پرواز هواپیما تهران به بوداپست

شرکت های هواپیمایی پرواز تهران به بوداپست

شرکت های خارجی مختلفی پرواز تهران به بوداپست را انجام می دهند. از جمله این شرکت های خارجی می توان به شرکت پگاسوس ایر لاینز ترکیه ای، شرکت اوکراین اینتر نشنال ایر لاینز، هواپیمایی امارات، شرکت ایتالیایی آلیتالیا، شرکت آلمانی لوفتهانزا، شرکت ترکیش ایر لاینز، شرکت قطر ایرویز، شرکت آلمانی اوسترین ایر لاینز، شرکت روسیه ای ایر فلوت و شرکت فرانسوی ایر فرانس اشاره کرد. تمام پروازهای خارجی در فرودگاه شرکت خارجی ارائه دهنده پرواز توقف بین فرودگاهی داشته و سپس در فرودگاه مجارستان فرود می آیند.

شرکت های هواپیمایی پرواز تهران به بوداپست
شرکت های هواپیمایی پرواز تهران به بوداپست

خرید بلیط بوداپست

خرید بلیط بوداپست از طریق آژانس های هواپیمایی معتبر امکان پذیر است. با خرید از آژانس های هواپیمایی می توان از مشاوره ارزشمند همکاران بهره برد. اگر به جستجو در اینترنت علاقه مند باشید با کمی وقت و حوصله می توان از قیمت بلیط بوداپست و مقایسه با یکدیگر از سایت های معتبر، خرید خوبی را انجام داد. خرید بلیط بوداپست با استفاده از آژانس های معتبر روشی مطمئن و آسان می باشد.

خرید بلیط بوداپست
خرید بلیط بوداپست

نکاتی در تهیه بلیط بوداپست

در هنگام تهیه بلیط بوداپست باید به شرکت خارجی ارائه دهنده پرواز دقت کرد. مدت زمان پرواز به شرکت خارجی ارائه دهنده پرواز بستگی داشته و در صورتی که از مدت زمان پرواز طولانی خسته می شوید، پرواز با شرکت ایر فرانس را انتخاب نکنید. کوتاه ترین مدت زمان پرواز مربوط به شرکت اوسترین ایر لاینز است که کمترین میزان توقف فرودگاهی حدود 2 ساعت را در فرودگاه وین دارد.

رزرو بلیط بوداپست از طریق آژانس های هواپیمایی امکان پذیر است و با پرداخت هزینه بلیط، قطعی می شود. رزرو بلیط مجارستان برای ارائه دادن به سفارت برای دریافت ویزا نیاز است و در صورتی که برنامه سفر قطعی است، اقدام به رزرو بلیط بوداپست شود. نکته ای در هنگام رزرو بلیط پروازهای چند مقصدِ باید توجه کرد، این است که اگر از پرواز اول استفاده نشود، احتمال کنسل شدن پروازهای بعدی بسیار بالاست. از این رو اگر قصد سفر به مجارستان با استفاده از تور مجارستان ، تور اروپا و تور بوداپست دارید، حتماً ساعت طولانی توقف های بین فرودگاهی را در نظر بگیرید یا از پروازهایی که دارای توقف های بین فرودگاهی کمتری هستند استفاده کنید تا وسط راه منصرف نشوید.

نکاتی در تهیه بلیط بوداپست
نکاتی در تهیه بلیط بوداپست

بهترین زمان رزرو بلیط بوداپست

بهترین زمان سفر به بوداپست از اواخر اسفند تا اواسط خرداد و از اواخر شهریور تا اواسط آذرماه است. میزان گردشگر در این دوران بسیار زیاد بوده و مسلماً قیمت بلیط بوداپست با افزایش چشمگیری روبرو خواهد بود. بهترین زمان رزرو بلیط بوداپست دو هفته قبل از پرواز است. معمولاً در ایام گردشگری کشور مجارستان، قیمت بلیط بوداپست با نزدیک شدن به زمان پرواز افزایش می یابد، اما در سایر اوقات در زمان های نزدیک به زمان پرواز می توان قیمت بلیط بوداپست را با نرخ پایین تری نیز تهیه کرد. به این گونه تهیه بلیط، بلیط های لست سکند گفته می شود که معمولاً قیمت های ارزان تری دارند. در ایام گردشگری با تور مجارستان ، تور اروپا و تور بوداپست کشور مجارستان، هوا بسیار مطلوب و معتدل بوده ولی در ایام زمستان معمولاً در تمام مدت زمان زمستان، بارش برف وجود دارد، اما برای کسانی که می خواهند سفر ارزانی به این کشور داشته باشند و بلیط بوداپست را با قیمت ارزان تری تهیه کنند، فصل زمستان فرصت مناسبی است.

بهترین زمان رزرو بلیط بوداپست
بهترین زمان رزرو بلیط بوداپست

مدارک مورد نیاز برای رزرو بلیط بوداپست

با توجه به اینکه کشور مجارستان در اروپای مرکزی قرار دارد، برای ورود به این کشور نیاز به تهیه ویزای شینگن است، زیرا این کشور عضو پیمان شینگن است. علاوه بر ویزا، رزرو هتل برای مدت زمان اقامت، رزرو بلیط رفت و برگشت بلیط هواپیما و پاسپورت با اعتبار 6 ماه الزامی است. به منظور توقف های بین فرودگاهی نیاز به تهیه ویزای ترانزیتی بعضی از کشورهایی که نیاز به این ویزا دارند مانند آلمان، فرانسه و ایتالیا وجود دارد. در صورتی که از آژانس های هواپیمایی اقدام به تهیه بلیط بوداپست نمایید، اطلاعات جامعی را در این خصوص در اختیارتان قرار می دهند و اگر به صورت اینترنتی اقدام به خرید بلیط بوداپست می کنید، حتماً از سایت ایر لاین یا سایت وزارت خارجه کشور بوداپست اطلاعات کامل را به دست آورید. قبل از تهیه بلیط بوداپست، مدارک پاسپورت و ویزای خود را تهیه کنید.

مدارک مورد نیاز برای رزرو بلیط بوداپست
مدارک مورد نیاز برای رزرو بلیط بوداپست

قیمت بلیط بوداپست در زمان های مختلف

قیمت بلیط بوداپست در زمان های مختلف سال با توجه به شرکت های خارجی ارائه دهنده پرواز از نرخ های متفاوتی برخوردار است. ارزان ترین قیمت بلیط بوداپست با پرواز شرکت پگاسوس ایر لاینز ارائه می شود و بیشترین قیمت بلیط بوداپست مربوط به پرواز ایر فرانس است. کمترین و بیشترین قیمت بلیط بوداپست بسیار متفاوت بوده و زمان های مختلف سال نیز بر بالا و پایین شدن این میزان قیمت تأثیرگذار است.

قیمت بلیط بوداپست در زمان های مختلف
قیمت بلیط بوداپست در زمان های مختلف

فرودگاه های بین راهی پرواز تهران به بوداپست

شرکت پگاسوس ایر لاینز ترکیه ای، پرواز بوداپست را از فرودگاه امام خمینی به صورت دو پروازِ آغاز کرده و با توقفی تقریباً 5 ساعته در فرودگاه سبیحا گوکچن استانبول، پرواز را به سمت فرودگاه بوداپست به پایان می رساند. شرکت اوکراین اینتر نشنال ایر لاینز، پرواز بوداپست را از فرودگاه امام خمینی به صورت دو پروازِ انجام می دهد و با توقفی حدوداً 6 ساعته در فرودگاه وریسپول کیف اوکراین، پرواز را در فرودگاه بوداپست مجارستان پایان می دهد.

هواپیمایی امارات این پرواز را به صورت شبانه و دو پروازِ انجام می دهد. این شرکت، پرواز را از فرودگاه امام خمینی شروع کرده و با توقف های متفاوت بین فرودگاهی از 12 تا 20 ساعت در فرودگاه بین المللی دوبی، پرواز را در فرودگاه بوداپست به پایان می رساند. شرکت آلیتالیا نیز توقف بین فرودگاهی به مدت تقریباً 3 ساعت را در فرودگاه فیومیچینو رم دارد. شرکت لوفتهانزا این پرواز را به صورت سه پروازِ انجام داده و توقف های بین فرودگاهی حدوداً 5 ساعته در فرودگاه بین المللی فرانکفورت و توقف 11 ساعته را در فرودگاه بین المللی مونیخ دارد.

شرکت ترکیش ایر لاینز دارای پروازهای متعددی به بوداپست است و دارای توقف های بین فرودگاهی تقریباً 3 ساعته تا 24 ساعته در فرودگاه بین المللی آتاتورک و سبیحا گوکچن استانبول است. شرکت قطر ایرویز نیز دارای پروازهای متعددی به بوداپست است و توقف های بین فرودگاهی 2 تا 20 ساعته را در فرودگاه دوحه قطر دارد. شرکت اوسترین ایر لاینز، دارای توقف تقریباً 2 ساعته در فرودگاه وین آلمان است. شرکت ایر فلوت دارای توقف فرودگاهی تقریباً 1 ساعته در فرودگاه بین المللی شرمتیوو مسکو است و شرکت ایر فرانس این پرواز را به صورت سه پروازِ انجام داده و توقف های 20 ساعته در فرودگاه آتاتورک ترکیه و توقف 14 ساعته در فرودگاه شارل دوگل پاریس است.

فرودگاه های بین راهی پرواز تهران به بوداپست
فرودگاه های بین راهی پرواز تهران به بوداپست

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص بلیط مجارستان، وقت سفارت مجارستان، ویزای مجارستان، تور مجارستان و تور اروپا میباشد.88851080-021

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

2 نظر

فردین 12 شهریور 1397 پاسخ

سلام .
هزینه وقت سفارت ، بلیط هوایی ، ویزا و … برای هر نفر با تور شما چقدر است ؟
چند روز هست ؟ لطفا قیمت و لیست را به بنده ایمیل کنید .
ممنون

بابازاده 28 بهمن 1397 پاسخ

با سلام و احترام
دوست عزیز جهت دریافت اطلاعات هزینه با ما در تماس باشید
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتونید با من در تماس باشید
با تشکر فراوان
سفری دیگر
88851080