معرفی و آشنایی با برج مونپارناس پاریس

معرفی و آشنایی با برج مونپارناس پاریس

برج مونپارناس پاریس  یکی از دیدنی ترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری این شهر می باشد که توانسته است به عنوان دومین برج مرتفع این شهر به شمار آید و با داشتن موقعیت جغرافیایی خود همیشه مورد توجه گردشگران باشد.

بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید از برج مونپارناس در شهر پاریس هر فصلی از سال به خصوص فصل بهار و تعطیلات سال نو می باشد. همچنین گردشگران می توانند قبل از بازدید از این برج در مورد قیمت و هزینه های ورودی به این برج نیز اطلاعات لازم را به دست آورند. 

برج مونپارناس پاریس

آیا شما نیز به دنبال بازدید از برج مونپارناس پاریس  هستید؟ آیا از نکات جالب در مورد برج مونپارناس پاریس  اطلاعات کافی را در اختیار دارید؟ از شما دعوت می گردد که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را به دست آورید.

شهر پاریس با داشتن جاذبه های گردشگری و توریستی بسیار باشکوه و بی نظیر خود توانسته است توجه بسیار از گردشگران را از سراسر جهان به سوی خود جذب کند به طوری که شما نیز می توانید برای گذراندن بهترین لحظات در خارج از کشور، شهر پاریس را انتخاب و در یکی از تورهای گردشگری آن شرکت داشته باشید.

از بی نظیرترین و دوست داشتنی ترین جاذبه های این شهر می توان به برج مونپارناس پاریس  اشاره کرد که این برج را بسیاری از گردشگران با نام کوه یونانی می شناسند و با داشتن 689 فوت ارتفاع خود، به عنوان دومین برج مرتفع بعد از برج ایفل در این شهر به شمار می آید.

برج مونپارناس در شهر پاریس از زیباترین چشم انداز های این شهر بوده و گردشگران می توانند از طبقه 56 این برج تا 40 کیلومتر منظره اطراف برج را به راحتی مورد مشاهده قرار دهند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد بهترین زمان بازدید از برج مونپارناس در شهر پاریس و مدت زمان لازم برای بازدید از این برج توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

معرفی و آشنایی با برج مونپارناس پاریس - پاریس | فرانسه

تاریخچه ساخت برج مونپارناس پاریس

برج مونپارناس پاریس از جذاب ترین و باشکوه ترین آسمان خراش های این شهر بوده و در سال 1973 اقدام به ساخت و تاسیس آن پرداختند. شما می توانید بلند ترین رستوران کل قاره اروپا را در این برج مشاهده کنید که در تمام روزهای سال مملو از مسافر و گردشگر می باشد. استفاده از آسانسورها و بالابرهای بسیار سریع در این برج سبب شده است که گردشگری در کمتر از 38 ثانیه به طبقه 56 آن دسترسی پیدا کنند. معماری و نمای بیرونی این برج به قدری زیباست که هر بیننده ای را به سوی خود جذب می کند.

شما نیز می توانید در سفرتان به این شهر حتما بازدید از برج مونپارناس در شهر پاریس را در اولویت های خود قرار دهید و از این طریق بتوانید یکی از بهترین و باشکوه ترین لحظات را برای خود رقم بزنید. این برج در منطقه مونپارناس پاریس واقع شده است و گردشگرانی که قصد بازدید از آن را دارند می توانند به راحتی با دردست داشتن آدرس آن، خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به این برج برسانند.

شما می توانید با تهیه و در اختیار داشتن نقشه گردشگری شهر پاریس و علامت گذاری این برج، به راحتی خود را به این مکان رسانده و از بالاترین نقطه به کل شهر بنگرید. آدرس برج مونپارناس در شهر پاریس را نیز می توانید به شکل ذیل در دست داشته باشید:

  • آدرس برج مونپارناس در شهر پاریس: Montparnasse, Rue de l’Arrivée, 75015 Paris
برج مونپارناس

نقشه برج مونپارناس

تراس برج مونپارناس پاریس

گردشگران و مسافرانی که قصد بازدید از برج مونپارناس پاریس  دارند می توانند از تراس این برج، آسمان پاریس را مورد مشاهده قرار دهند. توجه داشته باشید که از 58 طبقه برج مونپارناس در شهر پاریس،52 طبقه آن را دفاتر و شرکت های تجاری تشکیل داده است که طبق آخرین گزارش ارائه شده، حدود پنج هزار نفر در این شرکت ها و اداره ها مشغول به کار هستند و این برج با داشتن 25 بالابر و 7200 پنجره خود یکی از بی نظیرترین آسمان خراش های جهان نیز به شمار می آید.

توجه داشته باشید که اگر قصد دارید تا بالاتر از طبقه 58 بروید بایستی از پله استفاده کنید که این طبقه مختص برگزاری انواع نمایشگاه ها و رویدادهای فرهنگی می باشد و شما می توانید سالانه شاهد برگزاری انواع نمایشگاه مشهور جهانی در این طبقه باشید. همچنین اگر قصد مراجعه به رستوران این برج را دارید، می توانید به طبقه 56 مراجعه کرده و یکی از متفاوت ترین و بی نظیرترین غذای پاریسی را در طبقه 56 میل کنید.

برج مونپارناس در شهر پاریس یکی از بهترین و باشکوه ترین لحظات را برای گردشگران به وجود می آورد تا بتوانند شگفت انگیزترین و دوست داشتنی ترین تصاویر را از شهر پاریس به ثبت برسانند و آلبوم گرشگری خود را کاملتر نمایند.

برج مونپارناس

مکان هایی که از برج مونپارناس قابل رویت است؟

توجه داشته باشید که بسیاری از گردشگران و مسافران بر این باورند که برج مونپارناس پاریس  به تنهایی از جذابیت بسیار زیادی برخوردار نمی باشد و از مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا این برج مورد توجه بسیاری از گردشگران واقع شود، سکوی دید آن می باشد که توریست ها می توانند به راحتی از این سکو منظره اطراف و چشم انداز شهر پاریس را مورد توجه قرار دهند.

لازک است بدانید که سکوی دید برج مونپارناس در شهر پاریس در طبقه 56 واقع شده است و با تعبیه شدن تلسکوپ های بسیار متعدد در آن، گردشگران می توانند با کیلومترها از این برج را به راحتی مورد بازدید قرار دهند. از مهمترین جاذبه های گردشگری این شهر که از برج مونپارناس در شهر پاریس قابل رویت می باشد می توان به مواردی از جمله کلیسای ساکره کور، برج ایفل، موزه انولید، موزه نوتردام، موزه لوور و غیره اشاره کرد. شما نیز می توانید لیستی از جاذبه هایی که به راحتی می توانید از این سکو مورد مشاهده قرار دهید را برای خودتان ثبت کنید.

برج مونپارناس

بهترین زمان بازدید از برج مونپارناس در شهر پاریس

بسیاری از افرادی که به دنبال بازدید از برج مونپارناس پاریس  هستند، دوست دارند تا این برج را در یکی از بهترین و مناسب ترین فصل از سال مورد بازدید قرار دهند. در خصوص بهترین و مناسب ترین زمان بازدید از برج مونپارناس در شهر پاریس می توان به فصل بهار اشاره کرد که در این فصل شرایط آب و هوایی بسیار مساعد و بی نظیر بوده و گردشگران می توانند تحت بهترین شرایط ممکن چشم انداز بسیار باشکوهی از این شهر را مورد مشاهده قرار دهند.

البته از دیگر آیتم های موثر در بهترین زمان بازدید از برج مونپارناس در شهر پاریس می توان به اوقات و فراغت گردشگران و توریست ها اشاره کرد. شما نیز می توانید با توجه به آیتم های مذکور و علاقه خود، یکی از بهترین فصل های سال را برای بازدید از برج مونپارناس در شهر پاریس انتخاب کرده و سفرتان را شکل دهید. همچنین می توانید برای بازدید از این برج در یکی از بهترین و بی نظیرترین تورهای گردشگری شهر پاریس نیز شرکت کرده و از این طریق یکی از بهترین و بی نظیرترین لحظات را برای خودتان به ارمغان آورید.

برج مونپارناس

مدت زمان لازم برای بازدید از برج مونپارناس پاریس

اگر شما نیز قصد دارید تا یکی از برج مونپارناس پاریس  بازدید کنید می توانید مدت زمان زیادی را برای بازدید از این برج اختصاص دهید چرا که شما نمی توانید از تماشای شهر پاریس از سکوی این برج سیر شده و از این طریق یکی از بهترین و بی نظیرترین لحظات را برای خود به ارمغان آورید.

مدت زمان لازم برای بازدید از برج مونپارناس در شهر پاریس یک الی سه ساعت می باشد که شما می توانید در طول این مدت، به بهترین شکل ممکن از این برج بازدید کرده و در صورت تمایل نیز می توانید در رستوران این برج حضور داشته و بهترین و لذیذترین غذای مورد نظر خود را نیز مورد سفارش قرار دهید. امروزه بسیاری از تورهای گردشگری مدت زمان زیادی را از برنامه بازدید خود را به این برج اختصاص می دهند تا گردشگران بتوانند با خیال راحت از این جاذبه بازدید داشته باشند.

برج مونپارناس

ویژگی های منحصر به فرد برج مونپارناس

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که سبب شده است تا بسیاری از گردشگران و مسافران بازدید از برج مونپارناس پاریس  برج را در اولویت های خود قرار دهند، ویژگی های بسیار منحصر به فرد این برج می باشد که از مهمترین ویژگی های مونپارناس در شهر پاریس می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

  • برج مونپارناس تنها آسمان خراش این شهر می باشد.
  • سالانه 1200000 نفر گردشگر از این برج بازدید می کنند.
  • منطقه مونپارناس یکی از مهمترین محله های این شهر می باشد که در زمان ها دور بسیاری از شاعران در این منطقه زندگی می کردند.
  • مشاهده طلوع خورشید از طبقه 56 این برج بسیار بی نظیر و دوست داشتنی می باشد.
برج مونپارناس

نمایشگاه برج مونپارناس پاریس

همانطور که در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره کردیم، سالانه ده ها نمایشگاه و رویداد بسیار مختلف در آخرین طبقه این برج برگزار می شود. از مهمترین و اصلی ترین نمایشگاه های برگزار شده در برج مونپارناس پاریس  می توان به نمایشگاه جواهر آلات، عکاسی و مد اشاره کرد. شما نیز در بازدید از برج مونپارناس در شهر پاریس می توانید در یکی از بهترین این نمایشگاه ها و رویدادها شرکت کنید.

برج مونپارناس

گالری پانوراما برج مونپارناس

از پرطرفدارترین و محبوب ترین قسمت های برج مونپارناس پاریس  می توان به گالری پانوراما اشاره کرد. شما می توانید با مراجعه به گالری پانوراما برج مونپارناس در شهر پاریس و با استفاده از صفحه های نمایشی و تلسکوپ ها می توانید یکی از جذاب ترین لحظات را برای خود به ارمغان آورید. این گالری برای زوج های جوان بسیار جذاب تر بوده چرا که می توانند با یک نگاه کل شهر را مورد مشاهده قرار دهید.

برج مونپارناس

هزینه های ورودی برج مونپارناس

گردشگران و توریست هایی که دارند تا در سفر خود به کشور فرانسه حتما از برج مونپارناس پاریس  بازدید داشته باشند، می توانند در مورد هزینه های ورودی این برج نیز اطلاعاتی را کسب کرده و سپس اقدام به بازدید داشته باشند. هزینه های ورودی برج مونپارناس در شهر پاریس را می توانید قبل از ورود به این برج مورد مشاهده قرار دهید. لازم است بدانید که کودکان زیر چهارسال نیازی به پرداخت هزینه های ورودی نخواهند داشت. همچنین تعرفه های مربوط به کودکان زیر سال با افراد بزرگسال نیز بسیار متفاوت می باشد. همچنین لازم به ذکر خواهد بود که اعتبار بلیط های تهیه شده یک سال است.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!