مرکز خرید وینو هرادی پراگ | فعالیت ها – آدرس – تصاویر

مرکز خرید وینو هرادی پراگ | فعالیت ها – آدرس – تصاویر

مرکز خرید وینو هرادی پراگ، درواقع یک منطقه است که در قلب پراگ قرار گرفته دارد. این منطقه درست در شرق مرکز شهر تاریخی واقع شده و با حمل و نقل عمومی به راحتی …

مرکز خرید وینو هرادی پراگ: شهر پراگ پایتخت جمهوری چک، یکی از شهرهای تاریخی و بسیار زیبا در اروپا است که سالانه از تمام دنیا توریست‌ها را به خود جذب می‌کند. مرکز خرید وینوهرادی یکی از این مکان‌ها است که در واقع یکی از خیابان‌های معروف پراگ است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا درباره این مرکز خرید اطلاعات گردشگری را بیان کرده و با آن بیشتر آشنا شویم.

مرکز خرید وینو هرادی پراگ | فعالیت ها - آدرس - تصاویر | یوروپ تورز

با مرکز خرید وینو هرادی بیشتر آشنا شویم

مرکز خرید وینوهرادی (vinohrady) درواقع یک منطقه است که در قلب پراگ قرار گرفته دارد. این منطقه درست در شرق مرکز شهر تاریخی واقع شده و با حمل و نقل عمومی به راحتی می‌توان به آن دسترسی داشت. وینوهرادی به خاطر معماری خیره‌کننده هنر نو، پارک‌های سرسبز و طیف متنوعی از گزینه‌های سرگرمی و خرید مشهور است.

تاریخ شگفت انگیز مرکز خرید وینوهرادی به قرن نوزدهم باز می‌گردد، زمانی که عمدتا از تاکستان پوشیده شده بود. با گذشت زمان این مکان به یک منطقه مسکونی معتبر تبدیل و در نهایت در سال 1922 بخشی از پراگ شد. امروزه این محله ترکیبی عالی از میراث تاریخی و استعداد مدرن معماری را نشان می‌‌دهد. شما می‌توانید در زمان سفر به پراگ این منطقه را هم در برنامه‌های خود قرار داده و از آن بازدید کنید.

با مرکز خرید وینو هرادی بیشتر آشنا شویم | یوروپ تورز

چه فعالیت‌ هایی می‌ توان در مرکز خرید وینو هرادی داشت؟

علاوه بر خرید از فروشگاه‌ها و مغازه‌های در مرکز خرید وینوهرادی شما می‌توانید انواع فعالیت‌های دیگر را نیز در این مکان داشته باشید.

بازدید از تئاتر Majestic Vinohrady

یکی از جواهرات معماری منطقه، تئاتر وینوهرادی است. این شگفتی نئو رنسانس درهای خود را در سال 1907 باز کرد و هم چنان با فضای داخلی مجلل و اجراهای فریبنده خود بازدیدکنندگان را مجذوب خود می‌کند. برای تجربه صحنه هنری پر رونق پراگ، می‌توانید یکی از تئاتر‌ها را رزرو کرده و آن را تماشا کنید. در این صورت می‌توانید با فرهنگ شهر پراگ هم آشنا شوید.

ریگروی سادی: طبیعت سرسبز در شهر

از شلوغی شهری به Riegrovy Sady پناه ببرید. پارکی زیبا با مناظر خیره‌کننده که باعث سرسبزی و آب و هوای خوب در این بخش از پراگ شده است. چه به دنبال یک قدم زدن آرام، یک پیک نیک با دوستان یا غروب آفتاب با منظره باشید، این پارک می‌تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد. پس آن را از دست ندهید.

ریگروی سادی: طبیعت سرسبز در شهر | یوروپ تورز

از کافه‌ ها و رستوران‌ های اطراف بازدید کنید

مرکز خرید وینو هرادی پراگ یک بهشت برای افرادی است که غذا علاقه دارند. با طیف متنوعی از رستوران‌ها، و کافه‌‌های جذاب بین‌المللی، شما می‌توانید بیشتر غذاهای مورد علاقه خود را در این رستوران‌ها امتحان کنید. غذاهای لذیذ چک را بچشید و با فرهنگ غذای این شهر آشنا شوید. هم چنین شیرینی ‌های سنتی را هم از شیرینی فروشی‌های محلی خریداری کرده و مزه عالی آن‌ها را از دست ندهید.

نامستی می‌ رو قلب وینو هرادی

نامستی می‌رو، یا میدان صلح، به عنوان مرکز اجتماعی و فرهنگی مرکز خرید وینو هرادی پراگ عمل می‌کند. این میدان با کلیسای زیبای سنت لودمیلا، که توسط کافه ‌های دنج، مغازه‌‌ها، و بازار کشاورزان لذت‌بخش احاطه شده، آراسته شده است. با این حال برای بازدید از کلیسای این میدان نیاز است تا لباس پوشیده داشته و از ساعات بازدید آن اطلاع داشته باشید

نامستی می‌ رو قلب وینو هرادی | یوروپ تورز

کشف زیبایی‌ های معماری وینو هرادی

همانطور که در خیابان‌های وینوهرادی قدم می‌زنید، با مجموعه‌ای از شگفتی‌های معماری روبرو خواهید شد. نماهای زیبا، جزئیات پیچیده و ساختمان‌های جذابی که این منطقه را به گنجینه معماری واقعی تبدیل می‌کند، می‌تواند تجربه‌ای عالی برای بازدید از این مکان فراهم کند.

سخن پایانی

مرکز خرید وینوهرادی پراگ و خیابان آن می‌تواند یک تجربه جذاب برای بازدید از این منطقه را برای شما فراهم کند. شما می‌توانید ضمن خرید از فروشگاه‌های این منطقه از دیگر فعالیت‌ها برای سرگرم شدن و آشنایی با فرهنگ مردم این شهر استفاده کنید. در این صورت می‌توانید بهترین تجربه از مسافرت به این شهر زیبا در اروپا را داشته باشید.


سوالات متداول مرکز خرید وینو هرادی پراگ

علت شهرت مرکز خرید وینو هرادی پراگ چیست؟

وینوهرادی به خاطر معماری خیره‌کننده هنر نو، پارک‌های سرسبز و طیف متنوعی از گزینه‌های سرگرمی و خرید مشهور است.

چگونه میتوان به مرکز خرید وینو هرادی پراگ دسترسی پیدا کرد؟

مرکز خرید وینوهرادی درواقع یک منطقه است که در قلب پراگ قرار گرفته دارد. این منطقه درست در شرق مرکز شهر تاریخی واقع شده و با حمل و نقل عمومی به راحتی می‌توان به آن دسترسی داشت.

امروزه اوضاع محله مرکز خرید وینو هرادی چگونه است؟

امروزه این محله ترکیبی عالی از میراث تاریخی و استعداد مدرن معماری را نشان می‌‌دهد.

علاوه بر خرید در وینو هرادی چه فعالیت های دیگری میتوان در این منطقه انجام داد؟

علاوه بر خرید در مرکز خرید وینوهرادی بازدید از تئاتر Majestic Vinohrady، ریگروی سادی: طبیعت سرسبز در شهر و نامستی می‌ رو قلب وینو هرادی را میتوان در این منطقه انجام داد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!