قلعه ولدمارس دانمارک | تاریخچه – جاذبه ها – تصاویر

قلعه ولدمارس دانمارک | تاریخچه – جاذبه ها – تصاویر

قلعه ولدمارس، اگر قصد سفر به دانمارک را دارید و دوست دارید از بهترین اماکن گردشگری آن بازدید کنید، قلعه ولدمارس باید یکی از اولویت‌های شما باشد. برای اینکه …

اگر قصد سفر به دانمارک را دارید و دوست دارید از بهترین اماکن گردشگری آن بازدید کنید، قلعه ولدمارس باید یکی از اولویت‌های شما باشد. برای اینکه بهترین بازدید را از این قلعه داشته باشیم نیاز است تا از اطلاعات توریستی و تاریخی آن آگاه باشیم. بنابراین در این مقاله قصد داریم درباره این قلعه بیشتر بدانیم و شما را برای بازدید از آن آماده کنیم.

قلعه ولدمارس دانمارک | تاریخچه - جاذبه ها - تصاویر | یوروپ تورز

تاریخچه قلعه ولدمارس

قلعه ولدمارس که به نام Valdemars Slot نیز شناخته می‌شود، در قرن هفدهم باز سازی شده و در جزیره توسینگه در جنوب دانمارک واقع شده است. این قلعه در ابتدا توسط پادشاه کریستین چهارم برای پسرش ولدمار در نظر گرفته شد و از آن زمان تاکنون متعلق به همان خانواده اشرافی بوده است. در طول قرن‌ها، این قلعه شاهد وقایع تاریخی مهمی بوده است که آن را تبدیل به یکی از نقاط عطف بزرگ از میراث و تاریخ دانمارک تبدیل کرده است.

این قلعه معماری نفیس رنسانس را با عناصری از معماری هلندی و فرانسوی به نمایش می‌گذارد. نمای باشکوه قلعه که با جزئیات زیبا و برجک‌های بلند مزین شده است، حس بزرگی و باشکوه بودن را برای انسان بر می‌انگیزد. فضای داخلی دارای اتاق‌هایی است که به زیبایی مبله شده‌اند و شکوه و ظرافت گذشته را به نمایش می‌گذارند. همان طور که از قلعه بازدید می‌کنید می‌توانید به گذشته بازگردید و از تاریخ گذشته باخبر شوید.

جاذبه‌ های قلعه ولدمارس

بعد از آشنایی با قلعه نیاز است بدانیم که در زمان بازدید می‌توانیم چه عناصری را مشاهده کنیم. در این قلعه نیز مانند بیشتر مکان‌های تاریخی جاذبه‌هایی وجود دارند که می‌توان آن‌ها را مشاهده کرد.

• موزه: قلعه ولدمارس موزه‌ای را در خود جای داده است که بینش شگفت انگیزی از تاریخ و میراث فرهنگی این منطقه از دانمارک را ارائه می‌دهد. از آثار باستانی گرفته تا یادگاری‌های سلطنتی، نمایشگاه‌های موزه گنجینه‌ای از تاریخ غنی این منطقه است.

جاذبه‌ های قلعه ولدمارس | یوروپ تورز

• باغ‌ها: قلعه توسط باغ‌های مسحور‌کننده احاطه شده است که بسیار زیبا ساخته شده‌اند. شما می‌توانید در میان فضای سبز سرسبز قدم بزنید، در شکوفه‌های معطر نفس بکشید و زیبایی طبیعت را به همراه این قلعه مشاهده کنید.

• کلیسای قلعه ولدمارس: کلیسای قلعه ولدمارس که در داخل محوطه قلعه قرار دارد، یک جواهر معماری خیره‌کننده است. شما می‌توانید قدم به داخل آن بگذارید تا شاهد آرامش این فضای مقدس باشید.

چگونه به قلعه زیبای ولدمارس برویم؟

از دیگر اطلاعات مهم دیگری که درباره این قلعه باید بدانیم، نحوه رسیدن به آن است. قلعه ولدمارس با وسایل حمل و نقل عمومی و خصوصی به راحتی قابل دسترسی است. اگر از کپنهاگ سفر می‌کنید، می‌توانید با قطار خوش منظره به Svendborg (اسوندبورگ) بروید و سپس با کشتی راه کوتاهی را به جزیره Tåsinge (توسینگه) طی کنید. از طرف دیگر، اگر رانندگی را ترجیح می‌دهید و ماشین کرایه کرده‌اید، جاد ه‌های متصل به قلعه وجود دارند و هم چنین پارکینگ‌‌های فراوان نیز در محل موجود است.

نکاتی برای بازدید از قلعه ولدمارس

از قیمت حدودی بلیط ورودی قلعه ولدمارس اطلاعاتی در دسترس نیست. اما می‌توانید قبل از بازدید از وب سایت‌ها و به صورت حضوری از بهای بلیط مطلع شوید. هم چنین بهتر است از قبل ساعت کاری قلعه و برنامه رویدادها را بررسی کنید تا از زمان خود نهایت استفاده را ببرید. قلعه از ساعت 9 صبح تا زمان غروب آفتاب به روی مردم باز است اما باز هم برای اطلاعات بیشتر باید زمان بازدید را از وب سایت یا افراد مطلع در منطقه سوال کرد. هم چنین شما می‌توانید از راهنمای تور استفاده کنید تا از تاریخ قلعه و هنر موجود در آن بیشتر بدانید.

نکاتی برای بازدید از قلعه ولدمارس | یوروپ تورز

سخن پایانی

قلعه ولدمارس جواهری واقعی از میراث فرهنگی دانمارک است که ترکیبی شگفت انگیز از تاریخ، معماری و زیبایی طبیعی را ارائه می‌دهد. چه از علاقه مندان به تاریخ و چه عاشق معماری یا صرفا به دنبال گردش در یک محیط آرام باشید، بازدید از این قلعه زیبا نوید یک تجربه فراموش نشدنی را به شما می‌دهد.


سوالات متداول قلعه ولدمارس

ویژگی های ظاهری قلعه ولدمارس چیست؟

این قلعه معماری نفیس رنسانس را با عناصری از معماری هلندی و فرانسوی به نمایش می‌گذارد. نمای باشکوه قلعه که با جزئیات زیبا و برجک‌های بلند مزین شده است، حس بزرگی و باشکوه بودن را برای انسان بر می‌انگیزد.

چگونه میتوان از کپنهاگ به قلعه ولدمارس دسترسی پیدا کرد؟

اگر از کپنهاگ سفر می‌کنید، می‌توانید با قطار خوش منظره به Svendborg (اسوندبورگ) بروید و سپس با کشتی راه کوتاهی را به جزیره Tåsinge (تاسینگه) طی کنید. از طرف دیگر، اگر رانندگی را ترجیح می‌دهید و ماشین کرایه کرده‌اید، جاد ه‌های متصل به قلعه وجود دارند و هم چنین پارکینگ‌‌های فراوان نیز در محل موجود است.

چه ساعاتی میتوان از قلعه ولدمارس بازدید کرد؟

قلعه از ساعت 9 صبح تا زمان غروب آفتاب به روی مردم باز است اما باز هم برای اطلاعات بیشتر باید زمان بازدید را از وب سایت یا افراد مطلع در منطقه سوال کرد. هم چنین شما می‌توانید از راهنمای تور استفاده کنید تا از تاریخ قلعه و هنر موجود در آن بیشتر بدانید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!