پلاژ ساحلی سانتورینی | یکی از زیباترین جزایر یونان

پلاژ ساحلی سانتورینی | یکی از زیباترین جزایر یونان

پلاژ ساحلی سانتورینی، بخشی از جزیره سانتورینی است که به صورت اختصاصی برای تفریحات آبی و ساحلی ایجاد شده است. در این منطقه از جزیره سانتورینی، تفریحات زیادی …

پلاژ ساحلی سانتورینی یکی از زیباترین و عجیب‌ترین جزایر یونان بوده و جاذبه‌های دیدنی زیادی را در خود جای داده است. این جزیره قدمتی 3500 ساله داشته و شگفتی‌های فراوانی در آن وجود دارد. محال است کسی به کشور یونان سفر کرده باشد و از این جزیره بازدید نکند، حتی بسیاری از گردشگران به قصد بازدید از سانتورینی، راهی یونان می‌شوند.

در هر گوشه‌ای از سانتورینی تفریحات بی‌نظیری وجود دارد که یکی از آن‌ها، پلاژ ساحلی این منطقه است. در ادامه این مطلب تصمیم داریم شما را با پلاژ ساحلی سانتورینی آشنا کنیم. همراه ما باشید!

پلاژ ساحلی سانتورینی | یکی از زیباترین جزایر یونان | یوروپ تورز

پلاژ ساحلی سانتورینی کجاست؟

پلاژ ساحلی بخشی از جزیره سانتورینی است که به صورت اختصاصی برای تفریحات آبی و ساحلی ایجاد شده است. در این منطقه از جزیره سانتورینی، تفریحات زیادی برای گردشگران وجود دارد و یکی از بهترین مناطق برای تفریح و لذت بردن از سواحل سانتورینی است. از همین رو به تمام کسانی که به یونان و سانتورینی سفر می‌کنند پیشنهاد می‌دهیم حتما به این منطقه سری بزنند و از تفریحات و سرگرمی‌های فوق العاده آن لذت ببرند.

در پلاژ ساحلی سانتورینی چه تفریحاتی وجود دارد؟

همانطور که در بخش قبلی هم اشاره کردیم، پلاژ ساحلی سانتورینی (Santorini beach) جایی برای تجربه شگفتی‌ها و تفریحات هیجان انگیز است. در این منطقه، تفریحات زیادی وجود دارد که از آن جمله می‌توان به شنا و غواصی، قایق سواری و… اشاره کرد.

در عمق 14 متری آب‌های این منطقه، لاشه‌هایی از کشتی‌های باستانی یونان وجود دارد که گردشگران می‌توانند به کمک تجهیزات غواصی مخصوص، از آن‌ها دیدن کننند. با وجود اینکه منظره زیر آب این پلاژ چندان هم جالب نیست و ماهی‌ها و موجودات دریایی زیادی در آن وجود ندارد، اما وجود این لاشه‌های کشتی باعث شده غواصان برای رفتن به عمق آب کنجکاو و مشتاق شوند.

از دیگر تفریحات موجود در این منطقه می‌توان به سوارکاری اشاره کرد که یکی از محبوبترین تفریحات در میان گردشگران و افراد بومی به شمار می‌رود. گردشگران می‌توانند در اطراف تپه‌های این منطقه یا در طول ساحل به اسب سواری پرداخته و از منظره اطراف خود لذت ببرند.

اگر به دنبال کمی هیجان بیشتر هستید، می‌توانید قایق سواری را هم امتحان کنید. در پلاژ ساحلی سانتورینی تورهای قایق سواری مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید با شرکت در آن‌ها، از گشت و گذار روی امواج آرام آب‌ها لذت ببرید و تجربه‌ای بی‌نظیر برای خود رقم بزنید. این تورها چند ساعتی طول می‌کشند و شما در طی مسیر از آتشفشان و چشمه‌های آب گرم بازدید خواهید کرد.

در پلاژ ساحلی سانتورینی چه تفریحاتی وجود دارد؟ | یوروپ تورز

چه زمانی به پلاژ ساحلی سانتورینی سفر کنیم؟

جزیره سانتورینی از اواخر ژوئن تا اوایل سپتامبر، پذیرای گردشگران زیادی از سراسر دنیا بوده و بسیار شلوغ است. بدیهی است که اکثر این گردشگران از پلاژ ساحلی هم دیدن کرده و این پلاژ در این مدت شلوغ خواهد بود. علت این موضوع، به آب و هوای مطبوع و آفتابی سواحل سانتورینی در این فصل از سال برمیگردد که باعث می‌شود گردشگران زیادی به حضور در پلاژهای ساحلی علاقه‌مند شوند.این موضوع همچنین هزینه‌های سفر به سانتورینی را هم افزایش خواهد داد.

در ماه‌های می، ژوئن و سپتامبر تا اکتبر، هوای سانتورینی کمی سردتر می‌شود و گردشگران کمتری به این جزیره سفر می‌کنند. همچنین هوا برای تفریحات آبی و آفتاب گرفتن در پلاژ ساحلی بسیار سرد بوده و این مناطق خلوت‌تر می‌شوند. در عوض، هزینه‌ها برای سفر به یونان و سانتورینی در این ماه‌ها کمتر است. پس اگر به آفتاب گرفتن در ساحل علاقه‌ای ندارید و برای پیاده روی و سوارکاری به پلاژ ساحلی سانتورینی می‌روید، سفر در این ماه‌ها برایتان مناسب خواهد بود.

در ماه‌های نوامبر و آوریل به دلیل بارش‌های گاه و بیگاه و بادهای شدید، سفر به جزیره سانتورینی و پلاژ ساحلی آن چندان هم توصیه نمی‌شود. چرا که شما به دلیل شرایط آب و هوایی، امکان لذت بردن از تفریحات این جزیره را نخواهید داشت.

چه زمانی به پلاژ ساحلی سانتورینی سفر کنیم؟ | یوروپ تورز

جمع بندی

پلاژ ساحلی سانتورینی یکی از بهترین مناطق این جزیره برای تفریح و گردشگری به شمار می‌رود. در این منطقه، تفریحات آبی و ساحلی زیادی وجود دارد و گردشگران می‌توانند ساعات خوشی را در آن سپری کنند.


سوالات متداول پلاژ ساحلی سانتورینی

یکی از زیبا ترین و عجیب ترین جزایر یونان چه نام دارد؟

سانتورینی یکی از زیباترین و عجیب‌ترین جزایر یونان بوده و جاذبه‌های دیدنی زیادی را در خود جای داده است.

پلاژ ساحلی سانتورینی کجاست؟

پلاژ ساحلی بخشی از جزیره سانتورینی است که به صورت اختصاصی برای تفریحات آبی و ساحلی ایجاد شده است.

چه زمانی سفر به ساحل سانتورینی کم هزینه تر است؟

در ماه‌های می، ژوئن و سپتامبر تا اکتبر، هوای سانتورینی کمی سردتر می‌شود و گردشگران کمتری به این جزیره سفر می‌کنند.در عوض، هزینه‌ها برای سفر به یونان و سانتورینی در این ماه‌ها کمتر است. پس اگر به آفتاب گرفتن در ساحل علاقه‌ای ندارید و برای پیاده روی و سوارکاری به پلاژ ساحلی سانتورینی می‌روید، سفر در این ماه‌ها برایتان مناسب خواهد بود.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!