پارک فواره ای چند رسانه ای لهستان | معرفی – تصاویر – دانستنی ها

پارک فواره ای چند رسانه ای لهستان | معرفی – تصاویر – دانستنی ها

پارک فواره ای چند رسانه ای لهستان، پارک فواره‌ای یک مجموعه فواره واقع در مرکز ورشو، بین منطقه قدیمی و جدید شهر و رودخانه ویستولا است، که در ماه مه تا سپتامبر …

پارک فواره ای چند رسانه ای لهستان: یک مجموعه فواره واقع در مرکز ورشو، بین منطقه قدیمی و جدید شهر و رودخانه ویستولا است، که در ماه مه تا سپتامبر و در طول فصل زمستان کار می‌کند. نمایش‌های شبانه چندرسانه‌ای (آبنما، لیزر، موسیقی و چراغ ها) گردشگران زیادی را به خود جذب کرده و هزینه بازدید از این پارک رایگان است. درواقع همگان می‌توانند از جذابیت آن بدون پرداخت پول بهره‌مند شوند. به هر حال اگر می‌خواهید در مورد پارک فواره‌ای اطلاعات بیشتری به دست آورید، ادامه این مطلب را از دست ندهید!

پارک فواره ای چند رسانه ای لهستان | یوروپ تورز

بازگشت نمایش‌ های تابستانی پارک فواره‌ ای در سال 2022

پس از آنکه برگذاری نمایش‌های تابستانه پارک فواره ای چند رسانه ای لهستان در سال 2020 متوقف شد، هم اکنون تصمیم گرفته‌اند که پس از یک وقفه دو ساله، نمایش‌های ویژه در پارک فواره در سال 2022 بازگردانند.
نمایش چند رسانه‌ای موسیقی، نور، آب، لیزر هر جمعه و شنبه، ساعت 21:30 از ماه می‌تا ژوئیه برگذار می‌گردد. همچنین این نمایش‌ها در ساعت 21:00 در ماه اوت و ساعت 20:30 در ماه سپتامبر هم اجرا می‌شوند. همانطور که در بالا هم گفته شد ورودی این پارک کاملا رایگاه بوده و نیازی به پرداخت پول برای دیدن نمایش‌های تابستانه نیست.

دانستنی‌ ها در مورد پارک فواره‌ ای چند رسانه‌ ای لهستان

بهتر است بدانید در صورتی که شرایط آب و هوایی بد باشد، نمایش چند رسانه‌ای پاک لغو خواهند شد. علاوه بر آن بازدید از پارک فواره ای چند رسانه ای لهستان در طول تابستان هیجان بیشتری دارد؛ چرا که در کنار پارک فواره‌ای در طول تابستان یک کشتی رایگان به نام پروم ویلگا (نزدیک ایستگاه اتوبوس سانگوسکی) وجود دارد که مسافران را به ایستگاه باغ وحش می‌برد. در خیابان Kościelna هم یک گزینه خوب برای پیاده روی از بازار شهر جدید، تا پارک فواره‌ای وجود داشته و می‌تواند لحظاتی فوق العاده برای شما رقم بزند.

دانستنی‌ ها در مورد پارک فواره‌ ای چند رسانه‌ ای لهستان | یوروپ تورز

نورپردازی‌ های زمستانی و نمایش‌ های فصل زمستان

در فصل زمستان، منطقه اطراف فواره‌ها با نورپردازی‌های جشن تزئین می‌شود. یکی از معروف‌ترین نور پردازی‌های این فصل نور پردازی هزارتوی است. در فصل زمستان و بعد از یک استراحت یکساله باز هم برنامه‌‌های چند رسانه ‌ای فواره‌‌های زمستانی بر می‌گردند. البته برنامه‌های زمستانی بدون آب برگزار می‌شوند.
با این حال فواره‌‌هایی که با ریتم موفقیت‌‌های زمستانی به همراه چراغ ‌های LED درخشان می‌رقصند، جلوه‌ای زیبا و بی‌نظیر دارد. نورپردازی‌های جشن از 4 دسامبر 2021 شروع شده و تا 14 فوریه 2022 ادامه دارد. هزاران چراغ ال ‌ای‌ دی با رنگ‌‌های شگفت‌ انگیز، فضایی بی‌ نظیر و جادویی ایجاد کرده و این پارک را به مکان عالی برای گرفتن عکس‌های اینستاگرام در مناظر زیبا و کریسمس تبدیل کرده است.

نورپردازی‌ های زمستانی و نمایش‌ های فصل زمستان | یوروپ تورز

سخن آخر

نورپردازی‌‌های پارک فواره‌ای چند رسانه‌ای واقع در کشور لهستان هر روز پس از تاریک شدن هوا روشن می‌‌شوند و نمایش‌‌های آبنمای چندرسانه ‌ای در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه در ساعت ‌های 16، 17، 18، 19، 20 برگزار می‌ شود.


سوالات متداول پارک فواره ای چند رسانه ای لهستان

این پارک فواره ای در کجا قرار دارد؟

پارک فواره‌ای یک مجموعه فواره واقع در مرکز ورشو، بین منطقه قدیمی و جدید شهر و رودخانه ویستولا است، که در ماه مه تا سپتامبر و در طول فصل زمستان کار می‌کند.

این فواره چند سال مورد استفاده قرار نگرفته است؟

پس از آنکه برگذاری نمایش‌های تابستانه پارک فواره‌ای در سال 2020 متوقف شد، هم اکنون تصمیم گرفته‌اند که پس از یک وقفه دو ساله، نمایش‌های ویژه در پارک فواره در سال 2022 بازگردانند.

این فواره در فصل زمستان چگونه میشود؟

در فصل زمستان، منطقه اطراف فواره‌ها با نورپردازی‌های جشن تزئین می‌شود. یکی از معروف‌ترین نور پردازی‌های این فصل نور پردازی هزارتوی است. در فصل زمستان و بعد از یک استراحت یکساله باز هم برنامه‌‌های چند رسانه ‌ای فواره‌‌های زمستانی بر می‌گردند. البته برنامه‌های زمستانی بدون آب برگزار می‌شوند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!