گالری جدید بوداپست | یکی از مهمترین موسسه های هنری

گالری جدید بوداپست | یکی از مهمترین موسسه های هنری

گالری جدید بوداپست، به عنوان یکی از مهم‌ترین موسسات هنری در بوداپست معرفی می‌شود که نمایشگاه‌های هنری مختلفی را در خود جای می‌دهد.

گالری جدید بوداپست به عنوان یکی از مهم‌ترین موسسات هنری در بوداپست معرفی می‌شود که نمایشگاه‌های هنری مختلفی را در خود جای می‌دهد. در این نمایشگا‌ها آثار طبیعت معماری، عکاسی، هنر رسانه‌‌ها و آثار هنری کاربردی و طراحی به نمایش در می‌آید.

گالری جدید بوداپست | یکی از مهمترین موسسه های هنری | یوروپ تورز

معرفی گالری جدید بوداپست

گالری جدید بوداپست، گالری غیرانتفاعی شهرداری بوداپست است. این گالری با نمایشگاه‌های خود به دنبال ارائه هنر معاصر مجارستانی و خارجی به عموم مردم است. در این جا، هنرهای تجسمی به گسترده ‌ترین معنای ممکن تفسیر می‌ شوند، بنابراین نمایشگاه‌‌های برگزار شده در این گالری شامل آثاری با ماهیت معماری، عکاسی و آثار هنرهای کاربردی است.

گالری جدید بوداپست (که از نظر اداری یکی از بخش ‌های اصلی موزه تاریخ بوداپست است) نمایشگاه ‌هایی را در دو مکان برگزار می‌‌کند: در ساختمانی که دفاتر مرکزی مؤسسه در آن قرار دارد و گالری بوداپست در اوبودا در خیابان لایوس، و در نیو. گالری بوداپست در طبقه اول ساختمان انبار بالنا در ساحل رودخانه دانوب در پست واقع شده است. این موسسه همچنین بر مجموعه Imre Varga، واقع در خیابان Laktanya در منطقه 3 نظارت دارد.

گالری جدید بوداپست با نمایشگاه‌های خود به دنبال ارائه هنر معاصر مجارستانی و خارجی به عموم مردم و آشنایی مخاطبان بین‌المللی با هنر معاصر مجارستان است. در این گالری هنر بصری را در گسترده ‌ترین معنای ممکن درک می‌ کنید، بنابراین نمایشگاه ‌ها همچنین شامل آثاری با ماهیت معماری، عکاسی، هنر رسانه ‌ای و آثار هنرهای کاربردی و طراحی هستند.

نمایشگاه‌ های گالری بوداپست جدید در بالنا

فضای نمایشگاهی به مساحت 860 متر مربع، تلاش می‌کند تا دستاوردهای هنری برجسته مجارستانی و بین‌المللی، گروه‌های هنری و آثار هنری قرن بیستم و معاصر را ارائه دهد. این نمایشگاه‌ها که بر اساس مفاهیم نوآورانه کیوریتوری سازماندهی می‌شوند، تلاش می‌کنند تا به تلاش‌های معاصر و سنت‌های تاریخی هنر در گذشته نزدیک بازنمایی برابر ارائه دهند.

اکثر نمایشگاه‌های سرپرستی با همکاری همکاران گالری و کارشناسان دعوت شده از دنیای هنر برگزار می‌شود. نورپردازی و سایر وسایل فنی گالری با به روزترین موزه‌های اروپایی قابل مقایسه است و این امر امنیت و انعطاف بالایی را برای هنرمندان ایجاد می‌کند. کیفیت خاص فضای جدید ممکن است الهام بخش خلق آثار جدید باشد.

نمایشگاه‌ های گالری بوداپست جدید در بالنا | یوروپ تورز

هدفاز ساخت گالری جدید بوداپست

گالری جدید بوداپست یک موزه و گالری در بوداپست است که نمایشگاه‌های موقت خود را در طبقه اول ساختمان Bálna Közraktár برگزار می‌کند. گالری بوداپست جدید به ارائه نمایش‌های هنری برجسته مجارستانی و بین‌المللی، گروه‌های خلاق، قرن بیستم و آثار معاصر اختصاص دارد. هدف این گالری نمایش مجموعه ‌ای معاصر از آرمان ‌ها و سنت ‌های معاصر تاریخ هنر اخیر با نمایشگاه‌‌های موضوعی است که در راستای مفاهیم کیوریتوری برگزار می‌‌شود.

اطلاعات عمومی در رابطه با این گالری

برای شناخت بیشتر گالری جدید بوداپست، دانستن اطلاعات زیر ضروری است:
• آدرس: Fővám tér 11-12.، بوداپست، 1093
• تلفن: 003613886784
• وبسایت: budapestgaleria.hu/uj
• ایمیل: info@budapestgaleria.hu
• ساعات دایر: سه شنبه – یکشنبه 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

گالری جدید بوداپست در هنرهای معاصر هنرمندان مجارستانی و بین‌المللی تخصص دارد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با گالری تماس بگیرید.

نمایشگاه‌ های گالری بوداپست جدید در بالنا

گالری جدید بوداپست بخش مهمی از زندگی و همچنین تاریخچه هنری مجارستان را به شکل نمایشگاه ارائه می‌دهد و می‌تواند از جنبه فرهنگی برای کشور مجارستان و همچنین وجه جهانی، تاثیر مثبتی داشته باشد. از آنجایی که گالری جدید بوداپست یکی از مهم‌ترین مکان‌های تاریخی در این کشور معرفی می‌شود، دیدن و دانستن اطلاعات از این مکان خالی از لطف نیست.

اطلاعات عمومی در رابطه با این گالری | یوروپ تورز

سخن پایانی

گالری جدید بوداپست تمامی آثار هنرمندان این شهر را به نمایش می‌گذارد تا تمامی افراد از سراسر جهان اطلاعات کامل در رابطه با آن را دریابند. در حال حاضر این گالری بنا بر دلایلی که در وبسایت آن ذکر شده است، بسته می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با ساعات فعالیت این مجموعه می‌توانید از وبسایت یا شماره تلفنی که در اختیار شما قرار دادیم، استفاده کنید.


سوالات متداول گالری جدید بوداپست

گالری جدید بوداپست چه چیزهایی را به نمایش میگذارد؟

در این جا، هنرهای تجسمی به گسترده ‌ترین معنای ممکن تفسیر می‌ شوند، بنابراین نمایشگاه‌‌های برگزار شده در این گالری شامل آثاری با ماهیت معماری، عکاسی و آثار هنرهای کاربردی است.

آدرس این گالری چیست؟

آدرس: Fővám tér 11-12.، بوداپست، 1093

چرا گالری جدید بوداپست؟

گالری جدید بوداپست بخش مهمی از زندگی و همچنین تاریخچه هنری مجارستان را به شکل نمایشگاه ارائه می‌دهد و می‌تواند از جنبه فرهنگی برای کشور مجارستان و همچنین وجه جهانی، تاثیر مثبتی داشته باشد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!