آشنایی با موزه فولکلور میکونوس یونان

آشنایی با موزه فولکلور میکونوس یونان

موزه فولکلور میکونوس، یکی از چندین موزه در کشور یونان است که در آن می‌توان آثار تاریخی و باستانی را مشاهده کرد. شما می‌توانید در سفر خود به یونان و میکونوس …

موزه فولکلور میکونوس: موزه فولکلور در شهر میکونوس یونان یکی از چندین موزه در این کشور است که در آن می‌توان آثار تاریخی و باستانی را مشاهده کرد. شما می‌توانید در سفر خود به یونان و میکونوس از این موزه بازدید کرده و با تاریخ یونان بیشتر آشنا شوید. اما قبل از بازدید نیاز است تا درباره این موزه و اطلاعات گردشگری آن بیشتر بدانید. پس در این مقاله با ما همراه باشید تا تمامی موارد لازم در این زمینه را بیان کنیم.

آشنایی با موزه فولکلور میکونوس یونان | یوروپ تورز

درباره موزه فولکلور بیشتر بدانیم

موزه فولکلور در میکونوس یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های گردشگری در این جزیره است که بینش شگفت انگیزی از شیوه زندگی سنتی در این بخش زیبای یونان ارائه می‌دهد. ساختمان موزه با دیوارهای سفید، کرکره‌های قرمز و حیاط جذابش یک اثر هنری بسیار زیبا را ایجاد کرده است.

در داخل، بازدیدکنندگان می‌توانند انبوهی از نمایشگاه‌ها را کشف کنند که طیف گسترده‌ای از لباس‌های سنتی و وسایل خانه گرفته تا آلات موسیقی و آثار مذهبی را شامل می‌شود. یکی از نکات برجسته این موزه مجموعه لباس‌های سنتی و منسوجات آن است. مراجعه کنندگان می‌‌توانند نمونه ‌هایی از تکنیک‌‌های پیچیده گلدوزی و بافندگی را ببینند که از نسل‌‌های مختلف صنعتگران یونانی منتقل شده است.

این موزه هم چنین مجموعه‌ای از مبلمان عتیقه، اشیاء خانگی و ابزار را در خود جای داده است که به بازدیدکنندگان نشان می‌دهد زندگی در قرن‌های گذشته میکونوس به چه صورت بوده است. اما موزه فولکلور میکونوس (Mykonos Folklore Museum) فقط مکانی برای تماشای آثار نیست. رویدادهای مختلف مانند موسیقی سنتی و رقص، کارگاه آموزش ساخت صنایع دستی و جشنواره‌های مختلف نیز در آن برگزار می‌شود.

محل دقیق موزه فولکلور و نحوه رسیدن به آن

این موزه در مرکز میکونوس قرار گرفته است. به همین دلیل با پای پیاده و وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی می‌توان به آن رسید. این جزیره دارای یک خط اتوبوسرانی است که از هر کجای شهر سوار اتوبوس‌ها شوید، می‌توانید ایستگاهی نزدیک به موزه پیاده شوید. اگر در سفر خود به یونان ماشین اجاره کرده‌اید نیز می‌توانید آن را در پارکینگ‌های نزدیک به موزه پارک کنید. با این حال باید بدانید که ممکن است هزینه پارکینگ کمی بالا باشد.

محل دقیق موزه فولکلور و نحوه رسیدن به آن | یوروپ تورز

ساعات بازدید و بلیط ورودی موزه فولکلور میکونوس

موزه فولکلور در میکونوس همه روزه از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر، هم چنین آخر هفته‌ها و تعطیلات رسمی باز است. با این حال اگر در زمان تعطیلات و اوج توریست قصد بازدید را دارید ممکن است نیاز به رزرو قبلی داشته باشد. البته شما می‌توانید بلیط موزه را از درب ورودی آن خریداری کنید. هزینه ورودی برای بزرگسالان 8 یورو و برای دانش‌آموزان و کودکان 4 یورو است. هم چنین برای گروه‌های 10 نفره یا بیشتر تخفیف در نظر گرفته شده است.

نکات مهمی که هنگام بازدید از این موزه باید بدانید

موزه فولکلور دارای دو تور به زبان انگلیسی و یونانی است که به صورت خودکار به همراه بلیطی که خریداری می‌شود، قابل استفاده خواهند شد. این تورها در زمان‌های مشخصی در طول روز انجام شده و به بازدیدکنندگان درک عمیق‌‌تری از نمایشگاه ‌ها و تاریخ میکونوس می‌‌دهند.

اگر به صنایع دستی سنتی علاقه دارید، می‌توانید در یکی از کارگاه‌های موزه ثبت نام کنید. در این صورت می‌توانید سوغاتی‌ها را ساخته و به عزیزان خود هدیه دهید. البته این موزه یک فروشگاه نیز دارد که می‌توانید به آن جا مراجعه کرده و انواع سوغاتی و کتاب‌های مربوطه را از آن خریداری کنید. بهتر است پیاده به موزه بروید و قبل از ورود از منظره ساحل و دریا نیز استفاده کنید.

نکات مهمی که هنگام بازدید از این موزه باید بدانید | یوروپ تورز

سخن پایانی

موزه فولکلور یکی از بهترین مکان‌های مربوط به تاریخ یونان است که اطلاعات ارزشمندی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد داد. شما می‌توانید بازدید از موزه را در برنامه‌های سفر به یونان خود قرار دهید و از زیبایی‌های جزیره میکونوس و این موزه به خوبی استفاده کنید. با این حال دانستن اطلاعات گردشگری قبل از بازدید ضروری است.


سوالات متداول موزه فولکلور میکونوس

یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری جزیره میکونوس چیست؟

موزه فولکلور در میکونوس یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های گردشگری در این جزیره است که بینش شگفت انگیزی از شیوه زندگی سنتی در این بخش زیبای یونان ارائه می‌دهد.

ساعات بازدید از موزه فولکلور میکونوس چگونه است؟

موزه فولکلور در میکونوس همه روزه از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر، هم چنین آخر هفته‌ها و تعطیلات رسمی باز است. با این حال اگر در زمان تعطیلات و اوج توریست قصد بازدید را دارید ممکن است نیاز به رزرو قبلی داشته باشد.

قیمت بلیط موزه فولکلور میکونوس چگونه است؟

شما می‌توانید بلیط موزه را از درب ورودی آن خریداری کنید. هزینه ورودی برای بزرگسالان 8 یورو و برای دانش‌آموزان و کودکان 4 یورو است. هم چنین برای گروه‌های 10 نفره یا بیشتر تخفیف در نظر گرفته شده است.

این موزه در کجا واقع شده است؟

این موزه در مرکز میکونوس قرار گرفته است. به همین دلیل با پای پیاده و وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی می‌توان به آن رسید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!