ساحل پارادایس یونان | تاریخچه – آشنایی – تصاویر

ساحل پارادایس یونان | تاریخچه – آشنایی – تصاویر

ساحل پارادایس یونان، در جنوب جزیره میکونوس قرار دارد. این ساحل معروف و فوق العاده به ساحل بهشت یونان معروف است. این ساحل زیبا در همه فصول، مخصوصا فصل …

درباره ساحل پارادایس یونان

ساحل پارادایس در جنوب جزیره میکونوس قرار دارد. این ساحل معروف و فوق العاده به ساحل بهشت یونان معروف است. این ساحل زیبا در همه فصول، مخصوصا فصل تابستان، محل بازدید گردشگران زیادی قرار می‌گیرد. مناظر کلی این ساحل مانند یک رؤیا بوده و بنابراین تعجبی ندارد که به طور مرتب از ساحل بهشت به عنوان یکی از بهترین سواحل یونان یاد می‌شود.

ساحل پارادایس یونان | تاریخچه - آشنایی - تصاویر | یوروپ تورز

تاریخچه کوتاه پشت ساحل پارادایس یونان

ساحل پارادایس یونان (Paradise beach in Greece) و نواحی مجاور آن، قبلا با نام «مکریاموس کینیرون» شناخته می‌شد. زمانی که یک فروشگاه بزرگ در این محل با نام پسوند پارادایس افتتاح شد، به مرور زمان نام ساحل به طور غیر رسمی به ساحل پارادایس تبدیل شد. زیبایی محصور‌کننده آن موجب شد به مرور زمان نام ساحل بهشت را نیز به خود بگیرد. این ساحل در آن زمان به راحتی در دسترس عموم قرار نداشت. پس از احداث اولین جاده در ضلع شمالی ساحل و سپس در ضلع جنوبی، به راحتی در دسترس گردشگران قرار گرفت.

آشنایی با جاذبه‌ های ساحل پارادایس یونان

اگر به دنبال آب فیروزه‌ای شفاف، شن‌های نرم و مناظر زیبا هستید، بهترین انتخاب می‌تواند ساحل پارادایس یونان باشد. بیخودی نام بهشت را بر آن نگذاشته‌اند، واقعا تکه‌ای بهشت بر روی زمین است. این منطقه زیبا دارای بسیاری از درختان بادام هندی و درختان نخل چینی بوده که مناظر جالبی را ایجاد کرده‌اند.

این قطعه از بهشت روی زمین، در مقایسه با برخی از سواحل پر جنب و جوش دیگر یونان، بسیار آرام است. جالب است بدانید هر سال از برهنگی در این ساحل کاسته می‌شود و برای خانواده‌ها و بچه‌ها، یک مکان مناسب به نظر می‌رسد. این مقصد جذاب گردشگری دارای گزینه‌های زیادی برای علاقه مندان به ورزش‌های آبی است. برخی از این ورزش‌های مفرح عبارت از جت اسکی، فلای بورد، کانو کایاک، دوچرخه‌های دریایی، غواصی و شنا هستند.

تخت‌های آفتاب گیر زیادی در ساحل پارادایس یونان وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. برخی از ماه‌های سال، این ساحل به قدری شلوغ می‌شود که به سختی می‌توانید یک تخت آفتاب گیر برای خود جور کنید.

آشنایی با جاذبه‌ های ساحل پارادایس یونان | یوروپ تورز

مرکز آموزش غواصی و مکان‌ های فوق العاده برای غواصی در ساحل پارادایس

اگر چه جزیره میکونوس و جاذبه‌های آن مانند ساحل پارادایس بیشتر به خاطر جنبه‌های مجلل خود و محل تعطیلات مشتریان رده بالا و پولدار معروف بوده، اما واقعیت دیگری نیز وجود دارد. این واقعیت بیانگر این بوده که این جزیره، مکان‌های باور نکردنی زیادی را برای دوستداران غواصی ارائه می‌دهد. مرکز غواصی میکونوس در ساحل بهشت، جایی است که دارای دریای غنی جزایر یونان و دنیای زیر آب منحصر به فرد دریای اژه است. برخی مرکزهای آموزش غواصی در این محل، می‌توانند فرصت کشف دنیای شگفت انگیز زیر آب را برای همه افراد مهیا کند.

اقامت در نزدیکی ساحل بهشت

اگر به دنبال اقامت راحت و مناسب نباشید، هر سفری می‌تواند غیرقابل تحمل باشد؛ حتی اگر آن سفر به ساحل بهشت یونان باشد. در نزدیکی ساحل پارادایس یونان، مکان‌های اقامتی زیادی وجود دارد که شما با توجه به نوع امکانات و جیب خود، می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. شما می‌توانید در یکی از بهترین هتل‌ها که در نزدیکی ساحل وجود دارد، اقامتی لوکس داشته و در عین حال به ساحل نیز دسترسی آسان داشته باشید.

اگر مایل هستید از شلوغی ساحل کمی دور باشد و در عین حال هزینه کمتری کنید می‌توانید در هتل‌ها با فاصله دو کیلومتری از ساحل اقامت کنید. این هتل‌ها، گزینه‌های اقامتی مقرون به صرفه و در عین حال لوکس را ارائه می‌دهد.

اتاق‌ها به گونه‌ای طراحی و ساخته شده‌اند که دارای چشم‌انداز خیره‌کننده دریا و کوه را برای بازدیدکنندگان فراهم خواهند کرد. در عین حال امکانات رفاهی زیادی نیز در اختیار مهمانان قرار می‌دهد. اگر مایل به اقامت در آپارتمان نیز باشید، هتل آپارتمان‌های زیادی مانند آپارتمان‌های کینرا در دسترس خواهد بود که دارای امکانات زیادی بوده و دسترسی به باربکیو را نیز فراهم می‌کنند.

اقامت در نزدیکی ساحل بهشت | یوروپ تورز

سوالات متداول ساحل پارادایس یونان

ساحل پارادایس در کجا قرار دارد؟

ساحل پارادایس در جنوب جزیره میکونوس قرار دارد.

چه عاملی باعث شد این ساحل لقب بهشت را به خود بگیرد؟

زیبایی محصور‌کننده آن موجب شد به مرور زمان نام ساحل بهشت را نیز به خود بگیرد.

ساحل پارادایس مقصد چه ورزش هایی برای گردش است؟

این مقصد جذاب گردشگری دارای گزینه‌های زیادی برای علاقه مندان به ورزش‌های آبی است. برخی از این ورزش‌های مفرح عبارت از جت اسکی، فلای بورد، کانو کایاک، دوچرخه‌های دریایی، غواصی و شنا هستند.

ویژگی های منحصر به فرد این ساحل چیست؟

اگر به دنبال آب فیروزه‌ای شفاف، شن‌های نرم و مناظر زیبا هستید، بهترین انتخاب می‌تواند ساحل پارادایس یونان باشد. بیخودی نام بهشت را بر آن نگذاشته‌اند، واقعا تکه‌ای بهشت بر روی زمین است. این منطقه زیبا دارای بسیاری از درختان بادام هندی و درختان نخل چینی بوده که مناظر جالبی را ایجاد کرده‌اند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!