محله کولوناکی آتن | جاذبه ها – تفریحات و رستواران ها – تصاویر

محله کولوناکی آتن | جاذبه ها – تفریحات و رستواران ها – تصاویر

محله کولوناکی آتن، محله‌ای لوکس و شیک است که در مرکز آتن، یونان واقع شده است. این محله به ‌خاطر بوتیک‌‌های زیبا، رستوران ‌های سطح ‌بالا و گالری‌‌های هنری و …

محله کولوناکی آتن، محله‌ای لوکس و شیک است که در مرکز آتن، یونان واقع شده است. این محله به ‌خاطر بوتیک‌‌های زیبا، رستوران ‌های سطح ‌بالا و گالری‌‌های هنری و همچنین معماری زیبا و خیابان ‌های دیدنی ‌اش معروف است. در این مقاله به تاریخ، فرهنگ و جاذبه‌های کلوناکی خواهیم پرداخت.

محله کولوناکی آتن | جاذبه ها - تفریحات و رستواران ها - تصاویر | یوروپ تورز

تاریخ و فرهنگ محله کولوناکی آتن

کولوناکی از کلمه یونانی باستان “Kolonos” به معنای “تپه” نامگذاری شده است. این منطقه زمانی یک منطقه روستایی خارج از آتن بود، جایی که آتنی‌‌های ثروتمند ویلا‌های خود را داشتند. با این حال، در طول دوره عثمانی، این منطقه کاهش یافت و تا اواخر دهه 1800 بود که دوباره شروع به توسعه کرد.

در اوایل دهه 1900، محله کولوناکی آتن (Kolonaki) به یکی از شیک‌ترین محله‌های آتن تبدیل شده بود که یونانیان و اروپایی‌های ثروتمند را به خود جذب می‌کرد. بسیاری از عمارت ‌های نئوکلاسیک بزرگ در دامنه ‌های شیبدار ساخته شدند و این منطقه محل استقرار بسیاری از سفارتخانه ‌ها، کنسول‌‌گری ‌ها و دیگر موسسات مهم دولتی و فرهنگی شد.

امروزه محله کولوناکی آتن هنوز هم محله‌ای ثروتمند و شیک است و یکی از گران‌ترین محله‌های آتن است. در حالی که این منطقه هنوز خانه بسیاری از عمارت‌ها و سفارتخانه‌های بزرگ است، بسیاری از این ساختمان‌ها به ساختمان‌های آپارتمانی لوکس یا هتل‌های چند ستاره تبدیل شده‌اند.

جاذبه‌ های گردشگری محله کولوناکی آتن

کولوناکی به ‌خاطر بوتیک‌‌های مجلل‌‌اش معروف است. اگر به دنبال لباس‌های مد روز و اکسسوری ‌های جذاب هستید، محله کولوناکی آتن مکانی عالی برای خرید است. برخی از محبوب‌ترین بوتیک‌های این منطقه عبارتند از: گوچی، پرادا، هرمس و لویی ویتون.

کولوناکی علاوه بر مرکز خرید، خانه بسیاری از گالری ‌های هنری و موزه‌ها نیز هست. موزه بناکی یکی از محبوب ‌ترین موزه‌‌های این منطقه است و مجموعه ‌ای از هنر و آثار یونانی از دوران باستان تا امروز را در خود جای داده است.
یکی دیگر از جاذبه‌های محبوب در کولوناکی تپه Lycabettus است. این تپه بلندترین نقطه آتن است و مناظر خیره کننده‌ای از شهر را به نمایش می‌گذارد. با بالا رفتن از مسیری شیب‌دار یا سوار شدن به تله کابین می‌توانید به بالای تپه برسید.

جاذبه‌ های گردشگری محله کولوناکی آتن | یوروپ تورز

رستوران‌ ها و کافه‌ های محله کولوناکی آتن

کولوناکی به خاطر رستوران‌‌ها و کافه ‌های سطح‌ بالایش شناخته شده است و اگر به دنبال یک تجربه غذاخوری خاص هستید، گزینه ‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد. برخی از محبوب‌ترین رستوران‌های این منطقه عبارتند از Funky Gourmet، Varoulko Seaside، و Spondi.

اگر به دنبال یک غذاخوری معمولی هستید، کافه‌ها و شیرینی پزی‌های زیادی نیز در این منطقه وجود دارد. یکی از محبوب‌ترین کافه‌ها موکا است که از سال 1923 قهوه و شیرینی سرو می‌کند.

تفریحات شبانه در محله کولوناکی آتن

محله کولوناکی آتن به خاطر تفریحات شبانه پر جنب و جوشش شناخته شده است. اگر به دنبال گذراندن یک مکان در شهر هستید تا به راحتی شب را در آن جا سپری کنید، بارها و کلوب‌های زیادی برای انتخاب در محله کولوناکی آتن وجود دارد. برخی از محبوب‌ترین بارها در این منطقه عبارتند از Favela، Noel، و Baba Au Rum.

یکی از بهترین چیزها در مورد تفریحات شبانه در کولوناکی این است که چیزی برای همه وجود دارد. چه به دنبال چشیدن یک نوشیدنی با دوستان خود باشید و چه به دنبال یک مکان برای رقصیدن باشید، مطمئنا در محله کولوناکی آتن چیزی را پیدا خواهید کرد که مناسب استایلتان باشد.

تفریحات شبانه در محله کولوناکی آتن | یوروپ تورز

سخن پایانی

در پایان، کولوناکی یک محله پر جنب و جوش و مجلل است که در قلب آتن، یونان واقع شده است. این شهر به‌خاطر بوتیک ‌ها، کافه‌‌های شیک و رستوران ‌های جذاب خود شهرت دارد. این منطقه همچنین دارای چندین موسسه فرهنگی از جمله موزه‌ها و گالری‌ها است که آن را به یک مقصد محبوب برای گردشگران و افراد محلی تبدیل کرده است.

علاوه بر این، فرصتی را به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد تا سبک زندگی شهری و فرهنگ مدرن شهر را با فرصت‌های فراوان برای خرید، غذاخوری و زندگی شبانه تجربه کنند. به طور کلی، کلوناکی برای هر کسی که به دنبال کشف محله‌های پر جنب و جوش و متنوع در آتن است، یک مقصد عالی به حساب می‌آید.


سوالات متداول محله کولوناکی آتن

چه عواملی باعث معروف شدن محله کولوناکی آتن شده است؟

این محله به ‌خاطر بوتیک‌‌های زیبا، رستوران ‌های سطح ‌بالا و گالری‌‌های هنری و همچنین معماری زیبا و خیابان ‌های دیدنی ‌اش معروف است.

محله کولوناکی آتن در کجا واقع شده است؟

محله کولوناکی آتن، محله‌ای لوکس و شیک است که در مرکز آتن، یونان واقع شده است.

برخی از محبوب ترین رستوران ها و کافه های کولوناکی کجاست؟

برخی از محبوب‌ترین رستوران‌های این منطقه عبارتند از Funky Gourmet، Varoulko Seaside، و Spondi.یکی از محبوب‌ترین کافه‌ها موکا است که از سال 1923 قهوه و شیرینی سرو می‌کند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!