بازدید از موزه دریاچه کالالا استونی

بازدید از موزه دریاچه کالالا استونی

موزه دریاچه کالالا استونی، یکی از بهترین و زیباترین نقاط گردشگری استونی، موزه دریاچه کالالا است. این موزه در محیطی جذاب و دیدنی قرار گرفته است و …

استونی کشوری با نقاط گردشگری متنوع و جذاب است و در هر گوشه از آن می‌توان جاذبه‌های گردشگری زیادی را پیدا کرد. به همین دلیل این کشور یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری به شمار می‌رود و هرساله افراد زیادی را با خود جذب می‌کند. یکی از بهترین و زیباترین نقاط گردشگری استونی، موزه دریاچه کالالا است. این موزه در محیطی جذاب و دیدنی قرار گرفته است و می‌تواند توجه تمام افراد با هر سن و تیپ شخصیتی را به خود جلب کند. در این مطلب تصمیم داریم شما را با این جاذبه گردشگری آشنا کنیم و اطلاعات مفیدی در مورد آن در اختیار شما قرار دهیم. همراه ما باشید!

موزه دریاچه کالالا استونی | یوروپ تورز

اطلاعات کلی در مورد موزه دریاچه کالالا

این موزه همانطور که از نامش پیداست، در دریاچه کالالا شهر Tartu قرار دارد. این موزه در یک فضای باز و جذاب قرار دارد و یکی از زیباترین نقاط گردشگری کشور استونی به شمار می‌رود.

این موزه یکی از جالب‌ترین و خاص‌ترین موزه‌های دنیا است و با به نمایش گذاشتن جانوارن دریایی و آثار مربوط به آن‌ها، توجه تمام افراد از کودک تا جوان و بزرگسال را به خود جذب می‌کند.

در این موزه علاوه بر به نمایش گذاشتن آثار جذاب، امکانات تفریحی مختلفی مثل رزرو قایق برای قایق سواری در دریاچه، رزرو قلاب ماهیگیری، رفتن به سونای اطراف موزه و… وجود دارد. همچنین بازدید‌کنندگان می‌توانند از منظره زیبای دریاچه کالالا لذت ببرند.

اطلاعاتی کلی در مورد موزه دریاچه کالالا | یوروپ تورز

در موزه دریاچه کالالا چه چیز‌ هایی وجود دارد

در موزه دریاچه کالالا می‌توانید نگاهی کلی به ماهی‌های آب شیرین استونی و دیدن آن‌ها در آکواریوم داشته باشید. در این موزه می‌توانید بیش از نیمی از گونه‌های جانوری موجود در استونی را پیدا کنید. برای مثال می‌توان به جانورانی مثل مارماهی، ماهی سوف، کپور صلیبی، کپور پروس، ‌ایده، روچ، تنچ، تیره معمولی، گوج، شاتماهی، چاق اروپایی، آسپ، روفه اوراسیا، بوربوت، ماهیان خاویاری روسی، استرلت، خواب چینی و… اشاره کرد.

همچنین می‌توان برخی از بی‌مهرگان مانند خرچنگ‌ها و حیوانات پلانکتون و همچنین گیاهان رودخانه‌ای را در این موزه مشاهده کرد. در موزه دریاچه کالالا همچنین مجموعه‌ای از تجهیزات ماهیگیری و نمایشگاهی از ماهی‌های اولیه و فسیل‌های ماهی وجود دارد.

اطلاعات دیگر در مورد موزه دریاچه کالالا استونی

این موزه بیشتر روی نمایش دادن انواع گونه‌های ماهی به افراد تمرکز دارد. همچنین آثاری از گونه‌هایی از ماهی‌ها که در گذشته در دریاچه زندگی می‌کردند هم در این موزه به نمایش گذاشته می‌شود. این موزه می‌تواند اطلاعات تاریخی زیادی در مورد انواع آبزیان در اختیار شما قرار دهد و شما را با زندگی زیر آب‌های دریاچه آشنا کند.

اطلاعات دیگر در مورد موزه دریاچه کالالا استونی | یوروپ تورز

نتیجه‌گیری

موزه دریاچه کالالا استونی یکی از جالب‌ترین و پربازدید ترین موزه‌های جهان است که انواع گونه‌های جانوری آبزی را به نمایش می‌گذارد. در این موزه تفریحات زیاد دیگری هم وجود دارد و می‌تواند یکی از بهترین نقاط گردشگری استونی برای بازدید و تفریح به شمار رود. پیشنهاد می‌کنیم در سفر خود به استونی، حتماً از این موزه هم بازدید کنید.


سوالات متداول موزه دریاچه کالالا استونی

موزه دریاچه کالالا استونی در کجا قرار دارد؟

این موزه همانطور که از نامش پیداست، در دریاچه کالالا شهر Tartu قرار دارد.

یکی از تفریحات این موزه چیست؟

در موزه دریاچه کالالا می‌توانید نگاهی کلی به ماهی‌های آب شیرین استونی و دیدن آن‌ها در آکواریوم داشته باشید.

یکی از ویژگی های این موزه چیست؟

این موزه یکی از جالب‌ترین و خاص‌ترین موزه‌های دنیا است و با به نمایش گذاشتن جانوارن دریایی و آثار مربوط به آن‌ها، توجه تمام افراد از کودک تا جوان و بزرگسال را به خود جذب می‌کند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!