موزه هوف وان بوسلیدن بلژیک | معرفی – تصاویر – امکانات

موزه هوف وان بوسلیدن بلژیک | معرفی – تصاویر – امکانات

موزه هوف وان بوسلیدن، این موزه را می‌تواند یکی از مکان‌های تفریحی مناسب برای گردشگران دانست که با بازدید از آن گردشگران بین‌المللی جلوه‌ای از تاریخ بلژیک …

بلژیک کشوری اروپایی با امکان تفریحی و جاذبه‌های بسیاری است. در این کشور موزه‌هایی برای نمایش دادن تاریخ این کشور به همگان وجود دارد. کسانی که به تاریخ کشور بلژیک علاقه‌مند هستند، در زمان سفر به این کشور از مکان‌های تاریخی با قدمت طولانی و موزه‌های بلژیک دیدن می‌کنند. یکی از مکان‌هایی که می‌توان در آن آثاری از تاریخ بلژیک را مشاهده کرد موزه هوف وان بوسلیدن است.

این موزه را می‌تواند یکی از مکان‌های تفریحی مناسب برای گردشگران دانست که با بازدید از آن گردشگران بین‌المللی جلوه‌ای از تاریخ بلژیک را مشاهده می‌کنند. در ادامه این مطلب توضیحات بیشتری در خصوص موزه هوف وان بوسلیدن خواهیم داد. اگر به جاذبه‌های گردشگری بلژیک علاقه‌مند هستید، می‌توانید تا پایان این مقاله درباره موزه هوف وان بوسلیدن با ما همراه باشید.

موزه هوف وان بوسلیدن | یوروپ تورز

درباره موزه هوف وان بوسلیدن

موزه هوف وان بوسلیدن در شهر مشلان قرار دارد. منطقه فلاندری که این موزه در آن واقع شده است، بخشی کاملا مدرن در بلژیک به حساب می‌آید. تا کنون دو مرتبه به مرمت و باز‌سازی این موزه پرداخته‌اند. در واقع ساختمان این موزه متعلق به یکی از حمایت گران هنر به نام هیرونیموس وان بوسلیدن بوده است. هنگامی که از بخش‌های مختلف موزه و اتاق‌های آن بازدید می‌کنید، می‌توانید جلوه‌ای از زندگی مردم در دوره رنسانس را متصور شوید.

در دوره رنسانس پیشرفت‌هایی در زمینه هنری و دگرگونی علمی رخ داد. در واقع این دوره، دوره جدیدی از تحولات در اروپا بود. در این موزه می‌توان درکی از زندگی در آن زمان بدست آورد. شرایطی فراهم شده که گروه‌هایی از مدارس و دانش‌آموزان و همچنین کودکان از نمایشگاه‌های این موزه دیدن کنند.

بازسازی موزه هوف وان بوسلیدن

بازسازی نمای موزه یک امر ضروری است تا بتوان به نمایش آثار ارزشمند در این موزه ادامه داد. هنگامی که به بازسازی این موزه می‌پردازند، گرد و غبار‌ها و نواقصی که وجود دارد را برطرف می‌کنند. علاوه بر این تغییرات لازم را در زمان بازسازی در نمای موزه هوف وان بوسلیدن به وجود می‌آورند. تمامی این تغییرانت و بازسازی‌ها برنامه‌ریزی شده هستند.

به خاطر مرمت و بازسازی فضای موزه آثار هنری ارزشمند موجود در آن را جمع آوری کرده و به قسمتی از موزه که در آن کارهای بازسازی انجام نمی‌شود منتقل می‌کنند. در این مدت عموم مردم نمی‌توانند از موزه بازدید کنند ولی موزه باز خواهد ماند. برنامه‌ریزی‌هایی برای فعالیت دو نمایشگاه برتر در زمان انجام کارهای مرمتی موزه هوف وان بوسلیدن در فضای زیر زمینی آن انجام شده است.

بازسازی موزه هوف وان بوسلیدن | یوروپ تورز

امکانات موزه هوف وان بوسلیدن

برای افرادی که دارای معلولیت هستند و با ویلچر اقدام به بازدید از این موزه می‌کنند، شرایطی فراهم شده که بتوانند به راحتی از فضای موزه دیدن کنند. سرویس‌های بهداشتی این مکان به گونه‌ای می‌باشد که برای افراد ویلچری به آسانی قابل دسترس است و می‌توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

در موزه هوف وان بوسلیدن برای کسانی که از لحاظ بینایی و یا شنوایی هم دچار مشکل شده‌اند، تسهیلاتی در نظر گرفته شده است؛ بنابراین در این موزه امکانات لازم برای بازدید همه افراد به وجود آمده تا عموم مردم بتوانند از مشاهده این آثار هنری نگهداری شده در موزه لذت ببرند.

امکانات موزه هوف وان بوسلیدن | یوروپ تورز

بازدید خانواده و کودکان از موزه هوف وان بوسلیدن

خانواده‌های بسیاری برای آشنایی کودکانشان با قسمت‌های مختلف موزه تصمیم دارند آن‌ها را به بازدید از این مکان ببرند. در موزه هوف وان بوسلیدن شرایطی به وجود آورده‌اند تا بازدید از این مکان برای کودکان جذاب باشد. با استفاده از دوره‌های آموزشی خانوادگی نمایش موزه کودکان را به وجد می‌آورد. یکی دیگر از راه‌های آشنایی با موزه، نمایش رادیویی است که در آن با شنیدن داستان‌های جذاب از دوره‌های قرون وسطی بازدید کنندگان اطلاعات بیشتری را کسب خواهند کرد.

بازدید خانواده و کودکان از موزه هوف وان بوسلیدن | یوروپ تورز

سخن آخر

موزه هوف وان بوسلیدن یکی از جذاب‌ترین مکان‌های گردشگری در بلژیک است. آثاری که در این موزه نگهداری می‌شوند بسیار ارزشمند هستند و جلوه‌ای از تاریخ را به نمایش می‌گذارند. ما سعی کردیم با بیان مطالبی درباره این موزه شما را با آن آشنا کنیم.


سوالات متداول موزه هوف وان بوسلیدن

موزه هوف وان بوسلیدن در کدام شهر بلژیک قرار دارد؟

موزه هوف وان بوسلیدن در شهر مشلان قرار دارد.

در موزه هوف وان بوسلیدن چه چیز هایی را به تصویر میکشد؟

هنگامی که از بخش‌های مختلف موزه و اتاق‌های آن بازدید می‌کنید، می‌توانید جلوه‌ای از زندگی مردم در دوره رنسانس را متصور شوید.

یکی از بهترین امکانات موزه هوف وان بوسلیدن چیست؟

برای افرادی که دارای معلولیت هستند و با ویلچر اقدام به بازدید از این موزه می‌کنند، شرایطی فراهم شده که بتوانند به راحتی از فضای موزه دیدن کنند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!