بازار هالا میروسکا ورشو | معرفی – تصاویر – کالاهای قابل خرید

بازار هالا میروسکا ورشو | معرفی – تصاویر – کالاهای قابل خرید

بازار هالا میروسکا ورشو، هالا می‌روسکا یک بازار قدیمی در مرکز ورشو است. در این بازار دو ساختمان وجود دارد که در سال‌های 1899-1901 ساخته شده‌اند و …

بازار هالا میروسکا ورشو: به جرات می‌توان گفت که تا به امروز نمی‌توانید فردی را بیابید که به هنگام سفر علاقه‌ای به خرید کردن اقدام مختلف، نداشته باشد. بازار هالا میروسکا ورشو در شهر تاریخی ورشو کشور لهستان به عنوان بازاری بی‌نظیر معرفی شده که تا به امروز گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده است. این بازار که ابتدا برای اعدام توسط نازی‌ها استفاده می‌شد، حال به عنوان مکانی معرفی می‌شود که گردشگران می‌توانند تمامی خریدهای خود را در آن انجام دهند. در این مطلب همراه ما باشید تا به معرفی این مکان تاریخی گردشگری بپردازیم.

بازار هالا میروسکا ورشو | یوروپ تورز

معرفی بازار هالا می‌روسکا ورشو

هالا می‌روسکا یک بازار قدیمی در مرکز ورشو است. در این بازار دو ساختمان وجود دارد که در سال‌های 1899-1901 ساخته شده‌اند و اکنون یکی از قدیمی‌ترین ساختمان‌های مجاور در این منطقه معرفی می‌شوند. در طول جنگ جهانی دوم، آلمانی‌ها اعدام‌های مدنی را در مکان انجام دادند. بازار هالا می‌روسا ورشو به گونه‌ای دست نخورده باقی مانده است که می‌توانید در دیوار شمالی یکی از سالن‌های این بازار هنوز جای سوراخ‌های گلوله‌ها را مشاهده کنید.

در جریان قیام ورشو همه چیز در این بازار به جز دیوارها ویران شدند. کمونیست‌ها ابتدا قصد داشتند همه چیز را به طور کامل نابود کنند، اما در نهایت موفق به انجام این کار نشدند و با قیام مردم ورشو رو به رو شدند. پس از خروج نازی‌ها از ورشو و آباد شدن دوباره این شهر، این سازه برای مدتی به عنوان پارکینگ اتوبوس‌ها و سالن ورزشی شناخته می‌شد که مسابقات بوکس در آن برگزار می‌شد. سپس این بازار در دوره 1950-1960 بازسازی شد و دوباره رنگ بوی خرید و حضور افراد را به خود گرفت.

با مراجعه به بازار هالا می‌روسکا ورشو می‌توانید خرید کنید، دست فروشان را مشاهده کنید، از بناهای تاریخی لذت ببرید و با لهستان واقعی که در گذشته رنج‌های بسیاری را در جنگ متحمل شده است، رو به رو شوید. افراد مسن بسیاری روزهای خود را در این بازار سپری می‌کنند که اگر مسلط به زبان لهستانی باشید می‌توانید از آن‌ها بخواهیم تا از قیام ورشو و اتفاقاتی که در این بازار رخ داده است برایتان تعریف کنند.

معرفی بازار هالا می‌روسکا ورشو | یوروپ تورز

چه چیز هایی را می‌ توان از این بازار تهیه کرد؟

تقریبا هر چیزی که فکرش را بکنید را می‌توانید از بازار هالا می‌روسکا ورشو خریداری کنید. ساکنین ورشو معمولا خریدهای روزانه خود را از این بازار انجام می‌دهند. شما می‌توانید دست فروشان بسیار را در کنار سوپر مارکت‌هایی که به عرضه اقلام مورد نیاز افراد می‌پردازند، در این بازار مشاهده کنید.

چه چیز هایی را می‌ توان از این بازار تهیه کرد؟ | یوروپ تورز

سخن پایانی

بازار هالا میروسکا ورشو، همان طور که مطالعه کردید، بازار هالا می‌روسکا ورشو یکی از بهترین مکان‌هایی است که شما می‌توانید در کنار خرید، رنگ بوی جنگ را نیز در آنجا ببینید. این بازار، قلب ورشو است و در کنار دیگر مکان‌های تاریخی این شهر، می‌تواند سفر شما را بسیار دلچسب کند.


سوالات متداول بازار هالا میروسکا ورشو

بازار هالا میروسکا در کجا قرار دارد و در چه سالی ساخته شده است؟

هالا می‌روسکا یک بازار قدیمی در مرکز ورشو است. در این بازار دو ساختمان وجود دارد که در سال‌های 1899-1901 ساخته شده‌اند و اکنون یکی از قدیمی‌ترین ساختمان‌های مجاور در این منطقه معرفی می‌شوند.

ویژگی های این بازار چیست؟

با مراجعه به بازار هالا می‌روسکا ورشو می‌توانید خرید کنید، دست فروشان را مشاهده کنید، از بناهای تاریخی لذت ببرید و با لهستان واقعی که در گذشته رنج‌های بسیاری را در جنگ متحمل شده است، رو به رو شوید.

چه چیزهایی را میتوان از این بازار تهیه کرد؟

تقریبا هر چیزی که فکرش را بکنید را می‌توانید از بازار هالا می‌روسکا ورشو خریداری کنید. ساکنین ورشو معمولا خریدهای روزانه خود را از این بازار انجام می‌دهند. شما می‌توانید دست فروشان بسیار را در کنار سوپر مارکت‌هایی که به عرضه اقلام مورد نیاز افراد می‌پردازند، در این بازار مشاهده کنید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!