کلاف هال لهستان | معرفی – تصاویر – آدرس

کلاف هال لهستان | معرفی – تصاویر – آدرس

کلاف هال لهستان، کلاف هال در شهر کراکف لهاستان واقع شده است. قدمت این جاذبه گردشگری بی‌نظیر به سال 1555 میلادی که زمان قرون وسطی است، بر می‌گردد.

کلاف هال لهستان: قطعا تا به امروز با مراکز خرید مخفی و جالب در جهان آشنا شده‌اید یا دست کم برای یک بار هم که شده تصاویر آن‌ها را در تلویزیون یا وبسایت‌های مختلف مشاهده کرده‌اید. یکی از انواع این مراکز خرید که در شهر لهستان واقع شده است، کلاف هال نام دارد. در این مطلب کوتاه همراه ما باشید تا با این مرکز خرید شگفت انگیز بیشتر آشنا شوید.

کلاف هال لهستان | یوروپ تورز

کلاف هال کجاست و به چه علت معروف است؟

کلاف هال در شهر کراکف لهاستان واقع شده است. قدمت این جاذبه گردشگری بی‌نظیر به سال 1555 میلادی که زمان قرون وسطی است، بر می‌گردد. علت محبوبیت و معروفیت این جاذبه نیز به این دلیل است که از کلاف هال به عنوان اولین مرکز خرید مخفی در جهان یاد می‌شود. اگر برای شما نیز سوال پیش آمده است که مرکز خرید مخفی یعنی چه، با ما در عنوان بعدی همراه باشید تا بیشتر به معرفی کلاف هال بپردازیم.

معرفی اختصاصی این جاذبه گردشگری بی‌ نظیر

اگر به تصاویر کلاف هال لهستان بنگرید، مشاهده می‌کنید که در طبقه همکف این مرکز خرید غرفه‌های متعددی قرار دارند که به فروش انواع سوغات این کشور مانند عروسک‌های چوبی معروف لهستانی می‌پردازند. به این علت به کلاف هال مرکز خرید مخفی می‌گویند، زیرا به هنگام مشاهده عمومی، شما به هیچ عنوان غرفه‌های فروش را در این مرکز مشاهده نمی‌کنید و برای مشاهده دقیق‌تر لازم است که تا حد زیادی به لحاظ مسافتی به این سازه نزدیک باشید.

معرفی اختصاصی این جاذبه گردشگری بی‌ نظیر | یوروپ تورز

کلاف هال دیگر چه چیزهایی را در خود جای داده است؟

اگر عاشق تاریخ و هنر هستید، می‌توانید به طبقه بالای کلاف هال بروید و از گاری هنری که مربوط به قرن 19 است دیدن کنید. در این گالری آثار یان ماتیکو که هنرمند و نقاش بی‌نظیر لهستانی در کنار آثار استانسیلاو ویتکویز نگارگر بی‌نظیر این کشور به چشم می‌خورد که جذابیت بسیاری را برای خود به همراه دارند.

چه زمانی از شبانه روز به بازدید این جاذبه تاریخی بی‌نظیر بروید؟

از آنجایی که این سازه می‌ تواند سوپرایزهای فوق العاده‌ای را برای شما داشته باشد، توصیه می‌شود تا به هنگام شب به مشاهده از کلاف هال بپردازید. افرادی که عاشق معماری بناهای تاریخی هستند می‌توانند از نور پردازی که به هنگام شب روی این سازه انجام می‌شود لذت برده و تجربه بسیار دلنشینی را برای خود داشته باشند.

آدرس کلاف هال کراکف لهستان

برای مراجعه به کلاف هال می‌بایست به آدرس plac Mariacki 5، 31-042 Kraków، Poland بروید. لازم به ذکر است که اگر به زبان لهستانی تسلطی کامل دارید، می‌توانید از شماره تلفن 0048124335400 جهت کسب اطلاعات بیشتر یا وبسایت mnk.pl استفاده کنید.

آدرس کلاف هال کراکف لهستان | یوروپ تورز

سخن پایانی

اگر قصد دارید به شهر کراکف در کشور لهستان سفر کنید، به هیچ عنوان بازدید از کلاف هال را از دست ندهید. می‌توانید سوغات خود را از این مرکز خریداری کرده و از زیبایی چشم نواز آن لذت ببرید.


سوالات متداول کلاف هال لهستان

قدمت کلاف هال لهستان به سال چند بر میگردد؟

قدمت این جاذبه گردشگری بی‌نظیر به سال 1555 میلادی که زمان قرون وسطی است، بر می‌گردد.

آدرس کلاف هال لهستان کجاست؟

برای مراجعه به کلاف هال می‌بایست به آدرس plac Mariacki 5، 31-042 Kraków، Poland بروید.

بهترین زمان برای دیدن از این مکان چه زمانی است؟

از آنجایی که این سازه می‌ تواند سوپرایزهای فوق العاده‌ای را برای شما داشته باشد، توصیه می‌شود تا به هنگام شب به مشاهده از کلاف هال بپردازید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!