موزه شهر بروکسل | معرفی – تصاویر – آدرس

موزه شهر بروکسل | معرفی – تصاویر – آدرس

موزه شهر بروکسل، اگر دوست دارید با انواع سنت‌های رمز آلود بروکسل آشنا شوید، بهتر است که در سفر به این شهر، رفتن به موزه شهر را از قلم نیندازید و آن را در …

بازدید از موزه شهر بروکسل

داشتن یک سفر بدون دغدغه و فوق العاده بدون راهنمایی‌های لازم هیچ وقت امکان‌پذیر نیست. کمپین یوروپ تورز قصد دارد تا بهترین تجربه سفر را در اختیار شما قرار دهد. بروکسل یکی از مقاطع گردشگری فوق العاده پرطرفدار است که به دلیل زیبایی و خاص بودنش، به یک قطب گردشگری تبدیل شده است. از بهترین قست‌های این شهر که هرگز نباید آن را از دست بدهید، موزه شهر بروکسل است.

موزه شهر بروکسل | یوروپ تورز

درباره بروکسل

یکی از انواع سفرهای اروپایی، سفر به شهر زیبا و لوکس و لاکچری اروپایی، بروکسل است که از فضای سبز فراوان و طبیعت مثال زدنی برخوردار است. بروکسل یک شهر تاریخی محسوب می‌شود که می‌توانید زیباترین موزه‌ها را در آن ببینید و از آن‌ها لذت ببرید. در واقع این شهر ابتدا با ساخت یک قلعه کوچک به وسیله چارلز در سال 979 ساخته شده است که باعث شد به یکی از شهرهای تاریخی و سر سبز زیبا تبدیل شود.

بروکسل پایتخت کشور بلژیک است که به عنوان مقر اصلی بیشتر نهادهای اتحادیه اروپا به حساب می‌آید. ساختمان‌های مدرن و شیشه‌ای و بناهای تاریخی و قدیمی از مهمترین بناهای سطح شهر بروکسل به حساب می‌آیند که تضاد زیبایی را در این شهر ایجاد کرده‌اند. اگر به فضاهای تاریخی و معماری‌های مدرن و شیشه‌ای علاقه دارید، بروکسل یک پیشنهاد جذاب برای شما می‌باشد.

درباره بروکسل | یوروپ تورز

درباره موزه شهر بروکسل چه میدانید؟

اگر دوست دارید با انواع سنت‌های رمز آلود بروکسل آشنا شوید، بهتر است که در سفر به این شهر، رفتن به موزه شهر را از قلم نیندازید و آن را در اولویت‌های خود قرار دهید. این موزه بهترین آثار تاریخی را به نمایش گذاشته است. همچنین برخی از مدل‌های فوق العاده بروکسل را از سال 1500 می‌توانید در این موزه مشاهده کنید و از دیدن آن‌ها لذت ببرید.

یکی از زیباترین مناطق تاریخی بروکسل، موزه شهر بروکسل است که در قلب این شهر قرار دارد و به یک مجموعه بزرگ تاریخی تبدیل شده است که به راحتی می‌توانید انقلاب این شهر را در آن مشاهده کنید. این موزه در سال 1887 تاسیس شد و شامل انواع بناهای یاد بود، مجسمه‌ها، نقاشی‌ها، مدل‌ها و عکس‌ها و پرده‌های منقوش و …می باشند که از گذشتگان به یادگار مانده است.

از مشهورترین نمادهای شهر بروکسل، می‌توان به مانکن پیس (مجسمه پسرک ایستاده در حال ادرار) که همه شما بارها آن را به دلیل شهرتش دیده‌اید، اشاره کرد که در طبقه بالای این موزه قرار داده شده است. همچنین این اتاق شامل 750 دست لباس می‌باشد که در هر مراسمی به تن این پسرک می‌کردند. این لباس‌ها به صورت مجسمه‌های به نمایش گذاشته شده‌اند که جلوه و زیبایی فوق العاده جذابی دارند.

این بنا به تنهایی از ارزش بالایی برخوردار است و به نوعی این مجموعه به دلیل شهرتی که دارد توسط یونسکو به ثبت رسیده است. پس وقتی که به این شهر سفر می‌کنید، باید از این موزه نیز دیدن کنید. از آنجایی که سفر به هر شهر جدید، با انواع آداب و رسوم و سنت‌های جدیدی همراه است، بهتر است که ابتدا با ورود به این شهر و رفتن به یک موزه تمام و کمال از سنت‌های این بروکسل آگاه شوید.

درباره موزه شهر بروکسل چه می‌دانید؟ | یوروپ تورز

موزه شهر بروکسل در کجا قرار دارد؟

زمانی که سفر به این شهر تاریخی و جذاب را آغاز کرده‌اید و دوست دارید که از موزه شهر بروکسل بازدید کنید، ابتدا بهتر است بدانید که موزه شهر بروکسل در کجا قرار دارد تا بتوانید به راحتی در کمترین زمان به آن جا بروید. موزه شهر بروکسل در واقع در میدان گراند پلاس قرار دارد و تاریخ، فرهنگ و تغییرات و پیشرفت‌های مردم این شهر را از زمان افتتاح تا کنون به نمایش می‌گذارد. مجموعه‌ای که در این موزه قرار داده شده است، شامل 7000 هزار قطعه می‌باشد.

بنابراین هر یک از آن‌ها نشان دهنده فرهنگ و تاریخ این شهر می‌باشند و برای گردشگران قطعا جذاب خواهند بود. از جمله این قطعات می‌توان به مجسمه‌ها، عکس‌ها، مدل‌های مینیاتوری، چینی آلات، نقشه‌ها، ظروف سفالی، کنده کاری، پارچه، نقاشی و …. اشاره کرد. این موزه شامل 4 طبقه می‌باشد که بخش‌های مختلف شهر را به صورت‌های تاریخی، اقتصادی، اجتماعی و. . به نمایش می‌گذارند.

موزه شهر بروکسل در کجا قرار دارد؟ | یوروپ تورز

کلام آخر

موزه شهر بروکسل: سفر به بروکسل نباید تنها به جاذبه‌های گردشگری محدود شود. بلکه ابتدا باید با دیدن موزه شهر همراه باشد که تمامی سنت‌های این شهر را در بر گرفته و به نمایش گذاشته است. اطلاع از گذشته تاریخی بروکسل به شما کمک می‌کند یک سفر جذاب‌تر و هیجان انگیزتر داشته باشید. چرا که اکنون دیگر از سنت‌ها و فرهنگ بروکسل آگاه شده‌اید. در این کمپین می‌توانید تجربه یک سفر تکرار نشدنی را کسب کنید.


سوالات متداول موزه شهر بروکسل

شهر بروکسل چگونه به یک شهر تبدیل شد؟

در واقع این شهر ابتدا با ساخت یک قلعه کوچک به وسیله چارلز در سال 979 ساخته شده است که باعث شد به یکی از شهرهای تاریخی و سر سبز زیبا تبدیل شود.

یکی از ویژگی های موزه شهر بروکسل چیست؟

این موزه بهترین آثار تاریخی را به نمایش گذاشته است. همچنین برخی از مدل‌های فوق العاده بروکسل را از سال 1500 می‌توانید در این موزه مشاهده کنید و از دیدن آن‌ها لذت ببرید.

یکی از مشهور ترین نماد های شهر بروکسل در موزه شهر برکسل چیست و در کجای این موزه قرار دارد؟

از مشهورترین نمادهای شهر بروکسل، می‌توان به مانکن پیس (مجسمه پسرک ایستاده در حال ادرار) که همه شما بارها آن را به دلیل شهرتش دیده‌اید، اشاره کرد که در طبقه بالای این موزه قرار داده شده است.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!