آتن مترو مال | معرفی – راه های دسترسی – تصاویر

آتن مترو مال | معرفی – راه های دسترسی – تصاویر

آتن مترو مال، یک مرکز خرید مدرن است که در حومه شمالی آتن، یونان واقع شده است. این مرکز یکی از بزرگترین مراکز خرید در کشور یونان است و طیف وسیعی از محصولات …

آتن مترو مال یک مرکز خرید مدرن است که در حومه شمالی آتن، یونان واقع شده است. این مرکز یکی از بزرگترین مراکز خرید در کشور یونان است و طیف وسیعی از محصولات و خدمات را به خریداران ارائه می‌دهد.

آتن مترو مال | معرفی - راه های دسترسی - تصاویر | یوروپ تورز

معرفی آتن مترو مال

این مرکز خرید در سال 2005 افتتاح شد و در Leoforos Kifisias، یکی از معابر اصلی آتن قرار گرفت. موقعیت مکانی این مرکز خرید باعث شده است که بازدید کنندگان از تمام نقاط شهر به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.
یکی از ویژگی‌های کلیدی آتن مترو مال(Athens Metro Mall)، وسعت آن است. مساحت این مرکز خرید تقریبا 90000 متر مربع است که در سه سطح گسترده شده است. این بدان معناست که بازدید کنندگان فضای زیادی برای جابجایی و کاوش در فروشگاه ‌ها و خدمات ارائه شده دارند.

ویژگی‌ های منحصر به فرد آتن مترو مال

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این مرکز خرید، گستردگی محصولات و خدمات موجود است. بازدیدکنندگان می‌توانند همه چیز را از مد و لوازم آرایشی پیشرفته گرفته تا لوازم الکترونیکی، لوازم خانگی و خواربار بیابند. یک فودکورت بزرگ نیز وجود دارد که انواع غذاخوری‌‌ها را ارائه می‌‌دهد، همچنین مجموعه سینما و محوطه بازی کودکان را در بر دارد.

یکی از مواردی که آتن مترو مال را از دیگر مراکز خرید متمایز می‌کند تمرکز آن بر ارائه یک خرید راحت و لذت بخش برای مشتریان است. این مرکز خرید بی‌نظیر است و به راحتی قابل پیمایش بوده و دارای قسمت‌های زیادی برای نشیمن و سرویس‌های بهداشتی در دسترس خریداران است.

ویژگی‌ های منحصر به فرد آتن مترو مال | یوروپ تورز

علاوه بر این، رویدادها و تبلیغات منظمی در طول سال در این مرکز خرید برگزار می‌شود. اینها شامل نمایش‌های مد، کنسرت‌های موسیقی و جشن‌های فصلی مانند کریسمس و عید پاک است.

چرا آتن مترو مال تا این اندازه مورد توجه افراد قرار گرفته است؟

یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی آتن مترو مال تعهد آن به پایداری و محیط زیست است. این مرکز خرید تعدادی طرح سبز را به منظور کاهش تاثیر آن بر محیط زیست اجرا کرده است. از جمله این موارد می‌توان به استفاده از سیستم‌های روشنایی و گرمایش کم مصرف، ایستگاه‌های بازیافت در سرتاسر ساختمان و نصب نقاط شارژ خودروهای برقی در پارکینگ اشاره کرد.

چگونه به آتن مترو مال برویم؟

بسته به اینکه از کجا می‌آیید، راه‌های مختلفی برای رسیدن به مرکز خرید مترو آتن وجود دارد.

• با ماشین: اگر در حال رانندگی هستید، می‌توانید سوار Leoforos Kifisias شوید که یکی از جاده‌های اصلی آتن است. این مرکز خرید در تقاطع این جاده و بزرگراه آتیکی اودوس واقع شده است. پارکینگ کافی هم در زیرزمین و هم بیرون در مرکز خرید وجود دارد.

• با حمل و نقل عمومی: مرکز خرید مترو آتن نیز با حمل و نقل عمومی به راحتی قابل دسترسی است. می‌توانید با مترو به ایستگاه KAT در خط 1 (خط سبز) بروید و سپس با اتوبوس یا تاکسی به مرکز خرید بروید. مسیرهای اتوبوس 550، 501 و 602 مستقیما در خارج از مرکز خرید توقف می‌کنند. از طرف دیگر، می‌‌توانید اتوبوس اکسپرس X14 را از منطقه Syntagma Square استفاده کنید، که همچنین مستقیما در خارج از مرکز خرید توقف می‌‌کند.

• با تاکسی: تاکسی‌ها به راحتی در سراسر آتن در دسترس هستند و راهی مناسب برای رسیدن به مرکز خرید می‌باشند. به سادگی به راننده بگویید که می‌خواهید به مرکز خرید مترو آتن در Leoforos Kifisias بروید.

• با اتوبوس شاتل: مرکز خرید مترو آتن خدمات اتوبوس شاتل را برای بازدیدکنندگانی که در هتل‌های منتخب آتن اقامت می‌کنند ارائه می‌دهد. این سرویس روزانه کار می‌کند و میهمانان را از هتل به این مرکز می‌برد. با هتل خود تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها این خدمات را ارائه می‌دهند یا خیر.

چگونه به آتن مترو مال برویم؟ | یوروپ تورز

سخن پایانی

به طور کلی، آتن مترو مال یک مقصد خرید پر جنب و جوش و پویا است که چیزی برای همه ارائه می‌دهد. چه به دنبال آخرین لباس‌های مد، لوازم الکترونیکی با کیفیت بالا، یا صرفا مکانی برای استراحت و لذت بردن از یک غذا یا یک فیلم باشید، این مرکز خرید بهترین است.


سوالات متداول آتن مترو مال

آتن مترو مال در کجا واقع شده است؟

آتن مترو مال یک مرکز خرید مدرن است که در حومه شمالی آتن، یونان واقع شده است.

یکی از ویژگی های کلیدی آتن مترو مال چیست؟

یکی از ویژگی‌های کلیدی آتن مترو مال، وسعت آن است. مساحت این مرکز خرید تقریبا 90000 متر مربع است که در سه سطح گسترده شده است. این بدان معناست که بازدید کنندگان فضای زیادی برای جابجایی و کاوش در فروشگاه ‌ها و خدمات ارائه شده دارند.

یکی از مواردی که باعث شده آتن مترو مال از سایر مراکز خرید متمایز شود، چیست؟

یکی از مواردی که آتن مترو مال را از دیگر مراکز خرید متمایز می‌کند تمرکز آن بر ارائه یک خرید راحت و لذت بخش برای مشتریان است. این مرکز خرید بی‌نظیر است و به راحتی قابل پیمایش بوده و دارای قسمت‌های زیادی برای نشیمن و سرویس‌های بهداشتی در دسترس خریداران است.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!