پل آگوئیل دو میدی فرانسه | آشنایی – بهترین زمان بازدید – تصاویر

پل آگوئیل دو میدی فرانسه | آشنایی – بهترین زمان بازدید – تصاویر

پل آگوئیل دو میدی، این پل زیبا که در دل کوه‌های آلپ قرار گرفته است، منظره‌ای شگفت انگیز و تجربه‌ای متفاوت از طبیعت فرانسه را برای شما ارائه می‌دهد. در ادامه …

اگر شما هم قصد دارید به کشور فرانسه سفر کنید، زیبایی‌های منحصر به فردی در این کشور وجود دارد که یکی از آن‌ها پل آگوئیل دو میدی است. این پل زیبا که در دل کوه‌های آلپ قرار گرفته است، منظره‌ای شگفت انگیز و تجربه‌ای متفاوت از طبیعت فرانسه را برای شما ارائه می‌دهد. در ادامه اطلاعات توریستی ارزشمندی را درباره این پل را برای شما بیان می‌کنیم.

پل آگوئیل دو میدی فرانسه | آشنایی - بهترین زمان بازدید - تصاویر | یوروپ تورز

آگوئیل دو میدی با ارتفاع 3842 متر کوهی در مون بلان در رشته کوه‌های آلپ فرانسه است. پل آگوئیل دو میدی یک شاهکار معماری قابل توجه است که در کوه‌های آلپ فرانسه واقع شده است و قله Aiguille du Midi را به صخره‌های مجاور متصل می‌کند.

این پل که در شکافی بین دو قله صخره ‌ای قرار گرفته است، تجربه ‌ای سورئال را برای بازدیدکنندگان ایجاد می‌‌کند که می‌توانند از روی پل عبور کرده و مناظر خیره ‌کننده کوه‌‌های آلپ فرانسه، سوئیس و ایتالیا را مشاهده کنند. این پل بخشی از مجموعه بزرگتر آگوئیل دو میدی است که شامل یک سیستم تله کابین بوده که مسافران را از Chamonix به قله می‌برد.

برای بازدید از پل آگوئیل دو میدی نیاز است تا درباره اطلاعات کاربردی آن به خوبی بدانیم. بنابراین در این قسمت درباره آن‌ها صحبت خواهیم کرد. تله کابین منتهی به قله، Téléphérique de l’Aiguille du Midi، در سال 1955 ساخته شد و حدود دو دهه عنوان بلندترین تله کابین جهان را به خود اختصاص داده بود. این تله کابین با ارتفاع 1035 متر تا 3842 متر همچنان رکورددار بلندترین تله کابین صعود عمودی در جهان است.

شما ابتدا باید از Chamonix تا Plan de l’Aiguille در ارتفاع 2317 متری بالا رفته و سپس مستقیما، تا ایستگاه بالایی در ارتفاع 3777 متری بروید. بلیط بزرگسالان از Chamonix تقریبا 46 یورو برگشت و با بالابر به قله 3 یورو دیگر هزینه دارد.

قله آگوئیل دو میدی شامل یک سکوی تماشای پانوراما، یک کافه و یک فروشگاه برای خرید سوغاتی است. پیست اسکی Vallee Blanche از اینجا شروع می‌شود و پناهگاه Cosmiques در همان نزدیکی نقطه شروع یکی از مسیرهای رسیدن به قله مون بلان است.

اطلاعات کاربردی برای بازدید از پل آگوئیل دو میدی | یوروپ تورز
  • لباس گرم، عینک آفتابی و کرم ضد آفتاب همراه داشته باشید.
  • بازدید برای کودکان زیر 3 سال ممنوع است و به صورت کلی برای کودکان توصیه نمی‌شود.
  • کل بازدید به طور متوسط (با احتساب سفر) 2 تا 3 ساعت طول می‌کشد. زمان بازدید بسته به تعداد بازدیدکنندگان می‌تواند دو برابر شود.
  • زمان و دفعات حرکت با توجه به زمان سال و تعداد بازدیدکنندگان متفاوت است: به جدول و یادداشت‌های مربوط به تاریخ بازدید خود مراجعه کنید.

بهترین زمان برای بازدید از پل آگوئیل دو میدی در ماه‌های تابستان، از ژوئن تا اوایل سپتامبر است. در طول این مدت، آب و هوا به طور کلی قابل پیش‌بینی است و بازدیدکنندگان بدون اینکه برف یا شرایط آب و هوایی شدید مانع از آن شوند، قابل دسترسی است.

در ماه ‌های تابستان ساعات روز طولانی ‌تری ارائه می‌‌شود و به شما این امکان را می‌‌دهد که به طور کامل از مناظر پانورامای خیره‌‌کننده کوه ‌های اطراف، از جمله کوه نمادین مونت بلان، لذت ببرید.

بازدید در طول تابستان نیز فرصت بیشتری برای شرکت در فعالیت‌های خارج از منزل مانند پیاده روی و کوهنوردی فراهم می‌کند. دماهای گرمتر تجربه کلی را بهبود می‌بخشد و کاوش در منطقه و تماشای زیبایی‌های طبیعی خیره‌کننده را راحت‌تر می‌کند. علاوه بر این، تابستان فصل اوج گردشگری در منطقه است، بنابراین می‌ توانید از ساعات کاری طولانی استفاده کنید و از امکانات Aiguille du Midi کاملا لذت ببرید.

بهترین زمان سال برای بازدید از پل آگوئیل دو میدی | یوروپ تورز

پل آگوئیل دو میدی یکی از هیجان انگیز‌ترین مکان‌ها در کوه‌های آلپ فرانسه است که شما می‌توانید در آن مکان زیبایی‌های این منطقه را مشاهده کرده از نمای متفاوتی از کوه‌های آلپ را ببینید.


پل آگوئیل دو میدی در کجا واقع شده است؟

بهترین زمان برای بازدید از پل آگوئیل دو میدی چه زمانی است؟

تله کابین قله آگوئیل دو میدی چه ارتفاعی را می‌پیماید؟

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!