معرفی کامل گالری نگهبانان آمستردام هلند

معرفی کامل گالری نگهبانان آمستردام هلند

گالری نگهبانان شهر آمستردام یکی از زیباترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری و توریستی در این شهر می باشد که از قدیمی ترین گالری های این کشور بوده و از این طریق توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کرده است.

شما نیز حتما در بازدید از کشور هلند، گالری نگهبانان آمستردام را فراموش نکنید.

همچنین می توانید برای بازدید از گالری نگهبانان آمستردام در یکی از بهترین و مناسب ترین تورهای گردشگری هلند شرکت کنید و یکی از بی نظیرترین لحظات را برای خود به ارمغان آورید.

گالری نگهبانان شهر آمستردام

آیا شما نیز به دنبال بازدید از گالری نگهبانان شهر آمستردام هستید؟ آیا می دانید که بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید از گالری نگهبانان شهر آمستردام چه وقت می باشد؟ از شما دعوت می شود که مقاله پیش روی خود را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را در خصوص این گالری به دست آورید.

شهر آمستردام یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای اروپایی و کشور هلند می باشد که با داشتن قدمت بسیار طولانی و جاذبه های گردشگری و توریستی تاریخی و طبیعی خود توانسته است توجه میلیون ها گردشگر را از سراسر جهان به سوی خود جذب کند. توجه داشته باشید که این شهر همچنین یکی از محبوب ترین شهرها در میان مردم اروپایی می باشد که از زیباترین و پرترددترین جاذبه های گردشگری این شهر می توان به گالری نگهبانان شهر آمستردام اشاره کرد.

گالری نگهبانان آمستردام در نزدیکی کانال رینگ واقع شده است و با داشتن معماری و طراحی بسیار باشکوه و بی نظیر خود تونسته است همیشه مورد توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها واقع شود. این گالری توانسته است مجموعه ای از نقاشی های دوران درخشان و طلایی شهر هلند را در دل خود به نمایش گذاشته و از این طریق یکی از باشکوه ترین و زیباترین گالری های موجود در قاره اروپا به شمار آید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد نزدیک ترین جاذبه های گردشگری به گالری نگهبانان آمستردام و مدت زمان لازم برای بازدید از گالری نگهبانان آمستردام توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

گالری نگهبانان شهر آمستردام

بهترین زمان بازدید از گالری نگهبانان شهر آمستردام

گالری نگهبانان شهر آمستردام همانطور که اشاره شد، یکی از باشکوه ترین و دوست داشتنی ترین جاذبه های گردشگری این شهر می باشد و شما می توانید نقاشی های بسیار زیبایی از قرن هفدهم را در این گالری مورد مشاهده قرار دهید. لازم است بدانید که هزینه های مورد نیز برای بازدید از این گالری رایگان بوده و گردشگران و توریست ها می توانند بدون پرداخت هزینه های بازدیدی از این گالری باشکوه بازدید داشته باشند. گالری نگهبانان آمستردام در تمام روزهای سال مملو از گردشگر و توریست می باشد و گردشگران و توریست ها می توانند به راحتی در هر فصلی از سال بازدید خود را انجام دهند.

شرایط آب و هوایی و اوقات فراغت گردشگران نیز تاثیر بسیار زیادی را در بهترین و مناسب ترین زمان بازدید از گالری نگهبانان آمستردام دارد. شرایط آب و هوایی این شهر در فصل های بهار و تابستان بسیار مساعد می باشد و گردشگران و توریست ها می توانند به راحتی در این فصل ها بهترین بازدید را داشته باشند. شما می توانید در تعطیلات سال نو بازدید از این شهر را در اولویت های خود قرار دهید. مردم محلی این شهر نیز علاقه مندی بسیار زیادی را برای بازدید از این گالری نشان می دهند که همین امر سبب شده است تا بسیاری از گردشگران داخلی نیز با علاقه مندی زیادی از تابلوهای این گالری بازدید کنند.

گالری نگهبانان شهر آمستردام

مدت زمان بازدید از گالری نگهبانان شهر آمستردام

گردشگران و مسافرانی که قصد دارند تا به راحتی از گالری نگهبانان شهر آمستردام بازدید کنند می توانند مدت زمان بسیار کمی را برای این منظور انتخاب کنند. توجه داشته باشید که اگر دوست دارید تا در مورد هر یک از تابلوهای نقاشی موجود در این گالری اطلاعاتی را به دست آورید در این صورت بایستی زمان بسیار زیادی را صرف کنید در غیر این صورت می توانید در کمتر از یک ساعت از کل گالری و تابلوهای نقاشی آن بازدید لازم را انجام دهید.

شما نیز این فرصت طلایی بی نظیر را از دست ندهید و حتما بازدید از گالری نگهبانان آمستردام را در اولویت های بازدیدی خود قرار دهید. البته در نظر بگیرید که امروزه بسیاری از توریست ها دوست دارند تا تصاویر بسیار زیبایی را نیز از دیدنی های خود به ثبت برسانند که بی شک ثبت تصاویر زیبا از این نقاشی ها می تواند یکی از بهترین و بی نظیرترین تصاویر ثبت شده در طول سفرتان به آمستردام باشد. شما نیز می توانید در سفرتان به این شهر حتما دوربین حرفه ای خود را به همراه داشته باشید و جذاب ترین تصاویر را به ثبت برسانید.

گالری نگهبانان شهر آمستردام

دسترسی و آدرس گالری نگهبانان شهر آمستردام

امروزه بسیاری از مسافران و توریست هایی که قصد بازدید از گالری نگهبانان شهر آمستردام و سایر جاذبه های گردشگری این شهر را دارند، به دنبال تهیه و در دست داشتن نقشه راهنمای گردشگری این شهر هستند تا از این طریق یکی از بهترین و آسان ترین سفرها را به سوی جاذبه های مورد نظر خود داشته باشند. شما نیز می توانید به محض ورود به این شهر نقشه ی گردشگری آن را تهیه کرده و از این طریق در کوتاه ترین و کم ترین زمان ممکن اقدام به بازدید از این گالری داشته باشید. همچنین شما می توانید با دنبال کردن تابلو های راهنمایی گردشگری به این گالری، خود را از هر نقطه شهر به گالری نگهبانان آمستردام رسانده و بازدید خود را شکل دهید. همچنین می توانید آدرس و نشانی دقیق این گالری را در دست داشته باشید که آدرس گالری نگهبانان آمستردام به شکل زیر خواهد بود:

 • آدرس گالری نگهبانان آمستردام: Kalverstraat 92, 1012 PH Amsterdam
گالری نگهبانان شهر آمستردام

بازدید از گالری نگهبانان آمستردام با تور هلند

امروزه بسیاری از مجریان آژانس های گردشگری و توریستی به دنبال اجرای یکی از بهترین تورهای گردشگری به سوی هلند هستند که بی شک هر کدام از آنها بازدید از گالری نگهبانان شهر آمستردام را در اولویت های خود قرار می دهند و شما نیز می توانید با شرکت در یکی از بهترین و شگفت انگیزترین تورهای گردشگری این کشور، به راحتی بازدید از گالری نگهبانان آمستردام را تجربه کنید.

در نظر داشته باشید که بازدید از گالری نگهبانان آمستردام با تور هلند می تواند یک سری مزیت هایی را به دنبال داشته باشد که از مهمترین و اصلی ترین این مزیت ها می توان به همراه داشتن تور لیدر، همسفر شدن با توریست ها و گردشگران دیگر و بازدید در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن از گالری نگهبانان آمستردام اشاره کرد. حال شما نیز می توانید با توجه به علاقه مندی خود یکی از بهترین تورهای گردشگری این شهر را انتخاب کرده و آن را هم اکنون رزرو کنید.

گالری نگهبانان شهر آمستردام

نزدیک ترین هتل ها به گالری نگهبانان آمستردام

گالری نگهبانان شهر آمستردام در نزدیکی بسیاری از مشهورترین و معروف ترین هتل های این شهر واقع شده است که شما می توانید در یکی از بهترین و زیباترین این هتل ها به اقامت پرداخته و دسترسی بسیار راحت تری را به گالری نگهبانان آمستردام داشته باشید. شما می توانید یکی از بهترین این هتل ها را قبل از سفر خود به این شهر رزرو کرده و از این طریق یکی از بهترین و به یادماندنی ترین سفرها را تجربه کنید. از نزدیکترین هتل ها به گالری نگهبانان آمستردام می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • هتل واشنگتن
 • هتل نیکولاس ویستن
 • هتل گونتین اینگلند
 • هتل ای تی سی
گالری نگهبانان شهر آمستردام

نزدیک ترین رستوران ها به گالری نگهبانان آمستردام

بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال نزدیک ترین و زیباترین رستوران های نزدیک به گالری نگهبانان شهر آمستردام هستند تا از این طریق بعد از بازدید خود حتما، بهترین و لذیذترین غذای هلند را مورد مصرف قرار دهند. همچنین در نظر داشته باشید که هر یک از رستوران های نزدیک به این گالری از منو بسیار لذیذ و خوشمزه ای برخوردار می باشد. از نزدیک ترین و شیک ترین رستوران ها به گالری نگهبانان آمستردام می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • رستوران سیل بلو
 • رستوران لا پریا
 • رستوران مودرس
گالری نگهبانان شهر آمستردام

نزدیک ترین جاذبه های گردشگری به گالری نگهبانان آمستردام

گالری نگهبانان شهر آمستردام در نزدیکی بهترین و بی نظیرترین جاذبه های گردشگری این شهر واقع شده است و شما نیز می توانید با سفرتان به این شهر و بازدید خود از این گالری از سایر جاذبه های گردشگری این شهر نیز بازدید داشته باشید. لازم است بدانید که واقع شدن گالری نگهبانان آمستردام در نزدیکی بسیاری از جاذبه های گردشگری این شهر از مهمترین و اصلی ترین نقاط قوت این گالری می باشد. از نزدیک ترین و مشهورترین جاذبه های گردشگری به گالری نگهبانان آمستردام می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • موزه اشتدلیک آمستردام
 • پارک وندل
 • بازار آلبرت کوییپ
 • موزه ون لوون
 • پل عشق
 • گرچتنگورد

موزه خانه قایقی، منطقه یوردان، موزه ویلت هولوسین و میان یهودی ها از دیگر نزدیک ترین جاذبه های گردشگری به گالری نگهبانان آمستردام می باشد که شما نیز می توانید لیستی از این جاذبه های گردشگری را قبل از سفرتان تهیه کرده و از این طریق یکی از باشکوه ترین و بهترین سفرها را برای خود رقم بزنید.

گالری نگهبانان شهر آمستردام

نکات مورد توجه در بازدید از گالری نگهبانان آمستردام

اگر شما نیز به دنبال بازدید از گالری نگهبانان شهر آمستردام هستید، می توانید با در نظر گفتن برخی از مهمترین و اصلی ترین نکات مورد توجه یکی از بهترین و بی نظیرترین بازدیدها را شکل دهید. از مهمترین و بارزترین این نکات در بازدید از گالری نگهبانان آمستردام می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • به همراه داشتن ویزای گردشگری و توریستی
 • به همراه داشتن دوربین عکاسی بسیار حرفه ای
 • احترام گذاشتن به تمام تصاویر و تابلوهای ارائه شده در این گالری
 • کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از تابلوهای عرضه شده در این نمایشگاه

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!