ویزای پرتغال | انواع + هزینه + مراحل + مدارک + شرایط

ویزای پرتغال | انواع + هزینه + مراحل + مدارک + شرایط

ویزای پرتغال، افراد با توجه به نوع سفر خود نیز بایستی یکی از انواع ویزای کشور پرتغال را درخواست کنند و برای انجام هرگونه اقدامی نیز از طریق سفارتخانه…

کشور پرتغال با واقع شدن در جنوب قاره اروپا، یکی از پرترددترین و دیدنی‌ترین کشورهای اروپایی می‌باشد که تمام مسافران آن بایستی قبل از سفر خود اقدام به اخذ ویزای پرتغال یا همان روادید پرتغال نمایند تا از این طریق بتوانند به راحتی و در زمان مورد نظر خود سفر خود را انجام دهند.

افراد با توجه به نوع سفر خود نیز بایستی یکی از انواع ویزای کشور پرتغال را درخواست کنند و برای انجام هرگونه اقدامی نیز از طریق سفارتخانه این کشور اقدام نمایند.

متقاضیان می‌توانند سوالاتی در خصوص هزینه‌ها صدور ویزا و مدارک مورد نیاز را به راحتی از همکاران ما جویا شده و با موفقیت تمام مراحل را سپری کنند.

ویزای پرتغال | انواع + هزینه + مراحل + مدارک + شرایط | یوروپ تورز

آشنایی با ویزای پرتغال

امروزه کشور پرتغال به یکی از دیدنی‌ترین و پربازدیدترین کشورهای جهان تبدیل شده است به طوری که در جدول کشورهای گردشگر‌پذیر می‌توان اسم آن را در ردیف‌های اول مشاهده کرد و این امر نشان دهنده آن است که کشور پرتغال توانسته با داشتن پتانسیل‌های بسیار قوی و مناسب در حوزه گردشگری بسیار موفق عمل نماید.

همچنین مسافرانی که قصد سفر به پرتغال را دارند فقط با هدف گردشگری سفر نمی‌کنند بلکه بسیاری از آنها اهداف دیگری را دنبال می‌کنند که همین اهداف متفاوت سبب شده است تا امروزه شاهد انواع بسیار مختلفی از ویزای پرتغال باشیم و هر مسافری بایستی با توجه به نوع سفر خود اقدام به اخذ یکی از انواع ویزای پرتغال نماید.

کشور پرتغال در حوزه شینگن واقع شده است و مسافران می‌توانند با دریافت ویزای شینگن در محدوده آن اقدام به سفر داشته باشند، لازم به ذکر است که متقاضیان با داشتن این مدل از ویزا در برخی از مواقع نیز موفق به بازدید از دیگر کشورهای شینگن نمی‌شوند چرا که صلاحیت ورود آنها قبل از ورود به کشور دیگر توسط بازرسان کنترل خواهد شد.

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع ویزای پرتغال، هزینه‌های مربوط به صدور، مدارک مورد نیاز، مراحل صدور و نکات مورد توجه در صدور ویزای پرتغال توضیحاتی را به حضور شما ارائه دهیم.

انواع ویزای پرتغال

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، ویزای پرتغال از انواع ویزاهای شینگن می‌باشد و امروزه می‌توان انواع بسیار متنوعی از ویزاهای شینگن را مشاهده کرد که از مهمترین آن می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • ویزای نوع A: این مدل از ویزا ترانزیتی می‌باشد به طوری که مسافران دارندگان این ویزا حق خروج از فرودگاه را نداشته و فقط می‌توانند در یکی از فرودگاه‌های این کشور منتظر سوار شدن به هواپیمای مورد نظر خود باشند تا کشور پرتغال را ترک کنند.
 • ویزای نوع B: اسم این ویزا را ویزای عبوری می‌نامند چرا که مسافر با داشتن آن می‌تواند فرودگاه را ترک کرده و به شکل زمینی از کشور پرتغال خارج شود و مدت آن معمولا چند روز خواهد بود.
 • ویزای نوع C: حد اکثر اقامت 90 روز و اغلب به ویزای توریستی گفته می‌شود.
 • ویزای نوع D: این مدل از ویزاها بسیار بلند مدت هستند و دارندگان آن می‌توانند به راحتی در کشور پرتغال اقامت داشته باشند.

لازم به ذکر است که در صورتی که مدت اقامت متقاضیان در کشور پرتغال بیش از 90 روز باشد، در این صورت نیازی به دریافت ویزای پرتغال شینگن ندارند، بلکه در این صورت می‌توانند درخواست اقامت داشته باشنند و تمام مراحل قانونی خود را نیز از سفارتخانه این کشور پیگیری نمایند.

مدت زمان لازم درخواست صدور ویزای پرتغال

یکی از مهمترین و ضروری‌ترین سوال‌هایی که در مورد صدور ویزای پرتغال وجود دارد، مدت زمان پاسخگویی به درخواست صدور ویزا می‌باشد که در این خصوص نیز می‌توان گفت، مدت زمان لازم برای اخذ ویزای مورد نظر بستگی به زمان اخذ وقت سفارت کشور پرتغال دارد به طوری که شما بایستی چند ماه قبل از سفر به این کشور درخواست صدور ویزای مد نظر خود را داشته باشید تا از این طریق با خیال راحت ویزای شما صادر شود و شما نیز هیچ نگرانی در این خصوص نداشته باشید.

معمولا مدت زمان مورد نیاز نیز در حدود یک تا سه ماه می‌باشد و افراد می‌توانند با توجه به فصلی که می‌خواهند به این کشور سفر داشته باشند، اقدام به اخذ ویزای مورد نظر نماید.

ویزای پرتغال و بهترین زمان دریافت آن

بسیاری از مشاوران صدور ویزای پرتغال و کشورهای اروپایی بر این باور هستند که بهترین و مناسب‌ترین زمان برای صدور ویزای پرتغال، از چند ماه قبل می‌باشد ولی شما می‌توانید با در دست داشتن دعوتنامه‌ای معتبر از سوی این کشور، زمان صدور ویزای مورد نظر خودرا تسریع بخشیده و به راحتی اقدام به دریافت آن نمایید.

برای اخذ مشاوره و راهنمایی‌های لازم در این خصوص نیز می‌توانید با همکاران ما نیز از وب سایت یوروپ تورز در تماس بوده و اطلاعات لازم و مورد نیاز را دریافت کنید.

مسافران و متقاضیان می‌توانند با کسب آگاهی کامل از فرایند صدور ویزا، به راحتی اقدام به دریافت آن نمایند.

مدارک ویزای پرتغال

بسیاری از افرادی که به دنبال اخذ و دریافت ویزای پرتغال هستند از مدارک مورد نیاز برای این امر آگاهی و اطلاعات کافی را ندارند و همین امر سبب شده است تا احساس نگرانی‌ها و سوالات بسیار زیادی را داشته باشند.

البته توجه کنید که تمام مدارک مورد نیاز برای صدور انواع ویزاهای کشور پرتغال نیز با یکدیگر یکی نبوده و متقاضیان می‌توانند با توجه به نوع ویزای دریافتی خود مدارک مورد نیاز را تهیه و آماده کنند.

از مهمترین و ضروری‌ترین مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای پرتغال می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • شناسنامه
 • دو قطعه عکس با زمینه روشن و تمام رخ
 • داشتن اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار زمانی
 • ارائه گواهی تمکن مالی
 • ارائه مدرک زبان معتبر و قابل قبول
 • ارائه بیمه پزشکی
 • ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه
 • بلیط پرواز
 • رسید رزرو هتل در صورت داشتن
 • دعوتنامه پرتغال
 • رسید هزینه‌های پرداختی
 • فرم اپلیکیشن

همچنین می‌توانید برای آگاهی از به روز‌ترین مدارک نیز با کارگزاری سفارت تماس لازم را برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را جویا شوید.

ویزای پرتغال و دعوتنامه

دعوتنامه یکی از حساس‌ترین و مهمترین مدارکی می‌باشد که البته تمام متقاضیان موفق به ارائه آن نمی‌شود. ارائه و وجود این مدرک سبب می‌شود که روند صدور ویزای متقاضیان به سرعت شکل گیرد به طوری که ماموران کنسولگری بررسی این مدل از درخواست‌ها را در اولویت‌های خود قرار می‌دهند.

دعوتنامه نیز سندی می‌باشد که به ایمیل افراد متقاضی ارسال شده و در آن قید می‌کنند که تمام هزینه‌های مربوط به سفر و اقامت فرد متقاضی در کشور پرتغال به عهده چه سازمان یا چه شخصی می‌باشد.
شما نیز می‌توانید برای دریافت راحت‌تر برخی از انواع ویزاهای خود، به دنبال دریافت و اخذ دعوتنامه باشید.

هزینه ویزای پرتغال

از دیگر موضوعاتی که بسیاری از متقاضیان توجه کافی را به آن ندارند می‌توان به هزینه‌های مربوط به صدور ویزای پرتغال اشاره کرد.

هزینه‌های مربوط به صدور ویزا به شکل ارز یورو پرداخت می‌شود که البته مقدار آن برای افراد بزرگسال و کودکان بسیار متفاوت می‌باشد و متقاضیان می‌توانند اطلاعات دقیق‌تر در این مورد را از کارگزاری این کشور به دست آورند.
همچنین هزینه‌های مربوط به دو بخش تقسیم بندی می‌شود که بخشی از آنها به شکل مستقیم به حساب سفارتخانه واریز شده و رسید آن نیز تحویل ماموران داده می‌شود و برخی دیگر نیز به شکل غیر مستقیم بوده و متقاضیان در مراحل صدور ویزای مورد نظر خود خرج می‌کنند که از مهمترین این موارد می‌توان به هزینه‌های رفت و آمد و کارمزد آژانی مسافرتی اشاره کرد.

مراحل صدور ویزای پرتغال

برای اخذ و دریافت ویزای پرتغال می‌توانید مراحل مورد نیاز را با نهایت دقت و توجه طی کرده و از این طریق در کوتاهترین زمان ممکن به ویزای مورد نظر خود دست پیدا کنید.
لازم به توجه است که هرگونه سهل انگاری متقایان می‌تواند آنها را با مشکل ریجکت صدور ویزا مواجه نماید.

از مهمترین و ضروری‌ترین مراحل مورد نیاز برای صدور ویزای پرتغال می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • تهیه و آماده کردن مدارک مورد نیاز برای صدور ویزا
 • اخذ وقت سفارت کشور پرتغال
 • دریافت پاسخ از سوی کنسولگری این کشور
 • شرکت و حضور در روز مصاحبه
 • صدور ویزای مورد نظر

برای صدور و دریافت هر کدام از انواع ویزاهای این کشور بایستی اقدام به طی کردن هر کدام از این مراحل نمایید تا بتوانید به نتیجه بسیار مطمئنی و رضایت بخشی نیز دست پیدا کنید.

ویزای پرتغال و وقت سفارت

اخذ وقت سفارت پرتغال برای صدور و دریافت ویزای مورد نظر شما یکی از مهمترین و حساس‌ترین مراحلی می‌باشد که نیاز به زمان زیادی نیز دارد.

افراد متقاضی برای صدور و دریافت ویزای این کشور می‌توانند با تهیه و آماده کردن مدارک مورد نیاز، به شرکت ما مراجعه کرده و با تحویل اسناد مورد نیاز، منتظر دریافت پاسخ از سوی کارگزاری ( وی اف اس) این سازمان باشند.

لازم به ذکر است که مراجعه به کنسولگری برای اخذ وقت سفارت کشور پرتغال یکی از قدیمی‌ترین راه‌های ممکن می‌باشد که از زمان‌های گذشته افراد برای اخذ ویزای پرتغال از این روش استفاده می‌کردند که بی‌شک به دلیل رفت و آمد به سوی این سازمان نیز مجبور به تحمل هزینه‌های زیادی بودند.

به همین جهت ما با تهیه وب سایت رسمی خدمات ویزا اقدام بزرگی را در جهت اخذ وقت سفارت این کشور انجام داد که شما با مراجعه به آن می‌توانید از مدارک لازم باخبر شده و برخی از مراحل اداری برای دریافت ویزا را به صورت غیرحضوری و از طریق سایت انجام دهید.

ویزای پرتغال و وقت سفارت | یوروپ تورز

ویزای پرتغال و سفارت

خوشبختانه کشور پرتغال از جمله کشورهایی می‌باشد که می‌توانید به راحتی در کشور به سفارتخانه آن مراجعه نمایید و برای انجام اقدامات لازم در جهت صدور ویزا و اخذ اقامت، مجبور به سفرهای خارج از کشور نباشید.
متقاضیانی که به دنبال مراجعه به سفارتخانه کشور پرتغال هستند می‌توانند با در دست داشتن نشانی و آدرس دقیق آن، به راحتی مراحل لازم را برای صدور ویزاهای بلند مدت مورد نظر خود داشته باشند که آدرس و نشانی سفارتخانه این کشور نیز به شرح زیر می‌باشد:

 • آدرس سفارتخانه کشور پرتغال: تهران – دروس – خیابان هدایت – کوچه روزبه – پلاک 16
 • ساعات کاری سفارتخانه پرتغال: یکشنبه تا پنجشنبه از 9 تا 16
 • ساعات کاری کنسولگری پرتغال: روزهای فرد هفته از ساعت 15 تا 16

توجه داشته باشید که برای اخذ و دریافت ویزای کشور پرتغال به حرف و وعده‌های بسیاری از افراد سودجو بها ندهید و کار خود را از سوی مراجع رسمی پیگیری کنید تا از این طریق بتوانید با خیال راحت اقدام به صدور و دریافت ویزای مورد نظر خود نمایید.

ویزای پرتغال از نوع گردشگری

یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین انواع ویزای پرتغال، ویزای گردشگری این کشور می‌باشد که سالانه میلیون‌ها نفر از کشورهای مختلف جهان برای سفر و بازدید از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی این کشور، درخواست اخذ و دریافت ویزای توریستی پرتغال را دارند.

اگر شما نیز قصد دارید تا در آینده نزدیک سفری را به سوی کشور پرتغال داشته باشید می‌توانید به راحتی و با اخذ ویزای توریستی، حداکثر به مدت 90 روز در این کشور به گشت و گذار بپردازید.

لازم به ذکر است که تعداد درخواست‌های صدور ویزای توریستی در فصل‌های بهار و تابستان بسیار افزایش می‌یابد و این امر ممکن است زمان صدور ویزای مورد نظر شما را به تاخیر بیندازد.

ویزای پرتغال از نوع تحصیلی

کشور پرتغال با داشتن بهترین و معروف‌ترین کالج‌ها و دانشگاه‌های خود توانسته است توجه بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان را به سوی خود جلب کند به طوری که امروزه بسیاری از افراد برای ادامه تحصیل خود، کشور پرتغال را در اولویت قرار می‌دهند.

برای مهاجرت تحصیلی به سوی این کشور بایستی ویزای تحصیلی آن را نیز در دست داشته باشید چرا که بدون آن حتی اجازه ورود به کشور پرتغال نیز داده نخواهد شد.

لازم به ذکر است که بسیاری از دانشجویان می‌توانند با دریافت دعوتنامه از سوی دانشگاه پذیرش شده خود، در زمان بسیار کوتاهی اقدام به اخذ و دریافت ویزای کشور پرتغال نمایند.
شما می‌توانید با ادامه تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه‌های این کشور آینده درخشانی را برای خود رقم بزنید. برای این منظور فرصت را از دست نداده و هم اکنون اقدام به دریافت ویزای تحصیلی پرتغال نمایید.

ویزای پرتغال از نوع سرمایه گذاری

از دیگر مهمترین و اصلی‌ترین انواع ویزای کشور پرتغال می‌توان به ویزای سرمایه گذاری اشاره کرد که این مدل از ویزا برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند بسیار مناسب می‌باشد.
کشور پرتغال با داشتن بهترین زمینه‌ها و بستر خود در صنعت گردشگری، توجه بسیاری از سرمایه گذاران را برای تاسیس و راه اندازی کسب و کار جدید به سوی خود جلب کرده است و دولت پرتغال نیز از این امر حمایت نموده و تسهیلات بسیار خوبی را در اختیار این سرمایه گذاران قرار می‌دهد.

ویزای پرتغال از نوع اشتغال

امروزه بسیاری از افراد به خصوص جوانان به دنبال اخذ ویزای اشتغال کشور پرتغال هستند تا از این طریق بتوانند در یکی از مهمترین صنایع این کشور به کار مشغول شوند. اگر شما نیز به دنبال اشتغال در کشور پرتغال هستید، در گام اول بایستی ویزای مربوط به آن را تهیه و در دست داشته باشید تا بتوانید به راحتی در کار مورد نظر مشغول شده و از تمام مزایا و حقوق این کشور نیز برخوردار باشید.

هزینه‌های زندگی در این کشور بسیار کم است و همین امر می‌تواند شما را در پس‌انداز کردن سرمایه حمایت نماید. کشور پرتغال یکی از پرطرفدارترین کشورها برای اشتغال مهاجران می‌باشد که این امر نیز از مهمترین دلایل ترغیب مسافران و جوانان برای سفر به سوی پرتغال می‌باشد.

اعتبار ویزا های پرتغال

مدت اعتبار ویزاهای کشور پرتغال با توجه به انواع آن بسیار متفاوت خواهد بود به طوری که شما می‌توانید به محض دریافت ویزای پرتغال به تاریخ اعتبار آن توجه داشته و سعی کنید که قبل از به پایان رسیدن وقت و اعتبار آن کشور پرتغال را ترک نمایید. کمترین و کوتاهترین مدت اعتبار مربوط به ویزاهای نمایشگاهی و توریستی می‌باشد که دارندگان آن می‌توانند در مدت بسیار کوتاهی در این کشور اقامت داشته باشند.

برخی دیگر از انواع ویزای پرتغال نیز با داشتن اعتبار بلند مدت خود این فرصت را به متقاضیان می‌دهد که بتوانند اقامت دائم این کشور را به دست آورند که از مهمترین انواع این ویزاها می‌توان به ویزای تحصیلی و کسب و کار اشاره کرد. اهمیت اعتبار ویزاهای این کشور بسیار بالاست و تمام مسافران عازم این کشور بایستی نهایت دقت و توجه را به این امر داشته باشند تا بتوانند بدون بروز مشکلی کشور پرتغال را در مناسب‌ترین زمان ممکن ترک کنند.

بایدها و نبایدها ویزای پرتغال

در بخش‌های قبلی در رابطه با دریافت و صدور ویزای پرتغال توضیحاتی را به حضور شما ارائه دادیم که بی‌شک افراد می‌توانند با دنبال کردن این موارد گفته شده در کوتاهترین زمان ممکن اقدام به اخذ و دریافت ویزای پرتغال نمایند؛ اما متقاضیان در این مراحل بایستی به یک سری از بایدها و نبایدها نیز توجه لازم را داشته باشند که از مهمترین این موارد می‌توان به آیتم‌های زیر اشاره کرد:

 • حتما به موارد ریجکت شدن برخی از درخواست‌ها توجه لازم را داشته باشید تا شما نیز با این مسائل روبرو نشوید.
 • هزینه‌های پرداختی شما در صورتی که با ریجکت مواجه شده به شما عودت داده نخواهد شد.
 • در ارائه اسناد و مدارک مورد نیاز سعی کنید توجه بیشتری را به کار برده تا هیچ مدرک جعل یا تقلبی میان آنها نباشد.
 • حتما فرم اپلیکیشن خود را با نهایت دقت پر نمایید چرا که در غیر این صورت ممکن است به درخواست شما پاسخ منفی داده شود.
 • لازم به ذکر است که در صورت عدم دریافت پاسخ از سوی کنسولگری برای وقت سفارت در مدت زمان مشخص شده می‌توانید تماس تلفنی داشته و علت را جویا شوید.
 • حتما قبل از سفر به این کشور در مورد فرهنگ، آداب و رسوم مردم آن اطلاعاتی را به دست آورید تا در طول سفر و یا اقامت دچار مشکل نشوید.
اعتبار ویزا های پرتغال | یوروپ تورز

آخرین قوانین ورود به کشور پرتغال از نظر تزریق واکسن و تست کرونا

پس از به اتمام رسیدن جشن‌های پایان سال میلادی در کشورهای اروپایی، موارد ابتلا به کرونا در کشور پرتغال به شدت افزایش یافته است. به همین دلیل، افرادی که تصمیم دارند به این کشور سفر کنند، باید نتیجه تست منفی ابتلا به کرونا خود را ارائه دهند. این قانون برای همه افراد اعم از افرادی که واکسن زده‌اند و افرادی که واکسن نزده‌اند، نیز صدق می‌کند. لازم به ذکر است تا بدانید که گردشگرانی که قصد سفر به کشور پرتغال را دارند، برای دسترسی به اماکن عمومی این کشور باید حتما گواهی واکسیناسیون خود را ارائه دهند.

در واقع، بر اساس آخرین قوانین ورود به کشور پرتغال از نظر تزریق واکسن و تست کرونا، افراد حتما باید هم گواهی واکسیناسیون خود و هم نتیجه تست منفی کرونا خود را ارائه دهند. علاوه بر تست منفی کرونا و گواهی واکسیناسیون، افراد برای عبور و مرور به این کشور باید ماسک بزنند. همچنین، تمامی افراد باید فاصله‌گذاری اجتماعی را در این کشور، رعایت نمایند. بهتر است بدانید که این کشور جز کشورهایی اروپایی است که از برنامه گواهی دیجیتال کووید نیز استفاده می‌نمایند.

توضیحات در خصوص منابع مالی، گردش و تمکن بانکی در درخواست ویزای پرتغال

گردش و تمکن بانکی ویزای پرتغال یکی از شرایط دریافت ویزای پرتغال است. در حال حاضر کشور پرتغال با اعمال سختگیری‌های زیادی برای ایرانیان ویزا صادر می‌کند؛ بنابراین متقاضیان دریافت انواع ویزای پرتغال که شهروند ایرانی هستند باید علاوه بر مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای این کشور، مدارک مربوط به گردش و تمکن بانکی را نیز آماده کنند. مدارک تمکن مالی برای دریافت ویزای پرتغال شامل گردش حساب سه ماه اخیر متقاضی است. منظور از گردش حساب، میزان مبالغ ورودی و خروجی به حساب متقاضی نیست.

بلکه تعداد تراکنش‌های حساب در سه ماه آخر مورد بررسی قرار می‌گیرد. دارا بودن تمکن مالی برای هر نفر ۲۰۰ میلیون تومان است و برگه تمکن مالی که توسط متقاضی ارائه می‌شود باید به یورو صادر شود، دارای مهر و امضای بانک صادر‌کننده باشد. علاوه بر گردش و تمکن بانکی ویزای پرتغال دریافت ویزای این کشور نیاز به دعوت نامه دارد. برای ارسال دعوت نامه نیز فردی که اقامت پرتغال را دارد باید با ارائه ضمانت نامه‌های اثبات کند که توانایی پرداخت هزینه‌های زندگی فرد مهمان را دارد و مدارک مالی خود را نیز ارائه کند.


سوالات متداول ویزای پرتغال

مدارک مورد نیاز ویزای پرتغال چیست؟

شناسنامه
دو قطعه عکس با زمینه روشن و تمام رخ
داشتن اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار زمانی
ارائه گواهی تمکن مالی
ارائه مدرک زبان معتبر و قابل قبول
ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه
ارائه بیمه پزشکی
بلیط پرواز
رسید رزرو هتل در صورت داشتن
دعوتنامه
رسید هزینه های پرداختی
فرم اپلیکیشن

هزینه ویزای کشور پرتغال چقدر است؟

هزینه های مربوط به صدور ویزا به شکل ارز یورو پرداخت می شود که البته مقدار آن برای افراد بزرگسال و کودکان بسیار متفاوت می باشد و متقاضیان می توانند اطلاعات دقیق تر در این مورد را از کارگزاری این کشور به دست آورند.

مراحل صدور ویزای پرتغال چه مراحلی هستند؟

تهیه و آماده کردن مدارک مورد نیاز برای صدور ویزا
اخذ وقت سفارت کشور پرتغال
دریافت پاسخ از سوی کنسولگری این کشور
شرکت و حضور در روز مصاحبه
صدور ویزای مورد نظر

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

1 نظر

غزاله 21 اسفند 1396 پاسخ

سلام من چند سال پيش به پرتغال سفر كردم و دوست دارم امسال به اين كشور زيبا همراه با همسرم سفر كنم متاسفانه پارسال از سفارت سوئد اقدام كرديم ويزا ندادن به ما لطفأ راهنمايي كنيد. ممنون