ویزای نروژ | انواع + هزینه + مراحل + مدارک + شرایط

ویزای نروژ | انواع + هزینه + مراحل + مدارک + شرایط

ویزای نروژ، لازمه سفر به این کشور به شمار می‌آید و افراد به هر دلیلی چون مسافرت، کار، ادامه تحصیل، درمان، تجارت و غیره بخواهند به این کشور اروپایی سفر کنند…

این نوشته در تاریخ 1401/05/22 بروزرسانی شده است.

به منظور سفر به کشورهای اروپایی باید ویزای کشور مربوطه را از سفارتخانه آن کشور در مبدا دریافت کرد و سفر به کشور نروژ نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

ویزای نروژ لازمه سفر به این کشور به شمار می‌آید و افراد به هر دلیلی چون مسافرت، کار، ادامه تحصیل، درمان، تجارت و غیره بخواهند به این کشور اروپایی سفر کنند باید ویزای کشور نروژ را از کارگزاری سفارتخانه دریافت نمایند.

کشور نروژ یکی از ثروتمندترین و مرفه‌ترین کشورهای اروپایی محسوب می‌شود که از لحاظ اقتصاد، بازار کار، سطح علمی، جاذبه‌های گردشگری، مراکز درمانی و پزشکی و … بسیار مورد توجه افراد از سراسر جهان می‌باشد و افراد زیادی سالانه به دلایل مختلف به این کشور سفر می‌کنند که باید ابتدا ویزای شینگن کشور نروژ را از کارگزاری سفارت نروژ در کشور مبدا دریافت کنند.

بنابراین اگر شما هم جزو کسانی محسوب می‌شوید که قصد رفتن به کشور نروژ را دارید باید پیش از سفرتان برای اخذ ویزای کشور نروژ به سفارت مراجعه کنید و مراحل لازم جهت گرفتن ویزا را طی نمایید.
در این مقاله قصد داریم تا چگونگی دریافت ویزای نروژ را به طور کامل و جامع توضیح دهیم بنابراین توصیه می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ویزای نروژ - سفری دیگر

آشنایی با ویزای نروژ

همانطور که می‌دانید لازمه سفر به کشورهای خارجی اخذ ویزای آن کشور می‌باشد و سفر به کشور اروپایی نروژ نیز به دریافت ویزا نیاز دارد. حال با توجه به عضو بودن این کشور در پیمان شینگن، برای این کشور ویزای شینگن نروژ صادر می‌شود که متقاضیان سفر باید متناسب با نوع سفر خود به تهیه ویزا از طریق سفارتخانه اقدام کنند.

بنابراین برای مسافرت به کشوری چون نروژ ابتدا باید ویزای آن را تهیه کنید که انواع مختلفی دارد.

انواع ویزای نروژ

افرادی که قصد سفر به کشور نروژ به دلایل مختلف را دارند باید جهت اخذ ویزای نروژ به سفارت مربوطه مراجعه کنند و پس از گذراندن مراحل و شرایط خاص، ویزای مورد نظر را دریافت نمایند.
ویزای نروژ در 3 نوع A، B و C برای فرد متقاضی صادر می‌شود که هر کدام شرایط خاص خود را دارند.

از جمله متداولترین انواع ویزاهای کشور نروژ، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویزای نروژ از نوع کاری

ویزای کار: افرادی که قصد کار در کشور نروژ را در صنایع مختلف دارند، می‌توانند اقدام به دریافت ویزای کار نروژ نمایند که این ویزا با توجه به بازار کار مناسب این کشور یکی از پرتقاضاترین ویزاها به شمار می‌آید اما دریافت ویزای کار نروژ بسیار سخت و دشوار می‌باشد زیرا در کشور نروژ اولویت تقاضای کار با ساکنین نروژ جویای کار می‌باشد و در غیر اینصورت نوبت به مهاجران خواهد رسید.

ویزای نروژ از نوع تحصیلی

ویزای تحصیلی: وجود دانشگاه‌ها و دانشکده‌های متعدد با امکانات ویژه و سطح علمی بالا سبب شده است تا افرادی فکر ادامه تحصیل در کشور نروژ را در سر خود داشته باشند که بدین منظور باید ویزای تحصیلی نروژ را دریافت کنند.

ویزای نروژ از نوع ازدواج

ویزای ازدواج: اگر قصد دارید با کسی در کشور نروژ ازدواج کنید باید درخواست ویزای ازدواج کشور نروژ را با توجه به شرایط داشته باشید که باید حداقل 18 سن داشته باشید.

ویزای نروژ از نوع گردشگری

ویزای گردشگری و توریستی: با توجه به مناظر بکر و طبیعی زیبای کشور نروژ، یکی از متداول‌ترین ویزاهای این کشور را می‌توان ویزای توریستی نروژ عنوان کرد که هر ساله افراد زیادی از ایران برای گردشگر و نفریح به این کشور سفر می‌کنند.

ویزای نروژ از نوع تجاری

ویزای تجاری: یکی دیگر از ویزاهای کشور نروژ، ویزای نروژ تجاری به شمار می‌آید که با توجه به رونق اقتصادی این کشور مورد توجه بسیاری از تاجران و بازرگانان ایرانی قرار گرفته است.
بنابراین اگر قصد تجارت در نروژ را دارید باید به اخذ ویزای تجاری نروژ اقدام کنید.

ویزای مالتیپل نروژ

یکی دیگر از ویزاهای کشور نروژ، ویزای مالتیپل نروژ نام دارد که با این ویزا می‌توانید به دفعات به این کشور ورود و خروج نمایید، این ویزا همان ویزای چند بار ورود می‌باشد، در صورت داشتن کسب و کار در نروژ، راننده ترانزیت بودن فرد برای حمل و نقل یا داشتن اقوام نزدیک مقیم کشور نروژ این ویزا برای فرد متقاضی صادر خواهد شد.
بنابراین اگر شرایط لازم در این رابطه را دارید، می‌توانید درخواست ویزای نروژ مالتیپل را به سفارت در ایران دهید.

ویزای نروژ از نوع پزشکی

ویزای پزشکی نروژ: به منظور اخذ ویزای پزشکی کشور نروژ باید دعوتنامه‌ای را پس از هماهنگی با بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور نروژ دریافت کنید تا به سفارت ارائه دهید.

کشور نروژ از لحاظ پزشکی از سطح بالایی برخوردار بوده است که سالانه افراد زیادی برای امور پزشکی به این کشور مراجعه می‌کنند که باید ویزای پزشکی کشور نروژ را دریافت کنند.

مدت اقامت با ویزای شینگن نروژ برای گردشگران چند روز می‌باشد؟

همانطور که گفته شد، کشور نروژ به عنوان کشوری پادشاهی به شمار می‌آید که از جاذبه‌های گردشگری بسیاری برخوردار می‌باشد. وجود مناظر طبیعی بکر و قوانین عجیب این کشور سبب شده است تا هر ساله بسیاری از شهروندان ایرانی برای سفر به کشور نروژ اقدام کنند که بدین منظور باید ویزای شینگن نروژ برای گردشگری را از سفارت نروژ در ایران دریافت نمایند. حال سوالی که برای برخی از افراد پیش می‌آید این است که با ویزای توریستی شینگن نروژ چه مدتی می‌توان در این کشور اقامت داشت؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که دارندگان ویزای نروژ گردشگری، می‌توانند تا مدت 90 روز در بازه‌ای 180 روزه در این کشور زیبای اروپایی اقامت داشته باشند و از جاذبه‌های دیدنی و تفریحی آن نهایت لذت را ببرند.

مدارک ویزای نروژ

به منظور سفر به کشور نروژ باید درخواست ویزای نروژ را دهید که به این منظور سفارت نروژ در ایران مدارک کلی را از متقاضی می‌خواهد تا ویزای شینگن را صادر کند. از مدارک کلی مورد نظر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدارک کلی: این مدارک عبارتند از مدارک سفر، مدارک اقامت متقاضی، شواهد مربوط به ثبات اقتصادی و اجتماعی فرد
 • مدارک مربوط به قصد سفر: دلایل کاری، دعوتنامه خانواده مقیم نروژ، گردشگری و …

در ادامه قصد داریم به مدارک جزئی مربوط به اخذ ویزای شینگن کشور نروژ اشاره کنیم تا متقاضیان سفر به این کشور با خیالت راحت بتوانند به سفارتخانه مربوطه در ایران مراجعه کنند و درخواست ویزا را ارائه دهند.

سایر مدارک لازم جهت دریافت ویزای نروژ

اگر شما هم جزو کسانی هستید که قصد سفر به یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن را دارید باید جهت دریافت ویزای شینگن آن کشور از طریق کارگزاری سفارت اقدام کنید.
کشور نروژ نیز با توجه به عضو پیمان شینگن بودن به ویزای شینگن برای سفر نیاز دارد.

 • مدارک لازم جهت دریافت ویزای نروژ عبارتند از:
 • تکمیل فرم درخواست ویزا به صورت کامل همراه با امضای متقاضی
 • ارائه اصل و فتوکپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی
 • ارائه 2 قطعه عکس مطابق مشخصات درخواستی سفارتخانه مربوطه (معمولا زمینه سفید و مشابه عکس گذرنامه فرد)
 • ارائه مدارک سفر از جمله بلیط هواپیما یا رزرو پرواز به کشور نروژ
 • ارائه سند مالکیت
 • گواهی اشتغال به کار در کشور مبدا، بیمه، فیش حقوقی و …
 • گواهی مدارک تحصیلی برای افراد محصل
 • گواهی مدارک بازنشستگی برای بازنشسته ها
 • ارائه پرینت از حساب بانکی سه ماه گذشته با مهر و امضای شعبه مربوطه
 • داشتن پاسپورت با حداقل 3 ماه اعتبار بعد از تاریخ شروع سفر و حداقل 2 صفحه خالی
 • ارائه بیمه نامه درمانی مسافرتی با پوشش کامل خدمات درمانی تا سقف 30 هزار یورو و معرفی مراکز و بیمارستان‌های طرف قرارداد با کشور نروژ
 • ارائه دعوتنامه از شرکت با شواهد مستند به منظور دریافت ویزای کار نروژ
 • ارائه دعوتنامه خانوادگی و شخصی( در صورت فامیل بودن ارائه کامل مدارک)
سایر مدارک لازم جهت دریافت ویزای نروژ - سفری دیگر

ویزای نروژ و شرایط عکس ویزا

به منظور ارائه عکس برای صدور ویزای نروژ باید به مشخصات عکس توجه ویژه‌ای داشت. به طور کلی مشخصات مربوط به عکس شامل موارد زیر می‌باشد:

 • عکس برای 6 ماه گذشته باشد.
 • صورت فرد متقاضی باید به صورت کامل مشخص (70 درصد تا 80 درصد از صورت متقاضی)
 • عکس باید کیفیت مناسب را داشته باشد و هیج گونه تار شدگی نداشته باشد.
 • عکس باید از روشنایی و کنتراست مناسب برخوردار باشد.
 • کیفیت کاغذ عکس و رزولوشن چاپ باید بسیار با کیفیت باشد.
 • در صورت عینکی بودن فرد متقاضی باید چشم‌ها کاملا مشخص باشند و عینک نباید تیره باشد.
 • فریم‌های عینک نباید ضخیم بوده و نور آفتاب نباید روی شیشه عینک افتاده باشد.
 • و…

دریافت ویزای نروژ برای کودکان و افراد زیر سن قانونی چگونه است؟

اگر قصد دارید در سفر خود کودکان یا افرادی که هنوز به سن قانونی نرسیده‌اند را با خود به کشور نروژ ببرید باید مدارک بیشتری را جهت اخذ ویزای نروژ ارائه دهید. از جمله این مدارک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه گواهی تولد
 • تکمیل فرم درخواست ویزا با امضای مادر و پدر( در صورتی که حضانت کودک را یکی از والدین دارد باید حکم رسمی دادگستری همراه با فرم درخواست ارائه شود یا اگر کودک قصد سفر به صورت تنها را دارید باید حکم محضری رضایت والدین با امضا پدر و مادر یا کفیل قانونی همراه فرم درخواست به سفارت داده شود.)

نکته: متقاضیان دریافت ویزای نروژ این نکته را توجه کنند که کلیه مدارک باید به صورت رسمی ترجمه شده و با توجه به نوع سفر به ارائه مدارک مورد نظر اقدام کنند.

همچنین باید کلیه اطلاعات فرم درخواست را به صورت دقیق تکمیل کرده تا روند صدور ویزای شینگن کشور نروژ به خوبی و بی‌نقص طی شود.

هزینه ویزای نروژ

اگر تصمیم دارید تا به کشور زیبا و اروپایی نروژ سفر کنید باید برای اخذ ویزای نروژ هزینه پرداخت نمایید که این هزینه در وب سایت ما صورت اطلاعیه ابلاغ شده است که براساس آن صدور ویزای کشور اروپایی نروژ برای سنین مختلف به شرح زیر می‌باشد:

 • صدور ویزا برای کودکان صفر تا شش کاملا رایگان
 • صدور ویزا برای کودکان بین شش تا دوازده سال 40 یورو
 • صدور ویزا برای بزرگسالان 80 یورو
 • درخواست ویزای کشور نروژ
 • متقاضیان سفر به کشور نروژ به منظور درخواست ویزای این کشور باید مراحل مختلفی را طی کنند.
 • در ادامه قصد داریم تا مراحل مربوط به ثبت درخواست ویزای این کشور را بیان کنیم:
 • درخواست وقت سفارت نروژ از کارگزاری سفارت( وی اف اس)
 • تکمیل فرم درخواست ویزای نروژ
 • متقاضی پس از تکمیل فرم درخواست باید به رزرو ملاقات از میان یکی از زمان‌های مشخص شده اقدام کند.
 • فرم تایید که به ایمیل ارسال شده است را پرینت گرفته تا در زمان مقرر همراه با سایر مدارک درخواستی به کارگزار سفارت ارائه دهید.
 • مرحله بعدی مراجعه به صورت حضوری در کارگزاری به منظور تحویل کلیه مدارک و ثبت اطلاعات
 • در گام آخر باید منتظر نتیجه از سوی کارگزار بود که به صورت ایمیل یا پیام کوتاه به متقاضی اطلاع داده می‌شود که در صورت رد درخواست، دلایل به صورت مکتوب به متقاضی اعلام خواهد شد.

زمان صدور ویزای نروژ

متقاضیانی که مدارک خود را به صورت کامل و بدون نقص به کارگزاری ویزای سفارت نروژ ارائه دهند و هزینه مربوطه را پرداخت کنند باید منتظر بررسی درخواست خود بمانند. در صورتی که مدارک ارسالی تایید شود و با درخواست متقاضی موافقت شود در حالت عادی زمان لازم برای صدور ویزای نروژ در کشور ایران 15 روز می‌باشد که این مدت زمان در مواردی که درخواست به اداره مهاجرت فرستاده می‌شود، ممکن است چیزی نزدیک به 30 روز برای صدور ویزا طول بکشد.

لازم به ذکر است که در برخی موارد مدت زمان صدور ویزای نروژ در ایران به 60 روز نیز می‌رسد.
بنابراین در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن پس از ارسال مدارک 15 روزه و در شرایط استثنایی و خاص 60 روزه ویزای نروژ در ایران صادر می‌شود.

ریجکت ویزای نروژ

در برخی موارد سفارت نروژ در ایران با درخواست متقاضی نسبت به صدور ویزای نروژ مخالف خواهد کرد که ممکن است به دلایل مختلف این اتفاق رخ دهد که در این صورت مطابق قانون، فرد متقاضی حق دارد که ظرف مدت 3 هفته پس از اعلام رای بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی به رای صادر شده اعتراض کند تا مورد بررسی قرار گیرد.
اداره مهاجرت نروژ در زمان کوتاهی پس از ارائه اعتراض رای نهایی خود را نسبت به اعتراض و صدور ویزای نروژ اعلام می‌کند.

ویزای نروژ و سفارت نروژ در ایران

به منظور ارائه مدارک مربوط به درخواست ویزای نروژ باید در زمان تعیین شده به کارگزاری سفارت کشور نروژ vfs global در ایران مراجعه کنید که آدرس کامل و اطلاعات تکمیلی سفارت به شرح زیر می‌باشد:
آدرس سفارت: تهران، خیابان دکتر لواسانی (فرمانیه)، دیباجی شمالی، خیابان یاسمن، پلاک ۷۲
ساعت کاری سفارت نروژ در ایران: یکشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۸:۰۰ صبح تا ۱۵:۳۰ بعدازظهر

نکات مهم در مورد بلیط هواپیما کشور نروژ

متقاضیان سفر به کشور نروژ باید به تهیه بلیط یا رزرو پرواز اقدام کنند که باید زمان ورود و خروج بلیط هواپیما با تاریخ‌های درج شده در ویزای نروژ مطابقت داشته باشد تا در هنگام ورود و خروج به کشور نروژ در فرودگاه با مشکل مواجه نشوید.
همچنین وجود مشکل در این زمینه برای سابقه فرد متقاضی جهت ورود مجدد به کشورهای عضو شینگن چون نروژ بسیار مهم خواهد بود.

راهنمای ویزای نروژ

در حالت کلی اگر متقاضی دریافت ویزای نروژ هستید بهتر است شرایط و مدارک لازم جهت اخذ ویزای شینگن کشور نروژ را تهیه کنید.
به منظور اخذ ویزا بهتر است به نکات زیر دقت کنید تا در روند تهیه ویزا با مشکل مواجه نشوید:

 • در ایتدا نوع سفر خود را تعیین کنید تا مطابق با آن درخواست ویزای نروژ را به سفارت ارائه دهید.
 • فرم درخواست ویزا را به صورت کامل و بدون نقص تکمیل کنید.
 • مدارک مورد نیاز برای هر یک از ویزاهای کشور نروژ را به طور کامل تهیه کنید.
 • به عواملی چون مدارک وضعیت اقتصادی، تثبیت وضعیت شغلی در ایران، وضعیت تاهل و مجرد بودن و … توجه کنید و گواهی‌های لازم را همراه با فرم درخواست به سفارت ارائه دهید.
 • در موعد مقرر در محل سفارت نروژ در ایران حضور پیدا کنید.
 • و…

توجه داشته باشید که تمام عوامل از جمله گواهی‌های سوء سابقه فرد در اروپا، نوع دعوتنامه، گواهی شغلی و تحصیلی و … در دریافت ویزای نروژ موثر خواهند بود و بدون نقص بودن مدارک شانس شما را برای اخذ ویزا افزایش خواهد داد.
با این حال بهتر است جهت دریافت راحت و بدون مشکل ویزا از موسسات و سایت‌هایی که در زمینه ویزای کشورهای اروپایی مشغول فعالیت هستند، راهنمایی‌های لازم را دریافت کتید تا در مراحل مختلف با مشکل مواجه نشوید.

تمدید ویزای نروژ

اگر قصد سفر به کشور نروژ به هر دلیلی را دارید، می‌توانید ویزای مربوط به آن را دریافت کنید که با اعتبار 90 روزه به فرد متقاضی ارائه می‌شود. این نکته را توجه داشته باشید که ویزاهای کشورهای عضو پیمان شینگن قابلیت تمدید ندارند ولی در صورتی که اعتبار ویزای اصلی کمتر از 90 روز باشد، می‌توان آن را تمدید کرد.
لازم به ذکر است که برخی از کشورها برای ورود به کشور نروژ به ویزا نیاز ندارند و بدون اخذ ویزای نروژ به این کشور سفر می‌کنند.

آشنایی با کشور نروژ

کشور نروژ به عنوان یک کشور ثروتمند اروپایی شناخته می‌شود که در همسایگی کشور سوئد واقع شده است. این کشور یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن به شمار می‌آید که هر ساله افراد زیادی از اقصی نقاط جهان به دلایل مختلف از قبیل کار، ادامه تحصیل، گردش و … به این کشور زیبا که لقب «کشور پادشاهی» را یدک می‌کشد، سفر می‌کنند.
بنابراین به منظور سفر به این کشور باید ویزای نروژ را با توجه به نوع سفر خود از سفارت دریافت کنید تا بتوانید مجوز سفر و ورود به این کشور زیبای اروپایی را به دست آورید.

آشنایی با کشور نروژ - سفری دیگر

وبسایت یوروپ تورز ارائه دهنده خدمات مربوط به ویزای نروژ

اگر شما هم جزو افرادی محسوب می‌شوید که قصد سفر به کشورهای اروپایی عضو پیمان شینگن را دارید باید ابتدا ویزای شینگن آن کشور را از سفارت مربوطه در ایران دریافت کنید که نوع سفر در این موضوع بسیار مهم می‌باشد.
به منظور اخذ ویزا باید مدارک لازم را تهیه و مراحل مربوط را طی کنید. به منظور کسب راهنمایی در ارتباط با اخذ ویزای نروژ بهتر است با موسسات و سایت‌های فعال در این زمینه مشورت کنید که یکی از وبسایت‌های معتبر در زمینه وقت سفارت کشورهای اروپایی و اخذ ویزا، وبسایت یوروپ توز محسوب می‌شود که به عنوان مجری و انجام خدمات مربوط به ویزا شناخته می‌شود.

بنابراین اگر قصد سفر به کشور نروژ را دارید، بهتر است از وبسایت یوروپ تورز در این ارتباط راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید و برای دریافت ویزای شینگن کشور نروژ به سایت رسمی یوروپ تورز مراجعه کنید.

آخرین قوانین ورود به کشور نروژ از نظر تزریق واکسن و تست کرونا

نروژ یکی از اعضای اتحادیه اروپا و جزء پیمان شینگن بوده که مانند دیگر کشورهای عضو این پیمان از برنامه گواهی دیجیتال کووید استفاده می‌کند. افراد با اجرای این برنامه و بعد از اینکه گواهی واکسیناسیون و نتیجه تست کرونا منفی شد به راحتی و بدون محدودیت می‌توانند در سطح اروپا و دیگر کشورهای عضو پیمان گفته شده، تردد داشته باشند.

مسافران قبل از ورود به نروژ باید نتیجه تست منفی شده کرونا را به همراه داشته باشند. البته اگر فردی تست کرونا نداده باشد، می‌تواند در فرودگاه‌ها یا گذرگاه‌هایی که مرز زمینی هستند این تست را بدهد. آخرین قوانین ورود به کشور نروژ از نظر تزریق واکسن و تست کرونا برخلاف دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا از قوانین سخت گیرانه استفاده نمی‌کنند.

همین که افراد با نتیجه تست کرونای منفی شده در دستشان وارد کشور نروژ شوند، می‌توانند به راحتی در آن تردد کنند. جالب است که زدن ماسک در محل‌های عمومی مانند اتوبوس و مترو برای افراد بالای 12 سال در نروژ اجباری است. باید گفت به تاریخ 18 فوریه 2022 برابر با 29 بهمن 1400 قوانین جدیدی بر مبنای اینکه دیگر احتیاجی به گواهی دیجیتال و تست کرونا نیست، وضع شد؛ اما با بالا رفتن آمار کرونا، مجددا برنامه گواهی دیجیتال کووید در حال اجرا است.

توضیحات در خصوص منابع مالی، گردش و تمکن بانکی در درخواست ویزای نروژ

جالب است بدانید که گردش و تمکن بانکی ویزای نروژ برای افرادی که برای سفر نیز به این کشور می‌روند، الزامی است؛ زیرا مقامات این کشور می‌خواهند مطمئن شوند که فرد، پول کافی برای بازگشت از سفر و بازگشت به کشور مبدأ را دارد. با توجه به اینکه نروژ جزء کشورهای حوزه شینگن بوده برای افراد خارج از این حوزه، نیاز به ویزای شینگن است.

برای اثبات تمکن مالی کافی برای مدت اقامت در نروژ باید به سفارت نروژ در کشور محل اقامت خود رفته و با ارائه مدرک ثابت کنید که پول کافی در حساب خود دارید. حتی برای دریافت ویزای تحصیلی نیاز به اثبات این تمکن مالی نیز هست. در حال حاضر مبلغ ایده آل برای اثبات تمکن مالی برای ویزای نروژ، حدود 300 میلیون تومان برای هر فرد بوده که البته باید به یورو محاسبه و ارائه شود.

به غیر از تمکن مالی، گردش حساب 3 ماه آخر نیز برای گرفتن ویزا مهم بوده و فقط تعداد تراکنش‌های متقاضی ویزا، از اهمیت برخوردار است و مبالغ خروجی و ورودی اهمیتی ندارند. به هر حال اگر می‌خواهید با خیال راحت و بدون دردسر ویزای این کشور را بگیرید بهتر است با شرکت‌های کار بلدی مثل یوروپ تورز مشورت داشته باشید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

7 نظر

روزان 20 آذر 1401 پاسخ

سلام وقت بخیر ببخشید مادرم قصد مسافرت دارند و تمامی مراحل رو طی کردند چن روز ایمیل از طرف سفارت نروژ برامون رسید ک بلیط پروازرو رزرو کنیم و اسرع وقت بفرستیم و فرستادیم همون روز برای ایمیلشون. ما دو تا رزرو برا ایمیل نروژ فرستادیم و تاریخ پرواز رزرو شده ۲۵ دسامبره ک تقریبا ۷ روز اینا مونده تا پروازشون. ولی فعلا هیچ ایمیلی برامون نیومده خیلی طول میکشه یا احتمال داره ک وقت پروازو از دست بدن مادرم؟راهنمایی کنین واقعا ممنون میشم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤍🤍

عرشیا 20 مهر 1397 پاسخ

با سلام و خسته نباشید
بنده ۳۷ ساله هستم و ارشد حسابداری می باشم
میخواستم برای ادامه تحصیل یعتی دکترا به نروژ برم
اگر ممکن هستش در مورد هزینه ، اخذ ویزا ، چگونگی رفتن به نروژ و … توضیح بفرمایید
بنده زبانم اصلا خوب نیست آیا باز هم میتونم ویزای تحصیلی برای دکترا رو بگیرم یا خیر
و اینکه آیا خود شما کارهای ویزا و غیره برا برای من و امثال من انجام میدهید یا خیر
ممنون میشم اگه ایمیل کنید
با تشکر و سپاس

محمدیان 23 شهریور 1397 پاسخ

سلام.وقتتون بخیر.
میشه بفرمایید برای صدور ویزای تحصیلی کشور نروژ نیاز به پشتوانه مالی هست؟
و اینکه برای گذروندن دوره لیسانس در این کشور محدودیت سنی وجود داره؟
پیشاپیش ممنونم از پاسخگویی تون

داریوش آقابراری 27 تیر 1397 پاسخ

سلام من سه سال بعداز آموزش وپرورش بازنشسته میشوم دارای دو فرزند یک دخترویک پسر که هم اکنون شانزده ویازده ساله هستند و مشغول تحصیل درایران همسربنده هم خانه دار است خودم دارای مدرک درجه دو فنی وحرفه ایی درمکانیکی خودروی سواری ومربیگری تکواندو می باشم درضمن درسالهای ۷۶_۷۸به اردوی تیم ملی هم دعوت شده ام ودرتیم های زیادی به عنوان بازیکن حضورداشته و نفر اول مسابقات لیگ دسته اول بزرگسالان و اولی ودومی کشورراداشته ام غرض ازمزاحمت قصددارم به همراه خانواده به محض بازنشسته شدن به کشور نروژ مهاجرت نموده تا فرزندانم درآنجا ادامه تحصیل دهند ازآنجا که خودم هنوز درسن جوانی قراردارم تصمیم دارم درصورت وجودکار به کارنیزمشغول شوم چون متولد۱۳۵۴/۰۳/۲۴هستم با تشکر درصورت امکان راهنمایی بفرمایید

johntitor 19 خرداد 1397 پاسخ

میشه بگید عایا میشه ویزا گرفت با اقامت دائم

علی توتونی 26 بهمن 1396 پاسخ

سلام من دخترم بهمراه فرزندانش مقیم نروژ هستند واقامه اونجا را دارند وکار میکنه ومالیات پرداخت میکند ایا من ومادرش که69 و66 ساله هستیم میتوانیم ویزا بگیریم

خالد 23 آذر 1396 پاسخ

سلام ویزا میخوام برای نروژ