--- 021-87700067

ویزای فرانسه

ویزای فرانسه یکی از پرطرفدارترین ویزاهای اروپایی می باشد که سالانه هزاران نفر ایرانی در کشور ما، به دنبال اخذ ویزاهای مختلف این کشور هستند که از مهمترین این ویزاها می توان به ویزای توریستی، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کار اشاره کرد که متقاضیان می توانند برای دریافت ویزای مورد نظر خود، به کنسولگری این کشور مراجعه نمایند و با پر کردن فرم درخواست ویزای این کشور و ارائه تمام مدارک مورد نیاز به مامور مربوطه گام اول را برای صدور ویزای فرانسه مد نظر خود بردارند. توجه داشته باشید که به دلیل بالا بودن میزان تقاضا برای اخذ ویزای فرانسه مدت زمان زیادی را برای صدور آن لازم داریم و به همین جهت پیشنهاد می شود که چند ماه قبل از زمان پرواز اقدام به اخذ و صدور ویزای فرانسه مورد نظر خود داشته باشید. شما می توانید آگاهی های لازم در مورد هزینه ها و مراحل اخذ ویزای فرانسه را از آژانس مسافرتی سفری دیگر به دست آورید.   

کشور فرانسه

فرانسه یکی از زیباترین و دیدنی ترین کشورهای اروپایی و جهان می باشد که با داشتن جاذبه های بی نظیر و زیبای خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب کند. در نظر داشته باشد که فرانسه را مهد تمدن و زیبایی ها در کل جهان می شناسند و در تمام مناطق و شهرهای آن می توان شاهد این زیبایی های شگفت انگیز بود. مسافرانی که به سوی کشور فرانسه سفر می کنند با اهداف بسیار مختلفی به سوی این کشور سفر می کنند. کشور فرانسه با داشتن موقعیت جغرافیایی بی نظیر خود نیز توانسته از مهمترین کشورهای اروپایی باشد و در غرب این قاره واقع شده است. این کشور سومین کشوری است که سواحل دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس را دارد و همین امر سبب شده است که کشور فرانسه به یکی از بهترین و جذاب ترین کشورها در سطح قاره اروپا به شمار آید.

زبان رسمی این کشور فرانسوی است و پایتخت آن نیز شهر زیبای پاریس می باشد. طبق آخرین سرشماری جمعیت این کشور در حدود ۶۷٫۰۰۰٫۰۰۰ نفر و مساحت آن نیز در حدود ۶۴۰۰۰۰ کیلومتر مربع می باشد. کشور فرانسه با داشتن اقتصادی بسیار قدرتمند و باشکوه، بهترین گزینه برای پیشرفت و ترقی است و توانسته است توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جلب کند. از مهمترین و شگفت انگیزترین جاذبه های گردشگری این کشور می توان به کلیسای نوتردام، موزه لوور، برج ایفل و رود سن اشاره کرد که هر کدام از این جاذبه های گردشگری سالانه میزبان میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی می باشد.

ویزای فرانسه

ویزای کشور فرانسه

همانطور که در بخش قبلی نیز به این امر اشاره شد، کشور فرانسه سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر و مسافر می باشد که تمام این مسافران و گردشگران نیز بایستی اقدام به اخذ ویزای این کشور داشته باشند چرا که بدون دریافت و در دست داشتن ویزای این کشور قطعا اجازه پرواز از کشور مبدا داده نخواهد شد. کشور فرانسه در حوزه کشورهای شینگن واقع شده است و تمام مسافران هم بایستی ویزای شینگن این کشور را اخذ نمایند. توجه داشته باشید که می توانید با دریافت یکی از ویزاهای شینگن این کشور در حوزه کشورهای شینگن به مسافرت بپردازید و از این کشورها نیز بازدید داشته باشید.

کشور فرانسه تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند شرایط صدور ویزا را برای مسافران خود در هر نقطه از جهان آسان تر کند تا از این طریق بتواند رضایت مسافران و گردشگران را به دست آورد. ویزای فرانسه دارای انواع بسیار مختلفی می باشد که هر مسافری می تواند با توجه به هدف سفر خود یکی از این انواع را انتخاب نماید و درخواست صدور آن را داشته باشد. در ادامه مقاله در رابطه با مهمترین ویزاهای این کشور اطلاعات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

در این مقاله سعی بر آن داریم تا اطلاعات دقیق تری را در مورد ویزای فرانسه، انواع آن، شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای فرانسه، هزینه این ویزا و بهترین زمان برای اخذ ویزای فرانسه توضیحاتی را به حضور شما ارائه دهیم. آژانس مسافرتی سفری دیگر سعی بر آن دارد تا با راهنمایی دقیق شما در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای مد نظر شما را اخذ نماید. شما می توانید با مراجعه به آژانس مسافرتی سفری دیگر از بهترین خدمات آن استفاده کنید.

ویزای فرانسه

ویزای گردشگری کشور فرانسه

یکی از پرطرفدارترین و مهمترین ویزاهای کشور فرانسه، ویزای گردشگری این کشور می باشد که تمام گردشگران و توریست هایی که قصد بازدید از جاذبه های دیدنی این کشور را دارند بایستی این ویزا را از قبل تهیه و اخذ کنند. در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد که کشور فرانسه از دیدنی ترین و بهترین کشورهای اروپایی و جهان می باشد و توانسته است رتبه های نخست را در جدول کشورهای گردشگر پذیر به خود اختصاص دهد و پیشرفت بسیار بالایی را در صنعت گردشگری داشته باشد.

همین امر نیز سبب شده است که سالانه شاهد میلیون ها درخواست ویزای گردشگری و توریستی فرانسه باشیم. اگر شما نیز قصد دارید تا در تعطیلات تابستانی خود از زیباترین و شگفت انگیزترین جاذبه های تاریخی و طبیعی این کشور بازدید داشته باشید، می توانید هم اکنون اقدام به درخواست اخذ ویزای فرانسه داشته باشید تا از این طریق بتوانید به راحتی و در زمان دلخواه خود سفر خود را به کشور فرانسه شکل دهید. برای اخذ و دریافت ویزای گردشگری فرانسه نیاز به قوانین و مقررات خاصی نیست و افراد می توانند با فراهم کردن برخی از مدارک عمومی و پرداخت هزینه مربوط به آن اقدام به دریافت ویزای مد نظر خود کنند.

ویزای فرانسه

ویزای سرمایه گذاری کشور فرانسه

یکی از مشهورترین ویزای فرانسه، ویزای سرمایه گذاری و کسب و کار فرانسه می باشد. ویزای سرمایه گذاری کشور فرانسه برای افراد و متقاضیانی ضروری و الزامی می باشد که قصد دارند در این کشور به سرمایه گذاری پرداخته و کسب و کار جدیدی را راه اندازی کنند. کشور فرانسه نیز با فراهم ساختن بهترین شرایط و بستر برای سرمایه گذاران خارجی سعی بر آن دارد تا توجه این افراد را به سوی کشور خود جلب نماید و از این طریق بتواند ارز خارجی را به اقتصاد خود تزریق کند و چرخه اقتصاد خود را به حرکت درآورده و آن را رونق ببخشد.

ویزای فرانسه

ویزای کار کشور فرانس

از دیگر مهمترین ویزاهای کشور فرانسه می توان به ویزای کار اشاره کرد که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده است. در نظر داشته باشید که کشور فرانسه با داشتن صنایع پیشرفته و مدرن خود بهترین گزینه برای اشتغال می باشد و افرادی که از مهارت و استعداد خاصی برخوردار هستند به دنبال اخذ دعوتنامه ای از سوی یکی از شرکت های این کشور هستند تا از این طریق بتوانند در شغل مورد نظر خود به فعالیت مشغول شوند و درآمد خوبی را نیز به دست آورند. افراد با اخذ ویزای کار می توانند اقامت موقت این کشور را نیز به دست آورند و زندگی بسیار فوق العاده ای را در این کشور تجربه کنند.

ویزای فرانسه

ویزای دیدار خویشاوندان کشور فرانسه

از دیگر ویزای فرانسه می توان به ویزای دیدار خویشاوندان و بستگان اشاره کرد که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده است چرا که تعداد ایرانی هایی که مقیم کشور فرانسه هستند علاقه زیادی را برای بازدید دیدار از بستگان خود در این کشور نشان می دهند. اگر شما نیز قصد دیدار بستگان خود را دارید می توانید با اخذ ویزای دیدار بستگان کشور فرانسه در کوتاه ترین زمان از آنها دیدار داشته باشید، که الزام اخذ این ویزای فرانسه نیز اخذ دعوتنامه از بستگان خود در کشور فرانسه خواهد بود.

ویزای فرانسه

اعتبار زمانی ویزای کشور فرانسه

اعتبار زمانی هر کدام از ویزاهای کشور فرانسه با توجه به نوع آن با یکدیگر متفاوت می باشد. برای مثال مدت اعتبار زمانی ویزای گردشگری فرانسه در حدود ۹۰ روز است و گردشگران بایستی حداکثر ۹۰ روز در کشور فرانسه اقامت داشته باشند و به محض تمام شدن زمان خود آن کشور را ترک کنند. در مقابل این ویزای فرانسه، ویزاهای تحصیلی یا سرمایه گذاری از مدت زمان بیشتر برخوردار هستند و افراد می توانند به مدت طولانی در این کشور اقامت موقت داشته باشند. برای مثال دانشجویان دوره کارشناسی می توانند به مدت ۴ سال در این کشور اقامت داشته باشند و به تحصیل خود مشغول باشند.

ویزای فرانسه

بهترین زمان دریافت ویزای کشور فرانس

همانطور که در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، به دلیل بالا بودن درخواست ها برای صدور ویزای فرانسه بایستی در مناسب ترین و بهترین زمان ممکن اقدام به دریافت ویزای مورد نظر داشته باشید تا بتوانید به پرواز خود رسیده و سفر بی نظیری را به سوی این کشور انجام دهید. معمولا توصیه می شود که ۴ ماه قبل از سفر و زمان پرواز درخواست خود را برای صدور ویزای فرانسه مورد نظر اعلام کنید چرا که در بسیاری از مواقع ۱ تا ۳ ماه برای بررسی مدارک ارائه شده زمان لازم خواهد بود و افراد بایستی این مدت زمان را در نظر داشته باشند.

ویزای فرانسه

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کشور فرانسه

برای دریافت ویزای فرانسه بایستی یک سری مدارک را از قبل تهیه و آماده کرد که بی شک این مدارک با توجه به نوع ویزای درخواستی شما در برخی از گزینه ها با یکدیگر متفاوت خواهد بود. از مهمترین و عمومی ترین مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای فرانسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–          اصل مدارک شناسایی همراه با ترجمه

–          اصل پاسپورتی که حداقل ۶ ماه اعتبار زمانی دارد

–          دعوتنامه

–          بیمه پزشکی

–          گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه بیماری

–          گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء سابقه

–          ویزاهای تاریخ گذشته

–          ضمانت نامه بانکی

–          ارائه رزومه کاری و تحصیلی

–          ارائه آخرین مدرک تحصیلی با ریز نمرات

–          ارائه گردش حساب ۳ سال اخیر

–          ارائه بلیط هواپیما

–          ارائه رسید هتل رزرو شده در صورت وجود داشتند

متقاضیان بایستی در تهیه و آماده کردن مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای فرانسه نهایت دقت و توجه را داشته باشند تا بدون به وجود آمدن مشکلی در بهترین زمان اقدام به صدور ویزای مورد نظر کنند. سعی بر آن داشته باشید تا مدارک اصل و معتبری را به کنسولگری این کشور ارائه دهید چرا که مسئولین سفارتخانه کشور فرانسه حساسیت بسیار زیادی را برای این موضوع از خود نشان می دهند و در صورتی که مغایرتی در فرم اپلیکیشن و مدارک ارائه شده مشاهده کنند به شدت با متقاضی رفتار شده و درخواست اخذ ویزای فرد نیز ابطال می شود.

ویزای فرانسه

نقش دعوتنامه در اخذ ویزای کشور فرانسه

متقاضیانی که از شرکت ها و دانشگاه های کشور فرانسه دعوتنامه لازم را دریافت کنند می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون به وجود آمدن مشکل اقدام به دریافت ویزای مورد نظر خود کنند. بسیاری از دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند، می توانند با فراهم نمودن شرایط مورد نیاز دانشگاه های این کشور، اقدام به دریافت دعوتنامه از سوی استاد مورد نظر خود کنند. علاوه بر دانشجویان، افرادی که قصد کار و اشتغال در این کشور را نیز دارند می توانند از کارفرمای خود دعوتنامه دریافت نمایند و با ارائه این دعوتنامه به کنسولگری این کشور اقدام به دریافت ویزای کشور فرانسه را داشته باشید.

دعوتنامه مدرک بسیار مهم و معتبری می باشد که از سوی سازمان ها و افراد مختلف کشور فرانسه برای متقاضیان ایمیل می شود و افراد نیز می توانند با در دست داشتن آن به آسانی ویزای مورد نظر خود را دریافت کنید. اگر شما نیز قصد دارید تا در زمان کمتری و با موفقیت اقدام به دریافت ویزای مورد نظر خود داشته باشید می توانید دعوتنامه مناسب و معتبری را ارائه دهید.

ویزای فرانسه

هزینه ویزای فرانسه

یکی از مهمترین سوالاتی که برای بسیاری از متقاضیان در هنگام اخذ و دریافت ویزای فرانسه به وجود می آید، هزینه اخذ آن می باشد، که در خصوص هزینه اخذ ویزای فرانسه می توان گفت، متقاضیان می توانند با توجه به نوع ویزای درخواستی و گروه سنی خود مبالغ متفاوتی را پرداخت کنند. کل هزینه پرداختی که توسط متقاضی پرداخت می شود صرف بررسی های لازم بر روی مدارک متقاضی می شود.

نکته بسیار مهمی که در هزینه ویزای کشور فرانسه وجود دارد این است که متقاضیان در صورت عدم صدور ویزای مورد نظر خود، نمی توانند هیچ مبلغی را از این کنسولگری دریافت کنند و اگر می خواهید دوباره اقدام به دریافت ویزای مد نظر خود داشته باشید بایستی هزینه های مربوط را دوباره پرداخت کنید و تمام هزینه ها نیز به واحد یورو پرداخت خواهد شد. همچنین برای کودکان نیز میزان مبلغ متفاوت تر خواهد بود. برای آگاهی از میزان دقیق مبلغ و هزینه های صدور ویزای مورد نظر خود می توانید به وب سایت رسمی سفارتخانه این کشور مراجعه نمایید و میزان هزینه های مربوطه را به روز از این وب سایت مشاهده نمایید.

ویزای فرانسه

سفارتخانه فرانسه

سفارتخانه کشور فرانسه یکی از پرترددترین و شلوغ ترین سفارتخانه های کشور می باشد که افراد بسیار زیادی در جلوی درب این سفارتخانه صف بسته و منتظر گرفتن وقت سفارت فرانسه برای اخذ ویزای مورد نظر خود هستند. توجه داشته باشید که روزهای کاری این سفارتخانه از یکشنبه تا پنجشنبه است و جمعه و یکشنبه نیز تعطیل می باشد. همچنین ساعات کاری این کنسولگری نیز از ۷:۳۰ صبح تا ۲۰ شب است و متقاضیان می توانند در ساعات و روزهای مشخص شده به کنسولگری کشور فرانسه مراجعه داشته باشند و درخواست خود را مبنی بر اخذ ویزای مورد نظر خود اعلام کنند. آدرس سفارتخانه کشور فرانسه نیز به صورت زیر می باشد:

آدرس: تهران – خیابان نوفل لوشاتو- پلاک ۶۶-۶۴

همچنین در صورت بروز هرگونه مشکلی می توانید با همکاران حاضر در این کنسولگری تماس حاصل نموده و مشکل خود را رفع کنید. افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند خوش شانس ترین افراد هستند چرا که سفارتخانه کشور فرانسه در کشور ایران به فعالیت خود ادامه می دهد و سعی بر آن دارند تا تمام تسهیلات لازم را برای صدور سریع ویزای متقاضیان مهیا کنند.

نکات مورد توجه در اخذ ویزای فرانسه

متقاضیان می توانند با در نظر گرفتن یک سری نکات بسیار مهم اقدام به دریافت ویزای مورد نظر خود داشته باشید. از مهمترین نکات مورد توجه در اخذ ویزای فرانسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–          ویزای فرانسه دارای انواع مختلفی می باشد و متقاضیان بایستی از هدف سفر خود آگاه باشند و ویزای مناسب با شرایط خود را درخواست کنند.

–          تمام مدارک مورد نیاز را به نهایت دقت و توجه تهیه و آماده کنند تا بتوانند بدون به وجود آمدن مشکلی در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به دریافت ویزای مورد نظر خود کنند.

–          سعی بر آن داشته باشید تا از راه های قانونی اقدام به اخذ ویزای خود کنید و وعده های دروغین برخی از افراد و موسسات را باور نکنید.

–          به زمان و اعتبار ویزای مورد نظر خود توجه داشته باشید تا قبل از به اتمام رسیدن زمان آن اقدام به ترک کردن کشور فرانسه داشته باشید.

–          اگر می خواهید به شکل خانوادگی به کشور فرانسه سفر داشته باشید بایستی برای تک تک اعضای خانواده خود فرم درخواست ویزای را جداگانه پر نمایید و هزینه های صدور ویزاها را نیز بایستی به شکل جداگانه واریز کنید.

ویزای فرانسه

آژانس مسافرتی سفری دیگر

آژانس مسافرتی سفری دیگر با داشتن سابقه ای بیش از ۱۰ سال، توانسته است بهترین و بی نظیرترین خدمات را در حوزه های بسیار متنوع گردشگری به توریست و گردشگران ارائه دهد. تمام کارکنان حاضر در این مجموعه از با تجربه ترین و حرفه ای ترین افراد در زمینه صنعت گردشگری هستند و همین امر نیز سبب پیشرفت و موفق شدن این آژانس شده است. گردشگران می توانند انواع ویزای مورد نظر خود به خصوص ویزای فرانسه را به راحتی و با راهنمایی های همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنند.

ویزای فرانسه

اخذ ویزای فرانسه با آژانس مسافرتی سفری دیگر

اگر شما نیز به دنبال اخذ ویزای فرانسه هستید و می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اخذ و دریافت آن کنید، می توانید با مراجعه به ساختمان ما، تمام راهنمایی و مراحل مورد نیاز جهت اخذ ویزای فرانسه را به دست آورید. آژانس مسافرتی سفری دیگر سعی بر آن دارد تا با استفاده از مشاوره های بی نظیر و به روز خود بتواند بهترین و بی نظیرترین خدمات را برای شما عزیزانی که قصد سفر به کشور فرانسه را دارید ارائه دهد. شما می توانید لذت سفر خود را با آژانس مسافرتی سفری دیگر بیشتر کنید و در زمان مناسب و دلخواه خود اقدام به سفر داشته باشید.

ویزای فرانسه

خدمات ارائه شده توسط آژانس مسافرتی سفری دیگر

آژانس مسافرتی سفری دیگر علاوه بر راهنمایی در حوزه اخذ و صدور ویزای فرانسه ، فعالیت های بسیار گسترده دیگری را نیز انجام می دهد و از این طریق توانسته است توجه بسیار از افراد و گردشگران را به سوی خود جلب نماید. در نظر داشته باشید که کسب رضایت مراجعه کنندگان یکی از مهمترین اهداف و راهبردهای این آژانس است و به همین جهت نیز تلاش زیادی را در این راه انجام می دهد. از مهمترین خدمات این آژانس مسافرتی علاوه بر صدور ویزای فرانسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تورهای کشورهای مختلف جهان

راهنمای صدور ویزای کشورهای مختلف جهان

امکان رزرو بلیط هواپیما به تمام کشور دنیا

امکان رزرو هتل در کشورهای مختلف

ارائه بهترین تورهای داخلی

ارائه تورهای لحظه آخری

ارائه مقالات گردشگری

اخبار و ماهنامه گردشگری

تصویر ۱۲

ویزای فرانسه

دسترسی به آژانس مسافرتی سفری دیگر

آژانس مسافرتی سفری دیگر در تمام روزهای هفته به جزء روزهای تعطیل آماده خدمات دهی به تمام مراجعه کنندگان و مشتریان خود می باشد. اگر شما نیز قصد دارید تا ویزای فرانسه خود را به راحتی و با مشارکت همکاران با تجربه ما دریافت و اخذ نمایید می توانید در بهترین زمان ممکن خود را به آژانس مسافرتی ما رسانده و با توجه به ویزای مورد نیاز خود برای سفر به کشور فرانسه اقدامات لازم را انجام دهید. آدرس آژانس مسافرتی سفری دیگر به صورت ذیل می باشد:

-آدرس: تهران، خیابان میرزای شیرازی، بالاتر از کریمخان، بین کوچه ۴ و ۶، پلاک ۷۶، طبقه دوم

نظر دهید

2 نظر

Hosseinrozbayani

سلام
می خواستم ویزا فرانسه بگیرم بعد از اونجا به المان یا قانونی یا غیر قانونی برم پناهندگی بگیرم سه سال سابقه خبر نگاری دارم و دوسال سابقه کار در یک موسسه بادیگاردی دارم از سال ۸۹ هم کارت بین المللی بادیگاردی دارم خواستم ببینم امکانش هست
تشکر

پاسخ به این دیدگاه
10 اکتبر 2018
بابازاده

با سلام و احترام
دوست عزیز ما آژانس مسافرتی و در حوضه توریستی فعالیت میکنیم متاسفاده در این خصوص سرویس نداریم
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتونید با من در تماس باشید
با تشکر فراوان
سفری دیگر
۸۸۸۵۱۰۸۰

پاسخ به این دیدگاه
17 فوریه 2019

مطالب مرتبط