اطلاعاتی در خصوص ویزای تولوز فرانسه

اطلاعاتی در خصوص ویزای تولوز فرانسه

تولوز یکی از زیباترین و بهترین شهرهای کشور فرانسه می باشد و می توان گفت ویزای تولوز فرانسه یکی از پرطرفدارترین ویزاهای کشور فرانسه به شمار می رود که سالانه شاهد ورود انبوهی از مسافران و گردشگران به این شهر رویایی می باشیم. حال برای دریافت ویزای فرانسه در گام اول بایستی اقدام به دریافت وقت سفارت نموده و هزینه مربوطه را پرداخت نمایید توجه داشته باشید وجود هر گونه کسر در میان مدارک مهیا شده و نیز سوء پیشینه سبب رد شدن تقاضا و صدور ویزای فرد متقاضی خواهد شد. هم چنین هزینه پرداخت شده در صورت رد و کنسل شدن صدور ویزا به هیچ عنوان باز گردانده نخواهد شد. از مدارک الزامی ویزای تولوز فرانسه می توان به بیمه مسافرتی، مدارک شناسایی، ویزای شینگن قبلی و دعوتنامه اشاره کرد.

ویزای تولوز فرانسه

تولوز یکی از دیدنی ترین و خوش آب و هوا ترین شهرهای کشور فرانسه می باشد که به عنوان ششمین شهر بزرگ فرانسه شناخته می شود. این شهر با توجه به موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب و ایده آلی که داراست مقصد سفرهای بسیاری از مسافران داخلی و خارجی واقع می شود که البته باید در نظر داشته باشید مسافران و گردشگران خارجی برای ورود به شهر زیبای تولوز ویزای مربوطه خود را دریافت و اخذ کنند. این در حالی است که شهروندانی که عضو اتحادیه اروپا نیستند بایستی اقدام به دریافت ویزای شینگن کنند که در این صورت می توانند علاوه بر تردد در شهر تولوز فرانسه در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کرده و به گشت و گذار بپردازند. برای دریافت ویزای تولوز فرانسه بایستی اطلاعات دقیقی در خصوص بهترین زمان دریافت آن، مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای مربوطه و غیره به دست آورید که افراد می توانند برای راحتی با مراجعه به آژانس های مسافرتی و گرفتن مشاوره هایی در این خصوص راه های آسان دریافت ویزای تولوز فرانسه را دانسته و در کوتاه ترین مدت زمان ویزای خود را دریافت و اخذ کنند. در ادامه مطلب اطلاعاتی در خصوص انواع ویزای تولوز و شرایط اخذ ویزای تولوز با شما دوستان در میان خواهیم گذاشت.

ویزای تولوز

اخذ ویزای تولوز فرانسه

اگر قصد سفر و گذراندن اوقات بسیار زیبا و بی نظیر در شهر تولوز فرانسه را دارید ابتدا باید در جهت اخذ و دریافت ویزای تولوز اقدامات لازم را انجام دهید که افراد با توجه به نوع سفر خود بایستی مناسب ترین ویزا تولوز فرانسه را تقاضا کرده و دریافت کنند که در ادامه این مقاله به انواع مختلف ویزاهای شهر تولوز اشاره هایی خواهیم کرد البته در این راه مشاوران و افراد زبده یکی از بهترین شرکت های مسافرتی به نام یوروپ تورز می تواند برای اخذ تمامی مراحل برای سفر به کشور فرانسه به شما کمک کنند. حال پس از مشخص کردن نوع سفر و نوع ویزای خود باید اقدام به گرفتن وقت سفارت فرانسه کنید که با توجه به رابطه بسیار گرم و صمیمی ایران و فرانسه، خوشبختانه سفارت خانه کشور فرانسه در ایران دایر می باشد. پس از این مرحله که از جمله اصلی ترین و مهم ترین مراحل اخذ ویزا می باشد نوبت به تهیه و مهیا کردن تمامی مدارک الزامی و مورد نیاز می باشد که برای به دست آوردن اطلاعات کافی در خصوص مدارک مربوطه می توانید به سایت رسمی سفارت خانه فرانسه مراجعه و به صورت دقیق تمامی مدارک لازم را مشاهده و درصدد مهیا نمودن برآیید. ویزای تولوز فرانسه از جمله پرطرفدارترین و پرتقاضاترین ویزاهای اروپایی بوده و سالانه میلیون ها مسافر با اهداف مختلف اقدام به دریافت ویزای شهر تولوز می کنند که این امر نشان دهنده ورود انبوهی از مسافران به این شهر تاریخی و زیبای فرانسه می باشد.

ویزای تولوز

مدارک اخذ ویزای تولوز فرانسه

از جمله مدارک اخذ ویزای تولوز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • فرم درخواست روادید
 • اصل گذرنامه همراه با کپی از تمامی صفحات
 • دو قطعه عکس رنگی با پس زمینه سفید
 • اصل و کپی مدارک شناسایی
 • اسناد مربوط به وضعیت شغلی و اجتماعی
 • بیمه مسافرتی
 • گواهی اشتغال به تحصیل
 • گواهی بازنشستگی
 • ویزای شینگن قبلی
 • گردش حساب بانکی
 • ترجمه اسناد و مدارک مورد نیاز
 • تاییدیه رزرو هتل
 • رزرو بلیط هواپیما (رفت و برگشت)

متقاضیان بایستی تمامی مدارک ذکر شده را بدون هیچ گونه کم و کسری تهیه نموده و در روز حضور در سفارت خانه فرانسه به مسئولین و مامورین مربوطه تحویل دهند. توجه داشته باشید وجود هرگونه کسری در مدارک ویزا تولوز سبب رد شدن تقاضای فرد خواهد شد که در این صورت بایستی مجددا در جهت دریافت وقت سفارت فرانسه اقدام نمود که این امر سبب طولانی مدت شدن و به تاخیر افتادن صدور ویزای فرد خواهد شد. از دیگر نکاتی که در خصوص ویزای فرانسه می توان گفت این است که وجود هرگونه سوء سابقه و تخلفی در پیشینه فرد سبب رد شدن تقاضای فرد خواهد شد.

ویزای تولوز

گرفتن وقت سفارت تولوز فرانسه

همان طور که در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم گرفتن وقت سفارت فرانسه از جمله اولین گام هایی می باشد که در خصوص دریافت ویزای شهر تولوز مورد توجه افراد واقع می باشد. برای دریافت وقت سفارت می توانید از روش حضوری ویا تماس تلفنی با همکاران ما اقدام کنید که از جمله پرطرفدارترین و راحت ترین روش گرفتن وقت سفارت می باشد. برای این امر فرد متقاضی با تماس با کارشناسان ما در یوروپ تورز و دریافت اولین زمان مصاحبه وثت سفارت فرانسه را دریافت خواهد نمود. در این مرحله بایستی تمامی اطلاعات درخواست شده بدون کوچک ترین اشتباهی ذکر گردد و تمامی مدارک درخواست شده ارسال شود. در آخر برای ثبت تقاضا و پایان نمودن درخواست تقاضای خود باید هزینه ذکر شده جهت صدور ویزای شهر تولوز پرداخت شود بدون پرداخت وجه مشخص شده تقاضای شما ثبت نخواهد شد.با ما در یوروپ تورز همراه باشید.

ویزای تولوز

ساعات کاری، آدرس سفارت فرانسه

ساعات کاری سفارت خانه فرانسه به صورت زیر می باشد:

دریافت گذرنامه و جواب ویزا: یکشنبه تا چهارشنبه، از ساعت 2 تا 3 بعد از ظهر به غیر از روزهای تعطیل رسمی

تحویل پرونده تقاضای ویزا: یکشنبه تا چهارشنبه، از ساعات 7:30 صبح تا 11:30 صبح به غیر از روزهای تعطیل رسمی

ساعات کاری روزهای پنجشنبه: 7:30 تا 11:30 صبح به غیر از روزهای تعطیل

آدرس سفارت خانه فرانسه: تهران، خیابان نوفل لوشاتو، شماره 66- 64

در روز وقت سفارت بایستی به موقع در این موسسه حضور داشته باشید پس از این مرحله، نوبت به انگشت نگاری می رسد و در آخر در جهت صلاحیت فرد جهت صدور ویزای شهر تولوز اقدامات لازم صورت می پذیرد و اغلب پس از 6 هفته جواب تقاضای فرد به صورت ایمیل پاسخ داده خواهد شد. توجه داشته باشید که پس از تاریخ 18 ژوئیه 2017 تغییراتی در روند صدور ویزای فرانسه به وجود آمده است که هیچ گونه مصاحبه ای در جهت صدور ویزای مربوطه کشور فرانسه انجام نمی گردد و افراد متقاضی می توانند با داشتن مدرک مربوط به شرکت کارگزاری مراحل مربوطه را طی کنند.

ویزای تولوز

هزینه اخذ ویزای تولوز فرانسه

همان طور که در مطالب قبلی ذکر کردیم برای ثبت تقاضای خود جهت دریافت ویزای تولوز به صورت اینترنتی بایستی هزینه ویزای تولوز را پرداخت نمایید که این هزینه تعیین شده جهت رسیدگی به تمامی مراحل صدور ویزا از فرد متقاضی دریافت می گردد؛ و در صورتی که تقاضای فرد رد گردد و ویزای تولوز صادر نشود در این صورت این مبلغ پس گردانده نخواهد شد. هزینه ویزای تولوز با توجه به گروه سنین مختلف متغیر می باشد. هزینه صدور ویزا برای افراد زیر سنین 6 رایگان بوده و برای افراد 6 الی 12 سال حدود 35 یورو و برای افراد بالای سنین 12 حدود 60 یورو می باشد البته این مقادیر ذکر شده با توجه به نوسانات اقتصادی در جامعه متغیر می باشند.با ما در یوروپ تورز همراه باشید.

ویزای تولوز

انواع ویزای تولوز فرانسه

روادید فرانسه در انواع مختلفی با توجه به هدف سفر افراد صادر می گردد که از جمله ویزای تولوز فرانسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ویزای شینگن توریستی
 • ویزای مقامات رسمی
 • ویزای ازدواج با شهروند فرانسوی
 • ویزای تحصیلی
 • ویزای پزشکی
 • ویزای تجاری و کاری

از جمله نکاتی که در این خصوص می توان ذکر کرد این است که ویزای توریستی تولوز فرانسه به صورت کوتاه مدت و بلند مدت صدور و ارائه می گردد که افراد برای دریافت ویزای توریستی خود بایستی مصاحبه حضوری داشته باشند.

ویزای تولوز

بهترین زمان اخذ ویزای تولوز فرانسه

با توجه به این موضوع که ویزای تولوز فرانسه یکی از پرتقاضاترین ویزاهای کشور فرانسه می باشد از این رو افراد بسیاری در انتظار رسیدن وقت سفارت فرانسه هستند تا ویزای تولوز خود را دریافت کنند از این رو اگر خواهان سفر به این شهر رویایی و تاریخی هستند بهتر است هفته ها و حتی ماه ها قبل اقدام به صدور و دریافت ویزای خود نمایید تا به موقع و در زمانی که قصد پرواز دارید ویزای شهر تولوز را در دست داشته باشید. در برخی موارد مشاهده شده است که افراد به دلیل دریافت به موقع ویزای خود از پرواز جا مانده اند که این موضوع علاوه بر ضرر مالی دلخوری ها و ناراحتی هایی به دنبال داشته است به خصوص در صورتی که سفرتان به دلایل بیماری و ضروری می باشد بایستی به موقع ویزای خود را دریافت نمایید.

ویزای تولوز

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!