09107636326 --- 021-88851080
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

شما هم از افرادی هستید که، علاقه فراوانی به سفر کردن دارید و قصد دارید که از کشورهای زیادی دیدن کنید. بنابراین برای سفر به نروژ، می‌توانید با وقت سفارت نروژ و ویزای تفریحی این کشور، از سفارت و کنسولگری، یک سفر خاطره‌انگیز و رؤیایی با خانواده خود، به این کشور زیبا را در پیش رو داشته باشید.

هم‌چنین در سفر به کشور نروژ، این نکته را فراموش نکنید که، نروژ یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان می‌باشد، بنابراین جهت تأمین نیازهای روزمره خود پول کافی به همراه خود داشته باشید، تا از سفر خاطره‌انگیز خود بتوانید به‌خوبی لذت ببرید.

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

شیوه‌ی دریافت وقت سفارت نروژ

همان‌طور که می‌دانید، اگر قصد دارید تا به کشور نروژ سفر کنید، حتماً باید ویزای این کشور را برای یک سفر قانونی تهیه بفرمایید. بنابراین برای اخذ ویزای شنگن این کشور نیاز دارید که، یک‌ وقت سفارت نروژ را از کنسولگری نروژ در کشورتان دریافت کنید. پس از دریافت وقت سفارت نروژ و طی کردن مراحل لازم و تکمیل شدن پرونده خود، ویزای کاری، تحصیلی یا تفریحی مدنظر شما تحویل داده خواهد شد.

هم‌چنین باید توجه داشته باشید که، به مدارک و ناقص ارائه‌شده شما، ویزا تعلق نخواهد گرفت و بنابراین در تهیه مدارک خود، پس از تعیین وقت سفارت نروژ به‌خوبی کوشا باشید، تا بتوانید ویزای خود را در مدت‌زمان مشخص دریافت کنید و به‌موقع بتوانید سفر تفریحی یا کاری خود را به کشور نروژ انجام دهید.

انواع ویزای مختلف کشور نروژ

بنابراین شما با دریافت یک‌وقت از، کنسولگری کشور زیبای نروژ ،می‌توانید اقدام به دریافت ویزای شنگن تفریحی، کاری، خانوادگی یا تحصیلی خودکرده و به این کشور زیبا سفر کنید. هم‌چنین این نکته نیز شایان ذکر می باشد که ،کشور نروژ به دلیل دارا بودن دانشکده‌های معتبر در سطح جهان، سالیانه پذیرای دانشجویان زیادی جهت ادامه تحصیل در مدارج تحصیلی مختلف می‌باشد.

بنابراین اگر قصد دارید که، برای ادامه تحصیل به کشور زیبای نروژ سفر کنید، این نکته را در نظر داشته باشید که ،هنگام دریافت ویزای این کشور باید توجه داشته باشید که، جهت دریافت ویزای تحصیلی اقدام کرده و پرونده خود را اساس مدارک تحصیلی خود در مقاطع تحصیلی گوناگون ،برای بررسی بیشتر به سفارت این کشور ارائه کرده و ویزای  تحصیلی خود را  برای ادامه تحصیل دریافت کنید.بنا براین با دریافت ویزای تحصیلی  خود می توانید ،در هر دانشگاهی که مد نظر شما می باشد،در مقطع مورد نظر خود ادامه تحصیل دهید و آینده درخشانی را برای خود رقم بزنید.

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

زمان مناسب جهت تعیین وقت سفارت نروژ

برای این‌که بتوانید به کشور نروژ سفر کنید، می‌توانید با مراجعه به سایت مربوط به کنسولگری این کشور، فرم مربوط به تعیین وقت سفارت نروژ را تکمیل کنید. پس از تعیین زمان و تاریخ مدنظر برای شما، به همراه مدارک درخواست شده لازم، می­ توانید به سفارت نروژ مراجعه کنید و مدارک خود را برای بررسی و صدور ویزای خود ارائه کنید.

این نکته را حتماً به خاطر داشته باشید که، بعد از تعیین وقت سفارت نروژ و مشخص شدن تاریخ مدنظر برای مراجعه شما، کلیه افراد بالای ۱۲سال خانواده، که نیاز به دریافت ویزا برای سفر دارند، باید شخصاً به همراه مدارک تعیین‌شده، به سفارت نروژ مراجعه کرده و مدارک خود را جهت بررسی ارائه کنند.

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

مدارک موردنیاز دریافت ویزای توریستی نروژ

پس از این‌که، وقت سفارت نروژ برای مراجعه حضوری شما تعیین شد، اگر قصد دارید تا به همراه خانواده خود یک سفر تفریحی هیجان انگیز را به این کشور داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم که مدارک زیر را حتماً به همراه خود داشته باشید.

۱-فرم تکمیل‌شده و مهرو امضای شده موجود در سایت سفارت

۲- پاسپورت اصلی شما، با اعتبار حداقل ۹۰ روزه و اعتبار ۱۰ ساله

۳-پاسپورت شما باید حداقل دارای دو صفحه خالی باشد و عکس آن کاملاً واضح باشد

۴- در صورت تمدید شدن پاسپورت شما، بیشتر از ۶ ماه از زمان‌تمدید آن نگذشته باشد.

۵-فتوکپی از کلیه اسناد شناسایی مانند، کارت ملی و شناسنامه به‌صورت کامل

۶- کپی از کلیه پاسپورت‌های صادرشده قبلی (تا ۳ سال قبلی)، صفحات توضیح و مهرهای درج‌شده

۷ – مدارک نشان‌دهنده، میزان دارایی‌های شما و مدارک مرتبط با شغل شما

نحوه ی دریافت ویزای توریستی نروژ

پس از تعیین وقت سفارت نروژ و ارائه مدارک فوق‌الذکر، شما باید منتظر بمانید تا، مدارک شما در وقت تعیین‌شده بررسی شود و در صورت دارا بودن شرایط ویزای شنگن مرتبط برای سفرشما به کشور زیبا و هیجان انگیز نروژ صادر شود.

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

شرایط دریافت ویزای معتبر پزشکی نروژ

درصورتی‌که قصد دارید تا، برای دریافت خدمات درمانی و معالجه خودیا نزدیکانتان به کشور نروژ مراجعه کنید. پس از تعیین وقت سفارت نروژ، باید مدارک پزشکی خود را که شامل کلیه اسناد پزشکی، نشان‌دهنده چگونگی پیشرفت بیماری و روند درمانی می‌باشد، را به کنسولگری نروژ در کشور خودتان ارائه کنید.

درصورتی‌که مدارک کافی پزشکی را به همراه بلیت رفت‌وبرگشت و مدارک رزرو هتل نتوانید به‌درستی ارائه کنید، پرونده شما در صورت بررسی برای صدور ویزا با مشکل مواجه خواهد شد. هم‌چنین برخی از اوقات نیاز است تا، مدارک مربوط به بیمارستان یا پزشکی که جهت درمان پزشکی قصد دارید تا به آن‌ها مراجعه کنید، در پرونده شما برای صدور ویزا ضمیمه شود.

نکات مهم در دریافت ویزای معتبر پزشکی نروژ

درصورتی‌که قصد دارید تا ،با تعیین وقت سفارت نروژ، اقدام به دریافت ویزای پزشکی مربوط به درمان را انجام دهید، این نکته را مدنظر داشته باشید که، تا حدود حداقل ۳۰ هزار پوند می‌توانید ،از خدمات پوشش دهی برای درمان در کشور نروژ استفاده کنید.

هم‌چنین قبل از اقدام به دریافت بلیت رفت‌وبرگشت، صبوری پیشه کنید تا این‌که مدارک شما در وقت سفارت نروژ که برای شما تعیین‌شده است، موردبررسی قرارگرفته و صلاحیت شما جهت اخذ ویزا تائید شود.

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

مدارک لازم جهت دریافت ویزای کاری نروژ

برای این‌که بتوانید در وقت سفارت نروژ تعیین‌شده به کنسولگری این کشور مراجعه کرده و اقدام به تهیه ویزای کاری بفرمایید، باید نکات مهمی را حتماً موردتوجه قرار دهید. جهت صدور ویزای کاری در وقت سفارت نروژ تعیین‌شده برای شما، باید یک نامه از کارفرما، شرکت، یا فردی که از شما تقاضای کارکرده است را، به همراه آدرس کامل و شماره تلفن شرکت یا فرد مربوطه را ارائه کنید.

پس از ارائه مدارک فوق در وقت سفارت نروژ تعیین‌شده برای شما، باید تاریخ شروع کار خود، چهار چوب وظایف و میزان حقوق دریافتی خود را به‌صورت کامل در مدارک ارائه‌شده مشخص کنید. هم‌چنین ترجمه‌ی سه فیش آخرین ماه‌های دریافت حقوق شما نیز باید در پرونده موردبررسی در ،وقت سفارت نروژ تعیین‌شده برای شما لحاظ شده باشد.

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

نکات مهم در دریافت ویزای نروژ

هنگامی‌که وقت سفارت نروژ برای شما تعیین شد و شما مدارک موردنظر خود را جهت بررسی بیشتر به کنسولگری این کشور جهت انجام بررسی‌های بیشتر ارائه کردید، باید این نکته را مدنظر قرار دهید که بررسی کامل پرونده شما زمان‌بر خواهد بود. بنابراین با توجه به‌ وقت سفارت نروژ تعیین‌شده برای شما و ارائه پرونده کامل، شما باید صبور باشید تا نتیجه به شما اطلاع داده شود.

بنابراین قبل از انجام پرونده خود در وقت سفارت نروژ تعیین‌شده، درصورتی‌که قصد دارید هتل یا بلیت رزرو کنید، سعی کنید از قابلیت کنسل شدن آن و استرداد وجه پرداختی، در صورت عدم صلاحیت شما اطمینان حاصل فرمایید. با توجه به مواد ذکرشده در صورت امکان، قبل از صور ویزای خود از رزرو هتل و بلیت هواپیما اجتناب کنید، مگر اینکه مدارک رزرو شما در ضمیمه پرونده لازم باشد.

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

نکته مهم در بررسی پرونده جهت ویزای نروژ

درصورتی‌که با ،مراجعه به سایت کنسولگری نروژ اقدام به دریافت فرم مربوط به ویزای شینگن و تکمیل کردن آن کرده‌اید. باید دقت داشته باشید که ،در وقت سفارت نروژ تعیین‌شده بنا بر یک ساعت و تاریخ مشخص، می‌توانید مدارک خود را جهت بررسی بیشتر به کنسولگری این کشور ارائه کنید و پس از طی شدن مراحل قانونی ،ویزای خود را برای سفر به این کشور زیبا دریافت کنید.

با همه موارد ذکرشده، توجه به این نکته نیز حائز اهمیت می‌باشد که، در صورت ناقص بودن مدارک ارائه‌شده شما، روند رسیدگی به پرونده شما در وقت سفارت نروژ تعیین‌شده ،طولانی‌تر خواهد شد. همچنین امکان دارد که پرونده شما، بدون استرداد وجه پرداختی شما به دلیل ناقص بودن مدارک و اطلاعات دقیق ذکرشده تائید نشود و سفر شما به تأخیر افتاده و یا لغو شود.

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

مدارک لازم جهت دریافت ویزای خانوادگی

با توجه به این‌که بسیاری از افراد علاقه‌مند هستند تا، یک سفر خانوادگی را تجربه کنند و لحظات خوشی را در کشور نروژ با خانواده خود سپری کنند، صدور ویزای خانوادگی و دریافت وقت سفارت نروژ ،برای صدور این ویزا از اهمیت خاصی برخوردار می‌باشد.

بنابراین درصورتی‌که قصد دارید تا ،در وقت سفارت نروژ تعین شده ،برای تکمیل پرونده خود مراجعه بفرمایید، این نکته را حتماً موردتوجه قرار دهید که ،افراد بالای ۱۲ سال خانواده باید شخصاً برای تشکیل پرونده به سفارت نروژ ،در وقت سفارت نروژ تعیین شده مراجعه نمایند.

هم‌چنین برای بچه‌های خانواده، علاوه بر کپی مدارک شخصی آن‌ها، یک سری کپی از شناسنامه والدین نیز، جهت احراز صلاحیت ضروری خواهد بود. ازاین‌رو به شما توصیه می‌کنیم که، این مدارک را در ضمیمه پرونده فرزندان خانواده قرار دهید، تا هیچ‌گونه مشکی در هنگام بررسی پرونده آن‌ها، در وقت سفارت نروژ تعیین‌شده برای صدور ویزا وجود نداشته باشد.

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

مدارک لازم جهت سفر با تور نروژ

با توجه به این‌که،دریافت ویزای شینگن و دریافت وقت سفارت نروژ، برای افراد عادی قدری مشکل خواهد بود، شما می توانید برای دریافت وقت سفارت نروژ و یک سفر به‌یادماندنی، از آژانس‌های خدماتی ارائه‌کننده خدامت مسافری برای سفر خود کمک بگیرید.

درصورتی‌که قصد دارید تا ،در وقت سفارت نروژ تعیین‌شده که توسط آژانس مسافرتی به شما اعلام خواهد شد، به کنسولگری کشور نروژ برای تکمیل پرونده خود مراجعه کنید.این نکته را مدنظر داشته باشید که، ارائه مدارک رزرو هتل و بلیت رفت‌وبرگشت از ملزومات می‌باشد. بنابراین حتماً تصویر بلیت خود و اعضای خانواده را ،به همراه اطلاعات کامل هتل رزرو شده توسط تور نروژ ،به همراه پرونده ارسال‌شده در، وقت سفارت نروژ تعین شده جهت بررسی و صدور ویزای خود را ضمیمه کنید.

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

هزینه دریافت ویزای کشور نروژ

با توجه به این‌که افراد ماجراجو و علاقه‌مند به سفر، علاقه‌ی زیادی دارند که، به کشور نروژ هم‌سفر کرده و دیدنی‌های این کشور را از نزدیک ببیند. بنابراین اگر علاقه شما هم به سفر بینهایت است ،می‌توانید با دریافت وقت سفارت نروژ و اقدام به دریافت ویزای این کشور، از مناطق دیدنی این کشور زیبا بازدید به عمل بیاورید.

درصورتی‌که قصد دارید تا به کشور زیبای نروژ سفر کنید، برای این‌که از میزان هزینه دریافت ویزای قانونی کشور مطلع باشید. باید بدانید که، با مراجعه در وقت سفارت نروژ تعیین برای تکمیل پرونده خود، باید معادل ۶۰ یورو برای افراد بالای ۱۲ سال و ۳۰ یورو برای افراد زیر ۱۲ سال پرداخت کنید. هم‌چنین دریافت این مبلغ به‌صورت نقدی در وقت سفارت نروژ و هنگام بررسی پرونده شما صورت خواهد پذیرفت.

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

هزینه تشکیل پرونده در وقت سفارت نروژ

پس از این‌که مدارک خود را تکمیل کرده و در وقت سفارت نروژ برای بررسی ارائه کردید، باید این نکته را مدنظر قرار دهید که هزینه پرداختی شما برای بررسی پرونده شما در وقت سفارت نروژ تعیین‌شده، قابل بازگشت نخواهد بود. بنابراین مدارک پرونده ارائه‌شده خود را ،در وقت سفارت نروژ تعیین‌شده به‌خوبی تکمیل کرده و ارائه کنید، زیرا این مبلغ حتی در صورت رد صلاحیت شما در صدور ویزا، دیگر استرداد نخواهد شد.

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

مدارک لازم جهت دریافت ویزای تجاری نروژ

درصورتی‌که شما مالک شرکت تجاری هستید و جهت تبادل اطلاعات و خریدوفروش تجهیزات قصد دارید، تا به کشور نروژ سفر کنید. می‌توانید در وقت سفارت نروژ تعیین‌شده، اقدام به تکمیل مدارک تجاری و کاری خود کنید. باوجود مدارک تجاری شرکت شما و چگونگی کارکرد بین‌المللی شرکت، شما می‌توانید در وقت سفارت نروژ تعیین‌شده و پس از بررسی کامل پرونده خود ،اقدام به دریافت ویزای تجاری با مدت‌زمان مشخص کنید.

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

توصیه‌های مهم و امنیتی سفارت نروژ

درصورتی‌که قصد دارید تا در وقت سفارت نروژ تعیین‌شده به کنسولگری این کشور مراجعه کرده  و ویزای خود را دریافت کنید، این نکته امنیتی را فراموش نکنید که وقت سفارت نروژ تنها توسط کنسولگری این کشور تعین خواهد شد.

بنابراین هیچ مرکز دیگری به‌جز، خود کنسولگری کشور نروژ ،حق تعیین وقت سفارت نروژ و صدور ویزا را به‌صورت قانونی نخواهد داشت .بنابراین درصورتی‌که از این افراد برای دریافت وقت سفارت نروژ یا دریافت ویزا خود اقدام کنید، ویزای شما به‌صورت قانونی با مشکل مواجه خواهد شد.

بنابراین شما با مراجعه به کنسولگری کشور نروژ و دریافت یک‌ وقت سفارت نروژ می‌توانید در وقت سفارت تعیین‌شده به سفارت این کشور مراجعه کرده و پس از تکمیل پروند و طی کردن مراحل قانونی، ویزای خود را دریافت کرده و با اطمینان خاطر سفر کنید.

وقت سفارت نروژ

وقت سفارت نروژ

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید. 

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص صدور انواع بلیط نروژ ، تعین وقت سفارت نروژ ، ویزای نروژ و تور نروژتماس با ما: ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

 

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

مطالب مرتبط

۱۳ مرداد ۱۳۹۷

سفرنامه نروژ اگر به من بگویند می توانی تا آخر عمرت فقط از ۵ کشور دیگر دیدن ...

۱۸ شهریور ۱۳۹۷

سفر به نروژ سفر به نروژ می تواند یک سفر عالی برای شما باشد. کشور نروژ دارای ...

۱۸ شهریور ۱۳۹۷

سفر به اسلو از میان تمام شهرهای خارجی که برای گردشگری انتخاب می شوند، اسلو از محبوبیت ...

نظر دهید

2 نظر

saeed salehi ۲۱ دی ۱۳۹۷ پاسخ

سلام من معلم ریاضی هستم آیا می توانم با زن و دو بچه به نروج مهاجرت کنم البته از لحاظ مالی ثروتی ندارم

بابازاده ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ پاسخ

دوست عزیزم ما در زمینه سفر به اروپا و موارد توریستی در خدمت شما هستیم
انجام امور اقامتی در زمینه فعالیت ما نمیباشد

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتونید با من در تماس باشید
با تشکر فراوان
سفری دیگر
۸۸۸۵۱۰۸۰

طراحی و اجرا تور اروپا

همین الان تماس بگیرید

درخواست ویزا
ثبت شماره از شما، تماس با ما