1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

توضیحاتی در مورد وقت سفارت نروژ

برای سفر به کشور نروژ بایستی ویزای مربوط به این کشور را تهیه و اخذ نمایید. یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل اخذ ویزای نروژ می توان به اخذ وقت سفارت نروژ (The time of the Norwegian Embassy) اشاره کرد. وقت سفارت کشور نروژ را می توانید به دو شکل تماس تلفنی با کارگزار و یا آنلاین اخذ کنید. توجه داشته باشید که اگر ساکن شهر تهران هستید و یا سفر به این شهر برای شما هزینه زیادی را به وجود نمی آورد می توانید با مراجعه حضوری خود به آژانس مسافرتی سفری دیگر اقدام به اخذ وقت سفارت کشور نروژ داشته باشید در غیر این صورت پیشنهاد می کنیم که از طریق آنلاین اقدام به گرفتن وقت سفارت نروژ داشته باشید. در گرفتن وقت سفارت کشور نروژ می توانید تمام مدارک مورد نیاز را با خود به همراه ببرید و تحویل مسئول مربوطه دهید. بهترین زمان برای اخذ وقت سفارت کشور نروژ چند ماه قبل از زمان سفر شما می باشد که می توانید با خیال راحت به سفر رویایی و بی نظیر بپردازید.
کشور نروژ
یکی از مرفه ترین و دیدنی ترین کشورهای اروپایی کشور نروژ است که با واقع شدن در شمال قاره اروپا توانسته است توجه بسیاری از افراد را از نقاط مختلف جهان به سوی خود جلب کند. توجه داشته باشید که کشور نروژ یکی از کشورهای اسکاندیناوی به شمار می آید و مردم این کشور از سطح رفاه اجتماعی و اقتصادی بسیار بالایی برخوردار هستند به طوری که امید به زندگی در این کشور بسیار بالا است و نرخ مرگ و میر کودکان به دنیا آمده بسیار کم می باشد. این کشور در سال ۲۰۱۴ از لحاظ سلامت و ثروت توانست رتبه یک را از آن خود کند و همین امر نیز سبب شده بسیاری از افراد به دنبال مهاجرت به سوی این کشور باشند تا بتوانند کار و شغل مورد نظر خود را در این کشور پیدا کنند و در کوتاه ترین زمان به موفقیت های مورد نظر خود دست پیدا کنند. توجه داشته باشید که نروژ در بسیاری از روزهای سال برفی و یخبندان است و همین امر نیز سبب شده است که بیشتر گردشگران ماجراجو، کشور نروژ را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کنند. گردشگرانی که به این کشور مسافرت می کنند می توانند شفق های قطبی موجود در این کشور را با چشمان عریان و بدون استفاده از تلسکوپ مورد مشاهده قرار دهند.

ویزای کشور نروژ
همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، نروژ یکی از دیدنی ترین کشورهای جهان است و سالانه میلیون ها نفر با اهداف بسیار مختلف به سوی این کشور مسافرت می کنند. توجه داشته باشید که برای سفر به کشور نروژ بایستی ویزای مربوط به این کشور را تهیه و اخذ نمایید چرا که در این صورت اجازه پرواز نیز به شما داده نخواهد شد و شما نمی توانید فرودگاه را به مقصد کشور نروژ ترک نمایید. به همین جهت قبل از هر کاری، بهتر است که اقدام به اخذ ویزای کشور نروژ داشته باشید تا بتوانید طبق برنامه ریزی از قبل صورت گرفته اقدام به مسافرت کنید. کشور نروژ یکی از اعضای شینگن می باشد که همین امر نیز سبب می شود افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند، ویزای شینگن مربوط به این کشور را تهیه و اخذ کنند. با در دست داشتن ویزای شینگن این کشور، می توان به راحتی در حوزه کشورهای شینگن نیز مسافرت کرد و از جاذبه های دیدنی این کشورها نیز بهره مند شد. در این مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد یکی از مهمترین مراحل اخذ ویزای کشور نروژ اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار علاقه مندان به این موضوع ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا آخر در یوروپ تورز با ما همراه باشید.

مراحل اخذ ویزای کشور نروژ
برای تهیه و اخذ ویزای کشور نروژ بایستی یک سری مراحل را پشت سر بگذارید که از مهمترین این مراحل می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– گرفتن تصمیم نهایی برای سفر به این کشور
– مراجعه به سفارت کشور نروژ
– اخذ وقت سفارت نروژ از سفارت این کشور(The time of the Norwegian Embassy) ( توسط ما انجام میپذیرد)
– ارائه مدارک مورد نیاز در زمان مراجعه برای گرفتن وقت سفارت نروژ
– دریافت پاسخ از سوی کنسولگری
– آماده شدن برای مصاحبه
– در صورت موافقت مسئولان کنسولگری ویزای درخواستی شما صادر خواهد شد.
توجه داشته باشید که هر کدام از مراحل فوق نیازمند زمان بسیار طولانی می باشد که در بسیاری از مواقع افراد و متقاضیان برای اخذ ویزای مورد نظر خود مجبور هستند که ماه ها منتظر خبری از کنسولگری باشند که این امر برای برخی از افراد که محدودیت زمانی برای سفر خود دارند، نگرانی هایی را به وجود می آورد که در این خصوص می توان گفت، اگر شما تمام مراحل و مدارک را به درستی و طبق قوانین طی کرده باشید بی شک نبایستی دلهره و نگرانی از این بابت داشته باشید. همچنین در نظر داشته باشید که تمام مراحل مذکور بایستی به ترتیب انجام بگیرند در غیر این صورت صدور ویزای مورد نظر شما با مشکلات بسیار زیادی مواجه خواهد شد.

وقت سفارت نروژ
یکی از ضروری ترین و مهمترین مراحل اخذ ویزای مورد نظر افراد متقاضی، گرفتن وقت سفارت نروژ (The time of the Norwegian Embassy) می باشد به طوری که بدون گرفتن این وقت نمی توانید درخواست خود را مبنی بر اخذ ویزای مورد نظر داشته باشید. برای اخذ وقت سفارت نروژ می توانید به ما مراجعه کرده و پس از تایید وقت سفارت به سفارت مراجعه کنید و درخواست خود را به صورت کتبی اعلام نمایید. با توجه به این امر که در سال های اخیر بسیاری از دانشجویان و سرمایه گذاران به دنبال مهاجرت و اخذ اقامت دائم این کشور هستند، شاهد صف های طولانی جلوی درب کنسولگری کشور نروژ هستیم که هر کدام از این افراد با اهداف و قصدهای بسیار متفاوتی به دنبال اخذ و دریافت وقت سفارت نروژ هستند تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای مورد نظر خود را از کنسولگری این کشور دریافت کنند. اگر شما نیز قصد سفر به کشور نروژ را دارید می توانید در بهترین زمان ممکن اقدام به اخذ وقت سفارت نروژ (The time of the Norwegian Embassy) کنید تا بتوانید طبق برنامه های سفر خود، به این کشور سفر کنید.

نحوه گرفتن وقت سفارت نروژ
نحوه گرفتن وقت سفارت نروژ به دور صورت امکان پذیر می باشد که افراد متقاضی می توانند با استفاده از دو روش اقدام به گرفتن وقت سفارت کشور نروژ کنند. از جمله این دو روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– گرفتن وقت سفارت به صورت حضوری توسط آژانس مسافرتی : گرفتن وقت سفارت نروژ به صورت حضوری برای افرادی که ساکن شهر تهران هستند بسیار راحت تر است چرا که می توانند به راحتی به شرکت مراجعه کنند و اقدام به اخذ وقت سفارت نروژ نمایند. توجه کنید که در صورت مراجعه حضوری می توانید تمام مدارک مورد نیاز را به کارگزار و کارشناس مربوطه تحویل دهید. این روش برای افرادی که نمی توانند به راحتی به شهر تهران سفر کنند کمی مشکل خواهد بود به همین جهت به سمت گرفتن وقت سفارت (The time of the Norwegian Embassy) به صورت آنلاین روی می آوردند.
-گرفتن وقت سفارت به صورت آنلاین: در این حالت افراد متقاضی دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شرکت را ندارند و می توانند با وارد شدن در سایت وقت سفارت به آدرس اقدام به اخذ وقت سفارت نروژ داشته باشند. توجه داشته باشید که در این حالت می توانید با ایجاد حساب کاربری برای خود، به عنوان یکی از کاربران این سایت شناخته شوید و بعد از پر کردن الکترونیکی فرم مربوطه، درخواست خود را نهایی کنید. در این حالت شما می توانید تمام مدارک مورد نیاز را اسکن نمایید و در فیلدهای مربوط به مدارک خود را ذخیره و بارگذاری کنید. توجه داشته باشید که اندازه سایزهای تصاویر قابل بارگذاری بایستی از اندازه اعلام شده کمتر باشد تا بتوانید به صورت صحیح تمام مدارک را بارگذاری نمایید.

مدارک لازم جهت اخذ وقت سفارت نروژ برای ویزای گردشگری
افراد متقاضی به خوبی می دانند که در هنگام مراجعه به کنسولگری کشور نروژ بایستی تمام مدارک و اسناد مورد نیاز را به همراه خود داشته باشند. با توجه به اهداف بسیار مختلفی که افراد از سفر خود به این کشور دارند می توان گفت که مدارک مورد نیاز برای اخذ وقت سفارت نروژ نیز بسیار متفاوت می باشد و افراد می توانند با توجه به هدف خود از سفر مدارک مربوطه را تهیه و آماده کنند. از مهمترین مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای گردشگری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– بیمه سلامتی و پزشکی ( توسط ما انجام میپذیرد)
– ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه
– ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه بیماری خاص
– ارائه مدرک زبان انگلیسی بسیار معتبر و کسب حداقل ترین نمره قبولی در آن
– ارائه اصل و ترجمه مدارک شناسایی
– ارائه اصل پاسپورت
– ارائه ۲ قطعه عکس با پس زمینه سفید
– ارائه ویزای های قبلی
بیشترین حجم ورودی مسافر به کشور نروژ، شامل گردشگرانی می باشد که قصد بازدید از جاذبه های بی نظیر این کشور را دارند و همین امر سبب شده است که میزان و درصد تقاضا برای اخذ وقت سفارت نروژ جهت صدور ویزای گردشگری بسیار بیشتر باشد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری از سفارت نروژ
یکی از مهمترین مهاجرت و سفرهایی که به سوی کشور نروژ در حال برگزاری می باشد، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است چرا که کشور نروژ بهترین و مناسب ترین شرایط را برای ایجاد کسب و کار، فراهم کرده است و همین امر نیز توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به سوی خود جلب کرده است. توجه داشته باشید که اقتصاد پویا و قدرتمند این کشور می تواند بهترین و مناسب ترین گزینه برای سرمایه گذاری در این کشور باشد. از مهمترین مدارک مورد نیاز جهت اخذ وقت سفارت نروژ (The time of the Norwegian Embassy) برای ویزای سرمایه گذاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– پرینت حساب و گردش حساب ۳ سال اخیر
– ارائه مدارک مربوط به حوزه فعالیت
– ارائه رزومه کاری
– ارائه گواهی مبنی بر داشتن هیچ گونه سوء پیشینه
– ارائه اصل مدارک شناسایی
– تاسیس شرکتی در نروژ و ثبت آن در اداره ذیربط
– ضمانت نامه ای به مبلغ مشخص شده
اگر شما نیز قصد دارید که در آینده نزدیک مهاجرت و سرمایه گذاری خود را به سوی این کشور سوق دهید می توانید با اخذ ویزای مربوط به آن اقدام به سفر داشته باشید.

مدارک لازم جهت اخذ وقت سفارت نروژ برای ویزای کاری
از مهمترین مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت نروژ برای ویزای کاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– ارائه روزمه ای بسیار دقیق و حرفه ای از سابقه کاری و تحصیلی خود
– دعوتنامه
– ارائه اصل مدارک شناسایی
– ارائه اصل پاسپورت
– ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه بیماری
– ارائه ترجمه مدارک فنی حرفه ای در صورت داشتن
– ارائه ۲ قطعه عکس با پس زمینه سفید
اگر با هدف کار به کشور نروژ می خواهید سفر کنید می توانید با تهیه و آماده کردن تمام مدارک فوق اقدام به درخواست وقت سفارت نروژ داشته باشید و در بهترین زمان ممکن برای پیدا کردن یک شغل مناسب سفر خود را به سوی این کشور شکل دهید.

مدارک لازم جهت اخذ سفارت نروژ برای ویزای تحصیلی
از ضروری ترین مدارک مورد نیاز جهت اخذ وقت سفارت نروژ برای ویزای تحصیلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– دعوتنامه
– ارائه ریز نمرات به صورت ترجمه شده
– ارائه آخرین مدرک تحصیلی
– ارائه رزومه ای از تمام مقالات انجام داده
– اصل پاسپورت
– اصل مدارک شناسایی
– بلیط هواپیما
– ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه بیماری
– ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه
کشور نروژ با داشتن بهترین و پیشرفته ترین کالج ها و دانشگاه های خود توانسته است توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جلب کند. شما می توانید سالانه شاهد مهاجرت بسیاری از دانشجویان برای ادامه تحصیل در کشور نروژ باشید که هر کدام از آنها قصد دارند از طریق تحصیل بهترین آینده را از آن خود کنند.

ارائه اصل پاسپورت در گرفتن وقت سفارت نروژ
همانطور که ملاحظه نموده اید، یکی از مهمترین و ضروری ترین مدارک مورد نیاز جهت اخذ و دریافت وقت سفارت نروژ (The time of the Norwegian Embassy) ارائه اصل پاسپورت می باشد به طوری که افراد با هر هدفی هم که بخواهند به این کشور سفر کنند بایستی اصل پاسپورت خود را ارائه دهند. نکته مورد توجهی که در این امر وجود دارد و مسافران بایستی به آن توجه داشته باشند این است که حداقل ۶ ماه از اعتبار پاسپورت شما باقی مانده باشد چرا که این مدت بتواند، زمان مورد نیاز برای صدور ویزای کشور نروژ را پوشش دهد. توجه داشته باشید که در برخی از مواقع صدور ویزای کشور نروژ به بیشتر از چند ماه نیز ممکن است برسد که در این زمان اگر وقت پاسپورت متقاضی به اتمام برسد مشکلات بسیاری را به وجود خواهد آورد.

استانداردهای لازم برای عکس وقت سفارت نروژ
یکی دیگر از مهمترین مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت نروژ عکس فرد متقاضی می باشد که در تمام انواع ویزاها مشترک است. یک سری استانداردها برای عکس وقت سفارت نروژ وجود دارد که از مهمترین این استانداردها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– روشنایی عکس بسیار طبیعی باشد
– نگاه متقاضی بایستی مستقیم به دوربین باشد.
– واضح و بدون هر گونه تار شدگی باشد.
– اندازه عکس باید ۳*۴ باشد
– عکس ارائه شده بایستی جدید گرفته شده باشد.
– پوست صورت بایستی طبیعی باشد.
– عکس از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد.
– صورت شما باید همراه با شانه ها در عکس مشخص باشد.
– اگر از عینک استفاده می کنید بایستی عکس ارائه شده شما به کنسولگری حتما عینک داشته باشد.

مدت زمان لازم برای وقت سفارت نروژ
یکی از مهمترین سوالاتی که برای افراد در هنگام اخذ وقت سفارت نروژ به وجود می آید، این است که مدت زمان لازم برای گرفتن وقت سفارت نروژ (The time of the Norwegian Embassy) چقدر خواهد بود؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که زمان مورد نیاز برای دریافت پاسخ از سوی مسئولان کنسولگری این کشور در حدود ۱ تا ۳ ماه می باشد که در طول این زمان نیز متقاضیان می توانند برای روز مصاحبه خود را آماده کنند. همچنین توجه داشته باشید که مسئولان مربوطه نیز از زمان دقیق وقت سفارت نروژ آگاهی ندارند.

هزینه وقت سفارت نروژ
افرادی که به صورت حضوری به شرکت مراجعه می کنند بین دویست هزار تا دویست و پنجاه هزار تومان میبایستی پرداخت کنند ولی اگر افراد برای گرفتن وقت سفارت نروژ به صورت اینترنتی و آنلاین اقدام می کنند می توانند ار تخفیغ این خدمات  و هزینه های مربوط به درخواست صدور ویزای خود بهره مند شوند و شماره پیگیری را تا زمان صدور ویزای مورد نظر خود به همراه داشته باشید. برای آگاهی از مبلغ قابل پرداخت نیز می توانید با ما در تماس باشید.

سفارتخانه نروژ

– تهران – خیابان دکتر لواسانی – نبش خیابان سنبل – پلاک ۵۴
– کد پستی: ۱۹۵۳۶۹۴۴۸۳
– روز و ساعت های کاری: شنبه تا چهارشنبه از ۸:۳۰ تا ۱۵:۳۰ بعد از ظهر می باشد.

بهترین زمان برای اخذ وقت سفارت نروژ
اگر به دنبال بهترین زمان برای اخذ وقت سفارت نروژ هستید بایستی گفت که بهترین زمان آن وقتی است که چند ماه به زمان پرواز و سفر شما باقی مانده باشد. همیشه سعی بر آن داشته باشید تا چند ماه قبل از زمان سفر ویزای مورد نظر خود را درخواست دهید تا بدون داشتن هر گونه نگرانی و استرس به سفر فوق العاده و هیجان انگیز خود بپردازید. بسیاری از افراد زمان اخذ و صدور ویزای مورد نظر خود را به آخرین زمان موکول می کنند که این امر سبب می شود که تاخیری در سفر خود داشته باشند. همچنین توجه داشته باشید که در برخی از ماه های سال تعداد متقاضیان برای صدور و اخذ ویزای کشور نروژ افزایش می یابد که بی شک این موضوع سبب می شود، زمان صدور و اخذ ویزای مورد نظر به طول بینجامد. پس از چند ماه قبل اقدام کنید بخصوص اگر محدودیت زمانی برای سفر دارید، به طور مثال برای نمایشگاه و یا هدف خاص دیگری قصد سفر دارید که زمان آن مهم است.

نکات مورد توجه هنگام اخذ وقت سفارت نروژ
از مهمترین مورد توجه در هنگام اخذ وقت سفارت نروژ می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– در تهیه مدارک مورد نیاز برای اخذ وقت سفارت نروژ (The time of the Norwegian Embassy) نهایت دقت و توجه را به کار ببرید تا هیچ گونه اسناد فیک و تقلبی را به کنسولگری تحویل ندهید زیرا در صورت مشخص شدن برای شما مشکل ساز خواهد شد و درخواست ویزای شما رد می شود.
– سعی بر آن داشته باشید تا زبان انگلیسی خود را تقویت کنید تا بتوانید به سوالات مامور مصاحبه کننده به شکل صریح و صحیح پاسخ دهید.
– از لباس رسمی و شیک هنگام مراجعه به کنسولگری این کشور استفاده نمایید.
– همیشه سعی کنید تا از راه های قانونی و معمول اقدام به اخذ ویزای مورد نظر خود کنید.
– در پر کردن فرم درخواست وقت سفارت نروژ نهایت دقت را به خرج دهید و بدون هیچ گونه خط خوردگی فرم مورد نظر را پر نمایید.

وعده های دروغین در مورد وقت سفارت نروژ
بسیاری از شرکت ها و موسسات هستند که برای کسب سود بیشتر وعده های دروغینی را از بابت گرفتن و اخذ وقت سفارت نروژ به افرادی که تمایل دارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به صدور ویزای کشور نروژ کنند، می دهند. در حالی که این وعده ها نه تنها محقق نمی شود بلکه در بسیاری از مواقع شاهد از دست رفتن سرمایه افراد و به خطر افتادن سلامتی متقاضیان عجول نیز هستیم. به همین جهت به تمام افرادی که قصد دارند که به کشور نروژ سفر داشته باشند توصیه می کنیم که از راه های قانونی اقدام به اخذ و دریافت ویزای مورد نظر خود داشته باشند تا هیچ گونه مشکل و خطری آنها را تهدید نکند.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید. 

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص صدور انواع بلیط نروژ ، تعین وقت سفارت نروژ ، ویزای نروژ و تور نروژ. تماس با ما: ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

نظر دهید

2 نظر

saeed salehi ۲۱ دی ۱۳۹۷ پاسخ

سلام من معلم ریاضی هستم آیا می توانم با زن و دو بچه به نروج مهاجرت کنم البته از لحاظ مالی ثروتی ندارم

بابازاده ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ پاسخ

دوست عزیزم ما در زمینه سفر به اروپا و موارد توریستی در خدمت شما هستیم
انجام امور اقامتی در زمینه فعالیت ما نمیباشد

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتونید با من در تماس باشید
با تشکر فراوان
سفری دیگر
۸۸۸۵۱۰۸۰