راهنمای وقت سفارت مجارستان | انواع + هزینه + شرایط

راهنمای وقت سفارت مجارستان | انواع + هزینه + شرایط

وقت سفارت مجارستان، یکی از مهمترین و اصلی‌ترین مراحل صدور ویزای کشور مذکور می‌باشد که تمام متقاضیان بایستی در این مرحله از …

وقت سفارت مجارستان یکی از مهمترین و اصلی‌ترین مراحل صدور ویزای کشور مذکور می‌باشد که تمام متقاضیان بایستی در این مرحله از صدور ویزا از نهایت دقت و توجه برخوردار باشند تا از این طریق در کوتاه‌ترین و مناسب‌ترین زمان ممکن، اقدام به دریافت ویزای مورد نظر خود داشته باشند.

هزینه‌های مربوط به دریافت و اخذ وقت سفارت مجارستان نیز با توجه به گروه سنی افراد مشخص می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات لازم را در این خصوص را از همکاران ما به دست آورید.

توجه داشته باشید که از مهمترین و ضروری‌ترین مدارک مورد نیاز برای اخذ وقت سفارت مجارستان می‌توان به دعوتنامه، فرم اپلیکیشن، رسید هزینه‌های پرداختی و اصل پاسپورت اشاره کرد.

راهنمای وقت سفارت مجارستان | یوروپ تورز

آشنایی با وقت سفارت مجارستان

کشور مجارستان یکی دیدنی‌ترین کشورهای اروپایی می‌باشد که با داشتن زیر ساخت‌های بسیار مدرن و جذاب خود توانسته است یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر و مهاجرت گردشگران و مسافران با اهداف بسیار متنوع باشد. لازم به ذکر است که کشور مجارستان نیز در لیست کشورهای عضو شینگن بوده و تمام مسافران و متقاضیان سفر به سوی این کشور بایستی، بتواند قبل از سفر خود به سوی این کشور، ویزای شینگن را دریافت و اخذ کنند.

بدون اخذ و دریافت ویزای کشور مجارستان بی‌شک اجازه هرگونه سفری به سوی این کشور به شما داده نخواهد شد. افراد متقاضی برای درخواست و اخذ ویزای کشور مجارستان، بایستی مراحل صدور ویزای این کشور را به ترتیب طی کنند تا از این طریق بتوانند در کوتاه‌ترین و مناسب‌ترین زمان ممکن اقدام به اخذ و دریافت ویزای مورد نظر خود داشته باشند.

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد بهترین زمان اخذ این مورد، هزینه‌های مورد نیاز، مراحل اخذ و نکات مورد توجه برای اخذ وقت سفارت مجارستان اطلاعاتی را به حضورتان ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر با ما همراه باشید.

وقت سفارت به چه معنی است؟

وقت سفارت به معنی گرفتن وقت بسیار مناسب برای ارائه مدارک به شکل حضوری به کنسولگری می‌باشد که در این روز نیز می‌توانند مصاحبه لازم را انجام داده و گام بزرگی را برای اخذ و صدور ویزای مورد نیاز خود داشته باشند.

وقت سفارت مجارستان نیز مانند دیگر وقت سفارت کشورهای دیگر نیاز به توجه و اهمیت بیشتری دارد و هر متقاضی بایستی قبل از انجام هرگونه سفری به سوی این کشور، بتوانند با موفقیت کامل اقدام به اخذ وقت سفارت کشور مجارستان داشته باشند.

بهترین زمان اخذ وقت سفارت مجارستان

یکی از مهمترین و اساسی‌ترین سوال‌هایی که در مورد وقت سفارت مجارستان وجود دارد، بهترین زمان برای اخذ این وقت می‌باشد که برای این منظور می‌توانید با همکاران ما از وب سایت اینترنتی پیش روی خود در تماس بوده و اطلاعات و راهنمایی‌های لازم را جویا شود.

بهترین و مناسب‌ترین زمان برای وقت سفارت مجارستان نیز چند ماه قبل از سفر می‌باشد که هر متقاضی و مسافر می‌تواند با توجه به تاریخ پرواز خود، در یکی از بهترین زمان‌های ممکن اقدام به دریافت و اخذ وقت سفارت کشور مجارستان داشته باشد. لازم به ذکر است که در صورت عدم توجه به این امر، بی‌شک با مشکل مواجه شده و نخواهید توانست که به پرواز خود در زمان مشخص شده برسید.

مراحل اخذ وقت سفارت مجارستان

اخذ و دریافت وقت سفارت مجارستان نیاز به یک سری از مراحل دارد که از مهمترین مراحل آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وقت سفارت مجارستان به شکل آنلاین: در این مرحله متقاضی می‌تواند از وب سایت اینترنتی خدمات ویزا اقدام به اخذ و دریافت وقت سفارت داشته باشد و درخواست خود را اعلام کند.
 • وقت سفارت مجارستان به شکل حضوری: بعد از اخذ تاییدیه لازم از سوی ماموران کنسولگری این کشور، متقاضیان می‌توانند مدارک مورد نیاز را به شکل فیزیکی به کارشناسان ما تحویل دهند تا بتوانند مراحل دیگر اخذ ویزای مورد نظر خود را طی نماید. توجه داشته باشید که وقت سفارت مختص متقاضی می‌باشد و هدف از آن نیز صدور ویزای مورد نیاز متقاضیان خواهد بود.

نکات مورد توجه در اخذ وقت سفارت مجارستان به شکل آنلاین

در اخذ و دریافت وقت سفارت مجارستان به شکل آنلاین بایستی به یک سری از مهمترین و اساسی‌ترین نکات توجه لازم را داشته باشید که از مهمترین این نکات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حتما برای خود حساب کاربری جدیدی را باز کنید.
 • مدارک خواسته شده و مورد نیاز را با نهایت دقت و توجه اسکن کرده و آن را با توجه به حجم خواسته شده بارگذاری کنید.
 • حتما شماره پیگیری خود را به همراه داشته تا در صورت بروز مشکلی بتوانید پیگیری‌های لازم را انجام دهید.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ وقت سفارت مجارستان

برای اخذ و دریافت وقت سفارت مجارستان بایستی یک سری از مدارک و اسناد را ارائه دهید چرا که در غیر این صورت هیچ ترتیب اثری به درخواست شما داده نخواهد شد به همین جهت پیشنهاد می‌کنیم که حتما قبل از اقدام هرگونه فعالیتی در مورد مدارک مورد نیاز اطلاعاتی را به دست آورده و سپس درخواست خود را اعلام کنید.

از مهمترین و اساسی‌ترین مدارک مورد نیاز برای اخذ و دریافت وقت سفارت مجارستان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دعوتنامه که معمولا برخی از متقاضیان این سند را ارائه می‌دهند
 • پاسپورتی که حداقل 6 ماه اعتبار زمانی داشته باشد تا شما بتوانید در طول این مدت اقدام به اخذ و دریافت وقت سفارت و ویزای مورد نظر خود داشته باشید.
 • اصل و کپی مدارک شناسایی از جمله شناسنامه و کارت ملی به همراه ترجمه آنها
 • ارائه بیمه پزشکی
 • ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء سابقه
 • ارائه تمکن مالی به مقدار مبلغ مشخص شده
 • سند مالکیت به نام فرد متقاضی یا همسر
 • دو قطعه عکس سه در چهار با زمینه سفید
 • ارائه فرم اپلیکیشن
 • رسید هزینه‌های پرداختی
 • کپی ویزاهای قبلی

فرم اپلیکیشن در وقت سفارت مجارستان

از دیگر مهمترین و اصلی‌ترین مدارک مورد نیاز برای اخذ آن فرم اپلیکیشن اشاره کرد که این فرم از اهمیت بسیار ویژه‌ای در میان تمام مدارک ارائه شده به کنسولگری برخوردار است و متقاضیان بایستی توجه بسیار زیادی را برای پر کردن این فرم از خود نشان دهند تا بتوانند موفق به اخذ وقت سفارت مورد نظر خود داشته باشند.

این فرم بایستی به زبان انگلیسی پر شده و در آخر نیز امضاء شود که البته توصیه می‌شود تمام اطلاعات شخصی خود را به درستی وارد کنید و همچنین از ایجاد هرگونه قلم خوردگی این فرم را تکمیل و تحویل دهید. برای پر کردن این فرم به شکل صحیح و درست می‌توانید از همکاران حاضر در این کشور، اطلاعات و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

هزینه‌ های مربوط به وقت سفارت مجارستان

اخذ و دریافت وقت سفارت مجارستان نیز مانند دیگر وقت سفارت‌های کشورهای اروپایی نیاز به یک سری از هزینه‌های تعریف شده دارد که متقاضیان بایستی بتوانند هزینه‌های مربوط را از قبل تهیه و پرداخت کنند تا بتوانند در بهترین و مناسب‌ترین زمان ممکن اقدام به اخذ ویزای مورد نظر خود داشته باشند.

لازم است بدانید که هزینه‌های مربوط به اخذ و دریافت ویزای مجارستان به شکل ارز یورو پرداخت می‌شود و این هزینه برای افراد بزرگسال و کودکان زیر 12 سال متفاوت می‌شود که هر مسافری می‌تواند با کسب اطلاعات در این خصوص پرداخت خود را انجام دهد.

هزینه وقت سفارت مجارستان 25.000 تومان می‌باشد که توسط آژانس مسافرتی دریافت می‌گردد.

توجه داشته باشید که هزینه‌های مربوط به اخذ وقت سفارت کشور مجارستان در صورتی که درخواست شما به هر دلیلی ریجکت شد، دیگر به شما عودت داده نخواهد شد و تمام هزینه‌های ممکن صرف بررسی مدارک ارائه شده از سوی شما صرف می‌شود.

هزینه‌ های مربوط به وقت سفارت مجارستان| یوروپ تورز

مدت زمان پاسخگویی به وقت سفارت کشور مجارستان

بسیار از متقاضیان و مسافرانی که قصد سفر و مهاجرت به سوی کشور مجارستان را دارند، نگرانی‌ها و سوال‌های متعددی را در خصوص مدت زمان پاسخگویی به وقت سفارت مجارستان دارند که برای این منظور نیز با شرکت‌های خدماتی در این زمینه تماس می‌گیرند تا بتوانند اطلاعات به روز و مهمی را به دست بیاورند.

در پاسخ به این نگرانی متقاضیان می‌توان گفت، مدت زمان پاسخ گویی برای اخذ وقت سفارت مجارستان متقاضیان در حدود 20 روز تا 2 ماه به طول می‌انجامد و هر متقاضی و مسافر بایستی بدترین شرایط را در نظر گرفته و از چند وقت قبل اقدام به دریافت و اخذ وقت سفارت مورد نظر خود داشته باشد.

همچنین در نظر داشته باشید که مدت دریافت پاسخ از سوی کنسولگری این کشور به برخی از آیتم‌ها نیز بستگی دارد که از مهمترین آنها می‌توان به نوع ویزای درخواستی و زمان اعلام درخواست وقت سفارت اشاره کرد که در برخی از فصول تعداد این درخواست‌ها افزایش می‌یابد و این امر نیز سبب طولانی‌تر شدن زمان پاسخگویی به وقت سفارت مجارستان خواهد بود.

دلایل ریجکت وقت سفارت کشور مجارستان

لازم به ذکر است که تمام درخواست‌های مربوط به دریافت و اخذ وقت سفارت مجارستان با موفقیت به اتمام نمی‌رسند به طوریکه در برخی از مواقع شاهد ریجکت شدن و عدم موفقیت در اخذ وقت سفارت این کشور هستیم که بی‌شک عوامل بسیار متعددی می‌تواند در این موضوع دخیل باشد که از مهمترین و حساسترین این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم ارائه مدارک اصل و معتبر به کنسولگری این کشور
 • حاضر نشدن در سفارت خانه در زمان تعیین شده
 • عدم اخذ توجه مامور مصاحبه‌کننده برای صدور ویزای مورد نیاز
 • داشتن هرگونه ممنوع الخروج از کشور
 • نداشتن تمکن مالی کافی برای مهاجرت به سوی کشور مجارستان
 • نداشتن صلاحیت‌های لازم در خصوص سفر به سوی کشور مجارستان

شما نیز می‌توانید با هریک از این عوامل آشنا شده و در درخواست خودتان از آنها خودداری کنید تا از این طریق به راحتی و بروز هرگونه ریجکتی اقدام به دریافت ویزای مورد نظر خود داشته باشید.

همچنین می‌توانید در خصوص اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه نیز با همکاران ما در تماس بوده و اطلاعات لازم را از این طریق به دست آورید.

سفارت خانه کشور مجارستان

خوشبختانه کشور مجارستان یکی از کشورهایی می‌باشد که می‌توانید سفارت این کشور را در ایران مشاهده کنید که مدت طولانی است که به فعالیت خود در تهران ادامه می‌دهد و تمام متقاضیان مهاجرت به مجارستان بایستی یک بار هم که شده به این سازمان دسترسی داشته باشند. آدرس سفارت خانه کشور مجارستان را می‌توانید از قبل در اختیار داشته و به راحتی خود را به این ساختمان برسانید که آدرس این سفارت خانه را می‌توانید به شکل زیر در دست داشته باشید:

 • آدرس سفارت خانه کشور مجارستان: تهران -خیابان شهید کلاهدوز- خیابان دروس – میدان هدایت – کوچه شادلو – پلاک 10
 • ساعات کاری از 9 صبح تا 16 عصر
 • روزهای کاری: از یکشنبه تا پنجشنبه

شما نیز می‌توانید از هر جای کشورمان به راحتی دسترسی لازم را به سوی این کنسولگری داشته و از این طریق مراحل اخذ وقت سفارت مجارستان خود را تکمیل نمایید. همچنین می توانید قبل از سفرتان به تهران با همکاران حاضر در سفارت خانه تماس لازم را داشته و در مورد بهترین زمان مراجعه به این سازمان، اطلاعات مناسبی را جویا شوید.

همچنین در نظر داشته باشید درخواست ویزا‌های کوتاه مدت کشور مجارستان از طریق کارگزاری این کشور یعنی وی اف اس انجام میپذیرد.

آدرس وی اف اس میدان هروی و مرکز خرید هروی سنتر می‌باشد.

وقت سفارت کشور مجارستان برای ویزای توریستی

کشور مجارستان با داشتن جاذبه‌های گردشگری و دیدنی خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها را به سوی خود جذب کند؛ که برای این منظور نیز بایستی اقدام به وقت سفارت مجارستان برای ویزای توریستی داشته باشد تا بتواند به راحتی و بدون بروز مشکلی به این کشور سفر کنند.

ویزای توریستی یکی از پرطرفدارترین انواع ویزاهای این کشور بوده و در نتیجه شاهد بالا بودن تعداد درخواست‌های وقت سفارت کشور مجارستان هستیم.

وقت سفارت کشور مجارستان برای ویزای تحصیلی

امروزه بسیاری از دانشجویان و دانش‌آموزان به دنبال ادامه تحصیل در یکی از بهترین و مشهورترین دانشگاه‌های مجارستان هستند تا از این طریق بتوانند از بهترین دانشگاه فارغ التحصیل شده و فرصت‌های شغلی بسیار خوبی را به دست بیاورند.

لازم به ذکر است که برای مهاجرت تحصیلی بایستی اقدام به اخذ و دریافت وقت سفارت مجارستان برای ویزای تحصیلی این کشور اقدام کنید تا بتوانید به راحتی اقدام به مهاجرت و سفر مورد نظر خود داشته باشید.

وقت سفارت کشور مجارستان برای ویزای سرمایه گذاری

پایین بودن نرخ تورم و پرداخت‌های مالیاتی در کشور مجارستان از مهمترین موضوعاتی می‌باشد که سبب شده تا بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال سرمایه گذاری در این کشور باشند و برای این منظور نیز به دنبال اخذ ویزای سرمایه گذاری هستند تا بتوانند مهاجرت خود را شکل داده و کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنند.

متقاضیان برای این منظور نیز بایستی اقدام به اخذ وقت سفارت مجارستان برای ویزای سرمایه گذاری داشته باشند تا بدون بروز مشکلی اقدام به سفر و مهاجرت خود داشته باشند.

وقت سفارت کشور مجارستان برای ویزای کار

وقت سفارت کشور مجارستان برای ویزای کار از دیگر مهمترین وقت سفارت این کشور می‌باشد که مختص متقاضیان و مسافرانی است که به دنبال اشتغال شدن در مجارستان هستند.

امروزه افراد بسیار زیادی را می‌توانید در کشورهای مختلف از جمله کشورهای در حال توسعه پیدا کنید که به دنبال اشتغال و کار در یکی از صنایع کشور مجارستان هستند و برای این منظور نیز بایستی در وهله ی‌اول موفق به اخذ و دریافت وقت سفارت کشور مجارستان و ویزای این کشور داشته باشند تا بتوانند به راحتی اقدام سفر خود نمایند.

نکات مورد توجه در مراجعه به سفارت خانه کشور مجارستان

مراجعه به سفارت خانه کشور مجارستان و یا کارگزاری آن یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مراحل اخذ وقت سفارت این کشور می‌باشد به طوری که تمام متقاضیان برای تکمیل این فرایند مجبور هستند تا به شکل حضوری به سفارت مجارستان مراجعه نموده و مدارک فیزیکی را به کارگزار مورد اعتماد خود تحویل دهد.

در هنگام مراجعه به سوی سفارت این کشور بایستی یک سری از مهمترین نکات را مورد توجه قرار دهید تا بتوانید سربلند و موفق از این سازمان بیرون بیایید که از مهمترین این نکات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به خاطر داشته باشید که قبل از مراجعه خود، در مورد سوالاتی که ممکن است در مصاحبه پرسیده شود، اطلاعاتی را به دست آورید تا از این طریق دچار استرس نشوید.
 • حتما قبل از سفر خود به این سازمان لباس بسیار تمیز و رسمی بر تن داشته باشید تا بتوانید توجه اولیه ماموران کنسولگری را به سوی خود جذب کنید.
 • حتما مدارک مورد نیاز را بدون داشتن هرگونه نقصی تحویل دهید چرا که در غیر اینصورت با مشکل مواجه خواهید شد.
 • حتما به تمام سوال‌های ارائه شده از سوی ماموران این سازمان، پاسخ‌های صریحی داده و از این طریق توجه و موافقت ماموران را برای صدور ویزای مورد نظر خود به دست آورید.

نکات مورد توجه در وقت سفارت کشور مجارستان

متقاضیان و مسافرانی که به دنبال سفر و بازدید از کشور مجارستان هستند می‌توانند با در نظر گرفتن برخی از مهمترین و ضروری‌ترین نکات، می‌توانند در بهترین و مناسب‌ترین زمان ممکن اقدام به اخذ ویزا و وقت سفارت مجارستان داشته باشند.

از مهمترین و بی‌نظیرترین نکات مورد توجه در این خصوص می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حتما قبل از اخذ وقت سفارت مورد نیاز خود درباره این امر اطلاعات کافی را به دست آورده و با آگاهی بیشتری اقدام به اخذ وقت سفارت کشور مجارستان داشته باشید.
 • به تمام دلایل ریجکت وقت سفارت مجارستان توجه داشته باشید تا بدون بروز مشکلی اقدام به اخذ ویزای مورد نظر خود داشته باشید و به سفر هیجان انگیز خود بپردازید.
 • لازم به ذکر است که ورود به سفارت خانه کشور مجارستان از یک سری قوانین و مقررات پیروی می‌کند که مراجعه کنندگان بایستی به آن توجه لازم را داشته باشند.
 • لازم به ذکر است که به رفتارهای خود در مراجعه به سفارت خانه این کشور دقت کنید چرا که شما از زمان ورود به این سازمان تا خروج خود مورد نظر و توجه ماموران این سازمان خواهید بود.
 • لازم است بدانید که افرادی که هنوز به سن قانونی نرسیده‌اند بایستی برای انجام هرگونه اقدامی برای ویزای مورد نیاز خود، به همراه والدین خود اقدام کند.
نکات مورد توجه در وقت سفارت کشور مجارستان| یوروپ تورز

سوالات متداول وقت سفارت مجارستان

وقت سفارت به چه معنی است؟

وقت سفارت به معنی گرفتن وقت بسیار مناسب برای ارائه مدارک به شکل حضوری به کنسولگری می باشد که در این روز نیز می توانند مصاحبه لازم را انجام داده و گام بزرگی را برای اخذ و صدور ویزای مورد نیاز خود داشته باشند.

بهترین زمان اخذ وقت سفارت مجارستان چه زمانی است؟

بهترین و مناسب ترین زمان برای وقت سفارت مجارستان نیز چند ماه قبل از سفر می باشد که هر متقاضی و مسافر می تواند با توجه به تاریخ پرواز خود، در یکی از بهترین زمان های ممکن اقدام به دریافت و اخذ وقت سفارت کشور مجارستان داشته باشد. لازم به ذکر است که در صورت عدم توجه به این امر، بی شک با مشکل مواجه شده و نخواهید توانست که به پرواز خود در زمان مشخص شده برسید.

مدت زمان پاسخگویی به وقت سفارت کشور مجارستان چقدر است؟

در پاسخ به این نگرانی متقاضیان می توان گفت، مدت زمان پاسخ گویی برای اخذ وقت سفارت مجارستان متقاضیان در حدود 20 روز تا 2 ماه به طول می انجامد و هر متقاضی و مسافر بایستی بدترین شرایط را در نظر گرفته و از چند وقت قبل اقدام به دریافت و اخذ وقت سفارت مورد نظر خود داشته باشد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!