09107636326 --- 021-88851080

مراحل و چگونگی تعیین وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا به‌مانند وقت تمامی سفارتخانه‌های موجود دارای مراحل و مراتبی است اما قبل از اینکه به‌وقت سفارت ایتالیا بپردازیم نکته‌ای در رابطه با سفر و گردشگری ارائه می‌دهیم. برای سفر به کشورهای مختلف مخصوصاً کشورهای اروپایی گذر از چند مرحله در ابتدای سفر حائز اهمیت است که یکی از این مراحل گرفتن پاسپورت و ویزا است. این را بدانید گرفتن وقت سفارت قبل  از مرحله اخذ ویزا است هنگامی‌که شما برای مصاحبه اقدام نمایید حتما باید وقت سفارت از قبل گرفته، و گرفتن وقت سفارت معمولاً کار دشواری است که در ادامه این مقاله به چگونگی این فرایند می‌پردازیم.

وقت سفارت ایتالیا و تعیین زمان مصاحبه

بی‌شک گرفتن وقت سفارت ایتالیا عملکردی بسیار سخت و دشوار دارد, دلیل این نیز زمان کوتاه سفارت جهت نوبت دادن برای تعیین مصاحبه وقت سفارت ایتالیا است. علاوه بر این عامل، نکته دیگری نیز باعث کاهش سرعت وقت سفارت  می‌گردد آن نیز زمان دهی تصادفی سفارت ایتالیا برای تعیین زمان مصاحبه است و به دلیل حجم بالای سفر به ایتالیا و تقاضای وقت سفارت این زمان (زمان نوبت‌دهی سفارت ایتالیا) به‌سرعت تکمیل می‌شود و سیستم نوبت‌دهی اصطلاحاً بسته می‌شود؛ بنابراین برای وقت گرفتن و تعیین مصاحبه در سفارت ایتالیا زمان و انرژی بسیار زیادی را باید صرف نمود.

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

پیشنهادی برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا

جالب است بدانید برای وقت سفارت ایتالیا به‌قدری زمان مسافران تلف می‌شود که از سفر به این کشور پشیمان می‌گردند. پیشنهاد ما برای اینکه وقت کمتری را در جهت وقت سفارت  از دست بدهید و انرژی کمتری را صرف نمایید این عمل را به افرادی کاردان و آشنا به این‌گونه مسائل سپرده و با خیال راحت و آسوده به مراحل تدارکات برای سفر به ایتالیا بپردازید؛ بنابراین بدون تردید می‌توان گفت راه ساده‌تر و مفیدتر برای صرفه‌جویی در وقت همین عمل است و کافی است شما از افراد باتجربه در این حیطه استفاده نموده و وقت سفارت را برای تعیین مصاحبه و انجام کارهای مسافرتتان را به آن‌ها بسپارید.

با این کار شما فرایند انجام کارهای سفارت خود را به حداقل می‌رسانید شما می‌توانید با مراجعه به شرکت‌ها و دادن اطلاعات لازم به آن‌ها این پروژه را به‌راحتی با سرعت بیشتر و انرژی کمتری سپری کنید فقط کافی است هنگام سفر و گرفتن وقت سفارت ایتالیا کاملاً باهوش عمل کرده و این کار را به بهترین شکل انجام دهید.ما به شما آژانس سفری دیگر را پیشنهاد میکنیم زیرا این مجموعه به شکل تخصصی و بیواسطه این امور را انجام میدهند.

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

مراحل گرفتن وقت سفارت ایتالیا

مراحل گرفتن وقت سفارت ایتالیا به‌مانند دیگر سفارتخانه‌ها دارای چهار مرحله اصلی و اساسی است و متقاضیان سفر به ایتالیا باید قبل از هر اقدامی این چهار مرحله را انجام دهند همان‌طور که در ابتدای مطلب اشاره شد قبل از این برای اخذ وقت سفارت  اقدام کنید باید گذرنامه خود را دریافت و از اعتبار باقی مانده گرنامه خود مطمئن شده باشید.

 چهار مرحله گرفتن وقت سفارت ایتالیا

الف- تکمیل فرم مشخصات فردی ( فرم فارسی و از طریق آژانس سفری دیگر دریافت نمایید)

به‌مانند اخذ وقت سفارت در تمامی سفارتخانه‌ها برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا نیز باید فرم مشخصات فردی مربوطه را پرکنید

ب- تعیین وقت سفارت در زمان مصاحبه که از طریق همکاران ما به شما اعلام میگردد.

تعیین زمان مصاحبه برای گرفتن وقت سفارت  حتی برای افراد زیر ۱۴ سال نیز لازم و ضروری است افراد باید در جهت این عمل قدم برداشته و این فرایند را انجام دهند.

ج-پرداخت هزینه‌های وقت سفارت ایتالیا

نه‌تنها گرفتن وقت سفارت ایتالیا بلکه گرفتن وقت در تمامی سفارتخانه‌ها شامل هزینه‌های مربوط است که برای هر نفر به‌صورت جداگانه موردمحاسبه قرار می‌گیرد و باید پرداخت شود.

د- تهیه و آماده‌سازی مدارک و برگه‌های مربوطه:

هر مسافری برای سفر خود هدفی دارد برخی‌ها جهت سیاحت و گردشگری اقدام می‌کنند و برخی دیگر در جهت تجارت به سفر می‌پردازند. هر یک از این مسافرین مدارکی را باید آماده و ارائه نمایند که برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا لازم است

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

نکاتی در رابطه با گرفتن وقت سفارت ایتالیا

 • علاوه بر پر کردن فرم مشخصات فردی در جهت گرفتن وقت سفارت ایتالیا به اسکن از صفحه اول گذرنامه نیز، نیاز است.
 • برای زمان مصاحبه یک عکس حتماً همراه خود داشته باشید هرچند که در زمان پر کردن فرم مشخصات به آژانس سفری دیگر تحویل دهید.
 • در هنگام مصاحبه و زمان گرفتن برای وقت سفارت ایتالیا فرم تکمیل‌شده و تائید شده خود را همراه داشته باشید این فرم را آژانس به شما پرینت شده تحویل میدهد، و با خود به سفارت ایتالیا ببرید
 • همه افراد در جهت گرفتن وقت مصاحبه باید به‌صورت جداگانه و انحصاری اقدام کنند در هنگام گرفتن وقت مصاحبه حتماً شماره پاسپورت خود را به‌دقت وارد نمایید
 • بارکد درج‌شده در فرم و تاییدیه وقت سفارت ایتالیا که به شما از طریق آژانس تحویل دادهمیشود را به‌دقت حفظ کنید.
 •  دقت نمایید برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا ۳ یا ۴ ماه قبل از سفر خود اقدام کنید پس‌ازاینکه تاریخ و زمان مصاحبه مشخص شد اقدام به تکمیل مدارک نمایید.

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

چکیدهای از مفاهیم وقت سفارت ایتالیا

 • برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا باید چهار مرحله را پشت سر بگذارید.
 •  قبل از گرفتن وقت سفارت ایتالیا اقدام به گرفتن ویزای ایتالیا نمایید
 • گرفتن وقت سفارت ایتالیا کاری بس دشوار و طاقت‌فرسا است و دقت و انرژی زیادی را از متقاضیان می‌گیرد که برای تسریع این عمل این فرایند را به افراد باتجربه و کاردان بسپارید.
 •  به دلیل تصادفی بودن نوبت‌دهی در وقت سفارت ایتالیا و اندک بودن زمان این عمل گرفتن وقت مصاحبه کار دشواری است.
 •  یکی از بهترین کارهای گرفتن وقت سفارت ایتالیا سپردن آن به شرکت مسافرتی سفری دیگر میباشد مربوطه است.
 •  تکمیل آنلاین فرم به همراه تعیین وقت مصاحبه و ارائه هزینه‌های مربوطه به گرفتن وقت سفارت و آماده‌سازی مدارک از مهم‌ترین اعمال گرفتن وقت سفارت ایتالیا است.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص بلیط ایتالیا، وقت سفارت ایتالیا، ویزای ایتالیا، تور ایتالیا و تور اروپا میباشد. با ما در تماس باشید.۰۲۱۸۸۸۵۱۰۸۰

 

نظر دهید

2 نظر

dd

۱۰۰ بار نوشتی بدین دست خبره
باشه ما میدیم دست شما کار رو انجام بدید

پاسخ به این دیدگاه
6 دسامبر 2018
safaridigaradmin

با سلام و احترام
دوست عزیز
این نظر لطف شماست
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتونید با من در تماس باشید
با تشکر فراوان
بابازاده
۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۵

پاسخ به این دیدگاه
12 دسامبر 2018

مطالب مرتبط